Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Atromitos - Newcastle [Europa League]

Ići dole 
+11
Admin-Roby
zarkonio
m.c.t.
Pedja
Savic
Alan Smith17
NewBoy
Srki
moody
Thug
RIOT
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Atromitos - Newcastle [Europa League] - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Atromitos - Newcastle [Europa League]   Atromitos - Newcastle [Europa League] - Page 3 EmptyPet 31 Avg 2012 - 14:52

Ryan Taylor ‏@TaylorR1984
Thats how i feel right now. Thanks for all your messages guys, #StayPosiive


Atromitos - Newcastle [Europa League] - Page 3 Balotelli-Why-Always-Me-500x293
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Atromitos - Newcastle [Europa League] - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Atromitos - Newcastle [Europa League]   Atromitos - Newcastle [Europa League] - Page 3 EmptyPet 31 Avg 2012 - 15:55

Newcastle ce igrati u grupi D zajedno sa Bordeaux-om iz Francuske, Club Brugge iz Belgije i Portugalskim Maritimo-m. Nije bas ni lagana grupa, sve su to ili jake ekipe ili dolaze iz zemlje gde se igra kvalitetan fudbal. Bar ce biti uzivanje za gledanje Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Atromitos - Newcastle [Europa League] - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Atromitos - Newcastle [Europa League]   Atromitos - Newcastle [Europa League] - Page 3 EmptyPet 31 Avg 2012 - 16:16

realno trebamo mi to proci, serem sa ja na te ekipe da bi mi trebali sad strahovat. Necemo sad ni derat 5-0 svaku, ali nekako bi se mogli provuci dalje, mislim da smo i favoriti ( ako nas tanka klupa ne sjebe)
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Atromitos - Newcastle [Europa League] - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Atromitos - Newcastle [Europa League]   Atromitos - Newcastle [Europa League] - Page 3 EmptyPet 31 Avg 2012 - 17:05

moody ::
realno trebamo mi to proci, serem sa ja na te ekipe da bi mi trebali sad strahovat. Necemo sad ni derat 5-0 svaku, ali nekako bi se mogli provuci dalje, mislim da smo i favoriti ( ako nas tanka klupa ne sjebe)
trebali bi igrat ovi mladji igraci tipa Bigirimana, Vuckic itd..al valjda cemo proc skupinu s njima..
Nazad na vrh Ići dole
NBB96

NBB96


Broj poruka : 923
Godina : 28
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.08.2009

Atromitos - Newcastle [Europa League] - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Atromitos - Newcastle [Europa League]   Atromitos - Newcastle [Europa League] - Page 3 EmptyPet 31 Avg 2012 - 18:57

Јао само да угазимо тај ****** бордо...
Jao samo da ugazimo taj ****** bordo..
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Atromitos - Newcastle [Europa League] - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Atromitos - Newcastle [Europa League]   Atromitos - Newcastle [Europa League] - Page 3 EmptyPet 31 Avg 2012 - 19:41

E da, odlicne slike Vesna! Very Happy Kako je to super, otici opusteno na utakmicu, a ta utakmica je Newcastle. Da zivim i radim tamo sigurno bih kupio sezonsku kartu i gledao svaku domacu utakmicu. Is there a better way to spend your Saturday afternoon:?: drunken

Da li je Pardiola ili Pardinjo ko bi ga znao Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Serbian lassy

Serbian lassy


Broj poruka : 473
Localisation : Newcastle upon Tyne
Datum upisa : 18.04.2009

Atromitos - Newcastle [Europa League] - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Atromitos - Newcastle [Europa League]   Atromitos - Newcastle [Europa League] - Page 3 EmptyPet 31 Avg 2012 - 19:52

Ma stvarno opusteno, sa svojim klincima koji imaju 6 i 8 godina. Da ne poverujes da je skoro 30 000 ljudi uslo i izaslo sa stadiona, koliko se to lagano i bez cimanja obavi.
Ma sta god da je, koliko god visoko nas podigao ali meni se Pardiola-Pardinjo ipak ne svidja. Izvinjavam se svima kojima je prirastao za srce Smile
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Atromitos - Newcastle [Europa League] - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Atromitos - Newcastle [Europa League]   Atromitos - Newcastle [Europa League] - Page 3 EmptyPet 31 Avg 2012 - 20:01

Meni je agonija bila kad smo cesto menjali trenere pa gledam nekog na klupi a vidi se da je on tek prolazna stavka i tu je tek onako dok ga ne oteraju. Pardew mi izgleda posvecen poslu, srcan je (mozda nekad i previse), ali istina je da postoje mnogo mnogo bolji treneri. Ako ga je prosla sezona "posrecila" sa Dembom i Cisseom, ova sezona ce stvarno pokazati da li ume da stvara tim na duze staze.

Ja se secam utakmica Partizana kad isto bude oko 25.000 - 30.000 ljudi i to je prava muka da se udje i izadje. Cekas satima a onda guranje u masi gde incident samo ceka da se desi. Doduse jednom sam se gurao sa Lazarom Ristovskim, krupan chovek Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Atromitos - Newcastle [Europa League] - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Atromitos - Newcastle [Europa League]   Atromitos - Newcastle [Europa League] - Page 3 EmptySub 1 Sep 2012 - 0:38

Blago tebi Vesna,ti ga stvarno uzivas! Imam u planu da dodjem do Newcastla i odgledam neku utakmicu.U planu mi je da to bude protiv Sanderlenda.Mozes li da mi obezbedis karte,u slucaju da potvrdim dolazak?
Nazad na vrh Ići dole
Serbian lassy

Serbian lassy


Broj poruka : 473
Localisation : Newcastle upon Tyne
Datum upisa : 18.04.2009

Atromitos - Newcastle [Europa League] - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Atromitos - Newcastle [Europa League]   Atromitos - Newcastle [Europa League] - Page 3 EmptySub 1 Sep 2012 - 1:10

Hi Vesna,

For the first time in Club history a fixture has sold out before tickets were made available on general release. Tickets for Newcastle United’s home derby against Sunderland on Sunday, 4th March are no longer available following the pre-sale to Newcastle United Club Members.

Newcastle United Club Members receive exclusive access to all tickets before they are released to the public and the Sunderland game sold out in just ten days. [b]


Ovo je kopija mail-a koji sam dobila za mec koji je igran ovog proleca. Zbog toga bi bilo neozbiljno od mene da ti obecam karte jer se vrlo lako moze dogoditi da se ponovo ne pojave u slobodnoj prodaji. Ako celo tvoje putovanje fiksiras samo na taj mec onda bi bila katastrofa da ne nabavimo karte i da se ispalis. Ako ih bude u prodaji ja mogu da kupim bez problema, ali ako ne - onda ne mogu da pomognem.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Atromitos - Newcastle [Europa League] - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Atromitos - Newcastle [Europa League]   Atromitos - Newcastle [Europa League] - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Atromitos - Newcastle [Europa League]
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Newcastle VS Maritimo (Europa League)
» Bordeaux - Newcastle (Europa League)
» Newcastle v Bordeaux (Europa League)
» NEWCASTLE UNITED - BRUGGE ( Europa League )

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: