Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Sveti Sava Kikindski

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Sveti Sava Kikindski Empty
PočaljiNaslov: Sveti Sava Kikindski   Sveti Sava Kikindski EmptyUto 28 Avg 2012 - 21:00

Verujem da je vecina gledala njegove snimke na youtube, a ako nije https://www.youtube.com/watch?v=WtlwQoDhaUI&feature=related
E sad, Sava je preminuo...kako kazu ostala mu je upaljena cigara kada je zaspao i upalio se...kikindska opstina mu podize spomenik u gradu. Kikinda ce ostati tisa, dosadnija i sumornija bez njega...Savu su znali svi sugradjani, ali i sire, srbija, pa cak i hrvatska (na granici se carinici raspituju za njega kada vide da si iz kikinde)!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Sveti Sava Kikindski Empty
PočaljiNaslov: Re: Sveti Sava Kikindski   Sveti Sava Kikindski EmptySre 29 Avg 2012 - 9:19

Video sam juce da je umro tj ugusio se/zapalio, sta li. Genijalac, kako se setio da zajebe komunalce!
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Sveti Sava Kikindski Empty
PočaljiNaslov: Re: Sveti Sava Kikindski   Sveti Sava Kikindski EmptySre 29 Avg 2012 - 9:21

Cela priča oko spomenika za Savu mi je licemerna.

Sad se za dva dana nakačilo 4.000 facebook dušebrižnika koji hoće spomenik, a čoveku niko nije doneo koricu hleba pre nego što se jadnik ugušio u požaru.

Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Sveti Sava Kikindski Empty
PočaljiNaslov: Re: Sveti Sava Kikindski   Sveti Sava Kikindski EmptySre 29 Avg 2012 - 9:41

Tako ti je to kod nas...svi su ga znali, a kulirali ga...mada i on je vodio taj svoj zivot, na sebi jedinstven nacin...bilo je ljudi koji su mu pomagali...
Nazad na vrh Ići dole
Serbian lassy

Serbian lassy


Broj poruka : 473
Localisation : Newcastle upon Tyne
Datum upisa : 18.04.2009

Sveti Sava Kikindski Empty
PočaljiNaslov: Re: Sveti Sava Kikindski   Sveti Sava Kikindski EmptyČet 30 Avg 2012 - 15:47

Svaki grad verovatno ima po jednog takvog coveka. U Kraljevu je to Robert koji je vatreni navijac Crvene Zvezde i za koga znaju svi Zvezdini legendarni igraci. Redovno je na svim fudbalskim, odbojkaskim i kosarkaskim utakmicama kraljevackih klubova Sloge, Ribnice i Masinca. Jeste mentalno retardiran ali je inace pravi kompjuter i u svako doba moze da vam kaze rezultate i sastave Zvezde i reprezentacije decenijama unazad. Nekada je na poluvremenu kosarkaskih utakmica sutirao trojke sa pola terena i uspevao da postidi i profesionalne igrace. Uvek kada odem u Kraljevo srce mi bude na mestu kada vidim neke drage likove, a on je jedan od njih. Inace, za njega i mene je vezano i par anegdota: dok sam radila sportske emisije na radiju, utakmice u kraljevackoj Hali sportova sam uvek pratila sa istog mesta na tribinama. Negde na samom pocetku tog rada na jednoj od utakmica kosarkasa Masinca, sedi Robi u redu iznad mene i gleda kako ja nesto svakog casa zapisujem. Cuti i posmata. U jednom trenutku ga pita momak koji sedi pored mene: "Robi, koja li je ova?" A on mrtav ozbiljan: "SPIJUN! PARTIZANOV SPIJUN!" Tada smo se zvanicno upoznali, a nakon nekoliko godina u kojima je pomno pratio moje emisije je izjavio kad su ga pitali kada ce da se zeni - ozenio bi se ali samo samnom. A ja se kucka udala za drugog. Izvini Robi.

https://www.youtube.com/watch?v=aCLCfNoFjsA&feature=related

Nije mi namera da mu se smejete vec da vam pokazem koliko voli svoj klub.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sveti Sava Kikindski Empty
PočaljiNaslov: Re: Sveti Sava Kikindski   Sveti Sava Kikindski Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Sveti Sava Kikindski
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: Off topic :: Pričajte o raznim stvarima...-
Skoči na: