Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Alan Pardew

Ići dole 
+18
m.c.t.
Alistair
pirLe
Alan Smith17
RIOT
Becej City
Thug
Savic
NewBoy
Admin-Roby
Srki
toon72
NBB96
Pedja
mare90
Mitro's on fire
zarkonio
spira
22 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 19  Sledeći
AutorPoruka
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Alan Pardew - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 11 EmptyPon 15 Sep 2014 - 12:12

A i Mc. Claren je trenirao do mojega. Nista bolji od ovog naseg, nista.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Alan Pardew - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 11 EmptyPon 15 Sep 2014 - 14:31

Beks se dobro kotira.Zamislite njega na klupi.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Alan Pardew - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 11 EmptyPon 15 Sep 2014 - 14:50

Pedja ::
Beks se dobro kotira.Zamislite njega na klupi.

Mislis da bi ona njegova karleusa dosla da zivi u Njukasl? Pa i on sam. Pored toga sto nije trenirao nikad nikoga.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Alan Pardew - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 11 EmptyPon 15 Sep 2014 - 14:55

Srki ::
Pedja ::
Beks se dobro kotira.Zamislite njega na klupi.

Mislis da bi ona njegova karleusa dosla da zivi u Njukasl? Pa i on sam. Pored toga sto nije trenirao nikad nikoga.

Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Alan Pardew - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 11 EmptyPon 15 Sep 2014 - 18:42

Talksport su, recimo, mjerodavniji portal i on donosi najvjerojatnije kandidate u slučaju da Pardew napokon dobije nogom u guzicu...njihov "izbor" se svodi na nekoliko zanimljivih imena od kojih su neki slobodni igrači a neki ne...David Moyes, Neil Lenon, Tim Sherwood, Tony Pulis te još dvojcu trenutno zauzetih Steve Bruce i Frank de Boer...dosta "vjerujem" tom portalu i ništa ne bih imao protiv Sherwooda, de Boera, Moyesa a čak mi ni Lenon nije mrzak...Pulisa i Brucea ne bih baš volio vidjeti na klupi...
...no normalno sve su to čista nagađanja jer samo jedna osoba zna što će se dogoditi i da li će do otkaza doći...nekako se nadam da debeli podmuklo daje podršku Pardewu a u isto vrijeme pregovara s nekim...
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 36
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Alan Pardew - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 11 EmptyPon 15 Sep 2014 - 21:08

Moj pik je Lenon, svidio mi se dok je vodio Celtic, fin napadački fudbal, iskreno ona ekipa što je prošla grupu nije nešto jača od naše (u tom periodu).
Samo ne znam radi li igdje.
A od slobodnih Moyes sigurno....
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Alan Pardew - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 11 EmptyPon 15 Sep 2014 - 21:52

Moyes nije trener iz tiop kategorije, to je jasno. Sa Evertonom je bio solidan, ima on neku pricu. Ali stvari stoje tako da je u Evertonu imao apsolunu podrsku (2002-2013 ih je trenirao), nije imao ova govna od poteza koja Ashley radi. Vec sam 100X srao da trener ne moze tako da radi.To nisu normalne okolnosti, tako se ne pravi ekipa i rezultat, kao posledica dobre selekcije i uigrane ekipe ne moze da dodje. Zato dzaba nagadjanja i smena trenera, nece se tu stvari znacajno popraviti.
Neko mora u klub da uvede red. Nisu samo pare u pitanju, treba vlasnik koji ce pred svakoga da postavi cilj: i pred trenera i igrace. Trazio sam to i to, obecao si to i to, da vidimo kako stojimo. Podbacio si? Mars u picku materinu. Ovo sto ja vidim, ovu bolekuremiju na terenu bi trebao gazda da suzbije. Od njega bi morali da cvikaju, a ne da ih boli kurac.
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 36
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Alan Pardew - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 11 EmptyUto 16 Sep 2014 - 7:31

Nažalost mi nemamo takvog gazdu.
Našeg kita boli koji smo na tabeli, bitno je da njegove kompanije dobro posluju....
Sve drugo je nebitno.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Alan Pardew - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 11 EmptyUto 16 Sep 2014 - 7:44

Manager Alan Pardew retains the support of Newcastle owner Mike Ashley despite Saturday's 4-0 loss to Southampton.

http://www.bbc.com/sport/0/football/29206490
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Alan Pardew - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 11 EmptySre 17 Sep 2014 - 17:11

Alan Pardew - Page 11 BxvXlfjIEAAkLNN Alan Pardew - Page 11 FzxCCYe
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Alan Pardew - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 11 EmptySre 17 Sep 2014 - 17:42

Nazad na vrh Ići dole
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

Alan Pardew - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 11 EmptyČet 18 Sep 2014 - 18:43

Slazem se sa Pirleom.Lenon je bas dobar trener.Dobro bi nam dosao takav trener.Ali nazalost ne pitamo se mi nista nego debeli Ashley Sad
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Alan Pardew - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 11 EmptyČet 18 Sep 2014 - 19:04

Tim Sherwood se ne libi stavit mlade igrače u ekipu, nebi bio loše rješenje, al problem nije Pardew, je i on, nego Ashley!!
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 36
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Alan Pardew - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 11 EmptyČet 18 Sep 2014 - 20:58

mare90 ::
Slazem se sa Pirleom.Lenon je bas dobar trener.Dobro bi nam dosao takav trener.Ali nazalost ne pitamo se mi nista nego debeli Ashley Sad

Uvjek možemo sanjati:-)

Iskreno, očekujem da će krmak nas uskoro prodati i kupiti Škote, ipak su redovni u LP.
Brate tu su pare....
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Alan Pardew - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 11 EmptyČet 18 Sep 2014 - 21:26

@ Riot,

Znam da su one fotke photoshop, ali dobre su zato sam ih i okačio. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Alan Pardew - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 11 EmptyČet 18 Sep 2014 - 23:48

Alan Pardew's Random Excuse Generator
Probajte Very Happy

http://www.alanpardewsrandomexcusegenerator.com/
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Alan Pardew - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 11 EmptyPet 19 Sep 2014 - 12:44

Što je previše, previše je.

   “This situation at the moment is almost like mass hysteria – to a degree.

   “It has really gone to a level which makes it difficult for players to perform in and I’m hoping we can turn that around.

   “Am I the best person to sort this out? I think so but I don’t think our fans agree.

   “They (local paper) did a poll today and 98% didn’t want me, so I’m up a few percent.”


http://www.themag.co.uk/the-mag-articles/pardew-accuses-newcastle-fans-mass-hysteria/
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Alan Pardew - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 11 EmptyPet 26 Sep 2014 - 0:55

Ovog čoveka više ne treba puštati u medije. Otvoreno potcenjuje Haidaru (koji je, uzgred, trideset puta bolji igrač od Dummetta)

"Sadio gets a bit more glamour than Paul, but Paul does what it says on the tin"

http://www1.skysports.com/football/news/12040/9487644/capital-one-cup-emmanuel-riviere-deserved-brace-at-crystal-palace-according-to-alan-pardew
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Alan Pardew - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 11 EmptyPet 26 Sep 2014 - 10:54

Ovo je način razmišljanja potpunog idiota. No što očekivati od osobe koja se smatra trenerom i menagerom sa filozofijom nogometa koja se bazira na prvoj polovici 20 stoljeća. Ne isplati se niti trošiti vrijeme na ovog klauna.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Alan Pardew - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 11 EmptySub 27 Sep 2014 - 13:39

Jebanje u zdrav mozak:

Alan Pardew - Page 11 ByfE6-sIQAEfy66

"As reported by The Independent, Ashley said that Pardew had: "One more game — if we lose against Stoke on Monday night then he’s gone. I have had enough.

"Dead. Finished. Over. One more game then that’s it. What would you do? I have spent a lot of money on that club, it’s cost me a lot. I won’t put up with it any more. Honestly, answer me, what would you do? One more loss and he’s gone, he’s over, finished."

Nevertheless, despite the fact that his words sound rather serious, Ashley's lawyers maintained that he: "responded, tongue in cheek, that Mr Pardew had two more games before being sacked.

"To put this into perspective, over the past few weeks certain reports have stated that they believe that Mr Pardew has two more games before being sacked. Mr Ashley was therefore humouring the reporter."

Ashley was also quizzed about whether he had lined up a replacement boss, or even informed Pardew of his decision, to which he replied: "That’s all I’m prepared to say about it and now that I’ve said it, it’s out there. You can do what you want with it. There’s only so much I can take."
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Alan Pardew - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 11 EmptySub 27 Sep 2014 - 15:00

Trošak, trošak moj Ashley, cijena dionica vrtoglavo pada  Very Happy . Jebeš vlasnika koji na kraju ostanak ili otkaz uslovljava jednom utakmicom. Svakom pametnom bi sasvim dovoljan bio drugi dio prošle sezone da donese ispravnu odluku.

Moja muzička želja za gospodu Ashleya i Pardewa:
https://youtu.be/6PvFNrO2e_o

P.S. Nisam prvobitno pogledao ono ispod velikog naslova o naknadnoj tvrdnji da je sve samo šala. Muzička želja za tandem jebo lud zbunjenog ostaje. Sad Mad
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Alan Pardew - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 11 EmptyNed 28 Sep 2014 - 10:33

Mnogi menadzeri su za manje gluposti dobijali otkaze kod nas...
Nazad na vrh Ići dole
NBB96

NBB96


Broj poruka : 923
Godina : 28
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.08.2009

Alan Pardew - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 11 EmptyNed 28 Sep 2014 - 14:50

Pardew about the possibility of playing Cisse and Riviere together:
“I think the answer to that will evolve as we go through the season.
For sure they will play together at some point and if we can get a combination like we had with Demba Ba and Papiss, obviously we’d be very pleased.
So it is something (two strikers) we have used before and we will look at that again.”

Alan Pardew - Page 11 2v29j50
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Alan Pardew - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 11 EmptyNed 28 Sep 2014 - 18:15

Nije problem igra sa jednim napadacem, vec koncepcija igre...Zajebi vise duge lopte. Kad to skonta, imace i rezultate. Kad je big Sam skontao, treba i ovaj nas maloumnik.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Alan Pardew - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 11 EmptyPon 29 Sep 2014 - 10:44

Terry Venables: "I'd always wanted to manage Newcastle"
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Alan Pardew - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 11 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Alan Pardew
Nazad na vrh 
Strana 11 od 19Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 19  Sledeći
 Similar topics
-
» Alan Pardew godinu dana u Newcastle-u
» Dali Alan Pardew treba da dobije otkaz?
» Pardew ce sacekati sa izborom kapitena
» Istorijska izjava Alana Pardew-a

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Newcastle United Football Club-
Skoči na: