Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Stoke - Newcastle

Ići dole 
+5
Savic
Srki
pirLe
Djuka
m.c.t.
9 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Stoke - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Stoke - Newcastle   Stoke - Newcastle EmptySre 2 Mar 2016 - 20:28

Stoke - Newcastle Game1

Posle par godina tj 18 dana pauze Newcastle se vraća u svet fudbala. Ne znam na koga je red da otvori temu mada smo ustanovili da može i Gandalf da je otvori i džaba. U svakom slučaju ostalo je jos par minuta do početka... Mi smo izabrali ove junake za boj:

Newcastle
21Elliot
22Janmaat
15Lascelles
27Taylor
3Dummett
4Colback
12Shelvey
7Sissoko
5Wijnaldum
11Gouffran
45Mitrovic

Substitutes
16Aarons
17Pérez
23Saivet
26Darlow
28Doumbia
29Riviere
42Sterry
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Stoke - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke - Newcastle   Stoke - Newcastle EmptySre 2 Mar 2016 - 20:40

Posle 18 dana prinudne pauze,sa jednom jalovom utakmicom I rovitim igracima idemo tamo gde I u boljim danima nismo bas najbolje prolazili
Lik zvani sef je stavio Gufrana u postavu,mislim da je I sam igrac iznenadjen.Eksperiment sa Saivetom ocigledno nije uspeo,dobro je,izgleda da I dalje poznajem fudbal.Perez na klupi I kutija iznenadjenja zvana Dumbija.
Dva drveta kao stoperi.Nisu oni krivi,naravno
Hajde Nufc nateraj me da se izvinjavam posle utakmice. Bod ,vise zbog atmosfere, bi nam prijao.
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Stoke - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke - Newcastle   Stoke - Newcastle EmptySre 2 Mar 2016 - 20:59

Viktorija u našem polju..... lol!

Samo rukaj što dalje od našeg gola....
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Stoke - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke - Newcastle   Stoke - Newcastle EmptySre 2 Mar 2016 - 21:16

Ima li neki stream da radi?
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Stoke - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke - Newcastle   Stoke - Newcastle EmptySre 2 Mar 2016 - 21:27

Srki ::
Ima li neki stream da radi?

http://livetv.sx/en
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Stoke - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke - Newcastle   Stoke - Newcastle EmptySre 2 Mar 2016 - 21:33

Zahvalan!
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Stoke - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke - Newcastle   Stoke - Newcastle EmptySre 2 Mar 2016 - 21:56

Malo samo se okuražili...
Napadmo.... Very Happy Very Happy Very Happy

Gufrana napolje i Colbeka, a Musa u sredinu..
Uvesti Rolanda....
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Stoke - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke - Newcastle   Stoke - Newcastle EmptySre 2 Mar 2016 - 22:23

Al ga utera siptarce...
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Stoke - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke - Newcastle   Stoke - Newcastle EmptySre 2 Mar 2016 - 22:26

Gledam čitavu utakmicu...
Bez udarca u drugom poluvremenu smo..
Dokazano je da ova ekipa ne smije da napravi ništa jer je trener retardiran i ne zna postaviti igru....
Isključivo je on kriv za rezultat...
ALO STOKE nas dere, kao da su oni neka sila...
Taman kada krenemo u napad, neko se vraća nazad da branimo svoj go.
Od Robbsona, englezi nemaju trenera napadačkog mentaliteta.
Znaju samo da se brane, a i tu se na nivou naših liga.....
Koji će nam qrac Colbak protiv Stoka, lik se ne vidi....
Šta radi Musa na krilu, čovjek se izbio i neće da igra, pa Stevo debilu nije on za te pozicije, ne zna driblati nije startan....
Bitno je da Gufran igra...


Poslednji izmenio pirLe dana Sre 2 Mar 2016 - 22:33, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Stoke - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke - Newcastle   Stoke - Newcastle EmptySre 2 Mar 2016 - 22:30

Ma ne znaju oni nista, a tek ne znaju da se brane. Tek to nemaju pojma, da to znaju daleko bismo bili od zone ispadanja. Gledam drugo PV, inicijativa ali jalova, kao i toliko puta do sada. Kao imas loptu, motas se oko 16 ali nista, nista. Bez suta, bez pokusaja, da malo neko razvali da ih zaplasi. Davimo se sa loptom a efekat nula u dzepu. Realno zrelo za drugu ligu, najozbiljnije.
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Stoke - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke - Newcastle   Stoke - Newcastle EmptySre 2 Mar 2016 - 22:35

Da mi je otići na njihov trening, tehnički, odbranbeni a naročito kondicioni....
SAMO DA VIDIM šta rade!!!!!!

NEKA ISPANU, BAŠ BIH VOLIO, NEKA SE SVI GONE U TRI LIJEPE!!!!!!

Da vidite samo kako primaju loptu, kao u panj.......

Jooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Stoke - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke - Newcastle   Stoke - Newcastle EmptySre 2 Mar 2016 - 22:38

Meni ovo deluje na klasican nedostatak muda, strah. Sta radis sa loptom oko gola ako je ne lansiras na isti. Nema vodje i to vec sezonama, niko da povuce, da se ostali oslobode vec igraju na foru aj ti pa ako zajebes ti si kriv. Jako lose odabrana ekipa - stvarno deluju da im nema spasa ovakvima.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Stoke - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke - Newcastle   Stoke - Newcastle EmptySre 2 Mar 2016 - 22:47

Stoke - Newcastle Bay-love-bay-131534385429
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Stoke - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke - Newcastle   Stoke - Newcastle EmptySre 2 Mar 2016 - 22:49

Neka ih malo, neka se ukisele u CC-u. Ruku na srce daleko bi bilo od nezasluzenog.
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Stoke - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke - Newcastle   Stoke - Newcastle EmptySre 2 Mar 2016 - 22:59

eto,poraz bez datog gola,gde si bio,nigde,sta si radio,nista....nek' dovede bilo koga za trenera,ali,zaista,bilo,koga,samo da ovaj nesnalazljivi,nabedjeni pacenik vise ne bude sef,nije cak ni toliko bitno kako cemo zavrsiti,ako me razumete,samo da vidim nesto drugacije,kao da se samo menjaju dresovi,a tekme nam preslikane...najneefikasniji tim lige (Vila je van konkurencije bilo kog poredjenja) a mi I dalje igramo sa dva krila I jednim napadacem,eeeeej,pa svako bi se kockao,barem jednom...
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Stoke - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke - Newcastle   Stoke - Newcastle EmptySre 2 Mar 2016 - 23:20

Tuga, sramota, beda, jalovost... Gledao sam na preskoke, kao što i vi kažete, nema tu ekipe, nema tu uigranosti, a to je problem već godinama, i to je problem isključivo u treneru i njegovom osoblju. Videlo bi se u toku utakmice da oni imaju bar neki plan, a ne uvek da izgledaju kao da ih je protivnik iznenadio. Kao da ih čudi što je druga ekipa došla da se bori i da uzme bodove. I onda je mučenje gledati ih onako jadne kako su bespomoćni i pregaženi. Newcastle = crna rupa bez dna. Pa i Murinja da je zaposlio trebao je do sad dobiti otkaz, nije mi jasno kakve mračne sile drže Meklarena na klupi??? A čovek pored sve svoje beskorisnosti ne prestaje da blati klub svojim izjavama! Ovo je rekao pre utakmice sa Stoke-om:

Stoke - Newcastle Steve

A ovo je rekao posle Chelsea:

Stoke - Newcastle Untitled_1

!!!! Pa gde ti je obraz čoveče!!! U engleskoj smo medju prva 3-4 kluba po uloženim parama u pojačanja, potrošili smo para kao cela bundes liga zajedno! I ti ne možeš da skrpiš jednu pristojnu postavu za jednu pristojnu utakmicu!

Stoke - Newcastle 30_CB428_B00000578_3427369_image_a_10_145437543137

Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Stoke - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke - Newcastle   Stoke - Newcastle EmptySre 2 Mar 2016 - 23:36

Ovi dripci iz uprave moraju nesto pod hitno da preduzmu! Ovo vise nema nikakvog smisla. Mi smo u totalnom kolapsu. Iskreno cu navijati da izgubimo za vikend i nadati se smeni onog retardiranog trenera. Ostalo je jos 10 kola, a od protivnika koje mozemo preteci samo Sanderlend i Norvic. Bice to vraski tezak posao za ove nase bolide. Moram priznati da ne verujem vise u ovu ekipu, i licno mislim da mi ispadamo iz lige, a mrtvi Sanderlend ce pronaci luku spasa. Vrlo sam razocaran dok ovo pisem, ali sam vrlo realan. Bice tuzno gledati "uspavanog velikana" u championshipu.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Stoke - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke - Newcastle   Stoke - Newcastle EmptySre 2 Mar 2016 - 23:58

Mislim da smo prdnuli u cabar a da ce se zvonjenje tj culnost istog tek pokazati. Promena trenera donece sta? Nista. Nema igraca niti jednog koji moze da nesto slomi, resi. O tome je trebalo misliti jos davno sada samo ostaje bacenje pasulja i vracanje, bajanje. Zaludan posao svakako - ako hoce da se iscupaju sada moraju kao pit bulovi u svaku tekmu. Ali bez vodje copora ne ide to, nema ko da ih povede i napali da mogu. Gde je sada jedan Nolan, kurcevi moj klube?
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Stoke - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke - Newcastle   Stoke - Newcastle EmptyČet 3 Mar 2016 - 7:55

Sve je otprilike rečeno u prethodnim komentarima. Da je ovaj idiot bar smijenjen prije španskog godišnjeg odmora, ovako mislim da je prekasno, ne postoji trener na svijetu koji ove može uigrati u nekoliko kola. Realno i zaslužujemo da se nađemo u Championshipu a Ashley-u predlažem da Mclarena proglasi za našeg doživotnog trenera i da ako izbori iduće sezone opstanak u Championshipu to obavezno u klubu proglase za ogroman uspijeh.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Stoke - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke - Newcastle   Stoke - Newcastle EmptyČet 3 Mar 2016 - 8:49

Nadam se da ce nam CC iznjedriti nekog novog Carrolla i Nolana. Ovo je probolno za gledanje. Ekipa nema dusu, nema smeka nikakvog, o igri i ostalim stvarima da ne govorim.
Kada cemo ponoviti sezonu 2011-12??
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Stoke - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke - Newcastle   Stoke - Newcastle EmptyČet 3 Mar 2016 - 9:09

Ma nema tu šta da se puno uigrava...imaš igrače kakve imaš, i postaviš formaciju.
Sinoć se vidjelo da mi nemamo krilnuh igrača...
Kakav Musa ili truli Gufran...
Ljudi moji, treba nam trener da napravi formciju od ovih igrača koje imamo...
Imamo 4 napadača, a protiv defanzivnih (iako su za nas sve ofanzivne) ekipa igramo s 1 napadačom i 2 zadnja vezna...
ZAŠTO....zato što je trener ograničen....eto zašto...
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Stoke - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke - Newcastle   Stoke - Newcastle EmptyČet 3 Mar 2016 - 11:07

Edward Harrison je sve lijepo objasnio na svom blogu...otkaz budali ili ćemo ispasti...malo sam gledao postove prilikom njegovog dolaska i gotovo jedini sam od početka bio protiv njega...moram se početi baviti proročanstvima...
Link za blog...
http://www.nufcblog.com/2016/03/03/choice-fire-steve-mcclaren-or-be-relegated/?preview=true
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Stoke - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke - Newcastle   Stoke - Newcastle EmptyČet 3 Mar 2016 - 11:33

Ja sam odmah rekao da smo doveli idiota. I to dokazanog. Ruku na srce i klub koji vodi je jaci ali neko kvalitetniji bi verovatno sada vec bio na sigurnom. Elem ne sekiram se uopste, kako su radili i mislili tacno tako sada i prolaze i savrseno me zabole patka hoce li ostati ili ce ispasti. Njima na obraz.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Stoke - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke - Newcastle   Stoke - Newcastle EmptyČet 3 Mar 2016 - 12:47

Pa za navijače je možda i bolje da gledaju CC nego ovo što gledaju od januara prošle godine(a možda i malo duže), prevelika je ovo frustracija. Igra i rezultati su najvjerovatnije najgori u istoriji kluba, ne znam jesu li ostvarili 10 pobjeda u zvaničnim takmičenjima u tih 14 mjeseci.
Već za dva dana slijedi prva od utakmica koje "moramo dobiti" ali sa sadašnjom igrom mislim da je do kraja sezone previše takvih utakmica da bi iz borbe za opstanak uspješno izašli. Jako teško ćemo dobiti Bournemouth ili bilo koga sa Mclarenom na klupi.

I da priupitam zna li neko zašto Townsend nije bio ni na klupi?
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Stoke - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke - Newcastle   Stoke - Newcastle EmptyČet 3 Mar 2016 - 16:55

Townsend je povređen.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Sponsored content





Stoke - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke - Newcastle   Stoke - Newcastle Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Stoke - Newcastle
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Newcastle vs Stoke
» Newcastle vs Stoke
» Stoke - Newcastle 0:1
» Newcastle - Stoke
» Stoke vs Newcastle

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: