Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Aleksandar Mitrovic

Ići dole 
+18
milan25
m.c.t.
Alistair
Djuka
RIOT
NewBoy
NUFC CRO
Srki
Alan Smith17
toon72
Thug
Pedja
Admin-Roby
Becej City
NBB96
Dinko
Savic
tinno
22 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Aleksandar Mitrovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 3 EmptySre 2 Sep 2015 - 0:11

Ovo mu nije trebalo,ima Srki da ga urniše lol!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Aleksandar Mitrovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 3 EmptyPet 4 Sep 2015 - 16:02

Načuo da Mitrović ima osnovnu platu od 33.000 funti nedeljno + 16.000 funti po utakmici za pobedu i 8.000 funti po utakmici za remi.

Taj zbir delimo sa dva, jer je porez u UK 50%.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Aleksandar Mitrovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 3 EmptyPet 4 Sep 2015 - 22:43

Sad kad su ga zveknuli sa 3 utakmice neigranja,jedva ce za burek da ima.

Salu na stranu,steta....isti taj Kokelan je zaradio jedno tri-cetiri zuta protiv Palasa,al' nema veze.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Aleksandar Mitrovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 3 EmptySub 5 Sep 2015 - 22:25

nece igrati samo jednu utakmicu
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Aleksandar Mitrovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 3 EmptyNed 6 Sep 2015 - 10:19

Newcastle have opted not to appeal against the red card Aleksandar Mitrovic was shown during the Arsenal game, meaning that the Serbian striker will be banned for the next three club matches.

Mitrovic misses Premier League games against West Ham and Watford plus the Capital One Cup tie against Sheffield Wednesday, before he's available again when Chelsea visit Gallowgate on Saturday September 26th.


Tri meča suspenzije!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Aleksandar Mitrovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 3 EmptyNed 6 Sep 2015 - 14:08

A bre? 33.000 za mesec + 16 za pobedu? Za sta mu ide osnovna plata, za poraze?

Budalastina neopevana. Ako su im takvi ugovori onda mi je sasvim jasno zasto im je zabranjeno da pobedjuju. Jebo ja logiku

Elem, telefon mu je veci od mozga.
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Aleksandar Mitrovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 3 EmptyNed 6 Sep 2015 - 16:46

Ne vidim čemu 3 meča suspenzije,start nije bio krvnički.
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Aleksandar Mitrovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 3 EmptyNed 6 Sep 2015 - 17:44

Becej City ::
Ne vidim čemu 3 meča suspenzije,start nije bio krvnički.

A ni ja ga ne doživljavam tako ali po tome je kažnjen - Serious Foul Play - Law 12 S1 (suspenzija traje od 29.08.2015 26.09.2015 odnosno 3 utakmice)....protiv toga se ne može...
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Aleksandar Mitrovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 3 EmptyNed 6 Sep 2015 - 17:55

A valjda je Mitrovic pride bio I bezobrazan po svom nesavesnom startu.

Secam se one sezone,Arca za samar 4 meca a Taylor iz BCFC za lom potkolenice 3 meca

Ocekujem zuti protiv Francuza za reprezentaciju,te pauzu,vec je dobio protiv problematicnih Jermena,hehe

Dok ne pusti bradu,jos I ima nade.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Aleksandar Mitrovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 3 EmptyPon 7 Sep 2015 - 9:01

Mislim da nije dobio 3 utakmice zbog tezine starta vec cinjenice da je dobio direktan crveni. Za 5 zutih ide jedna utakmica, za 2 zuta u tekmi dva, za direktan crveni tri utakmice. Ako se ne varam. Za sve iznad toga odlucuje FA u zavisnosti od prekrsaja. To su pravila engleske FA, ali nemojte me drzati za rec Smile
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Aleksandar Mitrovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 3 EmptyPon 7 Sep 2015 - 12:19

Thug ::
Mislim da nije dobio 3 utakmice zbog tezine starta vec cinjenice da je dobio direktan crveni. Za 5 zutih ide jedna utakmica, za 2 zuta u tekmi dva, za direktan crveni tri utakmice. Ako se ne varam. Za sve iznad toga odlucuje FA u zavisnosti od prekrsaja. To su pravila engleske FA, ali nemojte me drzati za rec Smile

...hmmmm...nekako mi se čini da je jedna utakmica nakon bilo kakvog isključenja sigurna a sve ostalo je na nadležnim tijelima (u ovom slučaju FA) koja određuju visinu kazne...npr - imaš ti primjera gdje se nakon crvenog pauziralo samo utakmicu ili dvije ali i po desetak utakmica...ali ni ja nisam do kraja siguran a trenutno nemam vremena kopati po internetu...možda kasnije
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Aleksandar Mitrovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 3 EmptyPon 7 Sep 2015 - 22:47

Srki ::
A bre? 33.000 za mesec + 16 za pobedu? Za sta mu ide osnovna plata, za poraze?

Budalastina neopevana. Ako su im takvi ugovori onda mi je sasvim jasno zasto im je zabranjeno da pobedjuju. Jebo ja logiku

Elem, telefon mu je veci od mozga.

Nedeljno Srki, nedeljno dobija 33.000
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Aleksandar Mitrovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 3 EmptyPon 7 Sep 2015 - 22:48

Direktan crveni u Engleskoj je automatski naredna tri meča suspenzije. Računaju se i mečevi League Cup-a i FA Cup-a.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Aleksandar Mitrovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 3 EmptyUto 8 Sep 2015 - 9:59

Mislio sam da je Sissoko dobio direktan crveni, pa je suspendovan bio samo jednu utakmicu.

EDIT: Janmaat je dobio 2 zuta,i bio suspendovan jednu utakmicu. Znaci pogresio sam. Opet Wikipedia Savic upravu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Aleksandar Mitrovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 3 EmptyUto 8 Sep 2015 - 12:02

@Savić zvan wikipedija - ja ipak vjerujem ovome:

When the ref awards a red to a player, he will be sent off from the game and he cannot be substituted by another player. Also, the player will be banned from playing the team's next scheduled game. Depending on the severity of the action that resulted in the red, the ban can be extended to several games.

A za žute ima ovo pravilo:
A yellow card is milder than a red. It is like a warning. If a player gets two of them in a single match, then he will be awarded a red and will face a punishment equivalent of a red card.
Also, if a player receives two yellow cards in two consecutive games, then he cannot play in his team's next scheduled match inspite of him not seeing red.
Ovo za dva žuta koja se dobiju zaredom u dva meća nisam znao tj mislio sam da su tri jedna utakmica kazne.

EDIT:
Još malo pojašnjenja:
FROM THE FA WEBSITE RULEBOOK

2 yellow cards - 1 match
Denying obvious goal scoring opportunity - 1 match
Offensive/insulting/abusive language or gestures - 2 matches
Serious foul play/violent conduct/spitting at an opponent or any other person - 3 matches
tj. - o tome što je sudac napisao zašto je igrač isključen ovisi koika će duga biti kazna...tj ova od 1,2,3 utakmice se može i produžiti ali o tome odlučuje FA a ne suci...


Poslednji izmenio toon72 dana Uto 8 Sep 2015 - 13:35, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Aleksandar Mitrovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 3 EmptyUto 8 Sep 2015 - 12:20

Dobro, nedeljno. Jebem ti logiku njihovu.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Aleksandar Mitrovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 3 EmptyNed 4 Okt 2015 - 20:52

Aleksandar Mitrovic - Page 3 21725577868_fa494f4c17_b
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Aleksandar Mitrovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 3 EmptyPon 5 Okt 2015 - 13:48

Mitar pokazuje da je vrlo zanimljiv igrac. Steta sto su ovi ostali teski luzeri.
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Aleksandar Mitrovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 3 EmptyNed 18 Okt 2015 - 19:33

Psiho(kako ga Srki nazvaše Very Happy ) počinje da pokazuje konačno dobre partije,nema kartona,bori se,počeo i da daje golove.
Bravo,samo neka tako nastavi!
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Aleksandar Mitrovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 3 EmptyNed 18 Okt 2015 - 20:08

Za sada meni Mitrović djeluje kao jako dobar igrač...da nije onih gluposti sa početka i prvih utakmica imao bi čistu 10...puno radi i odvlači protivničke obrambene te stvara prostor ostalima...ono što ga može obraniti su svakako njegove godine i možda stvori fantastičnu karijeru ako se malo "uozbilji"...kako je počeo pomislio sam da smo stvarno doveli totalnog kretena no za sada je ovo sasvim zadovoljavajuće...
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Aleksandar Mitrovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 3 EmptyNed 18 Okt 2015 - 20:42

Odličan je bio Mitar. Borio se, ostavljao lopte, dosta se kretao, postigao gol. Klasična devetka koja polako izumire. Bravo Mitre!
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Aleksandar Mitrovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 3 EmptyNed 18 Okt 2015 - 23:17

Ostaje zal za pocetkom sezone I njegovih ulazaka pred kraj utakmica,baceno vreme na Papisa.Naravno,jos kad je Perez zaigrao,napad dobija formu. Cini mi se da je kondiciono ekipa bolje

Zanimljivo poredjenje u izjavi posle meca:
" I have said before that goals are like a drug. If you score one, you want more and more, and that is how I feel now. I will keep working hard to score more goals"
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Aleksandar Mitrovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 3 EmptyPon 19 Okt 2015 - 16:11

Valjda je to u Holandiji normalno poređenje čak i među sportistima Smile
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Aleksandar Mitrovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 3 EmptyPon 19 Okt 2015 - 18:19

Mitar igra sve pametnije i pametnije. Juče je dobio 6 vazdušnih duela, dobro se kretao, postigao gol u maniru Shearer-a i što je najvažnije obuzdao je svoj temperament.

Ako pažljivo pogledate naš šesti gol, Mitar je tri igrača povukao u levu stranu terena, samim tim otvorio se prostor Wijnaldum-u za šut, a ovaj je majstorski rešio tu situaciju.

Prilikom gola koji je Mitrović postigao, Ayoze Perez je počeo da se raduje, čim je Mitar loptu sa grudi spustio na travu. Kaže Ayoze da je znao da će ga Mitar dati, jer je video kako to radi na trenizima.

Inače, Ayoze i Mitar su van terena vrlo dobri.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Aleksandar Mitrovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 3 EmptyPon 19 Okt 2015 - 21:32

Sad sam pogledao golove na YT. Lepo ga je zbicio, nema sta. Sisoko ga fino nasao, lepo je levom ocukao gde treba. Ne sumnjam ja da je on talenat i da moze ali glava mene brine. Podseca me na Danka Lazovica, ceo zivot je covek bio talenat, igrac nije postao nikad. Nadam se da se ovome to nece desiti. Zbog kluba se nadam, za njega me bole brige.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Aleksandar Mitrovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Aleksandar Mitrovic
Nazad na vrh 
Strana 3 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
 Similar topics
-
» Aleksandar Mitrovic

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Igrači-
Skoči na: