Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Stoke (A)

Ići dole 
+4
milan25
m.c.t.
moody
Srki
8 posters
AutorPoruka
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Stoke (A) Empty
PočaljiNaslov: Stoke (A)   Stoke (A) EmptySre 28 Nov 2012 - 15:25

Ovakvi kakvi smo svaki protivnik nam je muka nezamisliva tako da na vecerasnjem gostovanju moram da se nadam neresenom jer mislim da za pobedu nemamo sanse. Ne znam ni ko ce nam igrati, mucno mi je i da pogledam potencijalni sastav. Morace Pardew da sastavi nesto sa konca i konopca pa sta bog da. A mislim da veceras nece biti darezljiv.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Stoke (A) Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke (A)   Stoke (A) EmptySre 28 Nov 2012 - 15:44

ma kec ko kuca. Iz prve postave imaju Collo, Krul, Santon, Simpson, Tiote, Ba, Cisse.

Valjda nije neko od ovih povrijedjen
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Stoke (A) Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke (A)   Stoke (A) EmptySre 28 Nov 2012 - 20:53

Stoke (A) 94737656

Stoke je u slicnoj poziciji kao i Newcastle. Igrali su prosle sezone u Evropi, nisu bili losi ali su zato ispastali u ligi i nisu ponovili uspeh od sezone ranije. A evo i ove sezone stucaju.

Nadam se da Newcastle ne moze da izgubi 4 utakmice za redom... valjda mozemo bar do X-a....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Stoke (A) Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke (A)   Stoke (A) EmptySre 28 Nov 2012 - 21:53

0:1 Cisse!
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Stoke (A) Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke (A)   Stoke (A) EmptySre 28 Nov 2012 - 21:55

47' GOAL! Cisse scores for Newcastle! Stoke lose possession 30 yards out and Ba drives at goal, his shot from distance is spilled by Begovic, and Cisse rolls in the rebound. 1-0 Newcastle.

Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Stoke (A) Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke (A)   Stoke (A) EmptySre 28 Nov 2012 - 21:56

Hvala bogu vise. Ne smem vise nista da prognoziram Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Stoke (A) Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke (A)   Stoke (A) EmptySre 28 Nov 2012 - 22:27

Fasovali smo gol. Jebem vas igraci, sto kaze Limeni.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Stoke (A) Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke (A)   Stoke (A) EmptySre 28 Nov 2012 - 22:30

80'GOAL! Walters equalises for Stoke! Jerome creates space on the right and sends a left-footed cross into the box, and Walters guides a header into the far corner. 1-1

Bedakcina. Mislim da vec 8 utakmica nismo uspeli da sacuvamo mrezu tj od Norica krajem septembra. pale
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Stoke (A) Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke (A)   Stoke (A) EmptySre 28 Nov 2012 - 22:31

Srkijeva prica o magarcu i blatu se nastavlja...

84'GOAL! Jerome makes it 2-1 to Stoke! Jones nods down a high ball into the path of Jerome, who strokes the ball in from 12 yards to turn this game on its head! 2-1 to Stoke.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Stoke (A) Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke (A)   Stoke (A) EmptySre 28 Nov 2012 - 22:32

Ova katastrofa nema kraja! A i ovaj koločini mi ide na kurac više, šeta i bleji a čovjek mu prolazi ko da ga i nema. Mad
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Stoke (A) Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke (A)   Stoke (A) EmptySre 28 Nov 2012 - 22:39

2-1?!?!? Zveknuo mi komp odmah posto sam postavio proslu poruku. Jebem li ti lebac. Koji smo supci. Iz 2 u 1. Bednici!
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Stoke (A) Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke (A)   Stoke (A) EmptySre 28 Nov 2012 - 22:57

4 poraz u nizu... to nam se prvi put desava jos od 2008 godine. Dosli smo do toga da nas dzoker igrac bude Ranger u '87 minuti? I Sammy Ameobi u '86 minuti... Jedine dve izmene u celoj utakmici. Koliko god sam branio Pardew-a sad se vidi da je izgubio koncepciju i da luta u mrklom mraku. Sledecu utakmicu cekamo do ponedeljka kad nam na noge dolazi Wigan...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Stoke (A) Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke (A)   Stoke (A) EmptySre 28 Nov 2012 - 23:00

Srki nije bilo iz dvojke u keca...Cisse je u 47 minuti dao gol (drugo poluvreme).

Inace,nisam se nervirao,ovo je klub koji vode kretencine . Onaj Derek je idiot teski,kao i debeli Ashley....Pa valjda kad se zavrsi na petom mestu,dovedes jos bolje igrace da bi se borio za ligu sampiona ili titulu?! A Derek Lambians nam govori kako su igraci "obojeni" na listi. 11 kljucnih igraca su ljubicasti ,i pa ima i zelenih i tako dalje.

Ma skroz je retardirana politika kluba! Southampton je za nas OGROMAN KLUB kao i Stoke.....

Cudno je kako nam je naglo opala forma kad je Pardew potpisao ugovor.....kao da su se igraci skenjali. znaci,da bi spasili sezonu moramo dovesti :

Golmana,desnog beka,stopera,dva srednjaka,levo krilo i dva napadaca.

Ladno bi se odrekao Tiotea,Jonasa,Anite,Cisse ,Dembe Be,Tim Krula ........Samo bi Santona,Coloccinija i Ben Arfu ostavio,svi ostali nek se nose u tri pizde materine. Demba Ba nek ide u jebeni Liverpool,i nek tamo gubi lopte,i ne dodaje saigracima. Stvarno ne znam kome bi ono govno Argentinsko - Gutiereza uvalili.Kretencina nije ni za FK HAJDUK GARDINOVCI!!!!! E,tek sad vidim da sam zapravo prso sa zivcima... affraid
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Stoke (A) Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke (A)   Stoke (A) EmptySre 28 Nov 2012 - 23:04

Ne znam. Nisam pametan. Nadam se da cemo prebroditi ovu krizu sto pre. Manjka nam igraca a to debeli ne zeli da cuje, nece d atrosi kintu. Doveo je Cissea za, je l' bese 10M. Ali malo je jedan dovar igrac. Ista stvar ce biti koji god trener da dodje. Bez dve dobre postave nema nista. Igru su nam procitali, igraci su nam sto povredjeni sto u nekoj letargiji, nemamo kreativca osim Ben Arfe (a i on igra kad mu se cfne). Zato smo trebali da dovodimo da bi u ovakvim losim nizovima imali keca iz rukava. Ali jebes ga, kome mi tupimo.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Stoke (A) Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke (A)   Stoke (A) EmptyČet 29 Nov 2012 - 2:01

I ja sam nacisto prso i ne mogu vise da gledam blamiranje naseg voljenog kluba.Ovo je stvarno sramno,i sto je jos gore tek smo sad obrali bostan jer nam sledi pakleni raspored.Umesto da smo nadogradili tim,pojacali svaku poziciju,zahvalili se odredjenim kretenima,mi samo sedimo skrstenih ruku i ocekujemo da ponovimo proslogodisnju nestvarnu sezonu! Onom smradu Asleyu sve najgore zelim,i da se nosi u sto pizde materine,jer to je jedan najodvratniji,najsmesniji predsednik na svetu!!" Imali smo sve uslove i predispozicije da nastavimo da idemo pravim putem,a umesto toga ponovo skrecemo na pogresan put iz kojeg ce mo tesko izaci...To samo moze nas voljeni Newcastle.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Stoke (A) Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke (A)   Stoke (A) EmptyČet 29 Nov 2012 - 10:09

Ma isti kurac da li je iz 2 u 1 ili iz 0 u 1, vodis do 80' i za deset popijes dva komada i izgubis tekmu. Jebo te zivot gde to ima?! Sta je tim igracima u glavim o cemu misle kad ne mogu da stegnu poslednjih deset minuta. Klasicno neiskustvo i majmunisanje... Ne moze tu ni Anceloti da pomogne, ako si Tarzan u glavi dzabe je!
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Stoke (A) Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke (A)   Stoke (A) EmptyČet 29 Nov 2012 - 10:16

boli me kurac ja ipak volim NEWCASTLE UNITED

cetri poraza za redom, ajde bogati, sad ce ovaj popit otkaz, pa novi trener. Svi se mjenjaju i trener i igraci al mi cemo ostati pa barem i u Championshipu. Znamo svi kakav je debeli al nemojte to previse srcu uzimati. Protiv Wigana uzimamo barem bod Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Stoke (A) Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke (A)   Stoke (A) EmptyČet 29 Nov 2012 - 10:22

Ko misli da ćemo u januaru dovesti bataljon igrača, živi u iluziji.

Bićemo srećni ako nam ne odu sva trojica (Ba, Tiote, Ben Arfa), a ako dovedemo Douglas-a za karton vinjaka pevaćemo.

Od smene trenera neće biti ništa, takođe.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Stoke (A) Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke (A)   Stoke (A) EmptyČet 29 Nov 2012 - 10:37

Sto se mene tice smene trenera i ne treba da bude. A da igrace necemo dovesti - necemo. A da nam trebaju - trebaju. Sa politikom koju debeli forsira ne bi uspeo ni Murinjo.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Stoke (A) Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke (A)   Stoke (A) EmptyČet 29 Nov 2012 - 15:53

Nisam za smenu trenera,jesam za dovodjenje minimum 3 kvalitetna fudbalera,i zelim sto brzi oporavak kljucnih fudbalera,a ne da nam kljucni dzoker bude Ranger!!? Uzas od nas.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Stoke (A) Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke (A)   Stoke (A) EmptyČet 29 Nov 2012 - 21:07

Ne moze da se odigra dobra sezona bez minimum 22 kvalitetna igraca. I to zesce inkorporirana u ekipu - ako neko iz A tima ispadne da iz B ekipe udje dostojna zamena. Mi to nemamo. Imamo pomoz' bog nekakvih 11 i tu i tamo po koju izmenu i kraj. Svaki iole ucen trener ce da posle jedne sezone gledanja izvali nase mogucnosti i da nas keca gde smo tanki. Sta da zamerim Pardewu? Taktiku? Postavku? Ja te stvari ne umem da citam i da smislim sta bih ja. Ono sto nas ubija je: nedostatak igraca, povrede i, u zadnje vreme primecena malodusnost igraca. A bez sveze krvi to cemo tesko da resimo.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Stoke (A) Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke (A)   Stoke (A) EmptyPet 30 Nov 2012 - 0:57

Ashley nema iskustva u vodjenju fudbalskog kluba, tj da pravi dugorocne planove sa njim. Ali onda bi i Arsenalovi fanovi trebalo da budu jos vise frustrirani. Imaju sve sto im treba a opet stalno prodaju igrace i nikad nista ne osvajaju. Doduse igraju u ligi sampiona.

Verujem kad je Pardew rekao da se borio da ostavi igrace na okupu jos jednu sezonu jer je verovao u njih posle one fantasticne prosle. Ali kao sto je Srki rekao igraci imaju neki problem u glavi jer svakako nisu losi u nogama. Sve kao da je pocelo od sukoba Ba - Cisse, a sad se prenelo na celu ekipu. I kod prvog (i jedinog) gola sto smo dali, Ba je vodio loptu, sa strane su mu se otvarala 2 igraca ali on je gledao samo u gol i kako da je opali. Na svu srecu odbila se do Cissea. Koje god mesto zavrsimo na tabeli, sledece sezone gledacamo neki drugi tim i igrace, nadam se profesionalnije.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Stoke (A) Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke (A)   Stoke (A) EmptyPet 30 Nov 2012 - 10:50

Seasonal comparison: NUFC after fourteen games:

2008/09: 14 points, 15th (scored 17, conceded 22)
2012/13: 14 points, 14th (scored 14, conceded 21)
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Sponsored content





Stoke (A) Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke (A)   Stoke (A) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Stoke (A)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Stoke (H)
» newcastle vs stoke
» Stoke City (H)
» FA Cup:Stoke(Away) 05.01.2008.
» Stoke - Newcastle

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: