Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Sylvian Marveaux

Ići dole 
+12
Alistair
spira
Mitro's on fire
Savic
toon72
Thug
RIOT
milan25
Admin-Roby
pirLe
Srki
Alan Smith17
16 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Sylvian Marveaux Empty
PočaljiNaslov: Sylvian Marveaux   Sylvian Marveaux EmptyNed 29 Jul 2012 - 13:35

nema svoju temu pod - igrači
Sylvian Marveaux
Personal information
Full name Sylvain Marveaux
Date of birth 15 April 1986 (age 26)
Place of birth Vannes, France
Height 1.72 m (5 ft 8 in)
Playing position Midfielder
Sylvian Marveaux Sylvain-marveaux-001_keretes
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Sylvian Marveaux Empty
PočaljiNaslov: Re: Sylvian Marveaux   Sylvian Marveaux EmptyNed 29 Jul 2012 - 13:36

jucer je bio dobar protiv Brage, samo da ostane fit bit ce nam dobar... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Sylvian Marveaux Empty
PočaljiNaslov: Re: Sylvian Marveaux   Sylvian Marveaux EmptySre 8 Avg 2012 - 14:15

sinoc zabio 2 gola u 5:1 pobjedi protiv Hartepoola..
Sylvian Marveaux Sylvain-marveaux-in-red-300x206
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Sylvian Marveaux Empty
PočaljiNaslov: Re: Sylvian Marveaux   Sylvian Marveaux EmptySre 8 Avg 2012 - 16:08

Samo da proradi u PL. Pa da imamo zajeban napad i jos jebeniju vezu. Kad se setim samo koliko dugo nismo imali igraca koji udje iz veznog reda i da gol. A ove sezone smo resetali odakle smo hteli. To je pos'o.
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Sylvian Marveaux Empty
PočaljiNaslov: Re: Sylvian Marveaux   Sylvian Marveaux EmptyUto 1 Jan 2013 - 21:10

Sylvian Marveaux IbqwA7uZjUedN8
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Sylvian Marveaux Empty
PočaljiNaslov: Re: Sylvian Marveaux   Sylvian Marveaux EmptyUto 1 Jan 2013 - 22:36

Smekerica mu je namestio. Ali je i Ba ubacio rutinski.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Sylvian Marveaux Empty
PočaljiNaslov: Re: Sylvian Marveaux   Sylvian Marveaux EmptyUto 1 Jan 2013 - 23:50

Mene je prijatno iznenadio zadnjih par meceva.Ovo protiv Arsenala je pravo remek delo! Svaka cast.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Sylvian Marveaux Empty
PočaljiNaslov: Re: Sylvian Marveaux   Sylvian Marveaux EmptySre 2 Jan 2013 - 15:14

“I’ve been really impressed with him,” Pardew told the Gazette. “He understands the work ethic you need in the Premier League.

“He’ll definitely play against Everton, and hopefully, he’ll continue in that vein.”


http://www.shieldsgazette.com/sport/football/sylvain-s-a-magpie-marv-el-now-1-5267898
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Sylvian Marveaux Empty
PočaljiNaslov: Re: Sylvian Marveaux   Sylvian Marveaux EmptySre 2 Jan 2013 - 18:19

Mislim da treba igrati ispred veznog reda a iza napadača...

Pošto je u par navrata krenuo slalom kroz sredinu i bio je dobar (ne slalom Laughing ,već je dobio mislim 1 ili 2 faula)..
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Sylvian Marveaux Empty
PočaljiNaslov: Re: Sylvian Marveaux   Sylvian Marveaux EmptySre 30 Jan 2013 - 12:02

SYLVAIN Marveaux’s facing up to three weeks on the sidelines.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Sylvian Marveaux Empty
PočaljiNaslov: Re: Sylvian Marveaux   Sylvian Marveaux EmptySre 30 Jan 2013 - 20:14

Nije mu sudjeno da igra sa Ben Arfom....zao mi je lika,mnogo se povredjuje,a ima ogroman potencijala. Stvarno mi zao lika,al mislim da moramo da ga pustimo da ide,previs povrede,malo igra...
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Sylvian Marveaux Empty
PočaljiNaslov: Re: Sylvian Marveaux   Sylvian Marveaux EmptyČet 31 Jan 2013 - 14:27

Miles Starforth ‏@milesstarforth

Marveaux has made a quick recovery from a foot injury and trained today. #nufc
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Sylvian Marveaux Empty
PočaljiNaslov: Re: Sylvian Marveaux   Sylvian Marveaux EmptyČet 14 Feb 2013 - 20:29

Navodno je odbio da igra na prošoj utakmici zbog povrede, iako je medicinsko osoblje procenilo da je 100% fit.

Zbog toga nije u planu za utakmicu protiv Metalista, a verujem da će biti i prodat na leto.
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Sylvian Marveaux Empty
PočaljiNaslov: Re: Sylvian Marveaux   Sylvian Marveaux EmptySub 16 Feb 2013 - 17:20

RIOT ::
Navodno je odbio da igra na prošoj utakmici zbog povrede, iako je medicinsko osoblje procenilo da je 100% fit.

Zbog toga nije u planu za utakmicu protiv Metalista, a verujem da će biti i prodat na leto.
ja bi prodao i Marveauxa, i Ben Arfu i Obertana i doveo 2 proper krila, top klase...Ben Arfa mi je predrag al ako misli da je veci od kluba, NOGA!!!
kad je Demba osao uopce mi nije bilo zao, jedva sam cekao da ode vise mi je bilo dosta saga o njegovim klauzulama..a lik koji prati Bundesligu cim je Demba potpisao za nas mi je rekao, da je đubre i da ce nas zajebat 100%...
u 2ipo sezone 4 kluba promjeni...sve je to businesss
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Sylvian Marveaux Empty
PočaljiNaslov: Re: Sylvian Marveaux   Sylvian Marveaux EmptyNed 17 Feb 2013 - 10:26

Nemoj da mislis da se nece rastezati price oko ovih igraca sto su sada aktuelni. Kad krene na leto tracerisanje ko odlazi ima da poludimo.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Sylvian Marveaux Empty
PočaljiNaslov: Re: Sylvian Marveaux   Sylvian Marveaux EmptyNed 17 Feb 2013 - 19:19

Alan Smith17 ::
RIOT ::
Navodno je odbio da igra na prošoj utakmici zbog povrede, iako je medicinsko osoblje procenilo da je 100% fit.

Zbog toga nije u planu za utakmicu protiv Metalista, a verujem da će biti i prodat na leto.
ja bi prodao i Marveauxa, i Ben Arfu i Obertana i doveo 2 proper krila, top klase...Ben Arfa mi je predrag al ako misli da je veci od kluba, NOGA!!!
kad je Demba osao uopce mi nije bilo zao, jedva sam cekao da ode vise mi je bilo dosta saga o njegovim klauzulama..a lik koji prati Bundesligu cim je Demba potpisao za nas mi je rekao, da je đubre i da ce nas zajebat 100%...
u 2ipo sezone 4 kluba promjeni...sve je to businesss
Što se tiče Ben Arfe od kako je došao više je povrijeđen nego što je igrao i to puno. Dobro, onaj divljački lom noge je stvarno katastrofa ali sad neke njegove priče kako bi u PSG, te ovo, te ono, što se mene tiče sretan mu put.
Opet Demba Ba, došao za džaba, za ovo vrijeme koje je bio kod nas nadavao se golova, Čelzi ponudio veću platu nego mi, debeli proračunao da je na njemu dobro profitirao a on proračunao da bi sa čelzijem mogao i neki trofej osvojiti i to je to. Meni lično žao što nije on ostao a prodat Cisse i sa ovim novim pojačanjima i njim u napadu bi bili sigurno ubojitiji nego što smo sad.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Sylvian Marveaux Empty
PočaljiNaslov: Re: Sylvian Marveaux   Sylvian Marveaux EmptySre 28 Avg 2013 - 14:08

Mercato365: Sochaux have contacted Newcastle United for the possible loan signing of Sylvain Marveaux

Sylvain Marveaux ‏@s_marveaux 3m
Hold On We're Going Home
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Sylvian Marveaux Empty
PočaljiNaslov: Re: Sylvian Marveaux   Sylvian Marveaux EmptyČet 30 Jan 2014 - 12:01

GFN France: Sylvain Marveaux has been offered to FC Nantes
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Sylvian Marveaux Empty
PočaljiNaslov: Re: Sylvian Marveaux   Sylvian Marveaux EmptyČet 30 Jan 2014 - 12:14

Sta se sa njim desava, nisam pratio situaciju. Je l on fasovao neku povredu pa zato ispao iz tima? Sasvim solidan igracic, pogotovo na ovu oskudicu sa kadrom. Ako je zdrav treba ga drzati, sta ga prodajemo koji moj.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Sylvian Marveaux Empty
PočaljiNaslov: Re: Sylvian Marveaux   Sylvian Marveaux EmptyČet 30 Jan 2014 - 15:31

Sa ovim momkom niko ne zna sta se desava.Marvo nije los fudbaler,i u najmanju ruku zasluzuje da bude bar na klupu.Jedino objasnjenje je da je mozda nespreman,povredjen,ili nedisciplinovan.Bas bih voleo da znam istinu u vezi sa njim.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Sylvian Marveaux Empty
PočaljiNaslov: Re: Sylvian Marveaux   Sylvian Marveaux EmptySre 19 Feb 2014 - 10:12

Poslat je da trenira sa mladima. Ne znam sta je taj covek uradio da ga toliko ne cene? Iskreno ni ne znam kako covek igra. Par puta je odigrao solidno, i onda ga nema ni na klupi.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Sylvian Marveaux Empty
PočaljiNaslov: Re: Sylvian Marveaux   Sylvian Marveaux EmptySre 19 Feb 2014 - 12:42

Sta moze da bude, problemi sa psihijom.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Sylvian Marveaux Empty
PočaljiNaslov: Re: Sylvian Marveaux   Sylvian Marveaux EmptySre 19 Feb 2014 - 15:15

Pa zasto zbog tih problema Ben Arfa ne tavori sa klincima?
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Sylvian Marveaux Empty
PočaljiNaslov: Re: Sylvian Marveaux   Sylvian Marveaux EmptySre 19 Feb 2014 - 15:36

E, to je pravo pitanje.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Sylvian Marveaux Empty
PočaljiNaslov: Re: Sylvian Marveaux   Sylvian Marveaux EmptySre 19 Feb 2014 - 22:54

Nisu isti nivo,zato ne igra sa klincima.Moram reći da je i Arfa postao šarlatan i nula od igrača!Uskoro će i on u drugi klub.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sylvian Marveaux Empty
PočaljiNaslov: Re: Sylvian Marveaux   Sylvian Marveaux Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Sylvian Marveaux
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Sylvain Marveaux
» Sylvain Marveaux u Newcastleu?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Igrači-
Skoči na: