Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Craig Bellamy otišao u penziju

Ići dole 
+2
Srki
RIOT
6 posters
AutorPoruka
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Craig Bellamy otišao u penziju Empty
PočaljiNaslov: Craig Bellamy otišao u penziju   Craig Bellamy otišao u penziju EmptyPet 23 Maj 2014 - 13:25

Jedan od najpotcenjenih i meni lično najomiljenijih igrača koji su nosili crno-beli dres, Craig Bellamy, otišao je u zasluženu fudbalsku penziju.

Craig Bellamy otišao u penziju Hi-res-51769893-craig-bellamy-of-newcastle-united-celebrates-scoring-the_crop_north

Ovo nikad neću zaboraviti:

Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Craig Bellamy otišao u penziju Empty
PočaljiNaslov: Re: Craig Bellamy otišao u penziju   Craig Bellamy otišao u penziju EmptyPet 23 Maj 2014 - 14:13

Ja sam ga jako gotivio. Shearer i on su razbijali kao tandem. To su bile dobre sezone. Gledao sam taj dvojac onomad u Beogradu. Sjajan je bio Craig.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Craig Bellamy otišao u penziju Empty
PočaljiNaslov: Re: Craig Bellamy otišao u penziju   Craig Bellamy otišao u penziju EmptyPet 23 Maj 2014 - 15:32

Red je bio da se penzionise.Odmori se,zasluzio si.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Craig Bellamy otišao u penziju Empty
PočaljiNaslov: Re: Craig Bellamy otišao u penziju   Craig Bellamy otišao u penziju EmptyPet 23 Maj 2014 - 19:15

Hvala za Feyenoord.

Šta reći? Čovek dugog jezika. Sir Bobby je za njega rekao da jedini čovek na svetu koji bi bio sposoban da se posvađa sa samim sobom.

Alex Ferguson je izjavio da se Bellamy nije povredio u sezoni 2001/02, da bi NUFC osvojio titulu.

Takođe, neću mu nikada zaboraviti ali u negativnom kontekstu, sms upućen Shearer-u, da je njegovo vreme prošlo i da su mu noge spore (posle poraza od Man U od 4-1 u FA Cup-u, dok je Bellamy bio na pozajmici u Celtic-u) kao i rvanje sa Carver-om na aerodromu, pred put za Mallorca-u.

Jednom prilikom su ga Shearer i Given okačili na čiviluk u svlačionici StJames' Park-a, jer je bio nesnosan.

Na ružan način je oteran iz kluba od strane Souness-a, jer ga ovaj nije voleo. Međutim i sam Bellamy je kumovao tome, jer je javno rekao da je Souness lažov, koji je izjavio da ga nije stavio u tim jer je Bellamy bio povređen.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Craig Bellamy otišao u penziju Empty
PočaljiNaslov: Re: Craig Bellamy otišao u penziju   Craig Bellamy otišao u penziju EmptySub 24 Maj 2014 - 1:00

Nasty cunt, great player.

Ovo ga najbolje opisuje.
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Craig Bellamy otišao u penziju Empty
PočaljiNaslov: Re: Craig Bellamy otišao u penziju   Craig Bellamy otišao u penziju EmptySub 24 Maj 2014 - 8:33

Savic ::


Jednom prilikom su ga Shearer i Given okačili na čiviluk u svlačionici StJames' Park-a, jer je bio nesnosan.


AHAHAHA  lol!  Kakva ekipa Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Craig Bellamy otišao u penziju Empty
PočaljiNaslov: Re: Craig Bellamy otišao u penziju   Craig Bellamy otišao u penziju EmptySub 24 Maj 2014 - 12:14

Te Shearerove spore noge bi sada ubacivale 20 komada po sezoni. Ubedjen sam. Samo ti dodaj do cice pa da vide Cisse i Shola, a i doticni, sta je znalac.
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Craig Bellamy otišao u penziju Empty
PočaljiNaslov: Re: Craig Bellamy otišao u penziju   Craig Bellamy otišao u penziju EmptySub 24 Maj 2014 - 21:33

Odličan napadač, poslije Shearera najbolji, za ovo vremena što ja pratim NUFC...
Kada se povrijedio 2001, baš sam se sjebao, a od tada su kola otišla nazad.
Mislim da su njih dvojica najbolji tandem u PL...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Craig Bellamy otišao u penziju Empty
PočaljiNaslov: Re: Craig Bellamy otišao u penziju   Craig Bellamy otišao u penziju Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Craig Bellamy otišao u penziju
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Manchester City v Newcastle United
» Newcastle United-Everton
» Sir Bobby Robson-odlazak u penziju

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Igrači-
Skoči na: