Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Georginio Wijnaldum

Ići dole 
+10
milan25
NBB96
Savic
Srki
Alistair
Dinko
Pedja
Thug
Alan Smith17
toon72
14 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Georginio Wijnaldum - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Georginio Wijnaldum   Georginio Wijnaldum - Page 2 EmptyPon 10 Avg 2015 - 0:59

Odlican igrac, pravi motor tima. I mene je kupio.


Poslednji izmenio Pedja dana Pon 10 Avg 2015 - 23:06, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Georginio Wijnaldum - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Georginio Wijnaldum   Georginio Wijnaldum - Page 2 EmptyPon 10 Avg 2015 - 12:58

Sjajan igrac, steta sto ga jos ranije nismo doveli. Ovakav nam je falio jos od odlaska Cabaye-a,ili Kevin Nolana. Vezni Igrac koji ce da reseta mreze....
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
NBB96

NBB96


Broj poruka : 923
Godina : 28
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.08.2009

Georginio Wijnaldum - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Georginio Wijnaldum   Georginio Wijnaldum - Page 2 EmptyPon 10 Avg 2015 - 16:54

Odlično pojačanje, samo šteta što nije raspalio po lopti kad mu je Sissoko asistirao na početku utakmice. Konačno će Cabella imati sa kim da igra. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
NBB96

NBB96


Broj poruka : 923
Godina : 28
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.08.2009

Georginio Wijnaldum - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Georginio Wijnaldum   Georginio Wijnaldum - Page 2 EmptyUto 1 Sep 2015 - 23:07

The 34th Footballer of the Year gala night in Holland - Georginio Wijnaldum picking up the award for best player in the Eredivisie last season.
Georginio Wijnaldum - Page 2 E6u4qs
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Georginio Wijnaldum - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Georginio Wijnaldum   Georginio Wijnaldum - Page 2 EmptySre 2 Sep 2015 - 0:04

Svaka čast ovom momku. Vidi se da je školovan igrač i da će biti pravo pojačanje. Sve čestitke.
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Georginio Wijnaldum - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Georginio Wijnaldum   Georginio Wijnaldum - Page 2 EmptySre 2 Sep 2015 - 0:10

Zadovoljan sam njegovim partijama,kao i onim što su pokazali Ajoz i Florijan(Aronsa još nismo videli,na žalost...).
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Georginio Wijnaldum - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Georginio Wijnaldum   Georginio Wijnaldum - Page 2 EmptyNed 18 Okt 2015 - 19:34

Ovaj momak igra dobro od kako je došao i danas je pala kruna na sve to.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Georginio Wijnaldum - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Georginio Wijnaldum   Georginio Wijnaldum - Page 2 EmptyNed 18 Okt 2015 - 20:45

Šta reći posle ovakve partije. Samo veliki fudbaleri mogu postići četri gola po utakmici! Winaldum to definitivno jeste. Bravo majstore.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Georginio Wijnaldum - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Georginio Wijnaldum   Georginio Wijnaldum - Page 2 EmptyNed 18 Okt 2015 - 22:54

Dobar, dobar.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Georginio Wijnaldum - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Georginio Wijnaldum   Georginio Wijnaldum - Page 2 EmptyPon 19 Okt 2015 - 18:09

Na koju smo foru baš mi njega doveli, nije mi jasno?
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Georginio Wijnaldum - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Georginio Wijnaldum   Georginio Wijnaldum - Page 2 EmptyPon 19 Okt 2015 - 20:55

pre 12 godina mi smo doveli Viannu,a Manchester United Cristiana Ronalda. Mislili smo da je vianna bolji igrac od ronalda. Ove godine smo mi doveli Wijnalduma,a Man utd Memfisa. Mislim da se zna ko se sada zajebao.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Georginio Wijnaldum - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Georginio Wijnaldum   Georginio Wijnaldum - Page 2 EmptyUto 20 Okt 2015 - 0:05

Wijnaldum je zaista odličan igrač. Ubedjen sam da je mogao i u neki jači klub. Mislim da su najači klubovi dobro popunjeni, pa im nije bio neophodan u ovom trenutku. Ovi slabiji nisu imali da izdvoje toliku sumu novca. To je moje razmišljanje. Meni jedino nije jasno koja pozicija njemu najviše odgovara. Vidim da je univerzalac i da se dobro snalazi na bilo kojoj poziciji, ali me kopka šta mu najviše leži i gde ga treba najviše koristiti. Ovo su prava pojačanja. Bravo Gini.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Georginio Wijnaldum - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Georginio Wijnaldum   Georginio Wijnaldum - Page 2 EmptyČet 16 Jun 2016 - 20:21

http://www.chroniclelive.co.uk/sport/football/transfer-news/newcastle-united-transfers-georginio-wijnaldum-11478949

I ovaj napušta brod koji tone(tačnije već je potonuo). Koliko me je na početku oduševio toliko je to oduševljenje postepeno splasnulo. Dobar je fudbaler, možda i nije toliko kriv što se kroz sezonu izgubio u taktici Mclarena, ako ima želju da ide neka ide samo to bi trebalo neko debelo da plati, nipošto ga ne treba dati jeftinije nego što je plaćen, čak štaviše treba ga zacijeniti. I naravno da ponovim kao papagaj pametno uložiti taj novac u pojačanja, ono što nam treba da se vratimo u Premier ligu.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Georginio Wijnaldum - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Georginio Wijnaldum   Georginio Wijnaldum - Page 2 EmptyPet 17 Jun 2016 - 14:20

Ok, hoces da ides, moze ali samo na pozajmicu. Ne moze za stalno. God dana na pozajmicu dok se mi ne vratimo i ok, ne bih ga prodavao posle god dana. Pogotovo zato sto ga trazi roma koja nema ker za sta da je ujede, iako us prodali Pjanica za dobre pare. Ako neko uleti npr 25m-30m moze da ide, sve ispod ne dolazi u obzir, to bi bila moja politika. Sissoko i Jaanmat mogu da idu, kvare ekipu, ovi sto ne valjaju kurcu, mogu da idu, ovi dobri, ili pozajmica ili ostajes. Naravno mene niko ne pita nista, tako da se sve svodi na nasu razmeni misljenja Smile
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Georginio Wijnaldum - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Georginio Wijnaldum   Georginio Wijnaldum - Page 2 EmptyUto 19 Jul 2016 - 7:56

Navodno ce Wijnaldum do kraja nedelje proci lekarski u Liverpulu. Tako se bar nadaju u upravi liverpula. Izgleda da ce platiti 25m, ali se razmislja i o smanjenu cifre i dodavanju nekog igraca kao kusur.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Georginio Wijnaldum - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Georginio Wijnaldum   Georginio Wijnaldum - Page 2 EmptyUto 19 Jul 2016 - 15:28

Vanserijski igrač, kog nismo uspeli da uklopimo u tim. Klasična NUFC priča.

U današnjem fudbalu, sasvim je normalno da takav igrač želi da ide. Ništa ga ne vezuje za ovaj klub, osim manje od godinu dana koje je proveo tu da bi ispao u drugu ligu.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Georginio Wijnaldum - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Georginio Wijnaldum   Georginio Wijnaldum - Page 2 EmptyUto 19 Jul 2016 - 15:31

Visina transfera od 25 - 27 miliona funti.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Georginio Wijnaldum - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Georginio Wijnaldum   Georginio Wijnaldum - Page 2 EmptyUto 19 Jul 2016 - 17:16

Prodati pod obavezno. 25M pada s neba, uzimaj i dovedi par anonimusa da rasture bagru.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Georginio Wijnaldum - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Georginio Wijnaldum   Georginio Wijnaldum - Page 2 EmptyUto 19 Jul 2016 - 17:42

Ukoliko je tačno to što se nazire, a to je da je klub zaista prepustio Rafi da odlučuje oko transfera, to znači da Newcastle trenutno drži sve karte u rukama.

Oba igrača mogu da posluže u Benitezovoj viziji igre koja obavezno uključuje veznog igrača na poziciji polušpica (Gerrard u Liverpoolu je najbolji primer), ali realno za ligu u kojoj se nalazimo nijedan od njih nije nezamenljiv niti će se ekipa raspasti ako ih obojicu proda.

Win-win situacija, realno.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Georginio Wijnaldum - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Georginio Wijnaldum   Georginio Wijnaldum - Page 2 EmptyUto 19 Jul 2016 - 21:54

Vidi se da je Rafa odgovoran za sve transfere. Za nedelju dana smo doveli pet igrača. Dok je to kod Pardewa i McClarena išlo mesecima.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Georginio Wijnaldum - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Georginio Wijnaldum   Georginio Wijnaldum - Page 2 EmptyUto 19 Jul 2016 - 22:02

Rafa je ime koje ipak znači nešto u svijetu.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Georginio Wijnaldum - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Georginio Wijnaldum   Georginio Wijnaldum - Page 2 EmptySre 20 Jul 2016 - 6:43

Mislim da ceka pravu cenu tj da odere budale do koske, sto i treba raditi bez ikakvog blama. Kad se frljate parama onda da vas olaksamo za iste.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Georginio Wijnaldum - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Georginio Wijnaldum   Georginio Wijnaldum - Page 2 EmptyČet 21 Jul 2016 - 9:48

http://www.skysports.com/football/news/11669/10507871/liverpool-agree-16325m-transfer-fee-for-newcastles-georginio-wijnaldum

Ako se pokaže tačnim lijepo ćemo zaraditi na njemu. Ima želju da ide i postoji više nego konkretna ponuda, ne vidim ni jedan razlog da ga ne uvaljamo looserpoolu tim prije što na sve što smo do sada kupili ovoga ljeta nismo toliko potrošili. Stižu pare za nova pojačanja a izgleda da Rafa zna šta nam treba za povratak.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Georginio Wijnaldum - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Georginio Wijnaldum   Georginio Wijnaldum - Page 2 EmptyČet 21 Jul 2016 - 16:18

Koja su to proseravanja majko moja. Ej bre, neko da 25M za ovoga... Boles mozga. Lepo smo ga zavaljali, samo deri majmune.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Georginio Wijnaldum - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Georginio Wijnaldum   Georginio Wijnaldum - Page 2 EmptyPet 22 Jul 2016 - 9:57

Obzirom da je Pogba prodat za preko 100m, a juve trazi zamenu (razmisljaju o sissoku i 35m) nista me vise ne cudi sto se tice cena. Izgleda mi kao da igraju Football Manager pa se kurce parama, samo sto ovo nije igrica i ovo su stvarne pare.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Georginio Wijnaldum - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Georginio Wijnaldum   Georginio Wijnaldum - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Georginio Wijnaldum
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Georginio Wijnaldum

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Igrači-
Skoči na: