Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle v Swansea

Ići dole 
+9
NUFC96
moody
m.c.t.
Alan Smith17
Thug
spira
pirLe
Srki
northern rock
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle v Swansea - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Swansea   Newcastle v Swansea - Page 2 EmptySub 17 Dec 2011 - 17:01

Ah da, BEST. Znaci kad je on u spicu. Pomenuo je m.c.t. ono spustanje lopte grudima iz skoka-tup na Bu! Odlican je Best. Svaka mu cast.
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Newcastle v Swansea - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Swansea   Newcastle v Swansea - Page 2 EmptySub 17 Dec 2011 - 17:29

Bangavi Shola.Hatem sedi na klupi.
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Newcastle v Swansea - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Swansea   Newcastle v Swansea - Page 2 EmptySub 17 Dec 2011 - 17:48

Loš je za lijevu stranu, mislim da bi bolji bio na desnoj strani.........

Marvo ili Arfa bi trebali lijevo....
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle v Swansea - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Swansea   Newcastle v Swansea - Page 2 EmptySub 17 Dec 2011 - 17:57

Nije mi jasan rezon Pardewa. Izvodi Besta uvodi nepokretnog Sholu. Nije do spiceva bio problem-falio je neko tipa Ben Arfe da promesa onu budjavu odbranu, Obertana je trebalo na PV da izvadi-bio je beskoristan skroz, onda Sammy Ameobi koji nije uradio nista. Po meni trebao je da izvuce Lignju i ubaci HBA na PV pa da onda steluje ako treba.

Bod protiv Swansea je jadan rezulat.
Nazad na vrh Ići dole
Toon4life

Toon4life


Broj poruka : 171
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 13.07.2010

Newcastle v Swansea - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Swansea   Newcastle v Swansea - Page 2 EmptySub 17 Dec 2011 - 17:58

NIje mi jasno zašto nije uveo Ben Arfu umjesto Vučkića.
Šteta što nismo dobili ovu tekmu. Za ove smo profesori nogometa.
Valjda se Tiote nije ponovo ozljedio.
Nazad na vrh Ići dole
northern rock

northern rock


Broj poruka : 262
Datum upisa : 27.09.2008

Newcastle v Swansea - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Swansea   Newcastle v Swansea - Page 2 EmptySub 17 Dec 2011 - 18:34

Katastrofa.

Sa ovakvom igrom nema šta da tražimo u Evropi.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle v Swansea - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Swansea   Newcastle v Swansea - Page 2 EmptySub 17 Dec 2011 - 18:39

Svaka cast momcima na zalaganju, nismo imali ni srece, imali smo odlicne akcije, pogotovo u prvom poluvremenu. Takodje smatram kao i vi da je Ben Arfa morao uci jer nam je falila ta kreativnost a ne nabacivanja na Dembu pa ako se nesto desi onda super. Ba je odigrao odlicno ali ne moze ni on da izvlaci sve iz bunara. Cabaye je malo bio ofanzivniji, verovatno zbog povratka Tiote-a (koji je jednostavno nezamenljiv sa njegovom ulogom u timu). Obertan me je mozda najvise razocarao, ali to radi iz meca u mec. Bice bolje!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Newcastle v Swansea - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Swansea   Newcastle v Swansea - Page 2 EmptySub 17 Dec 2011 - 19:05

sammy jebo ga sammy...eto sad 2 boda izgubljena Mad Mad
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle v Swansea - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Swansea   Newcastle v Swansea - Page 2 EmptySub 17 Dec 2011 - 19:17

Ne znam, meni je izgledalo kilavo do bola. Jeste Ba iscupao sebi nekoliko sansi ali nista jace od toga. Pogotovo 2. PV smo bili jadni sa igrom. Delovalo mi je da moze da se igra 6 sati i necemo dati gol. Mrtvilo. Za zaborav.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle v Swansea - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Swansea   Newcastle v Swansea - Page 2 EmptySub 17 Dec 2011 - 19:28

Da, u drugom delu smo pali, nesto malo pred kraj smo opet krenuli agresivnije ali kao sto rekoh bez nekog kreativnog resenja. Za klasu smo bolji od Swansea ali na kraju se samo golovi racunaju a tu smo bili nula.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
northern rock

northern rock


Broj poruka : 262
Datum upisa : 27.09.2008

Newcastle v Swansea - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Swansea   Newcastle v Swansea - Page 2 EmptySub 17 Dec 2011 - 19:35

m.c.t. ::
ali na kraju se samo golovi racunaju a tu smo bili nula.

Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle v Swansea - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Swansea   Newcastle v Swansea - Page 2 EmptySub 17 Dec 2011 - 20:44

e ovako, u poluvremenu se videlo da pardew nije motivator...posle odlicnog prvog poluvremena, u drugom smo pali...dalje ne razumem izmene...2 ameobija kao da placaju pardewu da ih uvodi na svakoj utakmici...kao i obertan...ne bi mi ni na tribinama bili...pitam se sta radi pardew sa njima na treningu? da li on ne vidi da jonas i obertan ne mogu da centriraju? ceo trening bi mi centrirali...ne moze to tako...digni loptu na besta ovaj spusti na bu i to je to...to moze protiv slabih stopera...ovi to nisu...mora se razvicu na krila, pa lepo onda, ali ni tako ne mozemo posto se forsiraju duge lopte, cabaye odlican, tiote standardno dobar kao i colo, ba takodje, best solidan, santon bolji od raylora (moje misljenje) perch pa imao je par intervencija, ne mogu reci da je bio los kao obertan! covek sve pretrci i kad treba da namesti gol on digne nebu pod oblake...jonas ne moze naseg igraca da pogodi, svaki njegov centarsut je bio na njehovog igraca...za ovo malo koliko je igrao, vuckic pokazuje vise od ghutrie0a...Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle v Swansea - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Swansea   Newcastle v Swansea - Page 2 EmptySub 17 Dec 2011 - 21:01

Malo brine to sto smo odigrali veoma jadno protiv ekipe koju smo morali da izgazimo. 3 da im tutnemo mirne duse. Ne znam. WBA je u odnosu na ove Manchester U. Dolazi nam WBA sledece srede i ako nesto ne popravimo necemo se bolje provesti.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Newcastle v Swansea - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Swansea   Newcastle v Swansea - Page 2 EmptyNed 18 Dec 2011 - 1:56

Nisam nazalost gledao utakmicu,ali sam iskreno razocaran rezultatom...Ocekivao sam golove,verovao u pobedu,nadao se pomaku na tabeli...Idemo dalje crno bela armijo.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle v Swansea - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Swansea   Newcastle v Swansea - Page 2 EmptyNed 18 Dec 2011 - 9:44

Prvo poluvrijeme sasvim dobro, samo su golovi nedostajali ali drugo je za zaborav. Nije mi jasan taj potpuni pad u igri u drugom poluvremenu i to protiv jadnog Svonsija.
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Newcastle v Swansea - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Swansea   Newcastle v Swansea - Page 2 EmptyNed 18 Dec 2011 - 11:07

AMEOBI BROTHERS i njihovo forsiranje mi ide na zivce
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Newcastle v Swansea - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Swansea   Newcastle v Swansea - Page 2 EmptyNed 18 Dec 2011 - 11:14

Pad u igri Pardew leči uvodjenjem braće Ameobi.
Da sam na mestu Ben Arfe,tražio bih da me puste u januaru.Al mu niko ne bi plaćao 50.000 nedeljno.Postoji neki animozitet pederčića prema Ben Arfi,ne znam šta je.
A možda je Pardew samo prirodno glup i ograničen.
Jeste,imamo tanku klupu.Al od toga što imaš,bar forsiraj dobre igrače,a ne bangavce.Sameobi je gluplji od brata,odvratan mi je.Jako ograničen igrač,ma nikakav.
Pravi izmene u 80. minutu,kad je pola tima već nervozno i rastrzano.Pardew je LOŠ TRENER.
Na drugoj temi sam pročito neku uvredu u vezi Martina O Nila.On jeste trener scumsa,ali je profesor za fudbal mnogima,uključujući i našeg premilog Pardsa.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle v Swansea - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Swansea   Newcastle v Swansea - Page 2 EmptyNed 18 Dec 2011 - 11:40

Ni meni nije jasno posezanje za izmenama u 82. minutu. Ranije je trebao da reaguje. Videlo se da ce biti dupe od rezultata ako ne udje neko ko je spreman da protrese budjavce. Po meni je bilo idelano za HBA da udje: em moze d aprodribla i napakuje loptu nekome, em moze da sutne van 16. Uhvatio se Ameobi Brothers-a i ne pusta. Best je mora od odigra celu. Izmena Best-Ameobi nije donela nista. Samo je ojadjen napad.

O'neill je trenercina, tu nema diskusije. Samo takav znalac nece da radi sa Newcastleom.
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Newcastle v Swansea - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Swansea   Newcastle v Swansea - Page 2 EmptyNed 18 Dec 2011 - 11:51

shola i ba ne mogu zajedno...da je uveo hatema zadnjih 20-ak min siguran sam da bi dali gol...falio nam je pravi potez, prava lopta za dembu...
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Newcastle v Swansea - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Swansea   Newcastle v Swansea - Page 2 EmptyNed 18 Dec 2011 - 11:52

Srki kako ti se cini Santon? jos malo kad se privikne na Otok i uigra s Jonasom.... cheers
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Newcastle v Swansea - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Swansea   Newcastle v Swansea - Page 2 EmptyNed 18 Dec 2011 - 11:53

primejtio sam da nas pardew, a i prije se to desavalo u newcastlu, ne iskoristi sve izmjene ili to uradi veoma kasno. Izmjene nakon 75 minute se rade :
a) da bi se zadrzalo vrijeme dok vodiš b) radi povrede. Nema smisla da nekome das 10 minuta, nema on od toga nista, jednostavno to su mu 2 kontakta sa loptom i to ako ?? Besta stalno nesto izbacuje napolje a to je jedan od onih igraca koji razvlace prostor i teren i otvara suigracima prostor. Ameobi je kljakav i nema pojma, jednostavno zna mu doc da zabije i svi govorimo to Ameobi, ali on ne smije da prima loptu na dalje od 6 metara od protivnickog gola, njemu dodati loptu na sesnaest od gola ili jos gore na centru je bacena lopta, odbije se ko od parmake.

Ovo nije kritika na ovu utakmicu jer je nisam gledao, ali uopsteno je tako kod nas. Sjecam se utakmica gdje smo gubili 1-0 ili je bilo nerijeseno i imamo samo jednu izmjenu u 90 minuta izvrsenu.
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Newcastle v Swansea - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Swansea   Newcastle v Swansea - Page 2 EmptyNed 18 Dec 2011 - 12:40

Znam da je Srki pitan,al da i ja kažem za Santona nešto.Ako ovako nastavi,ima da bude bekčina samo takva.Juče je bio odličan u odbrani,odlučan u napadu.Ma,Italijan je to.Njih keve radjaju pored aut linije Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle v Swansea - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Swansea   Newcastle v Swansea - Page 2 EmptyNed 18 Dec 2011 - 13:28

Deluje da ce biti OK. Fali mu, sto rekoste, malo privikavanja. Juce je cak lepo povukao onaj napad, kada je prosao po levoj strani i namestio loptu na zicer ali su je mimiosli i Besti Ba. Nemam primedbe na Santona pirat
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Newcastle v Swansea - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Swansea   Newcastle v Swansea - Page 2 EmptyNed 18 Dec 2011 - 15:09

nebi ashley dao 5.3M bez razloga.... Razz
Nazad na vrh Ići dole
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Newcastle v Swansea - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Swansea   Newcastle v Swansea - Page 2 EmptyNed 18 Dec 2011 - 16:36

Kad vidim Sammy Ameobi-a da uvodi place mi se .. Pa stari gledo utakmicu sa mnom i kad je vidio "Čačkalicu" da ulazi poce se smijat .. nije mu jasno da onaj igra nogomet ..
Stvarno mi nije jasno zasto negura Ben arfu .. izmjene su mu katastrofa .. strasno ..
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Newcastle v Swansea - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Swansea   Newcastle v Swansea - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle v Swansea
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Swansea VS Newcastle
» Newcastle - Swansea
» Newcastle-Swansea
» SWANSEA - NEWCASTLE - 0 -1
» Swansea-Newcastle

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: