Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle vs Southampton - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Southampton   Newcastle vs Southampton - Page 2 EmptyNed 24 Feb 2013 - 20:32

Datum upisa : 03.07.2007

ne znam sta seru ljudi,nije bilo ofsajda uopste..
Savic

Savic

Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad

Ofsajd je bio, Jonas je napravio faul nad odbrambenim igračem a Cisse je smestio loptu u mrežu.

U momentu upućivanja lopte ka Cisse-u od strane Elliot-a, Cisse- je bio u ofsajd poziciji. Na loptu su skočili i Jonas i Luke Shaw i niti jedan od njih nije pipnuo loptu. Cisse je došao do nje (dakle, aktivirao se iz ofsajda) i smestio je tamo gde treba.

Ali, koga briga? Nas su mali milion puta oštetili, pa nikom ništa!

Bitna je pobeda...i to što smo preskočli prljavce...

BTW, Arsenal i Man U će na leto pokušati da dovedu cabaye-a.
milan25

milan25

Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Utakmica nije bila nešto pretjerano lijepa za gledanje, pišu se tri boda to je najbitnije. Nadam se da sada možemo da odahnemo što se tiče opstanka. Najzad smo uspijeli pobijediti kada primimo prvi gol, to nam se odavno nije desilo. I još jedan podatak, na tabeli zadnjih pet kola smo treći sa devet bodova, odmah iza Arsenala i Manč.Junajteda Very Happy , novajlije su nas nesumnjivo preporodile, naročito rezultatski.

Thug ::
NA strimu na kom sam gledao je komentator na 0:1 rekao da je St. James park "Stronghold" , i da se tesko odnose bodovi odatle...i bio je upravu! Smile

Sramotno je koliko nasa ekipa malo koristi domaci teren. Polovina lige bi igrala ligu sampiona da ima 50.000 mesta rasprodato. A mi prosipamo bodove.
milan25

milan25

Godina : 54

Šta ćeš taktika. Kad god odemo na poluvrijeme sa vodstvom i odigramo prvo poluvrijeme iole lepršavo, u drugom bude odmah na početku druga slika i neke odbrambene taktičke postavke.
Isto me je već počelo nervirati koliko smo neefikasni iz prekida i posebno kornera, ni šansu da stvorimo a kamoli gol da damo. Mislim da poslije ubacivanja iz kornera nismo dali gol sigurno par godina Very Happy

ami8 ::

derali smo iz kornera sa Carrolom, sjecam se da se on nesto sakrije iza Ameobija negjde oko penala, pa onda krene da trci u pet metara. jebes prekid igru, nek mi ovako trpamo Very Happy
Pedja

Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Svaka cast za pobedu.Nisam ocekivao bas ovoliko golova,ali je njihov brzi gol uticao na to.Vrlo sam zadovoljan sto smo uspeli da se vratimo posle njihovog pogotka,smo nismo srljali sa napadima,vec smo svo vreme verovali u sopstvene mogucnosti i to da ce mo utakmicu preokrenuti u svoju korist.Moram da pohvalim Sisoka,Kabaja,i Debusija koji su odigrali fantasticno! Sisoko je stvarno super igrac,igrac koji toliko vuce nas tim,koji je fascinantno brz,sa dobrom tehnikom,dobrim sutem,i imam utisak da ima snage za dve utakmice! Svaka ti cast majstore! Voleo bi da nastavimo da pobedjujemo i jos vise napredujemo na tabeli.