Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Benfika - Njukasl

Ići dole 
+12
RIOT
Alan Smith17
zarkonio
moody
m.c.t.
milan25
mare90
Pedja
Admin-Roby
spira
Srki
pirLe
16 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Benfika - Njukasl - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl - Page 2 EmptyČet 4 Apr 2013 - 19:13

Da budem iskren nisam bio optimista ni protiv rusa pa prođosmo ali ovi su ipak koplje više iznad Anžija. Ne ide nam u prilog ni njihova statistika sa engleskim klubovima, ni trenutna forma i tabele matičnih prvenstava. Ja lično bih bio prezadovoljan da izgubimo 3:1 tako da sam ako slučajno bude neki bolji rezultat biću prezadovoljan.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Benfika - Njukasl - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl - Page 2 EmptyČet 4 Apr 2013 - 19:57

Newcastle igra u takvoj ligi gde je fizicka spremnost na jako visokom nivou. Ne sumnjam da mogu da namuce Benfiku kojoj je veliki minus sto svake nedelje igra protiv dosta losijih timova nego Newcastle. Veliki plus Benfike (pored nekih dobrih igraca) je njihova motivacija koja ce sigurno biti mnogo veca od Newcastlove. Sigurno ce zeleti da spuste "fensi umisljene englescice" na svoje mesto... Motivacija igracima Newcastla je novac i slava pirat To je neko moje vidjenje, mozda i gresim.

Moja motivacija je da Newcastle dogura sto dalje i mozda napokon osvoji neki trofej i to internacionalni! Velika je sansa, cetvrtfinale je, ostali su dobri klubovi, ali ni jedan od tih nije iz neke evropske mega-nepobedive-elite. Sve je na svrakama!

Ko iskopa dobar link neka ga postavi Wink

edit:
sad na prvom programu kazu kako ce prenositi "derbi" utakmicu lige evrope - Chelsea - Rubin ??? Svi ostali parovi su zanimljiviji od tog njihovog derbija!

Benfika - Njukasl - Page 2 001sz

Benfika - Njukasl - Page 2 003ctr
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Benfika - Njukasl - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl - Page 2 EmptyČet 4 Apr 2013 - 21:19

Ne mogu da vjerujem! Jebeno fantastično, vodimo 1:0, igra je to i nagovještavala, samo da ovako nastavimo...
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Benfika - Njukasl - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl - Page 2 EmptyČet 4 Apr 2013 - 21:26

ima li neko zglavan stream?
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Benfika - Njukasl - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl - Page 2 EmptyČet 4 Apr 2013 - 21:31

Pokusajte na thefirstrow.eu, ja obicno tamo iskopam.
Na zalost, u stanu nemam kablovsku ni net, nisam jos uveo a umoran sam da se jebavam po gradu I trazim koja kafana prenosi. Rezultat iznad mojih ocekivanja. Ovde prenose usrani tottenham :/
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Benfika - Njukasl - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl - Page 2 EmptyČet 4 Apr 2013 - 21:35

Kurcic od puza, evo 1-1. Dobro je ako ovako ostane.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Benfika - Njukasl - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl - Page 2 EmptyČet 4 Apr 2013 - 21:54

Evo ja ovdje gledam. Nije stopalo do pred sami kraj poluvremena. http://livesport4u.com/stream2.html
Mozemo mi i bolje od ovoga. Prvih 20 minuta je bilo san snova.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Benfika - Njukasl - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl - Page 2 EmptyČet 4 Apr 2013 - 21:55

Baš kad smo trebali da povedemo 2:0 Mad , poslije minut 1:1. Do primljenog gola smo bili prosto fantastični, a poslije pad, dobro je da nismo primili još koji, par odličnih Krulovih odbrana. Sve u svemu za sad je rezultat odličan, kad bi ovako ostalo sreći ne bi bilo kraja.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Benfika - Njukasl - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl - Page 2 EmptyČet 4 Apr 2013 - 22:05

Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Benfika - Njukasl - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl - Page 2 EmptyČet 4 Apr 2013 - 22:09

Au kakva sansa Sisea... sam ispred golmana... stativa...

Marveux mora imati mesta u prvoj postavi! Odlicno dodavanje do Sisea...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Benfika - Njukasl - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl - Page 2 EmptyČet 4 Apr 2013 - 22:11

Koliko mi nismo imali sreće, to je strašno...dve stative Mad
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Benfika - Njukasl - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl - Page 2 EmptyČet 4 Apr 2013 - 22:34

Ne mogu da verujem kako su uspeli da zaseru ovu utakmicu
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Benfika - Njukasl - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl - Page 2 EmptyČet 4 Apr 2013 - 22:35

Pa stvarno je neko bacio neku crnu magiju na ovaj naš jebeni klub. Mi pogađamo stative oni daju golove, prvo usra Santon pa onda Taylor, stvarno ne znam da su nas nadigrali ne bi mi bilo krivo, dođe mi da plačem majke mi...
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Benfika - Njukasl - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl - Page 2 EmptyČet 4 Apr 2013 - 22:35

Kad krene sranje onda krene kao iz kanalizacije za Newcastle... prvo Santon pokloni loptu a onda lopta pogodi S Taylora u ruku (i krajnje smesna reakcija Taylora)... penal i 3:1... kad bi bar uvalili jedan do kraja...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Benfika - Njukasl - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl - Page 2 EmptyČet 4 Apr 2013 - 22:38

Sreca pa ne gledam. Krivo mi. Mada sam ovako n marširajućem esto I ocekivao. Jebes ga Sad
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Benfika - Njukasl - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl - Page 2 EmptyČet 4 Apr 2013 - 22:51

Shola Ameobi - 50 European appearances.

Sunderland - 4 European appearances
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Benfika - Njukasl - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl - Page 2 EmptyČet 4 Apr 2013 - 23:00

Steta, imali smo rezultat, da smo bar sacuvali 2:1... ovako ce biti tesko ali ne i nemoguce. Pobedili su nas na nase greske. Bice bolje, jedva cekam revans.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Benfika - Njukasl - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl - Page 2 EmptyČet 4 Apr 2013 - 23:04

Ispali smo....
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Benfika - Njukasl - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl - Page 2 EmptyČet 4 Apr 2013 - 23:07

Kad sam rekao da bih bio zadovoljan da izgubimo 3:1 prije utakmice, očekivao sam utakmicu sličnu onoj zadnjoj protiv sitija, međutim poslije utakmice stvarno ne možemo biti zadovoljni rezultatom. Sreća nas je potpuno napustila, u trenutcima kad se utakmica lomila pogađali smo stative(tačnije Cisse je pogađao stative) a oni su ubrzo nakon toga davali golove. Da smo poveli 2:0 ili početkom drugog poluvremena 2:1 vjerujem da bi sve bilo drugačije, ovako ostaju neke minimalne šanse da nešto uradimo u revanšu mada ja iskreno ne vjerujem da išta možemo uraditi, mi smo svoje šanse propustili večeras.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Benfika - Njukasl - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl - Page 2 EmptyPet 5 Apr 2013 - 0:10

I ja sam sjeban i mnogo razocaran.Majko mila,pa zasto bas veceras da nemamo ni malo srece?!? Da smo poveli 0:2 ili 1:2 umesto sto nas je zaustavljala stativa,mi bi smo bili gotovo pred prolaskom dalje,a ovako smo nazalost gotovo ispali.Veceras smo sami sebe pobedili, i to najvise boli! Optimizam me nije napustio,i potajno se nadam da mozemo odigrati vrhunsku partiju,i pobediti sa 2:0
Nazad na vrh Ići dole
zarkonio

zarkonio


Broj poruka : 170
Godina : 41
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 26.11.2011

Benfika - Njukasl - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl - Page 2 EmptyPet 5 Apr 2013 - 0:58

Krajnji rezultat nije dobar po nas, sto ne znaci da ne verujem u nasu pobedu u revansu i prolaz u polufinale. A ono mancestersko govance Simpsona se nadam da od leta vise nikad necu gledati ne u dresu Njukasla vec na terenima uopste. Nervira me iz utakmice u utakmicu.
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Benfika - Njukasl - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl - Page 2 EmptyPet 5 Apr 2013 - 15:33

Odlično su odigrali, a nemamo napadača da to zabije..

Kako je Cise glupo reagovao kada je sam izašao pred golmana, pa to je strašno.
Mogao je kafu popiti dok odbrana dođe, a on ljevicom šuta....
Nervira me opasno, treba mu dosta prilika da da gol...

Cise - 3 šanse 100% - 1 gol
Benfika 3 šanse 100% - 3 gola

Račun jednostavan, mašiš pušiš...
Sad samo da ne useru na SJP.

NADAM SE PROLAZU....jer živim u nadi i navijam za NEWCASTLE. Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Benfika - Njukasl - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl - Page 2 EmptySub 6 Apr 2013 - 1:20

demba ba bi ubacivao to. Srao je cisse, davala mu se sansa I prostor onoliki. Mnogo ubitacniji napadac je izigravao krilo da bi on bio prim spic. I sta? Kure od puza. Lepo napisa covek Masis pusis. Demba je ipak za ovoga nedostizan.
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Benfika - Njukasl - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl - Page 2 EmptyČet 11 Apr 2013 - 15:55

Ref: Ivan Bebek (Croatia)

veceras nam sudi ovaj lopov, pokrao je Hajduk protiv Dinama nedavno, pa su ga poslali u 2ligu na "hladjenje"
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Benfika - Njukasl - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl - Page 2 EmptyČet 11 Apr 2013 - 16:04

Alan Smith17 ::
Ref: Ivan Bebek (Croatia)

veceras nam sudi ovaj lopov, pokrao je Hajduk protiv Dinama nedavno, pa su ga poslali u 2ligu na "hladjenje"

Hajde dobro, valjda će pokrasti i Benfiku Very Happy , šalim se, mjesta pretjeranom optimizmu nema ali ljudski je nadati se pa se i ja tako nadam da bi mogli napraviti čudo, samo naprijed - "Howay the Lads"!!!!!
https://youtu.be/Yg0eSgG0l4E

Ja i ova dva člana moje porodice večeras zdušno navijamo:
Benfika - Njukasl - Page 2 P2260005copy


P.S. jeste da su mrske nam komšije "black cats" ali ovo su ipak Black&white cats.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Benfika - Njukasl - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Benfika - Njukasl
Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Njukasl, klub bez trofeja
» Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: