Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Andros Townsend

Ići dole 
+6
milan25
Thug
Savic
Becej City
m.c.t.
Admin-Roby
10 posters
AutorPoruka
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Andros Townsend Empty
PočaljiNaslov: Andros Townsend   Andros Townsend EmptyUto 26 Jan 2016 - 21:56

Pa da otvorimo temu,posto je 90% nas igrac.

Sta znamo o Townsendu?

Ima 24 godine, moze da igra na pozicija levog i desnog krila. Igra za reprzentaciju Engleske. Samo tri puta je igrao za Tottenhem ove sezone,zbog toga sto se posvadjao sa fitnes trenerom.  Igrao je na pozajmicama u Yeovilu,Blackpoolu i QPR-u.

Cena i plata?

Za njegov potpis platicemo Tottenhemu neverovatnih 12 miliona funti. Zasto neverovatnih? Pa jednostavno ne vredi te pare. I zbog kvaliteta,i zbog nastupa za Tottenhem. Zamislite da smo mi prodali Ryan Taylora nekom za 12 miliona funti,samo zato sto je Englez. Tako je slucaj i sa ovim igracem. Englez - znaci 50% veca cena. Realno bi trebalo da se izdvoji za njega 5-6 miliona funti. Al jbg,Levy je opasan igrac. I mi smo njima uvalili Bassonga za 9 miliona funti,a godinu dana pre toga smo ga doveli za 500 000.

Zaradjivace 3 puta vecu platu nego u Tottenhemu.


Inace je izjavio da cim je cuo da smo zainteresovani za njega,da je odma hteo da dodje. I veoma je uzbudjen sto ce igrati na St.James Parku. A ko nebi? Mislim da to svi igraci koji dolaze govore,kao da im je naredjeno.

Dakle,mislim da jos nismo doveli zamenu za Ben Arfu. Ovaj igrac bi mi menjao Obertana ili jebi ga,Thauvin-a.

Inace Thauvin ce nakon sto Townsend potpise ugovor,vratiti u Marsej na pozajmicu,ili mozda za stalno,nakon samo 6 meseci i 4 starta u Premier ligi. Zao mi je sto nije dobio pravu sansu. Mislio sam da ce ispasti igracina.

Andros Townsend Tottenham-Hotspur-U21-v-Chelsea-U21-Barclays-U21-Premier-League
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Andros Townsend Empty
PočaljiNaslov: Re: Andros Townsend   Andros Townsend EmptyPon 16 Maj 2016 - 13:16

Iako smo ispali u drugu ligu njegove igre su privukle selektora Roy Hodgson-a i on je odlučio da ga pozove na pripreme pred Euro 2016.

Newcastle i Townsend su srećni

Andros Townsend Untitled_3

Ali ima i puno negodovanja oko selekcije:

Andros Townsend Untitled_4

Najviše su na udaru upravo Townsend, ali i Fabian Delph iz Man City-ja, i Marcus Rashford iz Man Utd. A najviše iznenadjuje što su otpali Walcott, Phil Jagielka, Mark Noble, Michael Carrick, Leighton Baines i Andy Carroll.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Andros Townsend Empty
PočaljiNaslov: Re: Andros Townsend   Andros Townsend EmptyPon 16 Maj 2016 - 15:47

Nije što je naš,ali šta sada ispada,da su Volkot i Kerol bolji od Androsa???
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Andros Townsend Empty
PočaljiNaslov: Re: Andros Townsend   Andros Townsend EmptyUto 24 Maj 2016 - 10:44

Andros Townsend SvCPthH

Navodno, Townsend je u Lisabonu na pregovorima sa Sportingom. Sumnjam u ovu vest, jer je Townsend sa reprezentacijom, gde se priprema za prijateljski meč sa Australijom.


Sporting CP France ‏@SportingCPFr
Les 2 ex-joueurs des Spurs, Andros Townsend et Sandro, sont à Lisbonne pour négocier avec le Sporting CP. (Record)
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Andros Townsend Empty
PočaljiNaslov: Re: Andros Townsend   Andros Townsend EmptyUto 28 Jun 2016 - 8:14

Kazu da je C. Palace aktivirao klauzulu u Towsendovom ugovoru, i da su dogovorili uslove, tako da je on prvi igrac koji ce otici. Iako je bilo mnogo price da ostaje...
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Andros Townsend Empty
PočaljiNaslov: Re: Andros Townsend   Andros Townsend EmptyPet 1 Jul 2016 - 10:44

Andros Townsend Townsendx4361-3163429_613x460
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Andros Townsend Empty
PočaljiNaslov: Re: Andros Townsend   Andros Townsend EmptyPet 1 Jul 2016 - 14:05

umri u najgorim mukama govno jedno izadjnicko! Zvizdace ti ceo stadion sledece sezone kad se vratimo!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Andros Townsend Empty
PočaljiNaslov: Re: Andros Townsend   Andros Townsend EmptyPet 1 Jul 2016 - 14:42

Ma, neće mu zviždati ceo stadion, jer neće biti prilike.

Mi gore, oni dole.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Andros Townsend Empty
PočaljiNaslov: Re: Andros Townsend   Andros Townsend EmptyPet 1 Jul 2016 - 16:50

Pokazalo se da je govno od čovjeka. Kada ga niko nije želio mi smo ga uzeli i pružili mu priliku a pri tome nije bio ni malo jeftin, znači rizična investicija. Čim mu se pružila prilika odlepršao je, kao što rekoh na temi summer 2016. hajde da ga je zvao neki tim iz vrha shvatio bih ali C.Palace Mad Mad Mad .
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Andros Townsend Empty
PočaljiNaslov: Re: Andros Townsend   Andros Townsend EmptyPet 1 Jul 2016 - 18:22

Više ne stignemo da dodjemo do druge strane na temi o igraču a on već zapali.

Andros Townsend Untitled_12

Došlo vreme kad je Pardew veći stručnjak od Beniteza. Da ne se ne grešim, uvek je meni Pardew bio ok trener, ali je po stručnosti daleko ispod Beniteza.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Andros Townsend Empty
PočaljiNaslov: Re: Andros Townsend   Andros Townsend EmptyPet 1 Jul 2016 - 20:07

Dobro, neka ide. Ne igra mu se druga liga, razumljivo. Samo otisao je u ekipu do mojega. Iskreno veci bi motiv takmicarski imao da je ostao kod nas, makar ce za nesto da se bori. Sa mucenim Palaceom ce da se bori za 10. mesto, do pola sezone a onda ce da se bori da u'vati 3 boda u poslednjih 4 kola da ne bi fasovali CC. Ne znam koliko mu je potez pravi ali ko ga jebe. Mislim da Rafa svesno cisti ekipu od svakoga ko se koleba. Ne mozes sa takvima da kidises na prvo mesto, ako nemaju motiv, bedak im je da igraju CC, smore se posle tri kola - bolje onda neka ih razjuri. Jeste ovo bulja liga ali i takva liga mora da se pregazi da bi se islo vise. Ko to ne zeli zbogom.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Andros Townsend Empty
PočaljiNaslov: Re: Andros Townsend   Andros Townsend EmptyNed 29 Jan 2017 - 18:37

Andros Townsend je na vratima Njukasla navodno. Crystal Palace ce ga se jedino odreci ako Chancel Mbemba predje u redove Palace-a. Jako mi se ne svidja ovo, posto je Townsend pobegao kao kukavica iz Njukasla kad smo ispali iz premier lige. A Mbemba je ostao, i pravo je cudo sto ne dobija priliku kod Beniteza, jer je blistao u Premier ligi.

U Mbembi vidim kljucnog igraca, isto kao i u Townsendu, ali ne mozes se odreci jednog igraca odbrane, da bi doveo krilo. Mozda da smo im ponudili Goufrana , onda bi razumeo. Ako Mbemba ode, imacemo 3 stopera, a poznavajuci nas, jedan bi se odma povredio, drugi bi bio suspendovan, i onda bi izgubili kljucne bodove.

Tako da Adros Towsend IN, Chancel Mbemba OUT, opcija mi se nikako ne svidja.

Pljuni Ashley tih 13 miliona funti na Towsenda i vozi dalje!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Andros Townsend Empty
PočaljiNaslov: Re: Andros Townsend   Andros Townsend EmptyNed 29 Jan 2017 - 19:17

Ja bih Mbembi platio put do Londona samo neka ide. Nikada mi nije ulivao poverenje. Protiv Huddesrfielda na SJP-u direktan je krivac za drugi gol gostiju, kada su nas pobedili 1-2, dok je protiv Wolvesa sam sebi dao gol u porazu od 0-2 na sred SJP-a.

Možda nas Benitez iznenadi i za ova dva dana dovede nekog centralnog defanzivca. Mada, i Dummett može da odigra na toj poziciji. Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Andros Townsend Empty
PočaljiNaslov: Re: Andros Townsend   Andros Townsend EmptyNed 29 Jan 2017 - 21:19

Admin-Roby ::
Pljuni Ashley tih 13 miliona funti na Towsenda i vozi dalje!

To ti je isto kao da si ti kupio auto za 11.000 evra i na njemu uradio veliki servis, našminkao ga, stavio sve četiri  nove gume, frizirao ga, stavio novu izduvnu granu, promenio presvlake i stavio sportski volan i ostale drangulije.

Zatim si ga vozio šest meseci i javi ti se kupac, kojem se veoma svideo tvoj auto i ti ga prodaš za 13.000 evra.

Novi vlasnik je nešto kratko vozio auto, međutim, kad je kolovoz bio klizav, on je izgubio kontrolu nad automobilom i zakucao se u banderu. Limarija skrcana, motor oštećen, šoferšajba slomljena...i gazda ga garažira i ne želi da ga popravlja.

Ti si čuo da je auto skrcan i jako si sentimentalan prema njemu jer te je dobro služio i uživao si u njemu dok si ga vozio i nazoveš tog lika da ga pitaš koja je cena i on ti kaže, da želi da vrati svoje pare koje je dao za njega, odnosno svih 13.000 evra a i ti i on znate da taj auto u takvom stanju ne vredi 13.000 evra, jer je skrcan i motor mu je oštećen i nema šoferšajbu.

Ista ti je trenutno situacija i sa Townsendom, samo što hiljade evra zameni sa milionima funti. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Andros Townsend Empty
PočaljiNaslov: Re: Andros Townsend   Andros Townsend EmptyNed 29 Jan 2017 - 22:46

Govno ne dovoditi i Mbembu ne prodavati, vjerujem da ce od njega biti dobar igrac
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Andros Townsend Empty
PočaljiNaslov: Re: Andros Townsend   Andros Townsend EmptyUto 31 Jan 2017 - 11:05

Iako je profi,iako je London primamljiv,zbog načina i cepljenja Palasu ga ne bih vracao. Povratkom Atsua mislim da smo dobro pokriveni.Što se tiče Mbembe,bio sam za njega i verovao da će se adaptirati,ali on je četvrti stoper kad su svi zdravi,i dalje los tajming prilikom skoka,slab odraz,deluje mi da se nikad neće snaći.Nek' se završi sezona,pa da se razilazimo.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Andros Townsend Empty
PočaljiNaslov: Re: Andros Townsend   Andros Townsend EmptyUto 31 Jan 2017 - 20:07

Townsend je večeras na klupi za rezervne igrače Crystal Palacea. Toliko o tome da Benitez ima potpunu kontrolu prilikom transfera.

Kakvo kockanje u prelaznom roku. Drugi timovi su se pojačali a mi ostali da molimo Boga da se niko ne povredi i da jurimo drugo mesto.

Mene više brine kako će Benitez reagovati na ovo što ga Ashley nije podržao u prelaznom roku, nego samo dovođenje Townsenda.

Ne bi me iznenadilo da nam se ponovo desi Keegan, odnosno, da Benitez ode kao i on.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Andros Townsend Empty
PočaljiNaslov: Re: Andros Townsend   Andros Townsend EmptyUto 31 Jan 2017 - 20:40

Ako nam je čitav prelazni rok spao na to da dovedemo Townsenda onda neka ne dovode ni njega. Uostalom ako nam je toliko potreban zašto su ga ljetos prodavali pa da ga sada vraćaju? Znam da sam dosadan kao papagaj ali mene više brine to što nismo doveli bar par solidnih odbrambenih igrača. Ovako ostaje nam da strahujemo do kraja prilikom protivničkih kornera, slobodnih udaraca i centaršuteva.
O Ashley ne bih ovom prilikom osim da ako je istina da je Rafa imao neke želje koje ovaj nije podržao to onda znači da će Rafa to trpiti vjerovatno do ljeta a ako se isto ponovi na ljeto onda će 100% dići sidro.
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Andros Townsend Empty
PočaljiNaslov: Re: Andros Townsend   Andros Townsend EmptyUto 31 Jan 2017 - 20:50

Pošto Rafa verovatno ne zna šta uopšte kockati se znači,ovo je znak da je gmaz opet počeo da se upušta u nešto za šta nije spreman. Covek s vizijom,koga sve on nije oterao i ogadio mu klub. Kako je samo Houghtona oterao,moguće da mu negde sole pamet.Bolje Townsend nego Ameobi,ustvari, bolje neko treći -) Rafi zameram Gomeza i Selsa,tu i tamo Lazara. Deluje mi kao kombinacija.Henli je navlakusa klasicna
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Andros Townsend Empty
PočaljiNaslov: Re: Andros Townsend   Andros Townsend EmptySre 1 Feb 2017 - 7:15

Mozda je prdonja rekao da zatvara kasu do leta, vidi da imamo plasman i mozda nece da gura u drugologasli klub. Negde bih to i mogao da shvatim. Dakle mozda, ovo je samo moje razmisljanje. Da se ne lazemo svuda gazda ima neki nadzor i uticaj na ono sto se radi, sreca je imati coveka od znanja i autoriteta pa da ga ubedi da je tp sto on radi dobro i da treba podrzati.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Andros Townsend Empty
PočaljiNaslov: Re: Andros Townsend   Andros Townsend EmptySre 1 Feb 2017 - 8:03

Ponovo se blago rečeno čudne stvari dešavaju u Newcastle United-u.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Andros Townsend Empty
PočaljiNaslov: Re: Andros Townsend   Andros Townsend EmptySre 1 Feb 2017 - 11:52

Pa poispadali smo iz kupova, držimo mjesto koje nas direktno vraća u premier ligu i imamo još 19 utakmica da odigramo u ovoj sezoni plus eventualni baraž. Izgleda da u klubu misle da je ovo što imamo dovoljno da sezonu završimo uspješno ali ja baš i nisam tako siguran. U slučaju da nam se neki bitni igrači povrijede ili budu kažnjeni(primjer Shelvey i Gayle) može svašta da se desi. Po meni je ovo klasično kockanje sa povratkom u premier ligu. Mislim da je februar najbitniji zbog tih sedam utakmica koje imamo da odigramo pa će se dosta toga iskristalisati.
Elem, pošto je tema o Townsendu isti je u sinoćnjoj utakmici za Palace igrao zadnjih 15 minuta i ukrao jednu loptu nakon čega je asistirao za drugi gol.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Andros Townsend Empty
PočaljiNaslov: Re: Andros Townsend   Andros Townsend EmptySre 1 Feb 2017 - 16:08

Sa nama je sve moguce pa i to da sjebemo poziciju kpju imamo. Ipak sumnjam da ce se to desiti. Bice zestok ostatak sezone ali CC svakako nije takmicenje za pickice.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Andros Townsend Empty
PočaljiNaslov: Re: Andros Townsend   Andros Townsend EmptySre 1 Feb 2017 - 20:09

Ja mislim da je dobro sto nismo nikoga dovodili. Ako ne mozemo dovesti par dobrih igraca istovremeno koji ce znacajno podici kvalitet igre onda nam pojacanja i ne trebaju. Vjerujem da se ceka ljeto i da ce tada jedna malo znacajnija injekcija pojacanja da nas digne na nivo sigurnog opstanka (to je nazalost nas najveci domet trenutno,sva ocekivanja preko toga su opasna)
Ako ova ekipa ne moze da osigura plasman u prvu ligu,cak i sa eventualnim povredama onda neka svi zajedno prestanu da se bave fudbalom,a stadion neka iznajme za neke druge aktivnosti.
Vjerujem da je Rafa covjek koji ima dugogodisnji plan i da to debelom odgovara, da se napreduje malim koracima bez da se previse trosi i vjerujem da je Rafa sposoban da to provede do kraja. Mislim da vise komplikacija u klub unose "novinari" i "navijaci koji imaju informacije iznutra" jer bi oni htjeli da upravljaju klubom po svom nahodjenju. E pa kupi sebi klub pa ga vodi kako hoces. Tuzno ali tako je. Vlasnik ima pravo da se pita oko para i tu nista nije cudno. Glupo mi je sto svaki prelazni rok pocnemo posmatrati trenutni kadar kao otpad i svi zeljno cekaju da se kupi par igraca koji ce eto napraviti od Newcastle Uniteda nesto potpuno drugo. To nikome nikad nije uspjelo. Vise uspjeha su napravile ekipe koje su iz druge lige zadrzale igrace i uz OZBILJAN rad uspjeli nesto. Nama fali ozbiljnosti i mislim da treba pustiti Rafu da radi, ne da mi ganjamo debelog da ga pusti da radi, nego da ga mi pustimo da radi.
Ko je taj ko kaze da je Rafa htio ovog ili onog igraca a da ga klub nije podrzao? I da li je Rafa postavio ultimatum?
Moze biti da je Rafa rekao da bi volio dovesti nekog igraca ali to ne znaci da treba platiti koliko god neko zatrazi za njega. Uzivajmo u ostatku sezone u kojem ce, siguran sam, biti poraza koji ce boliti jer Rafa je ziceras koji nikada nece uciniti da meljemo protivnike sa 5:0 ali sam siguran da ce osigurati plasman i napredovati sljedece sezone.
Izvinjavam se na duzem postu ali to je moje razmisljanje koje se nije dalo skratiti Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Andros Townsend Empty
PočaljiNaslov: Re: Andros Townsend   Andros Townsend Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Andros Townsend
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Igrači-
Skoči na: