Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Hull (H)

Ići dole 
+12
Dinko
Becej City
Mitro's on fire
zarkonio
milan25
mare90
Thug
m.c.t.
Pedja
Alan Smith17
moody
Srki
16 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Hull (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Hull (H)   Hull (H) - Page 2 EmptySub 21 Sep 2013 - 23:25

Newcastle je tim bez srca.To se i danas pokazalo tancim.Nemamo mi to junacko srce koje poseduje Everton ili Stouk.Mnogo nam fali ta muska borba,cvrstina do maksimuma,borbenost i pozrtvovanje do iznemoglosti.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Hull (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Hull (H)   Hull (H) - Page 2 EmptySub 21 Sep 2013 - 23:38

Ma... Mislim da mi debelo prodajemo utakmice. Da ovaj klub zivi od toga. Da nasafta dupe kladionicama a i samom sebi. Da dokazem ne mogum naravno. Ali previse je slucajnosti. Ne mislim to samo posle ovog poraza, odavano mi je to u glavi. Vidjeno dobijene utakmice useres, dobijes neke u kojima si otpisan. I tako vec dugo. Mislim da igarmo za kladionicu i to je to.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Hull (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Hull (H)   Hull (H) - Page 2 EmptyNed 22 Sep 2013 - 0:18

Mislim da je vreme da se pomirimo sa cinjenicom da imamo Konjinu za vlasnika kluba, kao i Retarda od trenera! Posto to manager nije! Prvo svinja debela od kad je dosao degradira klub, a ovaj pederko na klupi sto sebe naziva manager-om naseg kluba je kapacitet za blue squere ligu...pored toga je i bezmudas, pa iako nesto "ima" od "znanja" ne sme nista da kaze debelom! To je problem kluba, ne igraci! Dovedi jednog disciplinovanog trenera, gde ce se znati ko je gazda u timu, pa da vidis da li ce da igra! Iako nije za poredjenje, ali npr, dok je bio u partizanu Stanojevic je svojevremeno Tomica (tada jednog od boljih u klubu) i Scepovica zbog nezalaganja na utakmicama poslao u Teleoptik (ispostava partizana)! To bi ja uradio sa Cabaye-om, Ben Arfa (koji by the way izjavljuje da sanja zlatnu loptu), Cisse, Mbiwa i sl! Mrs u rezerve, pa da vidimo hoces li da igras ili ne, a hvala bogu svi imaju ugovore na po 3+ godina...pa da vidimo da li ces da igras ili fudbalski propadnes...Isto je to svojevremeno Pelegrini uradio jednom Riquelme-u u Villarrealu...Posle toga se covek vratio u maticni klub, jer je to bilo to sto se evrope tice za njega...A slozicete se da je Riquelme institucija za ove nase...
2:1 poluvreme 3:2 kraj? Sto bi rekli iz 1 u 2! recimo da je na hull bila oko 5 kvota, na tacan rezultat 2:3 za hull 45+ kvota, a na prelaz iz 1-2 pa ne manja od 30...
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Hull (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Hull (H)   Hull (H) - Page 2 EmptyNed 22 Sep 2013 - 2:25

A kada se uzme u ozbir da su nam zelenasi sponzori...izgleda da coca misli na svoje dupe pa prodaje i klub i utakmice i sve zivo...a i ovi njegovi kapitalisti od sponzora...pa nije valjda Njuka samo za bogacenje...?
A kada se obogate onda da nas bace???
....
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Hull (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Hull (H)   Hull (H) - Page 2 EmptyNed 22 Sep 2013 - 8:21

Jadno i bijedno. Nemamo mi muda. Ni trener, ni igraci, ni navijaci.
Sto se tice ove budale, nije mi jasno kako neko moze biti tako glup. Ja u zivotu nisam otisao na forum drugog kluba ili reprezentacije-ne zanima me. Volim Newcastle ma kakvi bili, a ostali me ne zanimaju.
P.S. lazem, isao sam na forum Sunderlanda kad je neko ovdje stavio link za njihov forum ali sam izasao bez komentara.
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Hull (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Hull (H)   Hull (H) - Page 2 EmptyNed 22 Sep 2013 - 12:46

Opustite se momci, biće još mnogo loših utakmica, jedna dobra i sve će bolje izgledati. Setite se kako smo se osećali posle prve dve a kako pre dve nedelje. Jasno nam je svima da nemamo nikakvih ambicija ni želje da postignemo bilo šta sem da ostanemo u ligi i ova igra to nam i garantuje. Nema svrhe se nervirati zbog stvari koje su nam godinama jasne.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Hull (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Hull (H)   Hull (H) - Page 2 EmptyNed 22 Sep 2013 - 15:20

Mene takodje ne zanima tudje dvoriste.Nikad nisam slao onako jadne poruke,niti zelim da nekoga vredjam,a da se pritom krijem ko mis! Onom liku jedino se divim sto moze da navija za tim poput Hula,a za sve ostalo sto je napisao treba da se stidi.Nisam znao da i Sanderlend ima fan klub.Strasno.Shocked 
Nazad na vrh Ići dole
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

Hull (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Hull (H)   Hull (H) - Page 2 EmptyNed 22 Sep 2013 - 15:52

3 boda ododse.Taman kada ocekujes pobedu Newcastle te zezne.Ali sta ces takav nam je klub
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Hull (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Hull (H)   Hull (H) - Page 2 EmptyNed 22 Sep 2013 - 17:11

ne znam je li neko gledao kraj utakmice Vozdovac - CZ
Domaca ekipa pobjedila 1-0 i poslije utakmice svi igraci zvezde stoje ispred tribine svojih navijaca i trpe uvrede, na kraju su ih natjerali da skinu dresove. Tako treba i nase papane. Ili jedan obicaj koji jos uvijek zivi ovdje : da na trening ulete navijaci i postroje ih sve i uzmu im dresove. Nek osjete malo.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Hull (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Hull (H)   Hull (H) - Page 2 EmptyNed 22 Sep 2013 - 20:28

Pedja ::
Nisam znao da i Sanderlend ima fan klub.Strasno.Shocked 
Ima. Smjesteni su na sjeveroistoku Engleske Smile
U jednom malom seocetu. Very Happy 
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Hull (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Hull (H)   Hull (H) - Page 2 EmptyNed 22 Sep 2013 - 20:40

Koliko puta smo odigrali iz 1-2, iz 2-1. Precesto!
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Hull (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Hull (H)   Hull (H) - Page 2 EmptyNed 22 Sep 2013 - 21:59

Znaci kladza Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Hull (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Hull (H)   Hull (H) - Page 2 EmptyNed 22 Sep 2013 - 22:08

Smrdi.
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Hull (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Hull (H)   Hull (H) - Page 2 EmptyNed 22 Sep 2013 - 22:32

Sumnja postoji.
Pogledajte našeg beka gdje stoji u toku Hullovog napada iz koga je izjednačio na 1:1.

Pozorno prati napad... :-(
Mislim da je Santon u pitanju.
Drugo poluvrijeme nisam gledao...
DA SE NERVIRAM NEĆU...samo ću da navijam...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Hull (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Hull (H)   Hull (H) - Page 2 EmptyPon 23 Sep 2013 - 11:09

Srki ::
hullcitycroatia ::
Mene sram što vas nismo s hendikepom nabili. Koji ste vi poturčeni degenerici.. da od nekog hulla ma kuš mater ti jebem glupu
Da, da, majmune, od seljackog hull cityja mi izgubimo. I kazemo da je to sramota. Od seljacina je uvek sramno izgubiti, shvati seljacino jednom za svagda. A ne mozes ti to da kontempliras, da si iole citav ne bi voleo hal.
Kako si ti glupav dečko, ja nevjerujem. Pa izdrkotino turskih gena, zar mislis da srce bira koga ce volit?? Ili da je nama bitno sto nismo slavni, niti trofejni klub. Razumni i svijesni simpatizeri takve stvari cijene a vi degenerici serete. Kakvi su to komentari, sta vi uopce znate o hullu i drugim engleskim klubovima. Konstantno omalovazavate druge klubove, pa koja ste vi picka materina. Cak vas ni gloryhanterima nemogu nazvat jer newcastle nikad nije bio nista vise od prosjecnog premierligasa. Umrem od smijeha kad vidim hal... haha pa jebem vas nepismene..cak i da pisete kako se izgovora opet se nepise tako. U sunce vam jebem kalajsano, niste uopce vrijedni moje pozornosti, al uvijek se dobro nasmijem kad vidim newcastle srbija hahahhaha
Nazad na vrh Ići dole
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Hull (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Hull (H)   Hull (H) - Page 2 EmptyPon 23 Sep 2013 - 12:42

Napravio si drugi profil samo da bi mogao vrijedat ovdje .. jel shvatas kako si napaćen ? Sta bi trebo mislit o Hull-u kad vidim kakvi idioti navijaju za taj klub
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Hull (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Hull (H)   Hull (H) - Page 2 EmptyPon 23 Sep 2013 - 13:04

sonealuko ::
Srki ::
hullcitycroatia ::
Mene sram što vas nismo s hendikepom nabili. Koji ste vi poturčeni degenerici.. da od nekog hulla ma kuš mater ti jebem glupu
Da, da, majmune, od seljackog hull cityja mi izgubimo. I kazemo da je to sramota. Od seljacina je uvek sramno izgubiti, shvati seljacino jednom za svagda. A ne mozes ti to da kontempliras, da si iole citav ne bi voleo hal.
Kako si ti glupav dečko, ja nevjerujem. Pa izdrkotino turskih gena, zar mislis da srce bira koga ce volit?? Ili da je nama bitno sto nismo slavni, niti trofejni klub. Razumni i svijesni simpatizeri takve stvari cijene a vi degenerici serete. Kakvi su to komentari, sta vi uopce znate o hullu i drugim engleskim klubovima. Konstantno omalovazavate druge klubove, pa koja ste vi picka materina. Cak vas ni gloryhanterima nemogu nazvat jer newcastle nikad nije bio nista vise od prosjecnog premierligasa. Umrem od smijeha kad vidim hal... haha pa jebem vas nepismene..cak i da pisete kako se izgovora opet se nepise tako. U sunce vam jebem kalajsano, niste uopce vrijedni moje pozornosti, al uvijek se dobro nasmijem kad vidim newcastle srbija hahahhaha
Haha evo retada opet! Pa kome se bre jebe kako se hal pise i izgovara osim vama trojici degena? Zar mislis da to zaista nekoga zanima.

I jos jedna stvar, vas ne omalovazavamo, vi ste toliko jadni da ste omalovazeni rodjenjem tj osnivanjem kluba. Aj sad, u sirokom luku odjeb!
Nazad na vrh Ići dole
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Hull (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Hull (H)   Hull (H) - Page 2 EmptyPon 23 Sep 2013 - 13:15

Nemogu vas ni nac na googleu, evo sta mi izbaci kad ukucam Hull http://prntscr.com/1sz4qw  Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Hull (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Hull (H)   Hull (H) - Page 2 EmptyPon 23 Sep 2013 - 13:18

Ma ima ih ravno trojica. Smesni likovi do koske. Dosao ovamo da objasnjava svoju tuznu sudbinu, kako je zavoleo raspali hal. Ne zna decko da za takve postoje ustanove koje se njima bave:P


Poslednji izmenio Srki dana Pon 23 Sep 2013 - 15:40, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Hull (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Hull (H)   Hull (H) - Page 2 EmptyPon 23 Sep 2013 - 15:14

Sto se krijes ko neki mis?!? Pokazi se frajeru ako imas petlju! Jedan predlog za tebe;nema potrebe da dolazis na nas forum,niti da saljes bilo kakve poruke.Nije mi jasno koja je tvoja poenta provociranja?! Verovatno ti je mnogo dosadno ili mrzis Newcastle Srbija?!!? Nema potrebe za tim.Gledaj u svoje dvoriste i cisti se odavde.Jos jedna stvar na koju ti moram odgovoriti.Newcastle je trenutno prosecan tim,inace je Newcastle medju 6-7 najvecih klubova u Engleskoj,sa velikim brojem titula,kupova,sa velikom tradicijom,najboljim navijacima,najlepsim stadionom...Malo klubova se moze pohvaliti na ovaj nacin.
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Hull (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Hull (H)   Hull (H) - Page 2 EmptyPon 23 Sep 2013 - 19:21

Pozdrav za bracu Hulovce(halovce ili kako god) Smile
Ako volite svoj klub,ma kakav bio,to je lepo.Ali zbog cega ste toliko navalili da zajebavate ovde?
Jel' tako zajebavate i po drugim forumima?
A ako niste znali samo sramotite svoj klub sa tim sto pisete.
Pa sta sada mi da mislimo o vama?Ni jedan navijac bilo kog drugog kluba(koliko sam ja video)nije dosao ovde da zajebava,osim vas(tebe)...
Nego lepo vi napravite forum Hula pa tamo piskarajte Smile
I hocete mi konacno odgovoriti sta ima novo kod vas hulovaca kada vas lepo pitam? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Hull (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Hull (H)   Hull (H) - Page 2 EmptyUto 24 Sep 2013 - 12:17

Gledao sam utakmicu u Tunisu, gde sam bio na letovanju.

Hatem Ben Arfa je Tunišanin, nacionalni heroj kao da igra za njihovu reprezentaciju, pa sam celu utakmicu gledao sa dvadesetak brkatih Arapa koji su se sakrivali od posla i navijali za NUFC deset puta glasnije od mene.

Što se utakmice tiče, mislim da pre nismo imali sreće nego što nismo imali igru. Realno, bili smo bolji tim, ali katastrofalna forma Cisse-a će nam uzeti još dosta bodova, sve dok Pardew ne skapira da postoji opcija da ga stavi na klupu i počne sa Gouffranom.

Vezni red je, sa druge strane, delovao dobro, organizovano i lepo postavljeno, a Remy će biti ključni igrač Newcastle-a u ovoj sezoni. Anita je izmislio fudbal za Tiote-a, bilo je milina gledati igrača koji konstantno trči i pokriva sve rupe.

Da, kad samo kod rupa - Ben Arfa jeste najbolji fudbaler kog smo imali u poslednjih nekoliko godina, i definitivno tehnički najbolji pojedinac kog sam ikad gledao u crno-belom, ali on se, prosto, ne vraća nazad. Prvi gol koji smo primili je njegova isključiva krivica, na primer.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Hull (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Hull (H)   Hull (H) - Page 2 EmptyUto 24 Sep 2013 - 12:42

Verovatno da ne zeli da ga opterecuju sa defanzivnim zadacima. Onda ce da se naljuti i nece da igra. Ali dok trp agolove i ne treba ga terati nazad, neka ceka na pola i neka vozi, ima bekova i zadnjih veznjaka da krpe.

A za Cissea nema spasa. Ocigledno da igra jer su bacili 10M na njega, inace po prikazanom ne bi igrao ni u mom Zemunu.
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Hull (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Hull (H)   Hull (H) - Page 2 EmptyUto 24 Sep 2013 - 12:57

Sisea pod hitno odstraniti iz tima!
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Hull (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Hull (H)   Hull (H) - Page 2 EmptyUto 24 Sep 2013 - 16:28

Ako Sise nastavi da ovako lose igra,da ne postize golove,da se ne trudi,samo se pitam kom ce kretenskom klubu moci da ga prodaju!? Na kraju ce doci u situaciju da ga poklone nekome...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Hull (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Hull (H)   Hull (H) - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Hull (H)
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Hull (A)
» Hull(away)
» Newcastle vs Hull, FA
» Hull-Newcastle
» Hull - Newcastle

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: