Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Fulham v Newcastle United

Ići dole 
+6
spira
Srki
Savic
RIOT
Admin-Roby
m.c.t.
10 posters
AutorPoruka
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Fulham v Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Fulham v Newcastle United   Fulham v Newcastle United EmptyNed 9 Dec 2012 - 15:31

Fulham v Newcastle United 407r Fulham v Newcastle UnitedFulham v Newcastle United 409y

Jos jedna utakmica ponedeljkom sto i nije lose jer ce biti prenos na TV-u. Za Fulham se vraca Hangeland posle 3 meca suspenzije. Alex Kacaniklic se takodje vraca posle manje povrede. Pardew takodje ocekuje povratak nekih igraca, a to su David Santon, Cheick Tiote, Hatem Ben Arfa, Gabriel Obertan i Demba Ba.

- Fulham je pobedio na poslednje 3 utakmice ekipu Newcastla kao domacin, a izgubili su samo 1 od 6 poslednjih utakmica protiv Svraka.
- Demba Ba je postigao 10+ golova u dve uzastopne sezone i on je prvi igrac jos od Alana Shearera kome je to uspelo u sezonama 2001-02, 2002-03 i 2003-04.
- Fulham je pobedio samo 1 utakmicu na Craven Cottage-u od poslednjih 5 utakmica (i oni igraju toplo-hladno).
- Newcastle je jedini tim u ligi koji jos nije dao gol posle kornera.
- Cheik Tioté je igrac koji je najvise puta sutirao na gol u premier ligi (10 puta) a da jos nije bio strelac!
- Fulham nije pobedio vec 7 utakmica a na poslednje 3 nisu postigli gol.

Sve ovo govori da ce biti neizvesna utakmica. Dva poljuljana tima koji imaju dobre igrace ali i velike padove u igri. Greske ce odlucivati, nadam se da cemo ih imati manje nego oni.

Fulham v Newcastle United Teamsq

Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Fulham v Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham v Newcastle United   Fulham v Newcastle United EmptyNed 9 Dec 2012 - 21:10

nadam se da ce Marveux opet poceti utakmicu! Pun mi je kurac Jonasa..........
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Fulham v Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham v Newcastle United   Fulham v Newcastle United EmptyPon 10 Dec 2012 - 9:08

Fulham v Newcastle United Newjacko
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Fulham v Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham v Newcastle United   Fulham v Newcastle United EmptyPon 10 Dec 2012 - 21:51

Wiliamson opet zajebao.......dokle vise ?!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Fulham v Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham v Newcastle United   Fulham v Newcastle United EmptyPon 10 Dec 2012 - 23:11

bar Sport klub prenosi i Championship.........u subotu nema sta da trazimo protiv Man Citya,a posle citya stize nam i Arsenal,QPR........ onda dolazi januara kada cemo prodati Ben Arfu i Dembu,jedina dva igraca koji zasluzuju svoju platu!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Fulham v Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham v Newcastle United   Fulham v Newcastle United EmptyPon 10 Dec 2012 - 23:54

Ne znam... ovaj tim nema nikakvu hemiju. Mozda je ni prosle sezone nisu imali ali su bar ginuli za svaku loptu. "Pojacanja" se nisu uopste uklopila da bi mogli da ih nazovemo "pojacanjima" jer nisu nista pojacali. Slazem se sa Robijem, Wiliamson stvarno pravi previse kikseva i ne moze se uopste tim osloniti na njega. Takodje i Gutierrez, covek cele sezone igra na nivou B tima i tamo bi ga trebalo i prebaciti. Cisse se ponasa kao da je njegov klub. Secam se izjave Fabregasa kad je dosao u Barcelonu i rekao kako se u Barsi mnogo vise radi nego u Arsenalu i tenzija je mnogo veca pred svaku utakmicu. Ako se slozimo da Arsenal ima mnogo vece ciljeve nego Newcastle, onda dolazim do zakljucka da je Newcastle klub za zabavu i razonodu. Bez ikakve tenzije za igrace koji izgleda nisu pod najmanjim pritiskom od strane kluba. Ne znam da li bi mi bilo zao da bilo ko ode iz kluba. Ko god da ode verovatno ce procvetati u novom klubu. Kao Martins sto sad igra ko lud za Levante ili Nolan za West Ham.

Lep gol Ben Arfe ali opet jos jedan gol koji dajemo bez ikakve uigrane akcije/kombinacije vec cekamo da neko individualno zablista. Naravno to je retko kao sto su i ovakvi golovi retkost.
Fulham v Newcastle United Ibpdz8wef6m3ix

Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Fulham v Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham v Newcastle United   Fulham v Newcastle United EmptyUto 11 Dec 2012 - 9:10

Ponovo za nas gol postiže igrač kojem prezime počinje na slovo B. U Premier League za NUFC, ove sezone su golove postizali samo igrači kojima prezimena počinju na slovo B ( Ba, Ben Arfa i Bigirimana) i C (Cisse i Cabaye).
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Fulham v Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham v Newcastle United   Fulham v Newcastle United EmptyUto 11 Dec 2012 - 10:14

Sto je najtuznije meni je delovalo da ovo ne mozemo da izgubimo. Nismo pokazali bog zna sta, kao ni oni, ali je bilo neke inicijative. Na 1-0 sam samo cekao kada ce izjednacenje. I onda glupi prekid, Rodaljega pored Coloa i cao. Jebes ga. A taman sam kapirao kako smo zivlji i agilniji nego na poslednjih nekoliko tekmi. Ben Arfa se zazeleo igre, lep gol za povratak ali jebes ga. I dalje nedovoljno.
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Fulham v Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham v Newcastle United   Fulham v Newcastle United EmptyUto 11 Dec 2012 - 13:21

Pazi potez Pardew-a u 70 minutu.Izvodi Ben Arfu,jedinog koji je znao šta radi na terenu i uvodi neprejebivog mistera Sholu!Marveaux-a uvodi u 85. minutu.
Pardew brlja samo tako.Boli ga kurac,ima ugovor do kraja decenije.Ono peto mesto je bila šarena laža.This is Newcastle reality...
Ako ne dovedemo bar trojicu novih,najebali smo.Poznajuću Pardew-a,a i debelog dovešće napadača tipa Shefki Kući i možda nekog na pozajmicu i to je to.Gospodin menadžer nek se nosi u tri lepe.Taktičar,moj kur.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Fulham v Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham v Newcastle United   Fulham v Newcastle United EmptyUto 11 Dec 2012 - 13:49

I ja sam gledao u cudu zasto izvodi HBA. Verovatno nije spreman, ili AP nije zeleo da rizikuje, tek se vratio posle povrede. Ima nekog rezona zasto je njega povukao a Shola je sam po sebi beznadezan tako da ne znam sta pokusava sa njim kao dzokerom. Mada opet koga drugog, tanko je sve!
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Fulham v Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham v Newcastle United   Fulham v Newcastle United EmptyUto 11 Dec 2012 - 15:36

Cisse,Gutierrez and Wiliamson OUT PLEASE!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

Fulham v Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham v Newcastle United   Fulham v Newcastle United EmptyUto 11 Dec 2012 - 15:48

WILIAMSON NAPOLJE PODHITNO.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Fulham v Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham v Newcastle United   Fulham v Newcastle United EmptyUto 11 Dec 2012 - 20:22

Nisam bio u mogucnosti da gledam utakmicu,ali iz vasih komentara zakljucujem da je i ovo bila tragikomicna partija naseg Newcastla.Zalosno,jadno,i tuzno je sve ovo i ponekad se zaista zapitam dali smo mi veliki klub?!?
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Fulham v Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham v Newcastle United   Fulham v Newcastle United EmptyUto 11 Dec 2012 - 20:44

spira ::
Pazi potez Pardew-a u 70 minutu.Izvodi Ben Arfu,jedinog koji je znao šta radi na terenu i uvodi neprejebivog mistera Sholu!Marveaux-a uvodi u 85. minutu.
Pardew brlja samo tako.Boli ga kurac,ima ugovor do kraja decenije.Ono peto mesto je bila šarena laža.This is Newcastle reality...
Ako ne dovedemo bar trojicu novih,najebali smo.Poznajuću Pardew-a,a i debelog dovešće napadača tipa Shefki Kući i možda nekog na pozajmicu i to je to.Gospodin menadžer nek se nosi u tri lepe.Taktičar,moj kur.

Sjecas se da je HBA bio dugo povrijedjen, on je kao staklo, jedan kontakt s mesarima i ode u kurac sve...
Drago mi je sto pravi izmjene te vrste, samo ne kontam igrace koje uvodi..
Ruku na srce i nema ih...

Ne bih ja dirao Cisea, dobar je on za zamjene BA.
Samo su Wili i Jonas rupe i to zesce....
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Fulham v Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham v Newcastle United   Fulham v Newcastle United EmptyUto 11 Dec 2012 - 23:48

Meni je sinoćnja utakmica bila interesantna i borbena iako se većina neće složiti vidim. Za razliku od nekih u zadnje vrijeme bilo je perioda kada smo baš stiskali, prečki, stativa, udaraca prema golu ali realizacija je zakazala. Bar nije bila dosadna za gledanje. Opet smo primili dva glupa i naivna gola, o Williamsonu mi je više glupo da komentarišem, pa evo mi na ovom forumu o njemu pričamo dvije godine da je rupa žestoka, znači mi laici vidimo da je čovjek promašio profesiju totalno ali stručnjaci u našem voljenom klubu na čelu sa gazdom ga forsiraju jer im je žao da ulože par miliona u dva-tri bar prosječna odbrambena igrača koji bi imenovanog, Percha i slične zamijenili.
I Kolo ima dosta kikseva u zadnje vrijeme, Jonas totalno odsutan a ni Cisse nije puno bolji, stalno u ofsajdu. Elem, pokazuje se da će nam kratka klupa doći glave, seljaci iz Sunderlanda nam se večeras približiše na bod a tek slijedi serija teških utakmica. Ne vidim način da dobijemo M.City u subotu, ako bod osvojimo biće k'o kuća. Bar smo se Evropa lige riješili do februara, sve se nešto nadam da će se nešto promijeniti na bolje, ali kojim i kakvim čudom ne znam...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Fulham v Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham v Newcastle United   Fulham v Newcastle United Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Fulham v Newcastle United
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Newcastle United - Fulham 1:3
» Fulham - Newcastle United
» Newcastle United-Fulham
» Fulham - Newcastle 0:4
» Newcastle vs Fulham

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: