Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 M.City-Newcastle

Ići dole 
+4
Srki
NUFC96
m.c.t.
milan25
8 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

M.City-Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: M.City-Newcastle   M.City-Newcastle - Page 2 EmptyNed 4 Okt 2015 - 14:36

Vlasnik očigledno još i ne pomišlja da dovede nekog drugog kvalitetnijeg trenera tako da bi sjeveroistok engleske mogao iduće sezone ostati bez ijednog premijer ligaša ako Middlesbrough ne udje. Žalosno je kakve konjine imaju pare i kroje sudbinu ovog kluba već godinama. Sa takvim kapacitetima od nove godine osvojeno je 15 bodova, ej 15 jebenih bodova za 9 mjeseci.
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

M.City-Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: M.City-Newcastle   M.City-Newcastle - Page 2 EmptyNed 4 Okt 2015 - 17:33

Kad bih mogao nekako hirurški da odstranim ovo što osećam prema ovom klubu...Sve znamo, sve smo milion puta napisali, diskutovali, analizirali, sve nam je jasno i opet, kad dođe vikend, moram da gledam, ako ne gledam moram da pratim na netu rezultat, ako ne mogu ni to, tražim rezultat čim dođem do neta. Šanse nema da iskuliram, da me ne zanima. A znam da bolje biti neće. Bar ne sa ovim gazdom. Kao da imam neku bolest koja od mene pravi budalu, zavisnika. Muka mi je od svega toga, ali leka nemam.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

M.City-Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: M.City-Newcastle   M.City-Newcastle - Page 2 EmptyNed 4 Okt 2015 - 20:55

Mike Ashley je jedini gazda MILIJARDER, dakle ne milioner, kojem je klub ispao iz lige. I opet nam se smeši ispadanje.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Sponsored content





M.City-Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: M.City-Newcastle   M.City-Newcastle - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
M.City-Newcastle
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Newcastle - Man City 2:2
» city - newcastle
» City v Newcastle
» Man City - Newcastle 3:1
» Newcastle vs Man City

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: