Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Ravnodusnost

Ići dole 
+15
moody
milan25
Thug
Dinko
Srki
Savic
Pedja
zarkonio
m.c.t.
pirLe
RIOT
Admin-Roby
NewBoy
Becej City
Alan Smith17
19 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Ravnodusnost - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost - Page 3 EmptyNed 7 Dec 2014 - 18:52

Srećom, ne svraća na forum. Smile

Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Ravnodusnost - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost - Page 3 EmptyNed 7 Dec 2014 - 20:46

Mislis? Ja preko administracionog panela imam neke druge informacije :-)
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Ravnodusnost - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost - Page 3 EmptyNed 7 Dec 2014 - 21:00

Pedja ::
Moram da napisem svoje iskustvo.Jednom prilikom pita me bivsa devojka;Pedjo,volis li vise mene ili Njuku?! Zasto me pitas tako nesto kad odgovor i sama znas.Naravno da Njuku volim vise od tebe i podrazumeva se da cu utakmicu gledati,a ne sa tobom ici u bioskop.Marija na to veli;ti si nevidjeni kreten,pedercina,doslo mi da te osamarim,stidi se sramotnice....

Nije da se hvalim ali Very Happy

Zamisli koje smo mi face kad smo uspjeli neke i ubijediti da se udaju za nas iako znaju sta smo spremni uraditi da izmajmunisemo gledanje utakmice ili tako nesto.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Ravnodusnost - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost - Page 3 EmptyPon 8 Dec 2014 - 1:56

Morao sam da napisem.Mozda nisam ispao fer prema njoj,ali sta cu.Njuka je kriva za sve.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Ravnodusnost - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost - Page 3 EmptyPon 8 Dec 2014 - 9:53

Iz slicnih situacija kao Savic sam drugacije izlazio, posto su u pitanju moji roditelji i svinjokolj. 15 min pre pocetka utakmice sam odlagao nozeve, skidao kecelju i ulazio u kucu ( sav posao se radi u 'letnjoj kuhinji' ) i zakljucavao vrata za sobom Smile Na pitanje svih gde ode, tata bi im odgovorio, igraju one njegove budale Smile A verujem da je bilo zanimljivo za vikend u porodici Savic obzirom na razilazenje u bojama klubova. Jesi li zvao 'batu' posle utakmice Savicu? Smile
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Ravnodusnost - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost - Page 3 EmptyPon 8 Dec 2014 - 10:02

Dinko ::
Pedja ::
Moram da napisem svoje iskustvo.Jednom prilikom pita me bivsa devojka;Pedjo,volis li vise mene ili Njuku?! Zasto me pitas tako nesto kad odgovor i sama znas.Naravno da Njuku volim vise od tebe i podrazumeva se da cu utakmicu gledati,a ne sa tobom ici u bioskop.Marija na to veli;ti si nevidjeni kreten,pedercina,doslo mi da te osamarim,stidi se sramotnice....

Nije da se hvalim ali Very Happy  

Zamisli koje smo mi face kad smo uspjeli neke i ubijediti da se udaju za nas iako znaju sta smo spremni uraditi da izmajmunisemo gledanje utakmice ili tako nesto.

Moja žena radila u subotu, ja je kada sam slobodan vozim na posao i nazad. Pošto je radila do nekih 14-14,30 ujutro sam joj odmah saopštio da ne računa na prevoz u povratku. Kaže ona meni:"Pa možeš li bar na poluvremenu da dođeš po mene?". Pošto mi treba nekih 20-25 minuta do tamo i nazad, rekoh: "Jok, izgubiću 10 minuta utakmice". I tako i bi, došla mlada autobusom.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Ravnodusnost - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost - Page 3 EmptyPon 8 Dec 2014 - 10:26

@ Thug,

Bati sam poslao nekoliko lepih poruka sa likom Papiss Cisse-a. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Ravnodusnost - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost - Page 3 EmptyPon 8 Dec 2014 - 10:58

Savic ::
@ Thug,
Bati sam poslao nekoliko lepih poruka sa likom Papiss Cisse-a. Very Happy
Smile
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Ravnodusnost - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost - Page 3 EmptyPon 8 Dec 2014 - 19:42

meni nije problem veliki. Prenos mi je prava muka gledati preko linkova. Kada upratim gledam a vecinom radim subotom tako da ne mogu gledati. Tako da mi nije to puno bitno. ALi ono malo prenosa sto nadjem ili eventualno kup ako se igra kazem joj "slusaj znas da igraju oni moji propaliteti (epitet popratim dobrom psovkom) i izgubit ce sigurno tako da je ovo jedini prenos u ovoj godini, pa cemo gledati ili zajedno ili cu ostati kod kuce". Bio je prenos protiv Morecamba i gledali smo u kaficu, svi blijedo gledaju sta se ovo prenosi, reko momci navijam za njih neka me, vi cete svoje barselone gledati cesce. Na areni je prenos bio cini mi se, a moguce da je i liga prvaka bila tu noc.

Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Ravnodusnost - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost - Page 3 EmptyPon 8 Dec 2014 - 21:51

[quote="moody"]svi blijedo gledaju sta se ovo prenosi, reko momci navijam za njih neka me, vi cete svoje barselone gledati cesce. quote]

Istina!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Ravnodusnost - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost - Page 3 EmptyPon 8 Dec 2014 - 22:20

Pa, moj drugar Vila je zato zapalio Hotel Putnik, jer nisu hteli da nam puste Newcastle, već su pustili Barcelonu. Very Happy Šalim se, naravno.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Ravnodusnost - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost - Page 3 EmptyPon 15 Dec 2014 - 15:39

izlazak u srijedu je otkazan. Sve cu pripremiti za prenos. Nadam se da necu pojesti govno.
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Ravnodusnost - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost - Page 3 EmptyUto 16 Dec 2014 - 16:34

Ravnodušnost?  Nije baš ali zorno pokazuje koliko navijači ovog kluba vape za bilo kakvim trofejem...bez obzira na posljednje rezultate u nama najvećem derbiju ovako kažu statistike koju bi od slijedeće dvije pobjede više željeli:

Ravnodusnost - Page 3 B4_CS13CAAAGFCl
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Ravnodusnost - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost - Page 3 EmptySub 7 Feb 2015 - 15:32

Gledam Totenham-Arsenal i ne mogu da vjerujem da pored ovakvih igrača, uigranosti, tehnike i kondicije mi ponekad pomislimo da ovi naši ograničeni likovi koje smo pokupili jer niko drugi nije htio mogu da naprave išta više od opstanka. Naravno da je kriv vlasnik što je stanje takvo ali treba otvoriti oči, ovakav tim se gradi godinama i to je nama u bližoj budućnosti nedostižno.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Ravnodusnost - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost - Page 3 EmptySub 7 Maj 2016 - 12:50

Ravnodusnost - Page 3 13092496_1683107928606535_1436643352_n.jpg?ig_cache_key=MTI0NDc4Mjg4MDI3MTg3MzkwMQ%3D%3D

Da nastavim pisanje na temu: Šta sam sve radio zbog Newcastle United-a

Jutros sam ispratio Stefana na petodnevnu ekskurziju u Vrdnik (odmaralište na Fruškoj gori) i navodno otišao u školu na seminar, koji se navodno održava, kako ne bih morao da idem u Mošorin sa suprugom, gde obeležavaju dvogodišnjicu smrti njene majke.

Sve zbog utakmice Aston Villa - Newcastle United.

Ponekad u sebi progunđam da sam pravi gad i da sam odvratan i grozan, ali jbg-a. Nešto se mora žrtvovati, a to ne može biti Newcastle United.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Ravnodusnost - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost - Page 3 EmptyNed 12 Feb 2017 - 15:26

Po završetku meča Wolves - NUFC, na ekranu TV-a bio Rafa Benitez. Ja još pod utiskom od pobede, prišao TV-u i poljubio ekran, odnosno Beniteza. U tom momentu u sobu mi ušla žena... Shocked
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Ravnodusnost - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost - Page 3 EmptyNed 12 Feb 2017 - 16:52

Savic ::
Po završetku meča Wolves - NUFC, na ekranu TV-a bio Rafa Benitez. Ja još pod utiskom od pobede, prišao TV-u i poljubio ekran, odnosno Beniteza. U tom momentu u sobu mi ušla žena... Shocked

Jel' poljubac sa jezikom ili bez?!? Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Ravnodusnost - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost - Page 3 EmptyNed 12 Feb 2017 - 18:22

Bez. Samo cmok. Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Ravnodusnost - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost - Page 3 EmptyPon 13 Feb 2017 - 1:10

hahahahaha brate, nasmeja me Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Ravnodusnost - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost - Page 3 EmptyČet 9 Nov 2017 - 15:22

Kada jednog dana moj Newcastle United bude prodat i kada dođu srećni dani prilikom osvajanja titula i kupova i kada svi počnu da navijaju za Svrake, tada se setite mene, da sam ja ovde drvio i pisao dok se NUFC maltretirao po tamnim vilajetima Championshipa.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Ravnodusnost - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost - Page 3 EmptyČet 9 Nov 2017 - 21:34

Svi cemo ih sve potsetiti,a ti prvi medju nama,dok se budemo treznili po gradskom trgu u Rimu, posle osvajanja Liga Evrope...
♤♡♢♧
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Ravnodusnost - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost - Page 3 EmptyČet 9 Nov 2017 - 22:00

Daj Bože da taj dan dođe a za sjećanja ćemo lako, uostalom svi smo mi ovde isti sapatnici.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Ravnodusnost - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost - Page 3 EmptyPet 10 Nov 2017 - 7:12

Bas tako. Sve nas je Newcastle torturisao godinama.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Ravnodusnost - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost - Page 3 EmptyPet 10 Nov 2017 - 20:51

I nas i nase porodice koje su cesto bile zapostavljenje zbog Newcastle-a. Savic je napisao dosta primjera na ovom forumu ali svi smo mi imali slicnih situacija. U jednu ruku ne bih volio da postanemo takav klub da nasih dresova bude kupiti na svakom koraku i da se pojave "navijaci" kao sto sada postoje navijaci raznih bogatih klubova. Ljudi vec "navijaju" za PSG a nikad nisu culi za Safeta Susica. Mislim da ima ljudi iz Bosne, Srbije i Hrvatske koji ne znaju da je on tamo igrao i da je jedan od najboljih igraca u njihovoj istoriji.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Ravnodusnost - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost - Page 3 EmptyPet 10 Nov 2017 - 21:23

Industrijalizacija sporta i ulaganje velikog kapitala je izgleda neizbezna. Sto opet i ne znaci rezultate nuzno. Mnogi su silne pare sjebali pa tanko, bocnu ponesto. Mislim da to moze da dovede i do toga da jaki postanu prejaki i da se opet lomi medju par klubova.
Hocu da kazem da sve i da nas neko prebogat kupi i stavi u nas para i para ne znaci da ce biti salameta.
A i ko ga jebe, ja sam ovaj klub zavoleo u tinejdzerskim danima zbog njegovog tadasnjeg sarma i strasti koja se osecala kad ih vidis. Ko je mario za titule...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ravnodusnost - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ravnodusnost
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Newcastle United Football Club-
Skoči na: