Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Demba Ba u Tottenhemu?

Ići dole 
+7
Thug
pirLe
Alan Smith17
Pedja
spira
Srki
Admin-Roby
11 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Demba Ba u Tottenhemu? Empty
PočaljiNaslov: Demba Ba u Tottenhemu?   Demba Ba u Tottenhemu? EmptyPet 6 Jan 2012 - 17:11

http://www.london24.com/sport/tottenham/spurs_boss_admits_interest_in_newcastle_star_1_1170685

Kaze Redknap da ima Ba ima klauzulu neku u svom ugovoru da moze da napusti Newcastle za odredjenu cifru.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Demba Ba u Tottenhemu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Demba Ba u Tottenhemu?   Demba Ba u Tottenhemu? EmptyPet 6 Jan 2012 - 21:51

Kako sam jebeno znao!
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Demba Ba u Tottenhemu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Demba Ba u Tottenhemu?   Demba Ba u Tottenhemu? EmptyPet 6 Jan 2012 - 21:55

Postali smo butik.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Demba Ba u Tottenhemu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Demba Ba u Tottenhemu?   Demba Ba u Tottenhemu? EmptyPet 6 Jan 2012 - 22:29

Nije da se nije moglo ocekivati. Debeljaner ocigledno pravi ugovore tako: 5.5 godina ali klauzula da ako padne odgovarajuca kinta moze sve da se proda. A sta je odgovarajuce, to samo djemos zna.

Mada, ne sumnjam da ce se naci bezbroj pavijanskih klubova koji ce da istresu ogromne pare zato sto je Demba ubacio 15 golova do sada. Ali u pitanju je polusezona! Previse se zalecu a debeljaner to jako lepo koristi.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Demba Ba u Tottenhemu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Demba Ba u Tottenhemu?   Demba Ba u Tottenhemu? EmptyPet 6 Jan 2012 - 22:58

Nema nista od tog transfera.Kakav Totenhem,kakvi bakraci...Demba Ba je nas i tako ce i ostati!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Demba Ba u Tottenhemu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Demba Ba u Tottenhemu?   Demba Ba u Tottenhemu? EmptyPet 6 Jan 2012 - 23:05

Ne bih se kladio. Tottenham je poznati bacac para a debeljan takve voli.
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Demba Ba u Tottenhemu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Demba Ba u Tottenhemu?   Demba Ba u Tottenhemu? EmptyPet 6 Jan 2012 - 23:09

Tottenham Laughing
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 36
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Demba Ba u Tottenhemu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Demba Ba u Tottenhemu?   Demba Ba u Tottenhemu? EmptySub 7 Jan 2012 - 15:42

Srki ::
Ne bih se kladio. Tottenham je poznati bacac para a debeljan takve voli.

Volimo i mi.....

Ako ode, otiće za nekih 25 mil...

Ima krmak njuh, ljudi...

Mada može mu pokvariti želja da ga proda ako odemo u evrpu, tada bi mu se isplatilo....
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Demba Ba u Tottenhemu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Demba Ba u Tottenhemu?   Demba Ba u Tottenhemu? EmptySub 7 Jan 2012 - 15:46

ima klauzulu da ode za 10 miliona funti
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 36
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Demba Ba u Tottenhemu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Demba Ba u Tottenhemu?   Demba Ba u Tottenhemu? EmptySub 7 Jan 2012 - 15:52

Onda će mu dati novi ugovor, ne vjerujem da će se krmak odreći lakih para.....
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Demba Ba u Tottenhemu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Demba Ba u Tottenhemu?   Demba Ba u Tottenhemu? EmptyNed 8 Jan 2012 - 11:21

ako ga proda i ovo ne bude iskra koja ce potpaliti sve ne znam onda sta da ocekujem od tzv "ARMY"! i od naseg kluba uopste!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Demba Ba u Tottenhemu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Demba Ba u Tottenhemu?   Demba Ba u Tottenhemu? EmptyNed 8 Jan 2012 - 11:38

Sta moze da se ocekuje: 2 dana zvizdanja i sve po starom!
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Demba Ba u Tottenhemu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Demba Ba u Tottenhemu?   Demba Ba u Tottenhemu? EmptyNed 8 Jan 2012 - 11:46

Stvarno bi bilo smiješno prodati Dembu za 10 miliona. Ako debeli nije u stanju sad da iz buđelara istrese cifru za novi jači ugovor Dembe koji je evidentno u rangu najboljih napadača u PL onda se stvarno nemamo čemu nadati ni u budućnosti, osim da ponekad ubode ćorava koka kao što je ubo sa Dembom pa da se i dalje bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Demba Ba u Tottenhemu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Demba Ba u Tottenhemu?   Demba Ba u Tottenhemu? EmptyNed 8 Jan 2012 - 17:18

Jedna polusezona je malo da se kaze da je u rangu najboljih napadaca u PL. Polako! I Carroll je ubacio 17 komada za polusezonu pa ga sada nema nigde. Dakle polako sa takvim zakljucima. Demba igra vrhunski to stoji. Do kada moze tako? - nadam se jos dugo i to za nas.

Ali, sumnjam da ce debeljan propustiti priliku da ga utopi odmah. Doveo ga je za dz, isplatio mu nekoliko mesecnih plata i ako moze da dobije kintu koja je ok (pa neka je i "samo" 10M) mislim da nece oklevati ni sekunde. Jednostavno vrlo ga je malo kostao a napravio je sebi reputaciju da moze da se trazi dobra para za njega. I, ponovo kazem, debeljan nece propustiti sansu.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Demba Ba u Tottenhemu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Demba Ba u Tottenhemu?   Demba Ba u Tottenhemu? EmptyNed 8 Jan 2012 - 18:20

Pa ne bih se baš složio da je iza njega samo jedna dobra polusezona. Dobro je on igrao i u njemačkoj u Hofenhajmu, već tu se vidjelo da u njemu ima potencijala. Ne znam detalje kako je došao u Blekburn i zašto je tako brzo završio kod nas(pretpostavljam da je bio posuđen pa mu je u međuvremenu istekao ugovor). Ja ga pratim par sezona i znam da je u polusezoni kada je Hofenhajm ušao u Bundes ligu bio odličan u tandemu sa Ibiševićem. Uglavnom, po meni je on odličan igrač, a sve i da ga stane go u nekom periodu i to je normalno i dešava se i najboljima, to svakako ne bi promijenilo moje mišljenje o njemu.
Opet, Caroll je klasični sidraš i kod nas ga je išlo zato što je igra bila zasnovana na gađanju njega kako sa krila tako i preskakanjem sredine, a sad mi se čini da se baš ne uklapa u koncepciju Liverpulove igre, a uz to ga je i baš stalo.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Demba Ba u Tottenhemu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Demba Ba u Tottenhemu?   Demba Ba u Tottenhemu? EmptyNed 8 Jan 2012 - 18:55

Nije bio u Blackburnu vec u West Hamu.

Slazem se ja da je on dobar igrac. Samo malo je jedna dobra-sjajna polusezona da bude jedan od najboljih napadaca PL. Slicno se pricalo i za Carrolla, zato sam ga i pomenuo. Sto je najgore (ili najbolje po debelog) na te price o najboljem i najperspektivnijem igracu je neko dao debele pare.

Mora par sezona da odigra u ovom ritmu pa da se kaze koliko stvarno vredi. Mislim da moze da bude medju najboljima ali treba on jos da igra.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Demba Ba u Tottenhemu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Demba Ba u Tottenhemu?   Demba Ba u Tottenhemu? EmptyNed 8 Jan 2012 - 19:11

Ups, West Ham u pravu si, vrijeme će pokazati, izgleda da je do onog čudotvornog sirupa Very Happy , ja se iskreno nadam gdje god igrao da će nastaviti ovako(naravno niko sretniji od mene da to bude kod nas, ali sa debelim se nikad ne zna), i da će ga u budućnosti povrede zaobići...
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Demba Ba u Tottenhemu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Demba Ba u Tottenhemu?   Demba Ba u Tottenhemu? EmptyNed 8 Jan 2012 - 22:22

Demba Ba: Could he join PSG? "Why not? It's possible" - RMC

Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Demba Ba u Tottenhemu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Demba Ba u Tottenhemu?   Demba Ba u Tottenhemu? EmptyPon 9 Jan 2012 - 12:59

Ba zeli da predje u PSG klub koji je voleo kad je bio klinja...naravno vise mislim da je ljubav prema novcu veca nego prema klubu,posto bi tamo mogao 3 puta vise da zaradjuje,zbog njihovih arapskih vlasnika.....

http://www.goal.com/en-gb/news/2896/premier-league/2012/01/09/2837920/demba-ba-its-possible-i-could-join-paris-saint-germain-but

na letos 100% pali iz Newcastle-a....ko mu jebe mater1
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Demba Ba u Tottenhemu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Demba Ba u Tottenhemu?   Demba Ba u Tottenhemu? EmptyPon 9 Jan 2012 - 13:05

Football_Agent9

"On Ba release clause - Teams in Europe, so applies to top 6... Irrelevant if they have been knocked out etc, as long as they qualified."


Klauzula od 7 miliona se, izgleda, odnosi na sve klubove koji igraju Evropu. Ko je genije što je potpisivao ovaj ugovor?
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 36
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Demba Ba u Tottenhemu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Demba Ba u Tottenhemu?   Demba Ba u Tottenhemu? EmptyPon 9 Jan 2012 - 13:51

Hahahahahahaha, u Sportalu piše: "Demba Ba odlazi iz Njukasla za kikiriki".
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Demba Ba u Tottenhemu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Demba Ba u Tottenhemu?   Demba Ba u Tottenhemu? EmptyPon 9 Jan 2012 - 14:03

pirLe ::
Hahahahahahaha, u Sportalu piše: "Demba Ba odlazi iz Njukasla za kikiriki".

Retardirani copy-paste novinari koji ne znaju ni da prevedu englesku frazu "for peanuts", koja znači "za siću".
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Demba Ba u Tottenhemu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Demba Ba u Tottenhemu?   Demba Ba u Tottenhemu? EmptyPon 9 Jan 2012 - 17:25

U West Ham-u je bio plaćen za onoliko koliko je igrao, jer je pre toga pao na medicinskim testovima u Stoke-u, zbog njegovog čuvenog kolena.

Kada je stigao u NUFC, potpisao je ugovor i da, postoji ta klauzulu od 7 miliona funti, ali ko je predpostavio da će ovde da ekslpodira?
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Demba Ba u Tottenhemu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Demba Ba u Tottenhemu?   Demba Ba u Tottenhemu? EmptyPon 9 Jan 2012 - 20:05

sad kad je eksplodirao svaki normalan klub bi mu dao novi ugovor...ali kod nas je sve naopako...pa ce otici za kikiriki...
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 36
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Demba Ba u Tottenhemu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Demba Ba u Tottenhemu?   Demba Ba u Tottenhemu? EmptyPon 9 Jan 2012 - 21:17

Savic ::
U West Ham-u je bio plaćen za onoliko koliko je igrao, jer je pre toga pao na medicinskim testovima u Stoke-u, zbog njegovog čuvenog kolena.

Kada je stigao u NUFC, potpisao je ugovor i da, postoji ta klauzulu od 7 miliona funti, ali ko je predpostavio da će ovde da ekslpodira?

Apsolutno podržavam stav, ipak niko nije očekivao išta od njega.
Lično sam mislio da će Best i Ameobi biti prvi tim, Ba kao zamjena.
Od Besta sam očekivao da će razvaljivati, jer dobro je poče, mislim sa 2 ili 3 gola.... Ba je eksplodirao nakon 3 ili 4 utakmice, možda griješim..

Sada glede ugovora, krmak neće propustiti da zaradi debelu lovušku.
Biće novi ugovor, ALI šta ćemo za ponudu od 15-20 miliona, ili više...... Question Question Question Question
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Demba Ba u Tottenhemu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Demba Ba u Tottenhemu?   Demba Ba u Tottenhemu? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Demba Ba u Tottenhemu?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Bassong u Tottenhemu? Beye u Aston Villi?
» Demba Ba
» Demba Ba
» Papiss Demba Cisse
» Papis Demba Cisse u Njukaslu?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Transferi i špekulacije-
Skoči na: