Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Ex- YU okupljanje

Ići dole 
+14
m.c.t.
Alan Smith17
milan25
Dinko
NUFC96
RIOT
toon72
Srki
mare90
spira
NBB96
NewBoy
Admin-Roby
Savic
18 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Ex- YU okupljanje Empty
PočaljiNaslov: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje EmptyUto 12 Avg 2014 - 12:10

Forum postoji sedam godina, mi iz Srbije smo se upoznali, gledali tekme, putovali u Newcastle zajedno... Jedino što se nikad nismo družili sa fanovima preko Drine - a pička mu materina, gorivo nije toliko skupo.

Dvadesetog decembra (subota) igramo protiv Sunderlanda, i ako za pet meseci unapred ne možemo da se dogovorimo za neko viđanje, onda stvarno jebeš nas.

Meni je svejedno - Srbija, Bosna, Hrvatska. Što se mene tiče, u stanu imam mesta za troje ljudi, ali mi nije problem ni da otputujem bilo gde, samo da je vikend.
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Ex- YU okupljanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje EmptyUto 12 Avg 2014 - 12:47

najbolje u Sarajevu, jer je svima na pola puta...a ima iz BiH navijaca koji nisu na ovom forumu pa bi bio dobar odaziv..
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Ex- YU okupljanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje EmptyUto 12 Avg 2014 - 13:52

Zanimljivo zvuci. Zainteresovan ako budem prisutan.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Ex- YU okupljanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje EmptyUto 12 Avg 2014 - 15:04

Sjajan predlog.Bilo bi lepo da se to realizuje.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Ex- YU okupljanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje EmptyUto 12 Avg 2014 - 15:23

Dobro bi bilo Sarajevo. Meni je doduše radno vrijeme malo čudno jer radim i vikendom ali valjda mogu četiri mjeseca unaprijed nešto organizovati. Imam dobre veze sa vlasnikom "Celtic pub-a" u Sarajevu, tako da bi i prostor bio adekvatan(ako izuzmemo da je u zeleno-bijelim bojama). Podržavam ideju.  lol! 
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Ex- YU okupljanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje EmptyUto 12 Avg 2014 - 15:26

Sarajevo je (uvek) OK opcija, što se mene tiče.

Međutim, za ovakvo okupljanje bi trebalo podosta stvari organizovati, pa, hajde da nabacujemo misli i predloge.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Ex- YU okupljanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje EmptyUto 12 Avg 2014 - 15:39

Super je to ideja, i meni je to padalo na pamet vise puta. Mada sam skeptican po pitanju organizovanja, jer kad vidim koliko vam treba da iz Beograda u Novi Sad i obratno odete, kako li ce tek da se uredi ovo internaionalno okupljanje. Sto se tice Sarajeva, to mi je blizu i mogu da stignem i ako budem radio vikend, ali samo popodne. Naravno da bi bolje bilo da ne radim pa da se duze druzimo. Planiram ja duze vremena i u Beograd svratiti, ali tada moarm voditi i zenu  Embarassed jer nikad nije bila tamo, kao ni ja, pa nikako da uskladimo vikende.

Eto tema je otvorena pa iznosite prijedloge. Misli da je pogresno ogranicavati se samo na vikende kad Njuka igra neke dobre utakmice ili kad ima prenos, imamo mi o cemu pricati i bez utakmice.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Ex- YU okupljanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje EmptyUto 12 Avg 2014 - 16:02

Dolazim obavezno, a napisao sam i na drugoj temi da već odavno planiram da dođem na jedno druženje. Meni nije daleko iz Tuzle da dođem. Preblizu mi je. Evo i da se ponudim odma, ako neko i prolazi kroz Tuzlu ili bi mu bilo lakše da prolazi neka se javi da se dogovorimo da sjedne sa mnom ja ga vozim do Sarajeva.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Ex- YU okupljanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje EmptyUto 12 Avg 2014 - 16:14

Pa ja kontam da bi neko prenociste moralo da se organizuje, neki hostel ili nesto tog tipa. Zato mozda najpre vikend. Ako jos i uhvatimo da ima prenos Njuke (a obicno po kladionicama bude) onda do jaja. Ako nista onda grupna poseta cevabdzinici uz neprimerene kolicine piva i zdravo. U krajnjem slucaju moze i tako.
Opet, ovo su sve ideje, videcemo kad se priblizi realizacija kako stojimo. Inace predlog je dobar, i ja sam muljao po glavi slicno ali sam mislio da nema sanse.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Ex- YU okupljanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje EmptyUto 12 Avg 2014 - 19:59

Bio sam u Sarajevu pre četiri godine.Putovanje je trajalo skoro 10 sati iz Niša.Zimski su uslovi bili,pa je i to možda uticalo,ali svakako je daleko.Sećam se da smo iznajmili hotel za 20 eura.Baščaršija nam je bila ispred hotela,super smo mesto pronašli.Lepo smo se proveli,ostali par dana,izlazili,mezili....Super bi bilo da padne dogovor,pa svi zajedno na put.
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Ex- YU okupljanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje EmptySre 13 Avg 2014 - 9:43

Za, naravno. Ni lokacija mi nije bitna, a u Sarajevu nisam nikad bio(samo prolazio) tako da mi se ideja svidja skroz. Samo moramo da se ozbiljno organizujemo, jer kako neko reče i relacija Novi Sad-Beograd nam je bila problem. Ali kakogod, ja sam za okupljanje uvek, okupljanja su meni glavna prednost ovog foruma
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Ex- YU okupljanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje EmptySre 13 Avg 2014 - 10:02

Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Ex- YU okupljanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje EmptySre 13 Avg 2014 - 13:51

ja kontam da nam je Sarajevo svima na pola puta, mislim da morete doc vlakom iz Beograda u Sarajevo jako jeftino...isto tako je nama iz Dalmacije bliže....

jedne godine Sarajevo, jedne Split, jedne Novi Sad....moj prijedlog
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Ex- YU okupljanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje EmptySre 13 Avg 2014 - 14:11

Za ova nasa, domaca, okupljanja tipa NS-Bg i obratno pre se ispreci neka lenjost. Valjda kontam(o) tu smo pa cemo sledeci vikend ako ne sada, ko ga jebe itd. I onda se izjalovi. S obzirom da je ovo ozbiljna akcija i da bi mozda nesto trebalo i da se unapred plati mislim da bi isla samo ozbiljna ekipa. Ozbiljna u smislu ide se i cao.

Ima jos vremena, dogovaramo se!!!
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Ex- YU okupljanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje EmptySre 13 Avg 2014 - 14:36

Onako da se umiješam pa da vidimo hoće li biti išta od ovoga...
1. Da li je Sarajevo dogovorena opcija?
2. Koliko dana?
3. Ako je Sarajevo, kulturno prepustiti Sarajlijama da vide koliko je nočenje, unaprijed rezervirati i platiti tj. poslati lovu njima neka sve organiziraju i stvar riješena...
4. Dolazak bez žena, djece i prateće rodbine se podrazumijeva?
5. Obavezno naći mjesto gdje se toči alkohol (barem piva)....
6. Ako su uspijemo dogovoriti ja sam zicer 1X - ako ne uspijem ili se desi nešto neočekivano lovu sam poslao i nema povrata...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Ex- YU okupljanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje EmptySre 13 Avg 2014 - 14:46

Mene jedino moze da sjebe mogicnost da ne budem tu. Jebe me ta sljaka sa Nemackom, najavljuju mi vec mesecima a uvek se pomeri.
Ako budem tu, ne vidim sta moze da me spreci.
Sve navedene stavke podrzavam.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Ex- YU okupljanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje EmptySre 13 Avg 2014 - 14:52

Vidim da su se svi lepo primili oko ovog okupljanja.Svi smo zeljni da se negde okupimo,upoznamo, i provedemo nekoliko dana.Mozda i padne neki dogovor.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Ex- YU okupljanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje EmptySre 13 Avg 2014 - 14:57

toon72 ::
Onako da se umiješam pa da vidimo hoće li biti išta od ovoga...
1. Da li je Sarajevo dogovorena opcija?
2. Koliko dana?
3. Ako je Sarajevo, kulturno prepustiti Sarajlijama da vide koliko je nočenje, unaprijed rezervirati i platiti tj. poslati lovu njima neka sve organiziraju i stvar riješena...
4. Dolazak bez žena, djece i prateće rodbine se podrazumijeva?
5. Obavezno naći mjesto gdje se toči alkohol (barem piva)....
6. Ako su uspijemo dogovoriti ja sam zicer 1X - ako ne uspijem ili se desi nešto neočekivano lovu sam poslao i nema povrata...

1.Ako ste za Sarajevo i ako ranije sa sigurnošću utvrdimo koliko i kada ljudi dolazi mogu se prihvatiti organizacije.
2.Pa mislim da bi realno bilo subota ranije dolazak, gledanje utakmice u Seltik pabu uz razne vrste piva i ostalih pića, zezanje u gradu, spavanje, i u ponedeljak lagana kafica, ćevapi, bureci i sl. i nekad iza 14-15 h razilaženje.
3.Noćenje po principu "kol'ko para tol'ko muzike", od hotela sa više zvjezdica do hostela. A mislim da ovde niko ne pati za nekim ekskluzivnim smještajem.
4.To se podrazumijeva  Very Happy 
5.To je pod 2.

Jedino što termin pred kraj decembra može biti malo nezgodan u smislu vremenskih prilika, pa ako se dolazi automobilima može se desiti da budu nešto malo teži uslovi za saobraćaj ako padne snijeg.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Ex- YU okupljanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje EmptySre 13 Avg 2014 - 15:13

Vidim i ja da je vecina zainteresovana za ovo, a nekako se Sarajevo nametnulo kao opcija br1.

Ja sam za, to mi je pred nosom, ali da pitam ljude imaju li drugih prijedloga za lokaciju okupljanja?

Slazem se da decembar u Sarajevu cesto bude takav da ti se ne mili hodati ulicom od blata i snijega ali ako ne moze ranije dobar je i decembar.

Vidim da je sveopste misljenje da je piva nezaobilazan faktor u svemu tome pa se pitam primate li i mene s obzirom da ne pijem?  Very Happy 
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Ex- YU okupljanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje EmptySre 13 Avg 2014 - 16:31

Ha, meni nikad nije neprijatno sa onima koji ne piju. Obično je njima sa mnom.  Very Happy 
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Ex- YU okupljanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje EmptySre 13 Avg 2014 - 20:24

RIOT ::
Ha, meni nikad nije neprijatno sa onima koji ne piju. Obično je njima sa mnom.  Very Happy 

 lol! lol! lol! 
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Ex- YU okupljanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje EmptySre 13 Avg 2014 - 20:28

Vidi, najgore je biti trezan u gomili pijanih idiota.

Ex- YU okupljanje 24

Ovo pivo smo pili 2002. godine, kad smo bili u Sarajevu da gledamo Željezničar - Newcastle United 0:1 (Dyer)
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Ex- YU okupljanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje EmptySre 13 Avg 2014 - 20:56

Pokupili se drugari sa FB stranice Toon Army Balkan i napravili event.

https://www.facebook.com/events/757473317646780/
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Ex- YU okupljanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje EmptySre 13 Avg 2014 - 21:31

Uh, jako bi voleo da budem u ovoj prici, al stvarno ne vidim nacin kako. Ovo sam zeleo odavno da se desi, al je pogresno vreme. Jbg. Bice prilike nadam se.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Ex- YU okupljanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje EmptySre 13 Avg 2014 - 21:41

RIOT ::
Pokupili se drugari sa FB stranice Toon Army Balkan i napravili event.

https://www.facebook.com/events/757473317646780/

Zapratio sam.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ex- YU okupljanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ex- YU okupljanje
Nazad na vrh 
Strana 1 od 5Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Okupljanje?
» Okupljanje
» Okupljanje
» Okupljanje!
» okupljanje

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: Kako da poboljšamo naš forum? :: Ideje??-
Skoči na: