Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Wigan - Do or Die

Ići dole 
+13
Toon4life
Dinko
moody
NewBoy
NUFC96
milan25
Alan Smith17
m.c.t.
mare90
Thug
spira
Admin-Roby
RIOT
17 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Wigan - Do or Die Empty
PočaljiNaslov: Wigan - Do or Die   Wigan - Do or Die EmptyUto 24 Apr 2012 - 16:06

Wigan - Do or Die 1334171253
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Wigan - Do or Die Empty
PočaljiNaslov: Re: Wigan - Do or Die   Wigan - Do or Die EmptyUto 24 Apr 2012 - 22:55

http://www.wiganlatics.co.uk/page/NewsDetail/0,,10429~2747893,00.html

Rasprodate karte za utakmicu.Newcastle je dobio "samo" 4500 karata. Wigan je saopstio kako ako nadju gostujuce navijace na tribinama za domace navijace,da ce biti izbaceni,i da oni koji nisu dobili kartu,da ne putuju uopste.....

izgleda da su se u Wiganu usrali invazije Svraka hahaha
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Wigan - Do or Die Empty
PočaljiNaslov: Re: Wigan - Do or Die   Wigan - Do or Die EmptySre 25 Apr 2012 - 2:05

To če biti prvi put u istoriji njihovog smrdljivog stadiona da će biti pun.Napalile se vaške na nas.Moramo da zgazimo gamad.Treba navaliti na njih odma od starta!
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Wigan - Do or Die Empty
PočaljiNaslov: Re: Wigan - Do or Die   Wigan - Do or Die EmptySre 25 Apr 2012 - 10:36

ocemo u kladzu? Smile
Nazad na vrh Ići dole
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

Wigan - Do or Die Empty
PočaljiNaslov: Re: Wigan - Do or Die   Wigan - Do or Die EmptySre 25 Apr 2012 - 13:51

Govna ima da puknu
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Wigan - Do or Die Empty
PočaljiNaslov: Re: Wigan - Do or Die   Wigan - Do or Die EmptySre 25 Apr 2012 - 17:50

Ja,Thug i Robi bi mogli u kladžu.Saviću,you are invited.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Wigan - Do or Die Empty
PočaljiNaslov: Re: Wigan - Do or Die   Wigan - Do or Die EmptySre 25 Apr 2012 - 20:12

Hah kako dobra najava za utakmicu! Very Happy Svaka nasa sledeca utakmica je finale lige sampiona! Nadam se da i igraci tako osecaju.
Koliko vidim Cabaye je nesto malo povredjen ali izgleda da bi trebao da zaigra u subotu:

Y Cabaye
Ankle/Foot Injury
Expected Return:
28th Apr 12

Wigan mora da se cupa iz govana protiv nas ali su mu sledece 2 utakmice mozda i bitnije... igraju protiv direktnog rivala Blackburna i vec otpisanih Wolvsa.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Wigan - Do or Die Empty
PočaljiNaslov: Re: Wigan - Do or Die   Wigan - Do or Die EmptyPet 27 Apr 2012 - 18:42

dobar je Wigan, uvijek se oni izvuku na kraju i ostanu u ligi...
ali mi smo bolji i trebamo 3 boda!!!
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Wigan - Do or Die Empty
PočaljiNaslov: Re: Wigan - Do or Die   Wigan - Do or Die EmptySub 28 Apr 2012 - 9:22

Trebala bi biti dobra utakmica, i mi i oni moramo ići na pobjedu. Mislim da će oni ostati i ako izgube od nas, ove dvije zadnje bi trebali da dobiju, ali to nije naša briga. Nadam se igri kao na zadnjoj utakmici i pobjedi naravno.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Wigan - Do or Die Empty
PočaljiNaslov: Re: Wigan - Do or Die   Wigan - Do or Die EmptySub 28 Apr 2012 - 9:43

Wigan - Do or Die Teamf

Wigan je ocajan domacin, imaju samo 3 pobede na svom terenu, ali i 7 neresenih uz 7 poraza. Mislim da su se ispucali protiv Arsenala, Man Utd, Liverpoola, pa i Stoke-a... Sad im posle poraza od Fulhama sledi pad u formi koji ce Sise da im utera Very Happy

Koliko citam nemamo povredjenih igraca, osim onih duze odsutnih. Obertan i Marveaux poceli sa treninzima ali nece igrati danas.

Samo euforicno i agresivno od prvog minuta!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Wigan - Do or Die Empty
PočaljiNaslov: Re: Wigan - Do or Die   Wigan - Do or Die EmptySub 28 Apr 2012 - 16:16

au, jebote...
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Wigan - Do or Die Empty
PočaljiNaslov: Re: Wigan - Do or Die   Wigan - Do or Die EmptySub 28 Apr 2012 - 16:20

govna sere paranormalno nenormalno..
williaamsonu NOGA iz kluba...kretensko drvo!!!
Nazad na vrh Ići dole
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Wigan - Do or Die Empty
PočaljiNaslov: Re: Wigan - Do or Die   Wigan - Do or Die EmptySub 28 Apr 2012 - 16:28

Pa moze li mi neko objasniti kako neke utakmice stvarno extra odigramo,odlicne akcije pravimo i kontroliramo utakmicu ..
A sad protiv Wigana Krul i stoperi su izbili oko 20 lopta u ovih 25 minuta .. nikakve ideje nemaju nista bas nista .. vezni red ko da ga nema .. strasno
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Wigan - Do or Die Empty
PočaljiNaslov: Re: Wigan - Do or Die   Wigan - Do or Die EmptySub 28 Apr 2012 - 16:41

ja se kladio da ce newcastle dati go Very Happy

nadam se da ce zalutat jedna
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Wigan - Do or Die Empty
PočaljiNaslov: Re: Wigan - Do or Die   Wigan - Do or Die EmptySub 28 Apr 2012 - 16:51

Ja sam zadovoljan i sa ligom evrope. Ni toliko nam nisam davao na pocetku sezone. Nismo mi losi ali pustiti Wiliamsona u ligu sampiona bila bi bruka.
Nazad na vrh Ići dole
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Wigan - Do or Die Empty
PočaljiNaslov: Re: Wigan - Do or Die   Wigan - Do or Die EmptySub 28 Apr 2012 - 16:52

Samo Santonu prolazna ocjena .. sve ostalo katastrofa je blaga rijec ..
Nazad na vrh Ići dole
Toon4life

Toon4life


Broj poruka : 171
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 13.07.2010

Wigan - Do or Die Empty
PočaljiNaslov: Re: Wigan - Do or Die   Wigan - Do or Die EmptySub 28 Apr 2012 - 17:05

Uz to što igramo bez volje i zalaganja, AP je sada našao mijenjati taktiku. Pogledajte gdje Colo igra. Neobjasnjivo. Igramo s trojicom u obrani.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Wigan - Do or Die Empty
PočaljiNaslov: Re: Wigan - Do or Die   Wigan - Do or Die EmptySub 28 Apr 2012 - 18:46

sta reci koju posluku porati?
https://www.youtube.com/watch?v=fKvXiBVK-K4
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Wigan - Do or Die Empty
PočaljiNaslov: Re: Wigan - Do or Die   Wigan - Do or Die EmptySub 28 Apr 2012 - 19:36

Ja bih Pardew-u dao otkaz na kraju sezone bez obzira na sve.
A ovo je stari,dobri NUFC.Kad se najmanje nadaš...PUF!
Nazad na vrh Ići dole
zarkonio

zarkonio


Broj poruka : 170
Godina : 41
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 26.11.2011

Wigan - Do or Die Empty
PočaljiNaslov: Re: Wigan - Do or Die   Wigan - Do or Die EmptySub 28 Apr 2012 - 20:18

Ukljucio sam se na poluvremenu i videvsi trenutni rezultat... Do kraja isti ostade. U drugom poluvremenu nismo bili losi generalno. Vise sto nismo imali srece, precka, stativa, par promasaja, ali dobro nekad lopta udje, nekad ne, to je fudbal. Mislim da je ogroman hendikep sto smo jos pre par meseci izgubili Stevena Taylora za celu sezonu....
Ali sto se tice danasnje utakmice.. mislim da Gutierez ne zna gde udara. On jeste borac, trci i trudi se, ali generalno kad dobije loptu ti njegovi prodori ne znas na sta lice, to je sve neko silenje, nema tu ni znanja ni tehnike, krene napred na frku pa gde stigne... Sada kada igra poziciju koju vec igra tek se sada gubi i trci po terenu ne zna ni on gde i zasto. Pominjem njega posebno zato sto mi je u oci upala tecna i precizna igra Wigana. Koliko su samo imali preciznih dodavanja, od coveka do coveka a Gutierez trci za loptom kao pas. Mislim da se mora raditi na dovodjenju tehnicki jacih igraca, ne ovih sto igraju na misice i jake noge. Cim je Ben arfa izasao izgubili smo i tu igru koju smo imali.
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Wigan - Do or Die Empty
PočaljiNaslov: Re: Wigan - Do or Die   Wigan - Do or Die EmptySub 28 Apr 2012 - 20:29

Pardew nije psihički pripremio ekipu,znao je da će ovi kreteni poginuti za pobedu.Williamson nam se obija o glavu svaki put,a Simpson nek se nosi u tri lepe.Pretrčava ga svako pseto sa dve noge.Sad ćemo odma da se zadovoljimo Ligom Evrope,patetično.Tvrdim,da smo u rangu jebenog Arsenala i Čelzija ove sezone.Pardiola,moj kur.
Nazad na vrh Ići dole
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

Wigan - Do or Die Empty
PočaljiNaslov: Re: Wigan - Do or Die   Wigan - Do or Die EmptySub 28 Apr 2012 - 21:41

Taman kada se covek necemu ponada ispadne katastrofa.Da nepoverujem
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Wigan - Do or Die Empty
PočaljiNaslov: Re: Wigan - Do or Die   Wigan - Do or Die EmptySub 28 Apr 2012 - 22:49

Katastrofa,uzas,blamaza!!!
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Wigan - Do or Die Empty
PočaljiNaslov: Re: Wigan - Do or Die   Wigan - Do or Die EmptySub 28 Apr 2012 - 22:54

Kad je u januaru trebalo odrijesiti kesu i bar na posudbu dovesti kakvog stopera nas se skrti gazda usutio. Sad kad nas je Wili kostao bar 6 bodova ove sezone i kad je krmak vidio da bi smo mogli u LS sigurno mu je zao, ali džaba sad suze. Kratka klupa nas je kostala. Jos nije sve izgubljeno ali ako ne mozemo protiv Wigana kad im gori pod nogama kako cemo protiv City-ja ako budu u borbi za titulu? Nadam se samo pojacanjima i borbi za evropu i naredne sezone. Ove smo prebacili ocekivanja,sljedeca ce biti jos teza.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Wigan - Do or Die Empty
PočaljiNaslov: Re: Wigan - Do or Die   Wigan - Do or Die EmptySub 28 Apr 2012 - 22:57

Nije sramota izgubiti od Wigan-a. Pobedili su oni i Arsenal i Man United ali je sramota izgubiti na ovakav način.

Taman kada se ponadaš za Champions League, desi nam se ovo. Tipični Newcastle United...
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Sponsored content





Wigan - Do or Die Empty
PočaljiNaslov: Re: Wigan - Do or Die   Wigan - Do or Die Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Wigan - Do or Die
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Wigan (A)
» Wigan (H)
» Newcastle-Wigan
» Wigan v Newcastle
» Newcastle v Liverpool

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: