Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle - Norwich

Ići dole 
+11
mare90
Srki
milan25
Admin-Roby
Becej City
Pedja
NBB96
NUFC96
toon72
Djuka
m.c.t.
15 posters
AutorPoruka
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle - Norwich Empty
PočaljiNaslov: Newcastle - Norwich   Newcastle - Norwich EmptySub 17 Okt 2015 - 22:49

Newcastle - Norwich Untitled_2

Povratak torture i mučenja posle reprezentativne pauze. Dosta igrača se povredilo igrajući za svoje zemlje a naravno i Newcastle uvek ima svoje žrtve. Tim Krul se povredio do kraja sezone. Iako smo primali dosta golova, i poslednje smo mesto, da nije bilo Krula bilo bi još gore. Otišao sam na sajt BBC-ija očekujući da čujem neki krik kako će klub da gine za prvu pobedu ali prva vest je ipak bila da je simpatična bakica koja sipa čaj otišla u penziju posle 50 godina rada.

Newcastle - Norwich Untitled_1

To će verovatno jako puno pogoditi Gospodina Steve McClaren-a ali život ide dalje...

Daryl Janmaat, Massadio Haidara, Paul Dummett i Jack Colback su se vratili na trening i mogu biti u postavi Newcastla.

Za Norwich verovatno neće nastupiti napadač Gary Hooper zbog povrede.

Prošle sezone Newcastle nije pobedio u 7 prvih utakmica ali eto slučajnosti 18 Oktobra su prekinuli taj niz i onda ostvarili 5 uzastopnih pobeda.



Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Newcastle - Norwich Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Norwich   Newcastle - Norwich EmptyNed 18 Okt 2015 - 9:38

"Ako u nedelju ne uzmemo tri boda..."
ova recenica mi prozima um citave sedmice,ne zelim da razmisljam o drugom scenariju
Posto imamo 1 pobedu u poslednjih 19 ligaskih utakmica,evo I statistike nama na ruku,pobedjujemo jednom u deset,tako da je danas prava sansa.Smirivanje uzasa koji mi se javlja svaku put kad pogledam tabelu mi daje cinjenica da smo "odradili" neke teska imena
Sumnju produbljuje trenutna forma pojedinaca,igra ekipa.Vidim da se I Mbabu pridruzio nasoj cuvenoj bolnici.
Protivnik igra dopadljiv fudbal,jedna od najlepsih proslosezonslih prica iz Championshipa,na nevidjeno su usli u finis sezone I na kraju polomili Boro ritmom,kratkim pasom I trcanjem u finalu play-offa
Posle dobrog starta,pali su u formi,ali mogu opustenije da udju u danasnji duel.Odbrana im je slabiji deo tima,te u napad,napad,napad.Plasi me sto oni najcesce napadaju po levoj strani,Redmond je,po meni,najbolji igrac ove ekipe,uz iskusnog Jeroma.
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Newcastle - Norwich Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Norwich   Newcastle - Norwich EmptyNed 18 Okt 2015 - 11:41

Jedino što nam ide na ruku je to što nas Norwich NIKADA nije pobijedio u PL na našem stadionu (jednom je izvukao X a pet puta je izgubio) i to što u pet posljednjih susreta u PL protiv nas (domaći i gosti) oni nisu okusili slast pobjede (tri puta izgubili a dva puta neriješeno)...i da, užasno me "strah" ove utakmice jer još jedan posrtaj je katastrofa epskih razmjera. Užas na što smo spali, užas kako se osjećam(o) čekajući ovu utakmicu...
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Newcastle - Norwich Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Norwich   Newcastle - Norwich EmptyNed 18 Okt 2015 - 17:33

I mi jednom da gledamo tekmu opušteno Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Newcastle - Norwich Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Norwich   Newcastle - Norwich EmptyNed 18 Okt 2015 - 17:35

Malo si se zaletio...obje obrane su tako loše da bi ovo mogao biti vaterpolo rezultat do kraja...
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Newcastle - Norwich Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Norwich   Newcastle - Norwich EmptyNed 18 Okt 2015 - 17:42

toon72 ::
Malo si se zaletio...obje obrane su tako loše da bi ovo mogao biti vaterpolo rezultat do kraja...

To sam napisao minut pre njihovog drugog gola...
Nazad na vrh Ići dole
NBB96

NBB96


Broj poruka : 923
Godina : 28
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.08.2009

Newcastle - Norwich Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Norwich   Newcastle - Norwich EmptyNed 18 Okt 2015 - 17:50

Perez majstor!
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Newcastle - Norwich Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Norwich   Newcastle - Norwich EmptyNed 18 Okt 2015 - 17:55

NUFC96 ::
To sam napisao minut pre njihovog drugog gola...

...hehe...ma shvatio ja to ali ti kao da zaboravljaš koji smo mi nepouzdani divljaci...mi da imamo pet minuta prije kraja i tri razlike ja nisam siguran da ćemo ih zadržati Very Happy ...
.....a sad još 45 minuta strepnje i molitve...ovako lako primanje golova mi nikako ne daje sigurnost da ćemo do kraja izaći kao pobjednici...šuplji smo na oba krila - Sissoko i Janmaat su ok ofanzivno ali oba su hednikep kod obrane uvijek jedan nedostaje...a Dummet ne bi smio dalje od naše polovice ni u ludilu, u napadu ionako nikakave koristi pa da bar bude osigurač...možda Tiotea van da ne pokupi drugi žuti...
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Newcastle - Norwich Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Norwich   Newcastle - Norwich EmptyNed 18 Okt 2015 - 18:02

Ako nista bar je utakmica zanimljiva zbog velikog broja golova. Voleo bi da se punjaza nastavi i u drugom.
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Newcastle - Norwich Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Norwich   Newcastle - Norwich EmptyNed 18 Okt 2015 - 18:29

Ma rekoh ja dobijamo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Newcastle - Norwich Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Norwich   Newcastle - Norwich EmptyNed 18 Okt 2015 - 18:53

Newcastle - Norwich Oms4x4
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Newcastle - Norwich Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Norwich   Newcastle - Norwich EmptyNed 18 Okt 2015 - 19:11

Ovako nesto niko nije ocekivao. Zaista ne pamtim kada smo postigli vise od tri gola, a kamoli sest. Newcastle mora vazda ovako igrati i biti efikasan. Treba popravljati odbranu. Duvalo je sa svih strana. Winaldumu svaka cast. Postigao je covek cetri gola i bio centralna figura. Sisoko, Mitrovic, Perez odlicni. Idemo dalje momci.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle - Norwich Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Norwich   Newcastle - Norwich EmptyNed 18 Okt 2015 - 19:22

Svaka čast momci! Napokon igra vredna ovog kluba. Plaši me nesigurnost u odbrani i da smo igrali protiv iole jačeg tima kod smanjenja na 3:2 izgubili bi sa 3:4 na kraju. Ovako kanarinci nisu imali snage i znanja (a i sreća im nije bila tu u nekim trenutcima).

Šta reći za Wijnaldum-a, sve je odigrao kako treba, nije bio toliko aktivan kao Perez ali svaki potez mu je bio zlata vredan. Isto kao i čoveka kojeg ne volim baš puno - Sissoko-a - koji mi je pravi predstavnik Francuske škole fudbala tj znaš da ume i zna ali ne znaš kad će da štrajkuje a kad će da igra. Perez mi je bio igrač utakmice kretao se, bio konstanta pretnja, dosadan za protivničku odbranu, razigran, kao mušica naporan. Odličan je bio i Mitrović, odličan gol je postigao iz prve prave šanse. Ostatak utakmice nije toliko bio fokusiran da šutira koliko je razigravao ostale igrače i pravio prostor za njih. Težak i nesebičan rad od Mitrovića.

Nadam se da u sledećim kolima kreće sakupljanje bodova protiv timova koji su realno lošiji: Sunderland, Stoke, Bournemouth, Leicester i Crystal Palace i da mirnije dočekamo Decembar koji će biti nezgodan mesec.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Newcastle - Norwich Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Norwich   Newcastle - Norwich EmptyNed 18 Okt 2015 - 19:29

Bravo momci,cestitke svima na prvoj pobedi,konacno malo razmisljanja u posedu lopte,je l" bilo  toliko tesko.
Ovakve utakmice ostaju zauvek u secanju a ne ostavljaju traga na zivcima.
Poker Gia,dva glavom,dva nogom,odlicna saradnja s Perezom I Mitrovicem,Sisoko je pokrenuo motore I ekipu,posebno kod Mitrovicevog gola,meni najlepseg veceras.
Da se ne lazemo sve nam uslo,onaj mucenik na golu nije s loptom legao,a da nije nas prekid.Odbrana je I dalje kriminalna,losa komunikacija,na nivou amatera,posebno  kod preuzimanja.Trener shvatio gresku I izbacio Tiotea.
Gio(maestralan),Perez(neumoran I lucidan,na momente sebican), Sisoko(masina) I Mitrovic,koji izgleda kao drvo za ove umetnike,ali se trudi I pravi prostor,razmislja,su izneli,sto u napadu sto u odbrani,za koju ponavljam je I dalje na niskom nivou,ne zaboravimo dve stative I ono ciscenje s linije naseg najboljeg igraca,verovatno igraca kola u Engleskoj
Odlicna uvertira za derbi
kakvo nasladjivanje,stvara se veza u napadu,prisniji smo,bez sujete,samo napred


Poslednji put izmenio Djuka dana Ned 18 Okt 2015 - 19:31, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Newcastle - Norwich Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Norwich   Newcastle - Norwich EmptyNed 18 Okt 2015 - 19:30

m.c.t. -pa sada koliko je Kristal Palas lošiji od nas je upitno Smile

Odlična utakmica,puna šansi,prštalo na sve strane,Vajnaldum 4 gola :O
Odbrana blagi užas,kako su pustili Olsona da centrira kod 2. gola je nedopustivo i ne samo da su ga pustili,nego su mu se i sklanjali,niko na blog ne izlazi...
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Norwich Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Norwich   Newcastle - Norwich EmptyNed 18 Okt 2015 - 19:49

fenomenalna utakmica,najlepsi su mi od mitrovica i Wijnaduluma (4 gol). Sada da rasturimo one smradove iz Sunderlanda. Da ih prikucamo na dno tabele.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle - Norwich Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Norwich   Newcastle - Norwich EmptyNed 18 Okt 2015 - 19:59

Falim te bože da i ovo dočekasmo, da nekome uvalimo šest komada. Doduše sreća nam je pa smo igrali sa ovima a ne sa nekim jačim jer sa ovakvom odbranom ne bi imali šta da tražimo. Na Dummettu se vidi da je dugo bio odsutan mada i inače nikada nije bio neki potencijal, na Tiotea nema potrebe trošiti riječi, on se vjerovatno nikada više neće vratiti u formu u kojoj je nekada igrao.
E sada još da u nedelju dobijemo komšije...
Nazad na vrh Ići dole
NBB96

NBB96


Broj poruka : 923
Godina : 28
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.08.2009

Newcastle - Norwich Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Norwich   Newcastle - Norwich EmptyNed 18 Okt 2015 - 21:01

Dobra utakmica, sreća naša što kanarinci danas nisu imali sreće. Samo još da naši momci ostanu zagrejani i za derbi.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Norwich Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Norwich   Newcastle - Norwich EmptyNed 18 Okt 2015 - 21:40

E, vise nek smo i to docekali!

Ako dobijemo sunderland ima McClaren da dobiej kredita, vodice nas narednih 20 godina. A kakve smo kurceve srece i hoce.
Nazad na vrh Ići dole
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

Newcastle - Norwich Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Norwich   Newcastle - Norwich EmptyNed 18 Okt 2015 - 21:44

Konacno nekog da razguzimo
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Norwich Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Norwich   Newcastle - Norwich EmptyPon 19 Okt 2015 - 18:06

Ja se nadam pobedi nad musavima, međutim, to će biti vraški teško. Menjaju trenera redovno na kolo ili dva pred meč sa nama, napale se i dobiju nas.

Možda bi nam i nerešen rezultat pio vodu, obzirom da smo izgubili pet mečeva zaredom od njih, ali bi višnja na torti bila pobeda!

Newcastle - Norwich CRswg1VWUAAd_PF
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Newcastle - Norwich Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Norwich   Newcastle - Norwich EmptyPon 19 Okt 2015 - 23:03

Jedina utakmica u kojoj uvijek sanjam samo pobjedu je protiv Sunderlanda. E sad jedno je sanjati....
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Newcastle - Norwich Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Norwich   Newcastle - Norwich EmptyPon 19 Okt 2015 - 23:50

Samo pobeda u derbiju zadovoljava sve naše bolne frustracije! Neće biti lako, ali moramo da iskoristimo ovaj naš dobar momentum i ponizimo komšije. Živim za derbi i jedva čekam nedelju.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Newcastle - Norwich Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Norwich   Newcastle - Norwich EmptyUto 20 Okt 2015 - 7:51

Konanco jedna pobjeda. Samo da tako nastave, da se vrati samopouzdanje.
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Newcastle - Norwich Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Norwich   Newcastle - Norwich EmptyPet 23 Okt 2015 - 22:27

M.c.t. otvaraj temu za Sanderland😁
Srećne si ruke..
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Newcastle - Norwich Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Norwich   Newcastle - Norwich Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle - Norwich
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Norwich - Newcastle
» Norwich v Newcastle
» Newcastle v Norwich
» Norwich - Newcastle
» Newcastle vs Norwich

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: