Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 West Ham - Newcastle

Ići dole 
+9
NUFC96
m.c.t.
RIOT
Admin-Roby
moody
zarkonio
Srki
Savic
pirLe
13 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

West Ham - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: West Ham - Newcastle   West Ham - Newcastle EmptySub 4 Maj 2013 - 10:22

Eto danas igramo, šta će biti samo Bog zna.... Wink

Valjda ćemo pobjediti, ako se saberu igrači.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

West Ham - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: West Ham - Newcastle   West Ham - Newcastle EmptySub 4 Maj 2013 - 10:47

Ja se nadam makar nekom remiju...rezultat 1:1.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

West Ham - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: West Ham - Newcastle   West Ham - Newcastle EmptySub 4 Maj 2013 - 11:16

vreme je za dizanje iz letargije.
Nazad na vrh Ići dole
zarkonio

zarkonio


Broj poruka : 170
Godina : 41
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 26.11.2011

West Ham - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: West Ham - Newcastle   West Ham - Newcastle EmptySub 4 Maj 2013 - 16:26

Ponovo smo osteceni za gol
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

West Ham - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: West Ham - Newcastle   West Ham - Newcastle EmptySub 4 Maj 2013 - 16:29

pobjeda danas i samo pobjeda
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

West Ham - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: West Ham - Newcastle   West Ham - Newcastle EmptySub 4 Maj 2013 - 16:48

Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

West Ham - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: West Ham - Newcastle   West Ham - Newcastle EmptySub 4 Maj 2013 - 17:54

Loše, ali bolje nego poraz.

Villa i Wigan su, sa druge strane, osvojili po tri boda, tako da smo u veoma jebenoj situaciji.

Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

West Ham - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: West Ham - Newcastle   West Ham - Newcastle EmptySub 4 Maj 2013 - 17:59

Wigan 35 boda, Mi 38 ....Wigan ima bolju gol razliku.....utakmica protiv QPR je MUST WIN .
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

West Ham - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: West Ham - Newcastle   West Ham - Newcastle EmptySub 4 Maj 2013 - 18:11

West Ham - Newcastle 85301089

Da, bice jako gusto ali bar mozemo da se pohvalimo da sa Newcastlom nema dosadne sezone. Uf sto bih voleo da Stoke pobedi sunderland u ponedeljak.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

West Ham - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: West Ham - Newcastle   West Ham - Newcastle EmptySub 4 Maj 2013 - 18:17

Posle rezultata kao sto su 0:3 I 0:6 I to kod kuce, 0:0 na strani dodje kao dobar rezultat. Nazalost mozda ne I dovoljan :/
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

West Ham - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: West Ham - Newcastle   West Ham - Newcastle EmptySub 4 Maj 2013 - 20:29

Nekoliko puta sam rekao da se ne brinem za opstanak, bogami ne mislim više tako. Ovo tako smrdi na onu sezonu kada smo ispali...
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

West Ham - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: West Ham - Newcastle   West Ham - Newcastle EmptyNed 5 Maj 2013 - 0:38

Da mi je neko pre sezone reko da ce se Newcastle boriti za opstanak,sa ovakvim fudbalerima,ja bi se glatko nasmejao i svasta bi mu rekao u lice.Na osnovu trenutnog stanja,mogu reci da smo pred ponorom,i da ce nam trebati mnogo srece da bi opstali!Bila bi sramota,tacnije bruka i senzacija ako ispadnemo,ali to smo mi... Newcastle United.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

West Ham - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: West Ham - Newcastle   West Ham - Newcastle EmptyNed 5 Maj 2013 - 1:22

Lici ova sezona na onu, odavno. Drugi gomilaju bodove a mi 1 u 3 utakmice. Ocas po sla padnes ispod crte.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

West Ham - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: West Ham - Newcastle   West Ham - Newcastle EmptyNed 5 Maj 2013 - 11:00

U ponedeljak sunderland - Stoke, a u utorak Wigan - Swansea.

Mi se u utorak oko 23h možemo naći ispod crte.

Najogre od svega je što više sami ne odlučujemo o svojoj sudbini.

NUFC:
37. QPR (AWAY)
38. Arsenal (HOME).


Wigan:
36. Swansea (HOME)
37. Arsenal (AWAY)
38. Aston Villa (HOME)


sunderland:
36. Stoke (HOME)
37. Southampton (HOME)
38. Tottenham (AWAY).


Norwich:
37. WBA (HOME)
38. Manchester City (AWAY)


Poslednji izmenio Savic dana Ned 5 Maj 2013 - 21:35, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

West Ham - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: West Ham - Newcastle   West Ham - Newcastle EmptyNed 5 Maj 2013 - 14:04

Au brate, jos samo dve utamice????
Sranje tesko. Da li je jebeno moguce!?!
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

West Ham - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: West Ham - Newcastle   West Ham - Newcastle EmptyNed 5 Maj 2013 - 18:10

Ima jos mnogo kombinacija i kalkulacija do kraja.Medjutim,cinjenica je da Newcastle mora da pobedi QPR kako zna i ume.Bilo bi dobro da pobedimo sa 2-3 gola razlike,jer nam je gol razlika kriminalna,a to moze odluciti na kraju.Mnogo toga ce odluciti i utakmica izmedju Wigana i Swansea.Nama bi mnogo znacilo da tu bude nereseno ili da pobedi Swansea,mada realno to ce biti tesko i iskreno mislim da ce Wigan to dobiti.Ako Wigan dobije mislim da nasa veca sansa lezi da preteknemo Norwich.Oni docekuju WBA i to im nece biti laka utakmica,a zadnje kolo gostuju kod Sitia.Zadnji je trenutak da se nase zvezde probude i obezbede opstanak.Pokazite da mozete da igrate i pod najvecim pritiskom i dokazite da imate srce,i da volite ovaj nas klub!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

West Ham - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: West Ham - Newcastle   West Ham - Newcastle EmptyNed 5 Maj 2013 - 21:39

Da, Peđa, dobro si uočio da je i Norwich u gotovo istoj situaciji kao mi.

Njihova utakmica protiv WBA je veoma bitna, ali je oni igraju kod kuće i vrlo lako mogu da osvoje sva tri boda, jer su igrači WBA već mislima na odmoru. Ako Norwich i WBA remiziraju, onda i nama pije vodu remi na Loftus-u i onda da u zadnjem kolu čekamo da Man City napuni Norwich sa makar dva tri gola razlike a da mi ne izgubimo žestoko od Arsenal-a na SJP-u. Recimo, da izgubimo 0-1. U tom slučaju ostajemo. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

West Ham - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: West Ham - Newcastle   West Ham - Newcastle EmptyNed 5 Maj 2013 - 22:42

Na sta smo spali. Jebeni qpr bi morali da tresemo da ne znaju gde su. Uzas. Ovaj klub je stvarno postao kurtob busan. Apetiti se krecu od lige uefa do moljenja boga da x protiv qpr bude dosta za opstanak. Treba oni navijaci da im kazu terqjte se bre u kurac I da odjebu I stadion I klub I sve. Ovo je dno. Sezonama te prave budalom.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

West Ham - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: West Ham - Newcastle   West Ham - Newcastle EmptyPon 6 Maj 2013 - 0:47

Ne bih ja iskljucio ni Aston Vilu, Stoke, Southamton pa i Fulham koji je mozda i u goroj formi od nas ako je to moguce, ima dosta medjusobnih susreta i nijanse ce odlucivati. U svakom slucaju ne bih se uzdao u tudje rezultate, prilicno je jasno da nam trebaju 3 boda za siguran opstanak iz dvije utakmice. Ako to ne uradimo protiv QPR-a onda ce protiv Arsenala, s obzirom na dosad vidjeno ove sezone protiv ekipa iz vrha, biti puno teze. Nase zvijezde su mogle vidjeti u subotu kako se bori za svoj tim i opstanak od igraca Wigana i Vile a ako im jos nije doslo iz guzice u glavu i ako ne mogu uzeti 3 boda od jadnog QPR-a onda nek' igraju u Championshipu, bolje i ne zasluzuju.
Nazad na vrh Ići dole
Mitro's on fire

Mitro's on fire


Broj poruka : 402
Godina : 26
Localisation : Barajevo
Datum upisa : 05.05.2013

West Ham - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Ima nade.. :)   West Ham - Newcastle EmptyPon 6 Maj 2013 - 9:30

Ako Wigan dobije jos jednu, imace 38 bodova, sto znaci da moramo da dobijemo QPR.41 bod je neka sigurica, ali Sunderland mora da izgubi sve do kraja da bi tako i ostalo, tacnije od Stokea i Southamptona.. Razz
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

West Ham - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: West Ham - Newcastle   West Ham - Newcastle EmptyPon 6 Maj 2013 - 22:12

Kontam da bi pobeda protiv qpr trebala da bude sigurica...oni su u kurcu, ispali su, gazda popizdeo, svima smanjuje plate...a protiv arsenala kontam neki x mozemo izvuci, to su najlepsi snovi Smile realnost ce biti veoma teza...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

West Ham - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: West Ham - Newcastle   West Ham - Newcastle EmptyPon 6 Maj 2013 - 23:01

Jako je ruzno sta ovaj klub priredjue svojim ljubiteljima. I to vec jako dugo. Imas 50.000 ljudi na svakoj utakmici kod kuce I svake godine im priredis borbu za opstanak, na foru jaoj kako je zanimljivo. Ajde da malo bude zanimljivo kod borbe za titulu.Malo.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

West Ham - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: West Ham - Newcastle   West Ham - Newcastle EmptyUto 7 Maj 2013 - 22:53

Jebem ti sve kad ja moram da navijam za Swansea protiv Wigan-a kako bi mi ostali u ligi. Mrš.

Uglavnom, neverovatna pobeda Velšana, preokret golom Tiendalli-a, 2-3 konačan rezultat.

Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

West Ham - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: West Ham - Newcastle   West Ham - Newcastle EmptyUto 7 Maj 2013 - 23:08

RIOT ::
Jebem ti sve kad ja moram da navijam za Swansea protiv Wigan-a kako bi mi ostali u ligi. Mrš.

Uglavnom, neverovatna pobeda Velšana, preokret golom Tiendalli-a, 2-3 konačan rezultat.


Hajde to i nekako, ali kad moramo navijati za Sunderland protiv A.Ville to je već blam. Very Happy , sad kad sve ekipe iz donjeg dijela tabele imaju po 36 utakmica stvari su dosta jasnije. Računam da nam je sad i 1 bod u dvije utakmice dovoljan. Žalosno je kakvom se matematikom moramo baviti na kraju ove sezone ali tako je kako je, valjda će u idućoj biti bolje...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

West Ham - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: West Ham - Newcastle   West Ham - Newcastle EmptySre 8 Maj 2013 - 8:03

Sada pizde trebaju da zapnu kao pravi pa da prvo izgaze qpr a obda I da jebu mater arsenalu.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





West Ham - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: West Ham - Newcastle   West Ham - Newcastle Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
West Ham - Newcastle
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Newcastle - West Ham 3:0
» West Ham - Newcastle
» West Ham vs Newcastle
» Newcastle - West Ham 0:3
» West Ham - Newcastle 2:3

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: