Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Tottenham Hotspur vs Newcastle United

Ići dole 
+14
Toon4life
Dinko
Alan Smith17
Pedja
m.c.t.
Srki
milan25
Savic
pirLe
spira
NewBoy
Thug
Admin-Roby
RIOT
18 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Tottenham Hotspur vs Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Tottenham Hotspur vs Newcastle United   Tottenham Hotspur vs Newcastle United EmptyUto 7 Feb 2012 - 14:48

Tottenham Hotspur vs Newcastle United Jfdhk4Tottenham Hotspur vs Newcastle United 34rao7m

U subotu igramo sa Tottenham-om na White Hart Lane-u. Poslednjih 5 utakmica oba tima izgleda ovako:

Last 5 (Premiership) matches
Tottenham Hotspur - W D L W D
Newcastle United - W W L W W


Najverovatnije ćemo krenuti sa Dembama u napadu, što znači da će Hatem i dalje biti Bench Arfa. U sredini očekujemo dvojac Guthrie - Perch, po krilima Obertan-a i Jonas-a.

Howay the lads!
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Tottenham Hotspur vs Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham Hotspur vs Newcastle United   Tottenham Hotspur vs Newcastle United EmptyUto 7 Feb 2012 - 15:37

Ja sam i dalje u neverici da sedimo na 5 mestu bez ikakvih problema,i da smo samo 1 bod ispod Chelsea....ovo je do sada najbolja sezona od kada pratim Newcastle....
Bolju ekipu davno nismo imali....a nas napad Demba Ba - Papiss Cisse porede sa onim tandemom iz 96' Alan Shearer - Les Ferdinand.

Na golu sa Tim Krulom,u odbrani sa Santonom,Coloccinijem,u sredini sa Cabayom,Tioteom,Guthriem,Krilima sa Gutijem,Obertanom i Ben Arfom,u napadacu sa Dembama,sve je moguce!

Jos kad bi dovelii 2 vrhunska igraca preko leta,a da ne ode niko,mislim da bi se borili za titulu bez problema!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Tottenham Hotspur vs Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham Hotspur vs Newcastle United   Tottenham Hotspur vs Newcastle United EmptyUto 7 Feb 2012 - 17:06

koja bre robi 2 igraca...nama treba debela klupa za titulu...a nemamo je, jedva krpimo...ako se ne daj boze neko povredi, gledamo ameobije, lovena, percha i slicne, sa takvom klupom na titulu? pogledaj prve 4 ekipe, i pogledaj njihove igrace! imaju bar jos jednu podjednako dobru ekipu koja je na klupi, tribinama...jos colo nikad ugovor da dobije...a o zadrzavanju igrca necu da pocinjem, koga imamo za predsednika, ne cudi me da ceo tim ode...ovo ce biti provera sposobnosti u subotu, nadam se da bale nece silovati simpsona, i da ce colo uhapsiti adebayora! kakva je greska bila pustiti parkera! dembe mogu dobro da razrade kinga i kabula, tako da moze se svasta ocekivati!
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Tottenham Hotspur vs Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham Hotspur vs Newcastle United   Tottenham Hotspur vs Newcastle United EmptyUto 7 Feb 2012 - 18:39

dovoljno je jos 2 igraca da dodju preko leta,a da niko ne ode....pa cak ni Ameobi ......imacemo dobru klupu,i bice veoma tesko svima da se izbori za prvu postavu....jedan stoper,i jos jedan napadac i bice titule Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Tottenham Hotspur vs Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham Hotspur vs Newcastle United   Tottenham Hotspur vs Newcastle United EmptyUto 7 Feb 2012 - 18:47

Auuu kako ce nam puhat po bekovima posebice na Simpsonovoj strani ..
A mislim da i Santon nije nesto posebno dobar u defanzivi ali je prema naprijed odlican ..
Sam on je izjavio da je prije igrao desnog veznog al ga je Mourinho premjestio na beka
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Tottenham Hotspur vs Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham Hotspur vs Newcastle United   Tottenham Hotspur vs Newcastle United EmptyUto 7 Feb 2012 - 19:25

Pratim Njukasl šesnaest godina i na sve sam spreman.I na to da ostanemo bez pola tima na leto.
A SHEARER JE JEDAN I JEDINI!
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Tottenham Hotspur vs Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham Hotspur vs Newcastle United   Tottenham Hotspur vs Newcastle United EmptyUto 7 Feb 2012 - 19:41

Slazem se, posle 16 golova dembe i 1 cisse-a, ne zasluzuju poredjenje ni sa ferdinandom, a kamo li sa shearerom! svaka cast obojici, ali jos su oni zeleni za ovakav vid poredjenja!
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Tottenham Hotspur vs Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham Hotspur vs Newcastle United   Tottenham Hotspur vs Newcastle United EmptyUto 7 Feb 2012 - 20:16

Ma dobro sad, novinari su tu da malo zapale stvari...

I ja bih na njihovom mjestu tako nešto pominjao, pa sad ako se napale na tu priču, i počnu trpati dobro jeste...

A da su im blizu, NISU...

Inače, meč će biti zajeban,treba im pobjeda, a primjetio sam da igraju fazon Arsenala, tapkanje i sranje s loptom.... odbrana im je loša...a ako vezu otmemo onda smo gornji...očekujem bar bod....

Smijem li reći da Bejla treba zaustaviti po krilu jer im je on najopasniji....
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Tottenham Hotspur vs Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham Hotspur vs Newcastle United   Tottenham Hotspur vs Newcastle United EmptyUto 7 Feb 2012 - 22:13

Ja očekujem laganu pobedu pevaca od recimo 2-0. Nadam se da neću biti u pravu, ali...
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Tottenham Hotspur vs Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham Hotspur vs Newcastle United   Tottenham Hotspur vs Newcastle United EmptySre 8 Feb 2012 - 8:27

Jedina šansa je da igramo otvoreno i napadnemo s obzirom da nam je odbrana porozna ako se budemo branili nemamo nikakve šanse, a ako budemo igrali otvoreno bar će tekma biti dobra pa kom' obojci kom' opanci. Realno teško je očekivati da možemo pobijediti pa onda bar treba skupo prodati kožu jer imamo kadra da dadnemo par golova i pokušamo napraviti iznenađenje.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Tottenham Hotspur vs Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham Hotspur vs Newcastle United   Tottenham Hotspur vs Newcastle United EmptySre 8 Feb 2012 - 9:26

Dueli Adebayor-a i Williamson-a ne ulivaju poverenje, da ne pričam o Bale-u koji će na Simpson-a. Sa druge strane imaju King-a, koji je konačno u pravoj formi, i trenutno je možda i najbolji engleski defanzivac. Na sredini će Modrić uništiti Perch-a, dok će izborani Redknapp najverovatnije Parker-u dati ulogu da stopira Guthrie-ja.

Ni ja nisam optimista, ali ovaj klub je znao da nas iznenadi i u gorim situacijama...
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Tottenham Hotspur vs Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham Hotspur vs Newcastle United   Tottenham Hotspur vs Newcastle United EmptySre 8 Feb 2012 - 10:32

Za Bejla ne treba brinuti, on će biti kao u Milanu na modnoj reviji, ima da nam se načestita mile nove godine, ali zato treba začepiti sredinu....

Oni igraju kada igra modrić....i to je činjenica.... a mi kada su Ba i Cabaye tu Crying or Very sad

Možda da probamo visoku odbranu što dalje od gola, ali opet puno prostora za bejla.....a drugo rješenje je presing na loptu, i na modrića.....

A MOŽEMO PLATITI SUAREZU DA UĐE I ROKNE JEDNO DVOJICU NJIHOVIH..... Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Tottenham Hotspur vs Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham Hotspur vs Newcastle United   Tottenham Hotspur vs Newcastle United EmptySre 8 Feb 2012 - 11:39

Prejaki su.Jebavali su nas i sa mnogo gorim timom nego ovim sad.Nadam se da će imati motivaciju kao protiv Man Utd.Ali,teško.
Tottenham je najjači otkad pratim PL.Po dva dobra na svakoj poziciji.Baš me zanima šta će spremiti Pardew.
Ja bih počeo sa Ben Arfom kao polušpicem i Dembom,a Cissea bih čuvao za 2.pol.

Krul

Simpson Colo Willo Santon

Obertan Guthrie Smudj Jonas

HBA

Ba
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Tottenham Hotspur vs Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham Hotspur vs Newcastle United   Tottenham Hotspur vs Newcastle United EmptySre 8 Feb 2012 - 13:35

Tottenhem jaka ekipa?! Pa oni su nam bili redovna musterija jos pre nego sto smo iispali iz PL......daj ne zajebavajte,pogledajte samo nase igrace,pa nisu oni toliko bolji....A Gareth Bale je uzdignut do nebesa od kako je dao 3 gola interu.....Mozemo mi tu do 3 boda,samo ako budemo imali muda i napadnemo! Mislim da po kvalitetu imamo slicne ekipe....Tottenhem nece imati na raspolaganju Defoe,Van der Vaarta,Lenona (njega se treba bojati) ,i bez jos nekih.....
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Tottenham Hotspur vs Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham Hotspur vs Newcastle United   Tottenham Hotspur vs Newcastle United EmptySre 8 Feb 2012 - 14:24

2010/11: Lost 0-2
2008/09: Lost 0-1
2007/08: Won 4-1 Butt, Geremi, Owen, Martins
2006/07: Won 3-2 Huntington, Martins, Butt
2005/06: Lost 0-2
2004/05: Lost 0-1
2003/04: Lost 0-1
2002/03: Won 1-0 Jenas
2001/02: Won 3-1 Acuna, Shearer, Bellamy
2000/01: Lost 2-4 Solano, Dyer
1999/00: Lost 1-3 Solano
1998/99: Lost 0-2
1997/98: Lost 0-2
1996/97: Won 2-1 Ferdinand 2
1995/96: Drew 1-1 Ginola

U Londonu zadnjih 16 godina 5 pobeda.Od toga dve kojih se Robi seća.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Tottenham Hotspur vs Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham Hotspur vs Newcastle United   Tottenham Hotspur vs Newcastle United EmptySre 8 Feb 2012 - 21:08

Tottenham je dobra domacinska ekipa. Iskremo mislim da ce nas pocistiti.

Vidim da su se rasplele price ko ce na koga da ide i da ga unisti ili ne. Koliko sam ja gledao Tottenham oni su jebena ekipa, masina... Kako god hocete! Mislim da tu i nece resavati pojedinacni dueli koliko ceo sistem igre koji su razvili, a sve to iznose sasvim dobri igraci.

Sta tek da kazem na price o tituli... Polako, na 5. mestu smo sada, pitanje gde na kraju sezone.

Mozda sam pesimista ali mislim da ce nas Tottenham pojesti sa sve govnima. A oni nece biti sampioni. Gde smo tek onda mi.
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Tottenham Hotspur vs Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham Hotspur vs Newcastle United   Tottenham Hotspur vs Newcastle United EmptySre 8 Feb 2012 - 21:22

Ako budemo peti na kraju, nema srecnijeg od mene.Toliko.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Tottenham Hotspur vs Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham Hotspur vs Newcastle United   Tottenham Hotspur vs Newcastle United EmptyČet 9 Feb 2012 - 9:40

Stvarno ne znam sta da mislim o ovoj utakmici. Ne bi me cudilo da ih napadnemo, stvorimo pritisak, a onda mozda cak i pobedimo. A isto tako mi ne bi bilo iznenadjenje da izgubimo sa 3:0. Sto znaci bice dosadna utakmica i 1:1 Very Happy

Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Tottenham Hotspur vs Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham Hotspur vs Newcastle United   Tottenham Hotspur vs Newcastle United EmptyČet 9 Feb 2012 - 19:24

1:1? Bio bi to jako dobar rezultat!
Nazad na vrh Ići dole
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Tottenham Hotspur vs Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham Hotspur vs Newcastle United   Tottenham Hotspur vs Newcastle United EmptyČet 9 Feb 2012 - 19:46

E ja cisto sumnjam da ce biti 1:1 .. bit ce minimalno 4 gola .. zivi bili pa vidili Smile
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Tottenham Hotspur vs Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham Hotspur vs Newcastle United   Tottenham Hotspur vs Newcastle United EmptyČet 9 Feb 2012 - 20:19

Pobedicemo 0:4 ...bicu zadovoljan Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Tottenham Hotspur vs Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham Hotspur vs Newcastle United   Tottenham Hotspur vs Newcastle United EmptyČet 9 Feb 2012 - 21:33

Mislim da ce mo tesko izvuci zivu glavu bez Tiotea i Cabaja,ali isto tako se nadam da ce mo skupo prodati kozu...Voleo bi da bude 1:1
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Tottenham Hotspur vs Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham Hotspur vs Newcastle United   Tottenham Hotspur vs Newcastle United EmptyČet 9 Feb 2012 - 22:19

sa Tioteom i Cabayeom u postavi i sa 2 Dembe bi ih pregazili...
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Tottenham Hotspur vs Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham Hotspur vs Newcastle United   Tottenham Hotspur vs Newcastle United EmptyČet 9 Feb 2012 - 23:17

Jedno je vjerovati u svoj klub, a drugo je realnost. Realnost je da je Totenham trenutno puno bolji od nas i po igracimai po igri i po rezultatima.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Tottenham Hotspur vs Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham Hotspur vs Newcastle United   Tottenham Hotspur vs Newcastle United EmptyPet 10 Feb 2012 - 8:27

Opšte poznato je da je od nas moguće sve očekivati, pa me tako ništa ne bi iznenadilo, ali u ovom slučaju nisam baš optimističan. I što neko reče peto mjesto bi bio ogroman uspijeh. A ako kojim slučajem ostvarimo dobar rezultat sutra, a to je po meni i neriješeno, ima da se slavi Very Happy .
Perch, Simpson i Williamson mi baš ne ulijevaju povjerenje jer su ih i lošije ekipe razvlačile, ali eto vidjećemo, možda Dembe prorade u tandemu...

I dobro je da i Liverpul,Arsenal i Čelzi imaju dosta teške utakmice u ovom kolu. Posebno Liverpul, igraju sa MU, Arsenal gostuje kod Sunderlanda koji je u formi ali ja bih ipak volio da ih Arsenal ispraši pa sve i da nas pređu na tabeli, to je jače od mene, vidjećemo šta nosi naredni vikend...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Tottenham Hotspur vs Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham Hotspur vs Newcastle United   Tottenham Hotspur vs Newcastle United Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Tottenham Hotspur vs Newcastle United
Nazad na vrh 
Strana 1 od 4Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» NEWCASTLE UNITED - TOTTENHAM HOTSPUR 1-2
» TOTTENHAM HOTSPUR - NEWCASTLE UNITED
» Carling Cup: Newcastle United - Tottenham Hotspur
» Tottenham - Newcastle United 1 : 1
» Tottenham VS Newcastle United

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: