Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Evrobasket 2015

Ići dole 
+3
Pedja
toon72
NBB96
7 posters
AutorPoruka
NBB96

NBB96


Broj poruka : 923
Godina : 28
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.08.2009

Evrobasket 2015 Empty
PočaljiNaslov: Evrobasket 2015   Evrobasket 2015 EmptyNed 6 Sep 2015 - 17:01

Da li pratite evropsko prvenstvo u košarci?
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Evrobasket 2015 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evrobasket 2015   Evrobasket 2015 EmptyNed 6 Sep 2015 - 17:29

Ja pratim i vjerojatno ću otići na nekoliko utakmica u Zg.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Evrobasket 2015 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evrobasket 2015   Evrobasket 2015 EmptyNed 6 Sep 2015 - 18:47

Šta da uplatim večeras Hrvatska-Grčka? Zašto su Grci favoriti, zar oni imaju bolje igrače?
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Evrobasket 2015 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evrobasket 2015   Evrobasket 2015 EmptyPon 14 Sep 2015 - 15:40

Pratim sve sportove koliko mi vreme dozvoli. Kad odem u penziju ja ću biti jedan od onih deda što sede u kladionici i gledam tour-de-france i serem svima ceo dan kako se razumem u sve Very Happy

Sve je otpilike ocekivano, svaka cast Srbiji da u najtezoj grupi osvoje prvo mesto. Nemci su mogli bolje, pogotovo jer su bili domacini ali Dirk Nowitzki nije odigrao ni 5% njegovih mogucnosti. Spanci se provukli ali oni mogu da dobiju bilo koju ekipu na turniru ako ih krene. Videcemo, svaka sledeca utakmica ce biti zanimljiva i bilo koji ishod je moguc. Mada Italijani skoro sigurno dobijaju Litvance i Francuska Letonce. A i mi ne bi trebali da ispadnemo od Ceske ma koliko motivisani oni bili.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Evrobasket 2015 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evrobasket 2015   Evrobasket 2015 EmptyPon 14 Sep 2015 - 16:42

m.c.t. ::
A i mi ne bi trebali da ispadnemo od Ceske ma koliko motivisani oni bili.

...dobiti ćete vi Čehe bez velikih problema jer imate momčad a ne gomilu bezrazložno umišljenih pojedinaca kao Hrvatska...zavidim vam na tome...nije ni zlato baš daleko...Francuzi su prvi favoriti a Grci, Srbi i Španjolci nisu daleko...to je nekakvo moje razmišljanje...
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Evrobasket 2015 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evrobasket 2015   Evrobasket 2015 EmptyPon 14 Sep 2015 - 19:50

Koliko sam do sad pratio, polufinale bi trebalo biti mi i italijani, spanci i francuzi, ako ne dodje do iznenadjenja. Bez obzira na pripadnost, izdominirali smo do sad, malo se pomucili sa fincima, njihovom agresijom i prosranim trojkama, ali dobro. Nemci su morali bolje, ali ne moze Dirk sam. Na trenutke se ukljucivao onaj mali plej sreder ili kako vec, ali malo je to...Spanci ne igraju kako se od njih ocekuje, ali i nije im zameriti jer im fali nekoliko nosioca (mladji Gasol i Riki najvise). E sad Hrvatska reprezentacija u kosarci je nasa reprezentacija u fudbalu. Bas sam citao danas Radjin komentar, i covek je u potpunosti u pravu, svaka cast Saric-u i Hezonji, ali zeleno je to jos uvek da bi se kurcilo koliko se kurci. Imam osecaj da su se skupili samo da ih ne bi narod prozivao da nece da igraju za reprezentaciju, ponovo kao nasi fudbaleri. Jedini lek za takvo ponasanje je selektor koji ce im lupiti par samarcica cisto da vide gde im je mesto, ponovo povlacim paralelu sa nasom fudbalskom reprezentacijom. Pogotovo me je iznenadila izjava Sarica pre Ceske (koju je u mislima vec pobedio) da reprezentacija Srbije ima jednog ipo igraca, misleci na Teodosica i Bjelicu a Hrvatska reprezentacija ima tri NBA igraca. Nedugo posle te izjave stigao je hladan tus. Prizeljkivao sam to cetvrtfinale, bas zbog te izjave, ali sta je tu je. Sto se tice Francuza, ni oni ne igraju cini mi se kako mogu, ali do sad im nije ni trebalo, isuvise lake, moglo bi se reci i trening utakmice do sad su imali, i mislim da im je pored publike to najveca prednost. Grci mogu da iznenade protiv Spanaca, ali videcemo sta ce biti. Mi sa Cesima, ne bi trebalo da imamo problema, posto je Veseli nas Smile Milutinov, Bogdanovic, Milosavljevic su igrali sa njim u Partizanu, tako da ce sve sto mogu verovatno preneti na njegove direktne rivale. Ostali njihovi igraci su mi enigma, ima onaj jos jedan sto je odigrao dobro protiv Hrvatske, ali ne secam mu se imena.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Evrobasket 2015 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evrobasket 2015   Evrobasket 2015 EmptyPon 14 Sep 2015 - 22:57

Svaka ekipa koja pobedjuje je super najbolja legendarna. Tako je isto bio i Newcastle kad je sa Pardewom gazio sve pred sobom, a cim su poceli losi rezultati odmah su svi vraceni na stub srama. Teodosic kad pogadja iz nemogucih pozicija onda je mega carina, ali kad pocne da promasuje iz nemogucih pozicija i jos usput izgubimo onda svi napadnu kako je nenormalan jer nerezonski sutira i sebican je. Za sad sve ide super, i samo tako neka nastave, velika je prednost jer imamo odlicnu klupu, tj bukvalno imamo 2 prve postave. Da je umesto Milutinova mogao zaigra i Boban Marjanovic (clan idealne petorke Evrolige) bili bi jos dominantniji.

A za reprezentaciju u fudbalu nemam reci. Bolje pustiti omladince da igraju nego da imam 11 Mesija i Ronalda u timu koji su dosli da odrade posao i da usput odrade par kafana i starleta.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Evrobasket 2015 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evrobasket 2015   Evrobasket 2015 EmptyUto 15 Sep 2015 - 8:11

Pa Teo i sad promasuje sve zivo, na par utakmica vola nije mogao da ubode, mislim protiv nemaca, ali nisam siguran je imao 0/9 za tri. Niti sam ga prozivao, niti cu to raditi, jer je jednostavno najbolji plej u evropi. Lucidne asistencije, navodjeni pasovi, i pored toga je vodja, vice, dere se na time out-ima. 13 asistencija na jednoj utakmici, i ne mora ni kos da da...
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Evrobasket 2015 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evrobasket 2015   Evrobasket 2015 EmptyUto 15 Sep 2015 - 13:40

Nisam neki ljubitelj kosarke. Ispratim utakmice, ali ne uzivam kao na fudbalu i tenisu. Ove strane igrace povrsno poznajem, pa ne bi mogao da dam neku posebnu ocenu. Hrvati su me opasno razocarali. Imaju ljudi odlicne pojedince, ali su nekako mekana ekipa. Njima definitivno nesto fali. Italija mi se svidja kako leprsavo i brzo igra. Nasim momcima zelim da osvoje, ako ne uspeju bicemo ponosni na njih!
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Evrobasket 2015 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evrobasket 2015   Evrobasket 2015 EmptyUto 15 Sep 2015 - 15:04

@Thug
Da, Teo je imao 0/9 šut za 3 poena ali smo ipak pobedili pa nije krenula neka hajka. Nadam se samo da će cela nacija biti ponosna na njih šta god da urade jer samo tako će imati motivacije za buduće utakmice. Naravno u odličnoj smo seriji pa svi mi očekujemo finale i osvajanje prvenstva.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
NBB96

NBB96


Broj poruka : 923
Godina : 28
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.08.2009

Evrobasket 2015 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evrobasket 2015   Evrobasket 2015 EmptyUto 15 Sep 2015 - 20:58

Uvek ću biti ponosan na naše košarkaše, jer uvek pružaju svoj maksimum. Znaju šta se traži od njih i uvek su na nivou, ne izigravaju neke mangupe kakve imamo u fudbalskoj selekciji. A i moram priznati da ja (verovatno i 90 posto Srba) uvek očekujem neku medalju od naših košarkaša. Otkad znam za sebe uvek su nešto osvajali, kad sam imao dve godine ('98) osvojili su Mundobasket u Grčkoj, potom u Indijanapolisu i srebro prošle godine u Španiji. Onda Evrobasket, mada tu smo već dva šampionata bez medalje, ali zato su naši Orlovi zagrejani za sad. Ali nikad neću zaboraviti polufinale SP 2010 u Turskoj kad su nas ćorave sudije pokrale..
Inače što se tiče ovogodišnjeg Evrobasketa zadovoljan sam kako Srbija igra, oduševio me je onaj Bjelicin match winner protiv Nemaca i fenomenalan preokret protiv Španaca. Finci su nas namučili na početku jer su trčali k'o ludi, a isto tako i pogađali trojke, ali umor ih je kasnije stigao i upali su u našu mašinu.
Pokušao sam da gledam neke druge utakmice (u kojima nije igrala Srbija) ali nisam mogao, jednostavno nisam skoncentrisan kao kad igraju Orlovi. Takva je situacija što se i Evrolige tiče, mogu samo da gledam Zvezdu, Partizan, Olimpijakos i CSKA (zbog Tea). Mada dosta sam pratio i Fener prošle sezone zbog naše legende, gospodina Željka Obradovića i Bogdanovića, Bjelice i Veselog. Bjelica je otišao, ali je Kalinić došao ove sezone. Mada opet imamo 5 Ex-Yu čoveka u Efesu, što igrača što članova stručnog štaba, mada njih ne mogu da gledam, iako mnogo cenim gospodina Dudu Ivkovića. (odoh ja offtopic -.-)
Za kraj očekujem finale Francuska - Srbija i još jedan ovakav ili makar sličan potez, ipak se ovo uigrava na treninzima. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Evrobasket 2015 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evrobasket 2015   Evrobasket 2015 EmptySub 19 Sep 2015 - 9:53

NBB96 pogodio si da će igrati Francuska - Srbija ali nažalost za treće mesto. Nije nam nikako odgovarala igra Litvanije, naših 6 trojki od 28 pokušaja je očajan procenat. To su 22 propuštena napada samo zbog trojki. A takođe previše izgubljenih lopti i to na najamaterskiji način. Litvanci su išli na grubu kontakt igru što je ubilo svu lepotu košarke. Za razliku od te utakmice, drugo polufinale između Francuske i Španije je bio meč za uživanje sa odličnim potezima. Možda smo trebali da iskoristimo Litvansku grubost, neka prave oni faulove, onda bi morali da se smire dosta ranije.

U svakom slučaju svaka čast našim košarkašima, ovo je bio jedini način da se zaustave. Siguran sam da ćemo gledati još dosta dobrih izdanja sa njihove strane.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
NBB96

NBB96


Broj poruka : 923
Godina : 28
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.08.2009

Evrobasket 2015 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evrobasket 2015   Evrobasket 2015 EmptySub 19 Sep 2015 - 10:16

Nije mi toliko krivo zbog poraza, već zbog toga što naši košarkaši mogu mnogo bolje da igraju. Samo mi nije jasno zašto je Sale Nacionale forsirao Simonovića, kad čoveku nije ni mesto u reprezentaciji. Ali šta je tu je, nadam se da će izaći još jači i pametniji iz ovog poraza.
Moje lično mišljenje je da nas je žreb uništio, imali smo lake protivnike u nokaut fazi, pa su se zbog toga Orlovi malo opustili.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Evrobasket 2015 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evrobasket 2015   Evrobasket 2015 EmptySub 19 Sep 2015 - 13:31

Prihvatili su igru koju su litvanci forsirali a sa onakvim procentom šuta bilo bi pravo čudo da su pobijedili. Kad pobjeđuju svi ih hvale, sad će opet svi da ih kude ali još od osmine finala nije meni nešto mirisala igra na pobjedničku, puno su se mučili.
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Evrobasket 2015 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evrobasket 2015   Evrobasket 2015 EmptySub 19 Sep 2015 - 15:58

Pa 'de su sinoc ona dva vrapca sa reklame kad se lomilo

Odlican skauting Litvanaca,znali su koga I kada da puste,s druge strane,mi ne znamo protiv 3-2 zone da se sastavimo,jedna od gorih utakmica na sampionatu.
Nazad na vrh Ići dole
NBB96

NBB96


Broj poruka : 923
Godina : 28
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.08.2009

Evrobasket 2015 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evrobasket 2015   Evrobasket 2015 EmptySub 19 Sep 2015 - 23:52

@Djuka lol!
Evrobasket 2015 2u6obx0
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Evrobasket 2015 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evrobasket 2015   Evrobasket 2015 EmptyNed 20 Sep 2015 - 9:05

hehe,mislim,stvarno,tako nam I treba,mi s vrapcima,oni s mackama

Evrobasket 2015 Dt4ekOMbiEyw0WmYiVAu8g.jpg?v=20140913174612638&v=130920141746&extension=
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Evrobasket 2015 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evrobasket 2015   Evrobasket 2015 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Evrobasket 2015
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Summer 2015
» NUFC vs MUFC. 04.03.2015.
» 2015/16 NUFC dresovi?
» Liverpool v Newcastle 13.4.2015.
» Newcastle vs Southampton 17.01.2015.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: Off topic :: Pričajte o raznim stvarima...-
Skoči na: