Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 uzivo na st. James Park-u

Ići dole 
+7
m.c.t.
Toon4life
Admin-Roby
Srki
Pedja
RIOT
kicho83
11 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

uzivo na st. James Park-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: uzivo na st. James Park-u   uzivo na st. James Park-u - Page 2 EmptyNed 5 Maj 2013 - 0:47

Mene zanima kako vam se dopao grad? Da li ste izlazili po nekim klubovima u Newcastlu? Kakve su im devojke?
Nazad na vrh Ići dole
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

uzivo na st. James Park-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: uzivo na st. James Park-u   uzivo na st. James Park-u - Page 2 EmptyČet 23 Jan 2020 - 15:51

Evo da ozivim ovu temu nakon par godina Very Happy
31.1. dolazim u Newcastle i ostat cu 3-4 dana pa me zanima jel imate kakvih savjeta. Vec sam uzeo smjestaj u nekom hostelu i kartu za utakmicu (Norwich). Sta koristit za prijevoz po gradu ? Da li bi mi najbolje bilo zvat uber za prijevoz od aerodroma do hostela jer ima nekih 10 kilometara udaljenosti.
Imal ista obavezno sto se mora posjetit, koje pubove obic, bilo kakve informacije bi mi dobrodosle.
Samo sam odlucio da ocu napokon da odem na utakmicu i uzeo karte tako da zasad nemam nikakvih posebnih planova Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

uzivo na st. James Park-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: uzivo na st. James Park-u   uzivo na st. James Park-u - Page 2 EmptyČet 23 Jan 2020 - 20:31

Ako osnivač nije napustio forum, mogao bi da te ugosti u nekom lokalnom pabu.

Robi? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

uzivo na st. James Park-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: uzivo na st. James Park-u   uzivo na st. James Park-u - Page 2 EmptyPet 24 Jan 2020 - 16:28

Robi nažalost nije bio na forumu već godinu dana. Neutral
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

uzivo na st. James Park-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: uzivo na st. James Park-u   uzivo na st. James Park-u - Page 2 EmptyPet 24 Jan 2020 - 19:43

Sretan put i uživaj. Obavezno neku mini reportaža sa slikama da objaviš na forumu kada se vratiš.
Nazad na vrh Ići dole
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

uzivo na st. James Park-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: uzivo na st. James Park-u   uzivo na st. James Park-u - Page 2 EmptySub 25 Jan 2020 - 17:11

Hvala bit ce nesto potrudit cu se Wink
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

uzivo na st. James Park-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: uzivo na st. James Park-u   uzivo na st. James Park-u - Page 2 EmptyNed 16 Feb 2020 - 17:17

NewBoy ::
31.1. dolazim u Newcastle i ostat cu 3-4 dana
bit ce nesto potrudit cu se

...i tako to, danas je 16.02.2020...i pješice si se već mogao vratiti i napisati nešto...što, kako, kamo, gdje, koja slika, koji dojam, cijene, ljudi...sram te bilo...ko Cashley si...
Nazad na vrh Ići dole
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

uzivo na st. James Park-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: uzivo na st. James Park-u   uzivo na st. James Park-u - Page 2 EmptyNed 16 Feb 2020 - 23:58

Ja se ispricavam ali sam se bas razlijenio Very Happy
Znaci isao sam iz Malage (jer sam na studentskoj razmjeni u Spanjolskoj zadnjih par mjeseci) za nekih 70ak eura povratna karta.
Uzeo sam neki jeftini hostel gdje sam se prvi put susreo sa Geordie accentom i u prvi mah sam pomislio da lik ne prica engleski uopce Very Happy
Na dan utakmice odma oko podne sam otisao u Strawberry pub koji je odmah preko puta stadiona. Pun je nekakvih starih slika,dresova bilo mi je bas zanimljivo razgledavat ga. Popio par Brown Alea, meni je dobar, u svakom slucaju bolji od ostalih piva sto sam tamo probao. Dadnem nekom liku da pogleda matchday program koji sam kupio te sa njim u pricu, kako je cuo ko sam i sta sam odmah zove novu turu, bas fino od njeg. Brzo se stvorila velika guzva mada iznenadilo me da nije bilo nikakvog navijanja. Na utakmicu necu trosit rijeci jer je bila bas losa ali sam bio zadovoljan atmosferom i sveukupnim dojmom. Sto se tice nocnog zivota ljudi su 10 puta gori nego ko sto ih predstavljaju u filmovima, serijama. U 10 min sam vidio kako se security hrve s 3 cure i baca ih na pod jer su totalno razvaljene i prave probleme pa zatim neki pijani lik prelazi ulicu dok mu je crveno na semaforu, svi mu sviraju, a on stade naguzi se i skinu gace Mad
Ne volim slikat nikako al evo ponesto sto sam ufatio

uzivo na st. James Park-u - Page 2 Img_2011
uzivo na st. James Park-u - Page 2 Img_2010
uzivo na st. James Park-u - Page 2 Img_2012
uzivo na st. James Park-u - Page 2 Img_2014
uzivo na st. James Park-u - Page 2 Img_2016
uzivo na st. James Park-u - Page 2 Img_2015
uzivo na st. James Park-u - Page 2 Img_2013
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





uzivo na st. James Park-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: uzivo na st. James Park-u   uzivo na st. James Park-u - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
uzivo na st. James Park-u
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Peticija protiv preimenovanja stadiona St. James Park
» Newcastle United attracting stars to St James' Park
» James Trosi
» Liverpool@St Jame's' Park, 13.45h

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: Off topic :: Pričajte o raznim stvarima...-
Skoči na: