Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Januarska pojačanja

Ići dole 
+4
NUFC_GIRL
Miki
Admin-Roby
Savic
8 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Januarska pojačanja Empty
PočaljiNaslov: Januarska pojačanja   Januarska pojačanja EmptyUto 13 Nov 2007 - 19:26

Ovo je spisak igrača koji su povezivani sa Newcastle United-om za januarski prelazni rok:

Jozy Altidore (New York Red Bulls)
Oscar Cardozo (SL Benfica)
Urby Emmanuelson (AFC Ajax)
Loic Remy (Olympique Lyonnais)
Etienne Capoue (Toulouse)
Wesley Ngo Baheng (Le Havre AC)
Krzysztof Krol (Real Madrid Castilla)
Kyle Lafferty (Burnley FC)
Eddie Johnson (Kansas City Wizards)
Gretar Steinsson (AZ Alkmaar)
Andrei Arshavin (FC Zenit)
Juan Roman Riquelme (Villareal CF)
Espen Hojmark (Aarhus)
Jussi Jaskelainen (Bolton)
Peter Crouch (Liverpool)
Deco (Barcelona)
Edmilson (Barcelona)
Eidur Gudjohnsen (Barcelona)
Alan Hutton (Rangers)
Brede Hangeland (FC Copenhagen)
Emile Heskey (Wigan)
Nuri Sahin (Dortmund/Feyenoord)
Even Hovland (Sogndal)
Per Egil Flo (Sogndal)

Koga će Sam Allardyce dovesti,ostaje nam da vidimo?Prioritet nam je naravno odbrana i nadam se kreativan vezni igrač.

Tipujem na Edmilson-a iz Barca-e,Urby Emmanuelson iz Ajax-a a nadam se i Deco-u iz Barca-e.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Januarska pojačanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Januarska pojačanja   Januarska pojačanja EmptyUto 13 Nov 2007 - 19:45

voleo bi da vidim Emanualsona iz Ajaxa i Riquelmea,i pre Riquelmea,bi voleo da vidim Deca ili cak Drentha (na pozajmicu-nesnalazi se dobro u RM-u....
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Miki

Miki


Broj poruka : 321
Datum upisa : 05.07.2007

Januarska pojačanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Januarska pojačanja   Januarska pojačanja EmptySre 14 Nov 2007 - 9:19

Riquelme Twisted Evil u kakvoj je formi? Sam Allardyce santa rendeer ce dovesti nekog sigurno, a dotad bi bilo najbolje da se probudimo iz Sleep
Nazad na vrh Ići dole
Miki

Miki


Broj poruka : 321
Datum upisa : 05.07.2007

Januarska pojačanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Januarska pojačanja   Januarska pojačanja EmptySub 1 Dec 2007 - 9:42

Riquelme se vraca u Argentinu. Boka je zainteresovana za njega Neutral
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Januarska pojačanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Januarska pojačanja   Januarska pojačanja EmptySub 1 Dec 2007 - 19:52

Miki ::
Riquelme se vraca u Argentinu. Boka je zainteresovana za njega Neutral

Riquelme je potpisao novi ugovor sa Boca Juniors,tako da moramo da ga zaboravimo...
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
NUFC_GIRL

NUFC_GIRL


Broj poruka : 32
Godina : 37
Datum upisa : 11.08.2007

Januarska pojačanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Januarska pojačanja   Januarska pojačanja EmptyNed 2 Dec 2007 - 17:38

Bilo bi extra kad bi doveli Altidora. Mali kida Smile
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Januarska pojačanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Januarska pojačanja   Januarska pojačanja EmptyNed 2 Dec 2007 - 17:42

bilo bi odlicno kad bi doveli Edmilsona,Arshavina i Croucha,Wayne Bridga, i Huttona !!!
i da "uvalimo" nekom Ameobia,Carr-a,Babayara...
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Januarska pojačanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Januarska pojačanja   Januarska pojačanja EmptyNed 2 Dec 2007 - 19:20

Njih bas moramo da uvalimo. Jos mi da platimo nekom da ih vodi u pm!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Januarska pojačanja Empty
PočaljiNaslov: Wes Brown   Januarska pojačanja EmptySub 8 Dec 2007 - 12:37

Brown snubs final contract offer
Wes Brown
Brown has 12 England caps to his name
Wes Brown's Manchester United future could be in doubt after the defender rejected a new four-year contract.

The 28-year-old, who is out of contract at the end of the season, has been at the club since leaving school.

"He has not agreed anything, which is entirely up to Wes, we feel we have made him a good offer," said United boss Sir Alex Ferguson.

"We've met with his agent. They've rejected our last offer so that is the end of it. We won't be going back."

Brown has been a regular for United this season, filling in for long-term injury Gary Neville at right back.

Sir Alex did not say if he would be willing to sell Brown in the transfer window, and admitted he could lose him on a free transfer at the end of the season - but would not be held to ransom.

"It's a possibility. It would be a disappointment,"

Evo tekstica sa BBc-a. Citao sam da se BS interesovao da ga dovede ali Manchester nije dao. Eto sanse da ga mozda maznemo bez obestecenja....
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Januarska pojačanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Januarska pojačanja   Januarska pojačanja EmptyČet 13 Dec 2007 - 12:52

Sve je izglednije da ce Wes Brown potpisati za NUFC. Odbio je da potpis enovi ugovor sa Manchesterom (to vec znate) a prica se da bi cak voleo da igra za NUFC gde bi bio sa bivsim saigracima Buttom i Smithom. Cak su dobijena neka uveravanja od njegovog menadzera da je Wes zainteresovan zatransfer u NUFC. Takodje se prica da Freguson ne zeli lako da ga se odrekne i da se trudi da ga zadrzi u ekipi. ALi posto je ovaj odbio da potpise ugovor a vazeci mu istice na leto, verovatno ce ga iz Manchestera pustiti - cisto da bi makar neku kintu uzeli. Jer ako ode na leto mogu da se pozdrave sa parama!
Uostalom celu pricicu imate na http://nufcblog.com/2007/12/13/transfer-news/brown-on-way-to-newcastle-in-january/

Mislim da bi bilo jako dobro dovesti ga. Dobar je igrac, sikusan i u pl i u cl... A i unece konkurenciju u nasu odbranu, morace vise da se grize i ozbiljnije igra da bi se zaradilo mesto u timu!
Jos se pominje transfer nekog super talentovanog klinca iz Swindona (malisa igra levog beka, ima 17 god) za koga su zainteresovani, pored nas, Everton i Portsmouth. Realno imamo najvece sanse, po meni. Ali, da ne uzimam Vladi posao, verovatno cete citati o tome vis e na nasem najdrazem
nufc.blog.co.yu koji je powered by mighty Vlada:)
Nazad na vrh Ići dole
Miki

Miki


Broj poruka : 321
Datum upisa : 05.07.2007

Januarska pojačanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Januarska pojačanja   Januarska pojačanja EmptyČet 13 Dec 2007 - 15:25

Njukasl dovodi Ljubinkovića?

Engleski premijerligaš Njukasl zainteresovan je za srpskog internacionalca Marka Ljubinkovića, prvotimca rumunskog Vasluija, objavili su ostvrski mediji. Engleski novinari podsećaju da je Ljubinković prošle godine prešao u rumunski klub i da se brzo nametnuo kao vođa tima. Ove sezone, Ljubinković je na 18 utakmica postigao 12 pogodaka, skoro polovinu golova svog tima.

Na listi najboljiih strelaca rumunskog prvenstva Ljubinković zauzima drugo mesto, iza gogletera Temišvara Điđela Bukura.

U dosadašnjoj karijeri 26-godišnji Ljubinković nastupao je za Radnički iz Kragujevca i beogradski Rad.

Interesovanje za Ljubinkovića, osim Njukasla, pokazali su još i Dinamo iz Moskve i francuski Lans.

Shocked
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Januarska pojačanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Januarska pojačanja   Januarska pojačanja EmptyČet 13 Dec 2007 - 17:30

Nikad cuo. Ni za igraca ni za potraznju...
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Januarska pojačanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Januarska pojačanja   Januarska pojačanja EmptyČet 13 Dec 2007 - 21:50

pa...B92 je to objavio...i jos nekoliko engleskih sajtova... Nadam se da to nije tacno...nije on za nas...
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
NUFC_GIRL

NUFC_GIRL


Broj poruka : 32
Godina : 37
Datum upisa : 11.08.2007

Januarska pojačanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Januarska pojačanja   Januarska pojačanja EmptyČet 13 Dec 2007 - 22:50

Jes' da nisam ljubitelj Vesa Brauna ali mislim da bi nam on bio najbolji odbrambeni igrac + igra desno tako da mislim da bi mogao da bude prva postava.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Januarska pojačanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Januarska pojačanja   Januarska pojačanja EmptyPet 14 Dec 2007 - 12:24

nisam siguran za Wes Brown-a...ne znam dal je on bas nesto bolji od Rozenhala,Beye-a ili Cacape...
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Januarska pojačanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Januarska pojačanja   Januarska pojačanja EmptyPet 14 Dec 2007 - 17:57

MA Wes Brown je cist zicer. Igrac koga bi tim, sa odbranom kao nasom POD OBAVEZNO morao da dovede. Lik se bar naigrao u PL i CL(iskusan k'o zmaj) i, iako ga ne smatram top class igracem, moze da pomogne dosta. Treba ga dovesti i BS nije lud sto ga je trazio. A ni Alex Ferguson nije lud sto ne bi da ga pusti... Trebaju nam igraci koji su i kvalitetni a i imaju iskustva. Sjajno bi bilo ojacati odbranu. Koliko sam skapirao to je gotova stvar.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Januarska pojačanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Januarska pojačanja   Januarska pojačanja EmptyČet 20 Dec 2007 - 20:23

Sta mislite o Anelki? Bio bi dobar u tandemu sa Martinsom kad se ovaj vrati sa ACN-a. I jos neki kreativni u vezni red da ne gledam vise mucenje kad samo nabijaju loptu u zrak na niskog Martinsa jer ne znaju da proigraju ni jednu akciju protiv srednjih klubova. Odbrana je solidna i treba samo da se uigra zajedno. Realno trenutno ne mozemo da dobijemo neke zvijezde pa mislim da se ne isplati da kupujemo neke igrace ako nisu bolji od ovih koje trenutno imamo.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Januarska pojačanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Januarska pojačanja   Januarska pojačanja EmptyČet 20 Dec 2007 - 21:15

Dobar je Anelka ali po svemu sudeći Francuz odlazi u Chelsea i to je već gotova stvar.

No,ima tu kandidata za dovodjenje,ja lično bih doveo Diego-a iz Werder-a ili Van Der Vaart-a iz HSV-a pa i Luku Modrić-a jer baš nemamo kreativnog veznog.

Takodje , doveo bih još jednog dobrog desnog beka i napadača,možda tog Arshavin-a,mada jako mi se svidja onaj mali Oscar Cardozo iz Benfica-e.Strašan igrač.Svidja mi se i Lisandro Lopez iz Porto-a.Obojica su 1983.godište.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Januarska pojačanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Januarska pojačanja   Januarska pojačanja EmptyPet 21 Dec 2007 - 13:52

Ja ne bih voleo da dovedemo Anjelku. Decko je dijabola klasicna, nikad ne znas kad ce da mu pukne qrac i da pocne da luduje. Ima oscilacije nevidjene - od Reala do Boltona... Pusti ga u qrav krasni.
Dijego sumnjam da ce potpisati za nas, cak mislim da nema teorije - ako ga i stave na transfer listu bice bar 5 jacih klubova od nas da ga mazne! A za te Portugalce, sta ja znam... Nekako se tesko navikavaju na PL, muce se dugo a neretko neuspeju uopste! I Ronaldo je u Man Utdu nesto mrljavio uy pocetku, tek se razigrao kasnije. Setite se samo Huga Vianne - supertalentovanog, megaplacenog tinejdzera koji na kraju nije pokazao NISTA. Ali bukvalno. te nije se navikao, ne dobija sansu... Ne znam, tesko se uklapaju i moras da ih cekas 100 godina. I sa Spancima je slicno - evo Luque, nije pokazao 20% onoga sto smo mislili da hoce. Tesko se navikavaju. Pogotovo ako ekipa nije uigrana, sto je slucaj sa nama. Da smo mi uigrani, pa dovedes igraca i on samo upadne u sistem. Kao Manchester, sve se zna ko sta radi i ti samo upadas u kalup i cao.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Januarska pojačanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Januarska pojačanja   Januarska pojačanja EmptyPet 21 Dec 2007 - 16:48

Manchester sve polako radi...svake sezone ubace 2-3 igraca u tim, a izbace isto toliko...e tako oni krpe svoje pozicije...izbacuju smece a ubacuju mlade igrace

otisli:Alan Smith,Butt,uskoro Brown,Kirean Richards,Howard,i ostala ekipa...

dosli:Nani,Anderson,Hargreaves,Tevez,Rooney(pre sto godina:D)

eo,vec traze zamenu za Wes Brown-a i Silvestra...tako se to radi...polako,ali sigurno.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Januarska pojačanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Januarska pojačanja   Januarska pojačanja EmptyPet 21 Dec 2007 - 18:30

Trenutno je situacija takva da bi jedino neki igrac koji vec igra u engleskoj bio dovoljno dobar da odmah pocne da daje igre koje se traze od njega, jer koja korist od nekoga koga treba cekati do ljeta da proigra. A i ovaj novi vlasnik bi mog'o malo da zavuce ruku u dzep. Pa treba platiti masne pare ako hoces da napredujes. Moze Alardajs naci nekog igraca jeftinog, a kvalitetnog ali nama sad treba neko jeben da podigne sve to na jedan veci stepen. Da ta igra konacno dobije na sirini, jer nije dovoljno biti borben (svaka cast na tome, tako smo umalo dobili Arsenal,a Midlsbro ih je dobio na borbenost) Treba nekih 10-20 miliona pa kupit nekoga ko zaista vrijedi da se smatra pojacanjem. Obi Mikel umjesto Butt-a. Ne znam za vas ali meni je Crouch odlican, a potcijenjen igrac. Za ovu igru koju Sam pokusava stalno on bi bio super. Ne zali se kad je na klupi, kad uđe u igru daje sve od sebe. Liverpul ima dovoljno napadaca i mislim da ce ga prodati ako se ponudi dovoljno. Pa ne moze nam Ameobi biti na klupi.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Januarska pojačanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Januarska pojačanja   Januarska pojačanja EmptyPet 21 Dec 2007 - 19:01

@ Dinko

Novi vlasnik Mike Ashley ne da je zavukao ruku u svoj džep nego je baš dobro zavukao ruku.Prvo je kupio klub za oko 130.miliona funti i onda je dao još oko 40.miliona funti za dugove koje je ostavio Fat Freddy Shepher.Morao je malo oara da da i na pojačanja(nekih , ma nemam pojma tačno 15-20.miliona možda i manje) ali kad pogledaš,lik je u startu dao 180. miliona funti.Rekao je Allardyce-u da se strpi do leta a ako uspe da uvali ove mazgove za koji milion biće odlično.Mazgovi su naravno Ameobi,Carr, eto i Babayaro je otišao za džabe.

Dakle,očekujem da se Allardyce-u da novac u zimskom prelaznom roku za dva,tri igrača možda nekih 7-10. miliona , mada sumnjam da će i toliko dobiti.

Zato kad dodje leto , očekujem od Ashley-a da grune 50-60. miliona funti na pojačanja !!!

Obi Mikel-a ne bih voleo da vidim u NUFC-u jer dečko jednostavno ima problema sa načinom života kao i sa psihom.Nije uopšte stabilna ličnost.Što se tiče njegove igr ni ona mi se ne svidja jer u svaki duel ulazi nonšalantno i opušteno a veoma lako dobija kartone jer kad izgubi loptu odmah pravi glupave faulove.Što se tiče njegove kontrole lopte ni tu nije sjajan.Podseća me na kontrolu lopte kao što je ima Jermaine Jenas.Njihova kontrola je takva da kao da igraju sa balonom a ne sa loptom.

Crouch?Možda bi se uklopio u Allardyce-ov način igre pod uslovom da igramo 4-4-2 sistem i da Crouch ili Martins ili Crouch ili Owen igraju u špicu napada.Do bi podsećalo na tandem Shearer-Bellamy.Meni lično Crouch nije neki ekstra igrač ali je on za NUFC sasvim OK.I on bi mogao da poseti psihijatra posle onakvog divljačkog starta na Obi Mikel-a u meču Carling Cup-a Chelsea-Liverpool 2:0.

Lično bih voleo da vidim Darija Srnu na poziciji desnog beka.Dečko je ofanzivan a ne zaboravimo da može da igra i po levoj strani.Mlad je i već je odavno prerastao Ukrajnsku ligu,jer igra za Šahtjor!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Januarska pojačanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Januarska pojačanja   Januarska pojačanja EmptyPet 21 Dec 2007 - 19:06

Odusevio bi se kad bi doveli Obi Mikela....zaista,zaista bi bilo jako pojacanje...al sumnjam da bi Celzi njega pustio...pre bi doveo Zokoru iz Tottenhema...a kad bi doveli jos i Bentley-a i McCartneya iz Blackburna....fantazija..to su samo snovi Razz
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Januarska pojačanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Januarska pojačanja   Januarska pojačanja EmptyPet 21 Dec 2007 - 19:16

Crouch uopste nije los igrac. Sa visinom koju ima tehnika mu je jako dobra. Zabada on golove i nogama, nije samo da cepa glavom. Ako ga L'pool pusti valjalo bi ga dovuci! Koritsan bi bio!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Januarska pojačanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Januarska pojačanja   Januarska pojačanja EmptyPet 21 Dec 2007 - 19:53

Admin-Roby ::
Odusevio bi se kad bi doveli Obi Mikela....zaista,zaista bi bilo jako pojacanje...al sumnjam da bi Celzi njega pustio...pre bi doveo Zokoru iz Tottenhema...a kad bi doveli jos i Bentley-a i McCartneya iz Blackburna....fantazija..to su samo snovi Razz

Uf,gde bre nadje Zokoru???On je totalno sranje od igrača!!!Radije bih želeo da vidim malog Lassana Diarra-u iz Arsenal-a pa makar i na pozajmici od 6. meseci nego Zokoru.

Da,Bentley je odličan i rado bih ga video medju svrakama.

Benedict McCarthy je već mator igrač , on je 1977.godište...a sa Ajax-om i Porto-m je osvoji sve živo!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Sponsored content





Januarska pojačanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Januarska pojačanja   Januarska pojačanja Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Januarska pojačanja
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Igrači-
Skoči na: