Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Euro League: Anzhi Makhachkala

Ići dole 
+12
pirLe
m.c.t.
Pedja
Srki
spira
Alan Smith17
aleksandar.sefer
Admin-Roby
moody
milan25
Thug
RIOT
16 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Euro League: Anzhi Makhachkala Empty
PočaljiNaslov: Euro League: Anzhi Makhachkala   Euro League: Anzhi Makhachkala EmptySre 6 Mar 2013 - 12:19

Potvrđen tim Newcastle-a, bez Jonas-a i Cisse-a.

Ben Arfa je uvršten.

Jak Alnwick, Shola Ameobi, Vurnon Anita, Hatem Ben Arfa, Gael Bigirimana, Yohan Cabaye, Adam Campbell, Rob Elliot, Dan Gosling, Massadio Haidara, Sylvain Marveaux, Gabriel Obertan, James Perch, Davide Santon, Danny Simpson, Moussa Sissoko, Steven Taylor, Cheick Tiote, Mapou Yanga-Mbiwa

Očekujem sastav:

...............................Elliot...................................

Simpson................Mbiwa..........Taylor...........Haidara

......................Tiote.............Anita........................

..............................Sissoko.................................

Obertan..................................................Marveaux

...............................Shola....................................
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Euro League: Anzhi Makhachkala Empty
PočaljiNaslov: Re: Euro League: Anzhi Makhachkala   Euro League: Anzhi Makhachkala EmptySre 6 Mar 2013 - 12:37

Koliko vidim samo dva napadaca imamo...Prevoljenog Sholu i mladjanog Campbella! i pre bih ovog drugog voleo da vidim da igra...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Euro League: Anzhi Makhachkala Empty
PočaljiNaslov: Re: Euro League: Anzhi Makhachkala   Euro League: Anzhi Makhachkala EmptySre 6 Mar 2013 - 15:23

Slabo Cisse igra u poslednje vreme tako da igrao on ili Shola, dodje mu na isto.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Euro League: Anzhi Makhachkala Empty
PočaljiNaslov: Re: Euro League: Anzhi Makhachkala   Euro League: Anzhi Makhachkala EmptySre 6 Mar 2013 - 19:14

Igra se na veštačkoj podlozi na Luzhniki-ju.

Zbog toga nije putovao Jonas, jer pojedini igrači koji su imali problema sa kolenima puno rizikuju igrajući na veštačkoj travi.

Sa druge strane, isto to su klupski lekari savetovali i za Sholu, ali...

Luke Edwards ‏@LukeEdwardsTele

Pardew: "Shola has been advised in the past not to play on plastic pitches, but I'm short of a striker #nufc
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Euro League: Anzhi Makhachkala Empty
PočaljiNaslov: Re: Euro League: Anzhi Makhachkala   Euro League: Anzhi Makhachkala EmptySre 6 Mar 2013 - 21:43

Ispašću crna vrana ali i nisam nešto optimista pred ovu utakmicu, daj bože da griješim. Rusi su puni love i napaljeni a naš menadžer više razmišlja o nedeljnoj utakmici sa Stoke-om nego o ovoj. Biće vrlo teško.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Euro League: Anzhi Makhachkala Empty
PočaljiNaslov: Re: Euro League: Anzhi Makhachkala   Euro League: Anzhi Makhachkala EmptySre 6 Mar 2013 - 23:44

Ja sam optimista pred ovaj dvoboj.Sutra ocekujem pre svega dobar rezultat,uz postignut gol,a sto se tice dvomeca ocekujem nas prolaz.To najiskrenije mislim,jer me ovi nisu odusevili,cak sam i razocaran njihovom partijom protiv Hanovera.Nadu mi niko ne moze oduzeti...
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Euro League: Anzhi Makhachkala Empty
PočaljiNaslov: Re: Euro League: Anzhi Makhachkala   Euro League: Anzhi Makhachkala EmptyČet 7 Mar 2013 - 0:01

Oni su napaljeni da uzmu Ligu Evrope.Ako ne osvoje nešto uskoro, ode lova.Primer Malage...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Euro League: Anzhi Makhachkala Empty
PočaljiNaslov: Re: Euro League: Anzhi Makhachkala   Euro League: Anzhi Makhachkala EmptyČet 7 Mar 2013 - 8:42

Po kladionicama oni su zesci favoriti za prolaz. Idu mi na djoku ti divlji klubovi, dosao neki kulov juce i nagruvao milijarde i udri.


Poslednji izmenio Srki dana Čet 7 Mar 2013 - 10:50, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Euro League: Anzhi Makhachkala Empty
PočaljiNaslov: Re: Euro League: Anzhi Makhachkala   Euro League: Anzhi Makhachkala EmptyČet 7 Mar 2013 - 10:26

svima to ide na onu stvar, ali ja sam 100 % siguran u njihovu pobjedu u vecerasnjoj utakmici. Mi igrom sigurno necemo voditi glavnu rijec. Jedino ako budemo imali srece velike mozemo nesto uraditi. Mada i 2-1 ako izgubimo nije los rezultat. Kako god samo da ne bude vise od 1 razlike
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Euro League: Anzhi Makhachkala Empty
PočaljiNaslov: Re: Euro League: Anzhi Makhachkala   Euro League: Anzhi Makhachkala EmptyČet 7 Mar 2013 - 10:53

Pitanje je da li ce nas bas nadigrati. Kontam da su oni ipak seljobrei i da im je izlazak u Evropu kao iz sela u neki velegrad. Mozda gresim, sta znam. Mnogi su trpali pare lopatama ali nista. Sahtjor godinama ulaze, imaju odlicnu ekipu ali dodju donekle i onda ciscenje. Ne moze sve preko noci.

Mada i da prodjemo ove sjebace nas neko drugi. Mislim da nas je glupa liga Evrope previse vec kostala. Trebalo je to odjebati u startu.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Euro League: Anzhi Makhachkala Empty
PočaljiNaslov: Re: Euro League: Anzhi Makhachkala   Euro League: Anzhi Makhachkala EmptyČet 7 Mar 2013 - 15:15

Kamo lepe srece da svake godine igramo ligu Evrope.Kao pravi i iskreni navijac Njuke,sa nestrpljenjem sam cekao da zaigramo Evropske utakmice.Dugo nas nije bilo u tim razmerama,i prosto sam se zazeleo da ih gledam i na tom polju.Utakmica se igra u Moskvi,na neutralnom terenu,pa ko se bolje snadje i prilagodi.Srecno Njuko!
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Euro League: Anzhi Makhachkala Empty
PočaljiNaslov: Re: Euro League: Anzhi Makhachkala   Euro League: Anzhi Makhachkala EmptyČet 7 Mar 2013 - 16:39

Igra se u moskvu, tako da su obe ekipe gostujuce...dalek je put iz mahackale do moskve...NEma prednosti domaceg terena, pogptovo sto se igra na vestackoj travi, na koju ni jedni ni drugi nisu navikli..kontam neku mrtvu utakmicu 0-2 moj predlog...mislim da ce se pardew povuci cekati neku kontru ili neku dugu loptu na sholu...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Euro League: Anzhi Makhachkala Empty
PočaljiNaslov: Re: Euro League: Anzhi Makhachkala   Euro League: Anzhi Makhachkala EmptyČet 7 Mar 2013 - 18:11

Nemamo mi ekipu za igru na vise frontova ali dobro, placamo ceh.

Stream: http://www.firstrow1.eu/watch/173192/1/watch-fk-anzhi-makhachkala-vs-newcastle-united.html
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Euro League: Anzhi Makhachkala Empty
PočaljiNaslov: Re: Euro League: Anzhi Makhachkala   Euro League: Anzhi Makhachkala EmptyČet 7 Mar 2013 - 18:49

dosadniju utakmicu nisam gledao.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Euro League: Anzhi Makhachkala Empty
PočaljiNaslov: Re: Euro League: Anzhi Makhachkala   Euro League: Anzhi Makhachkala EmptyČet 7 Mar 2013 - 18:54

Admin-Roby ::
dosadniju utakmicu nisam gledao.

Uze mi riječ iz usta, rezultat je još i dobar ali utakmica uspavanka prava, ne zna se ko je gori. Ben Arfa najzad zaigrao ali nešto ga ne vidjeh puno.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Euro League: Anzhi Makhachkala Empty
PočaljiNaslov: Re: Euro League: Anzhi Makhachkala   Euro League: Anzhi Makhachkala EmptyČet 7 Mar 2013 - 19:18

ne volim ovo 0-0, a zavrsit ce se ko sto gledam. Kad se igra ovako na dvije utakmice najcesce prolazi domacin koji je u prvoj utakmici odigrao 0-0. Nije pravilo ali tako je to, vidjeli smo protiv Metalista. Mada bolje i bez golova nego da ispusimo.
Nazad na vrh Ići dole
aleksandar.sefer

aleksandar.sefer


Broj poruka : 31
Godina : 35
Localisation : Rudo/Banja Luka
Datum upisa : 20.12.2009

Euro League: Anzhi Makhachkala Empty
PočaljiNaslov: Re: Euro League: Anzhi Makhachkala   Euro League: Anzhi Makhachkala EmptyČet 7 Mar 2013 - 19:55

Odlican rezultat.Utakmica je bila dosadna,al kontam da cemo proci ove supke iz Sibira ili odakle vec
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Euro League: Anzhi Makhachkala Empty
PočaljiNaslov: Re: Euro League: Anzhi Makhachkala   Euro League: Anzhi Makhachkala EmptyČet 7 Mar 2013 - 19:56

moramo dobit na St James' Parku da prođemo Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Euro League: Anzhi Makhachkala Empty
PočaljiNaslov: Re: Euro League: Anzhi Makhachkala   Euro League: Anzhi Makhachkala EmptyČet 7 Mar 2013 - 19:58

Smor od tekme, jel ja to tripujem il je ben arfa igrao spica?
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Euro League: Anzhi Makhachkala Empty
PočaljiNaslov: Re: Euro League: Anzhi Makhachkala   Euro League: Anzhi Makhachkala EmptyČet 7 Mar 2013 - 20:00

Sissoko je bio u napadu koliko sam skuzio na pocetku Razz
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Euro League: Anzhi Makhachkala Empty
PočaljiNaslov: Re: Euro League: Anzhi Makhachkala   Euro League: Anzhi Makhachkala EmptyČet 7 Mar 2013 - 21:56

Yanga Mbiwa zvani Euro League: Anzhi Makhachkala Tenk-celendzer
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Euro League: Anzhi Makhachkala Empty
PočaljiNaslov: Re: Euro League: Anzhi Makhachkala   Euro League: Anzhi Makhachkala EmptyČet 7 Mar 2013 - 23:02

Gledao sam na preskok, koliko sam video mrtva utakmica. U revansu mora pobeda da padne. Pa dobro, trazili smo-gledajmo.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Euro League: Anzhi Makhachkala Empty
PočaljiNaslov: Re: Euro League: Anzhi Makhachkala   Euro League: Anzhi Makhachkala EmptyPet 8 Mar 2013 - 0:20

Goru utakmicu mislim da u zivotu nisam gledao! Ocekivao sam tvrdu utakmicu,malo sansi,dosta sporo igranje,ali nisam bas verovao da necemo zeleti da krenemo ka njihovom golu.Treba biti realan i reci da smo odmarali 6-7 igraca iz prve postave,i sa te strane moramo biti zadovoljni ako ne igrom,onda svakako rezultatom.Verujem i nadam se prolazu,i uplacujem jedan singl u revansu. Idemo Njuko do trofeja!
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Euro League: Anzhi Makhachkala Empty
PočaljiNaslov: Re: Euro League: Anzhi Makhachkala   Euro League: Anzhi Makhachkala EmptyPet 8 Mar 2013 - 6:38

Naravno samo rezultat se gleda i svaka cast momcima! Very Happy Idemo do kraja!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Euro League: Anzhi Makhachkala Empty
PočaljiNaslov: Re: Euro League: Anzhi Makhachkala   Euro League: Anzhi Makhachkala EmptyPet 8 Mar 2013 - 9:42

Od 60.minute i nije toliko loša utakmica bila, malo se ubrzalo, prvo njihov dobar udarac i sjajna odbrana Eliota a onda nonšalantan šut Ben Arfe kada je ispao sam pred golmana. Od tad pa do kraja ako ništa ubrzala se igra imali smo i mi par prodora. Sve u svemu sada je sve do nas, 0:0 je varljiv rezultat, ako primimo jedan onda moramo dati dva tako da ne očekujem pretjeranu ofanzivu ni na St.James parku.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Euro League: Anzhi Makhachkala Empty
PočaljiNaslov: Re: Euro League: Anzhi Makhachkala   Euro League: Anzhi Makhachkala Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Euro League: Anzhi Makhachkala
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Euro League : Metalist
» League Cup - Newcastle
» Champions League
» Europa League
» Premier league fantasy

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: