Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Papiss Demba Cisse

Ići dole 
+15
toon72
Pedja
Thug
RIOT
NUFC CRO
Becej City
Srki
moody
NBB96
pirLe
mare90
NewBoy
spira
m.c.t.
Admin-Roby
19 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Papiss Demba Cisse Empty
PočaljiNaslov: Papiss Demba Cisse   Papiss Demba Cisse EmptyČet 3 Maj 2012 - 23:15

Papiss Demba Cisse Article-2138747-12E5174C000005DC-733_964x616

Papiss Demba Cisse Article-2138747-12E64692000005DC-325_964x1181
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Papiss Demba Cisse Empty
PočaljiNaslov: Re: Papiss Demba Cisse   Papiss Demba Cisse EmptyČet 3 Maj 2012 - 23:59

Napadač Newcastlea Papiss Demba Cisse brine za 70 članova porodice


Napadač Newcastlea Papiss Demba Cisse kaže da je njegov životni cilj omogućiti uslove za život svojoj brojnoj porodici u Senegalu.

- Nogomet je za mene sve i ne znam šta bih radio bez njega. Vrlo sam religiozan i zahvalan Bogu što mi je dao talenat, jer bez njega moja porodica možda ne bi preživjela – izjavio je za „The Sun“ Senegalac.

- Nikad nisam zaboravio odakle dolazim i ponosan sam što pomažem svoju porodicu. Ja sam jedini koji im može pomoći finansijski. Imam oko 70 rođaka koji žive u Casamanceu ( na jugu Senegala). Sagradio sam im veliku veliku kuću, osiguram im hranu i struju, a posebno pomognem kada je neko od njih bolestan – izjavio je Cisse, koji je u Newcastle stigao iz njemačkog Freiburga.



http://www.dnevniavaz.ba/sport/fudbal/91854-napadac-newcastlea-demba-cisse-brine-za-70-clanova-porodice.html
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Papiss Demba Cisse Empty
PočaljiNaslov: Re: Papiss Demba Cisse   Papiss Demba Cisse EmptyPet 4 Maj 2012 - 0:28

zato i zasluzuje vecu platu....dati novi ugovor Cisse-u,iako je tek sada dosao!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Papiss Demba Cisse Empty
PočaljiNaslov: Re: Papiss Demba Cisse   Papiss Demba Cisse EmptyPet 4 Maj 2012 - 14:45

I utopiti ga za 50 miliona funti. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Papiss Demba Cisse Empty
PočaljiNaslov: Re: Papiss Demba Cisse   Papiss Demba Cisse EmptyPet 4 Maj 2012 - 23:18

nikako ne sme da ode!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Papiss Demba Cisse Empty
PočaljiNaslov: Re: Papiss Demba Cisse   Papiss Demba Cisse EmptySub 5 Maj 2012 - 1:16

Osim za 50 miliona! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Papiss Demba Cisse Empty
PočaljiNaslov: Re: Papiss Demba Cisse   Papiss Demba Cisse EmptyUto 8 Maj 2012 - 23:24

CLUB STATEMENT - PAPISS CISSE

An erroneous story which has been circulated this evening by Steve Goodman, regarding Newcastle United striker Papiss Cisse and Real Madrid, is taken from a recent interview Papiss conducted with L’Equipe.

In the article, Mr Goodman states that Papiss has issued a “come and get me” appeal to Real Madrid. This statement is utterly untrue.

In the interview with L’Equipe, Papiss responded to a question about Real Madrid to say that he has admired the club since he was young. This in no way constitutes a ‘come and get me’ plea.

Mr Goodman further claims that Papiss ‘insisted he hopes to join them [Real Madrid]‘. Papiss has never made such a statement and refutes the suggestion in the strongest possible terms.

The player is completely committed to Newcastle United and is not interested in anything other than ensuring he and the team finish the season as strongly as possible.

The matter is now in the hands of the player’s legal representatives.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Papiss Demba Cisse Empty
PočaljiNaslov: Re: Papiss Demba Cisse   Papiss Demba Cisse EmptyČet 31 Maj 2012 - 13:13

Deo teksta sa nufc.com:

But they now face a nightmare scenario of losing both their top frontmen with Ba’s strike partner Papiss Cisse interesting Manchester United.

Tekst je prakticno o Dembi B. i o klauzulu.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Papiss Demba Cisse Empty
PočaljiNaslov: Re: Papiss Demba Cisse   Papiss Demba Cisse EmptyČet 31 Maj 2012 - 13:37

Uopste se ne brinem. Pa imamo Ameobije.
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Papiss Demba Cisse Empty
PočaljiNaslov: Re: Papiss Demba Cisse   Papiss Demba Cisse EmptyČet 31 Maj 2012 - 13:56

Ja bih i Rangera vratio,trebaće nam izgleda Mad
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Papiss Demba Cisse Empty
PočaljiNaslov: Re: Papiss Demba Cisse   Papiss Demba Cisse EmptyČet 31 Maj 2012 - 19:39

Bice ovde stara prica. Do septembra all out. Ne znam koj' se kurac uopste bilo cemu radujemo.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Papiss Demba Cisse Empty
PočaljiNaslov: Re: Papiss Demba Cisse   Papiss Demba Cisse EmptyPet 1 Jun 2012 - 8:58

sta reci? koju posluku porati? ne vredi, taman mislis da imamo lepu ekipicu, ali nas piglet uvek iznenadi sa svojom total sale akcijom svakog leta...
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Papiss Demba Cisse Empty
PočaljiNaslov: Re: Papiss Demba Cisse   Papiss Demba Cisse EmptyPet 1 Jun 2012 - 9:12

Ljudi, polako.

Ako nas iskustvo uči nečemu,videćemo da smo ključne igrače od vremena ispadanja u Championship menjali isključivo boljima i jeftinijima.

Skauting tim dobro radi, i zabole me baš da li će da ode musavi Demba Ba, dok Carr u svojoj beležnici ima desetak imena nekih malih Francušćića koji uskaču kao zamene. Iskreno, ako dovedemo i relativno skupog Johnson-a umesto Dembe Ba, za sličnu sumu plus razumnu platu, ja sam prezadovoljan. Oteramo igrača koji ima 27 godina sa čuveno sjebanim kolenom, i koga bolno očigledno zabole kita za klub, a dovedemo (prirodno) supertalentovano krilo od 24 godine koje je odraslo na St. James' Parku.

A za Cisse-a bi neko morao da iskešira barem 40+ miliona, što je suma koju nijedan normalan klub ne bi odbio. Tako da ne vidim razloga za neki preteran jed.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Papiss Demba Cisse Empty
PočaljiNaslov: Re: Papiss Demba Cisse   Papiss Demba Cisse EmptyPet 1 Jun 2012 - 9:16

Izjava stoke Dereka fucking Llambiasa...
"We’re not saying we are not a selling club. The reality is when we get the price in we have to sell our best players.

"It’s like being a collector and your collection is getting bigger and bigger, the wage bill will be bigger.

"You have to filter stuff off to get a better quality build. You can’t just hold on to it. It’s not really the right way, from a business point of view I would have to trade - at what level, I don’t know.

"We are difficult sellers, we will get the best price, we have proven it already...we will continue to trade as we are and if somebody knocks on the door it is about the price.

da li ovo dovoljno govori? daj dobru kintu i cao...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Papiss Demba Cisse Empty
PočaljiNaslov: Re: Papiss Demba Cisse   Papiss Demba Cisse EmptyPet 1 Jun 2012 - 11:29

Au jebo te bog al se kenja po Dembi iz svih raspolozivih izduva! Svaka cast braco!
Mrzi me da kopam, a i necu, po postovim od prvog dela sezone kada je Ba tresao ko blesav, prakticno njegovi golovi nas drzali gde jesmo a sada ovako.

Druga je stvar o kojoj hocu da polemisem (o ljubavi i mrznji prema DB, sto se mene tice vise ni mukajet) jeste u tome da jebes klub koji sve sto napravi jedne sezone ne nastavi i sledece. Sve i da sada dovedemo 11 malih Messija ne mozes da ih uigras da do'vatis jace od 5. mesta. Mada je i ono visok plasman. Pa ni Wigan ne razjebava kompletr ekipu na kraju sezone iako jedva opstanu. Sto to da radi neko ko je dobro plasiran, kao ima ambiciju da bude i bolji i treba da igra dve lige sledece sezone. Jebo ja logiku proizvodne trake. Prodaj gotov proizvod, zaradi, kupi polusirovinu pa opet. Nije to frabrika. Jeste donekle ali ne toliko.
Nazad na vrh Ići dole
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Papiss Demba Cisse Empty
PočaljiNaslov: Re: Papiss Demba Cisse   Papiss Demba Cisse EmptyUto 5 Jun 2012 - 21:05

"I am very happy in Newcastle and I want to stay there for many years," he told Sky Sports.

"We were close to a Champions League position so next season hopefully we will qualify for that and everyone will taste the Champions League. I am looking forward to next season."
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Papiss Demba Cisse Empty
PočaljiNaslov: Re: Papiss Demba Cisse   Papiss Demba Cisse EmptyPet 8 Jun 2012 - 10:56

Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Papiss Demba Cisse Empty
PočaljiNaslov: Re: Papiss Demba Cisse   Papiss Demba Cisse EmptyUto 21 Avg 2012 - 13:28

Magpies legend Les Ferdinand has given his seal of approval to Newcastle's current number nine Papiss Cisse - and insists the Senegalese striker is "worthy" of the famous shirt.

http://www.nufc.co.uk/articles/20120821/ferdinand-cisse-a-worthy-number-nine_2281670_2895653?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Papiss Demba Cisse Empty
PočaljiNaslov: Re: Papiss Demba Cisse   Papiss Demba Cisse EmptyČet 15 Nov 2012 - 18:22

Sise: Nema kozijeg gulaša, nema ni golova
15 novembar 2012 | 16:46(2)
Twitter

Napadači Njukasla definitivno imaju posebne zahteve kada su u pitanju hrana i piće. Pošto je Demba Ba objavio da ne može da živi bez "čudesnog sirupa", Papis Demba Sise kaže da je razlog njegove loše forme nedostatak kozijeg gulaša.

Iako je u drugom delu prošle sezone bio jedan od najraspucanijih fudbalera u Premijer ligi, Senegalac početkom aktuelne takmičarske godine nije u dobroj formi.

Sise kaže da mu nedostaje jelo koje se zove "jasa", a koje je u klupsku kantinu uveo njegov saigrač Ba. Očigledno da kuvari Njukasla više ne uvršćuju ovo jelo na meni, a Sise smatra da se to direktno odražava na njegov golgeterski učinak.

- Moram da intervenišem u kuhinji i pitam ih zašto još nema mog omiljenog jela - rekao je Sise za lokalne medije.

I menadžer Alan Pardju kaže da je koziji gulaš dobro uticao na "devetku" Njukasla.

- Imali smo taj gulaš i možda mu je to pomoglo da uđe u fantastičnu formu. Zaista je dobar i mislim da mu je pomagao - rekao je Pardju.

Papis Demba Sise postigao je tri gola na 14 utakmica u ovoj sezoni, dok je u prošloj sezoni, u jeku odličnih izdanja, 13 puta tresao mrežu rivala na 14 mečeva.

http://sportal.rs/news.php?news=86705
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Papiss Demba Cisse Empty
PočaljiNaslov: Re: Papiss Demba Cisse   Papiss Demba Cisse EmptyČet 15 Nov 2012 - 19:20

a dobro ,10 gola manje vise Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Papiss Demba Cisse Empty
PočaljiNaslov: Re: Papiss Demba Cisse   Papiss Demba Cisse EmptyPet 16 Nov 2012 - 9:04

dal je moguce da su toliko sujeverni...sa sve pardew-om?
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Papiss Demba Cisse Empty
PočaljiNaslov: Re: Papiss Demba Cisse   Papiss Demba Cisse EmptyPet 16 Nov 2012 - 10:10

Thug ::
dal je moguce da su toliko sujeverni...sa sve pardew-om?

ma nije pardew sujevjeran, ali zna koliko to znaci njima pa pristaje na to.
Npr John Terry nosi iste kostobrane odkako je poceo karijeru
a nekad tamo u historiji kapiten engleske je morao zadnji da se obuce uvijek, cekao je da svi obuku opremu pa onda on. Pa se znalo desiti da ga neko zajebava saceka da kapiten obuce pa se on skine pa i kapiten i tako 5-6 puta, dok
im trener ne jebe kevu i posalje ih sve napolje.

Poznato je da imaju veoma malo mozga Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Papiss Demba Cisse Empty
PočaljiNaslov: Re: Papiss Demba Cisse   Papiss Demba Cisse EmptyPet 16 Nov 2012 - 11:03

Ma mozda se coveku jednostavno klopa gulas pa serenda da ne daje golove jer nema gulasa. u stilu dajte gulas pa ce biti 20 komada za polusezonu Razz
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Papiss Demba Cisse Empty
PočaljiNaslov: Re: Papiss Demba Cisse   Papiss Demba Cisse EmptyČet 3 Jan 2013 - 17:58

After scoring his sixth goal of the season from a right-sided berth, Papiss Cisse is set to be handed a central role for the rest of the campaign with Alan Pardew planning to build a side around the Senegalese striker.

http://www.nufc.co.uk/articles/20130103/cisses-central-station_2281670_3027400?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Papiss Demba Cisse Empty
PočaljiNaslov: Re: Papiss Demba Cisse   Papiss Demba Cisse EmptyČet 3 Jan 2013 - 18:06

Pa oko koga drugog?!?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Papiss Demba Cisse Empty
PočaljiNaslov: Re: Papiss Demba Cisse   Papiss Demba Cisse Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Papiss Demba Cisse
Nazad na vrh 
Strana 1 od 8Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
 Similar topics
-
» Newcastle Sign Papiss Cisse
» Papis Demba Cisse u Njukaslu?
» Demba Ba
» Demba Ba

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Igrači-
Skoči na: