Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Everton (H)

Ići dole 
+14
Zuca
Admin-Roby
NewBoy
moody
Dinko
m.c.t.
Savic
Alan Smith17
Thug
Pedja
Toon Army MKD
RIOT
NBB96
Srki
18 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Everton (H) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton (H)   Everton (H) - Page 3 EmptySub 5 Nov 2011 - 22:56

Everton (H) - Page 3 Article-2057911-0EAE63EA00000578-757_634x668

Everton (H) - Page 3 Article-2057911-0EAE63FD00000578-838_306x329

Napisao sam zašto je cvet nošen. Zbog svih poginulih Britnaskih vojnika u svim ratovima.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Everton (H) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton (H)   Everton (H) - Page 3 EmptyNed 6 Nov 2011 - 1:15

Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Everton (H) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton (H)   Everton (H) - Page 3 EmptyNed 6 Nov 2011 - 10:45

Guthrie je spojio 2 dobre utakmice, treba mu produžit ugovor Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Everton (H) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton (H)   Everton (H) - Page 3 EmptyNed 6 Nov 2011 - 11:42

Koliko sam jutros citao izjavu Pardew-a, on sumnja da ce se Cabaye i Marveaux biti spremni za Manchester City. Ali ta prica ce se 10 puta promeniti u roku od 2 nedelje. Stvarno nam ide na ruku ta pauza zbog reprezentacija.

Utakmica kao utakmica je za zaborav, bez nekih lepih poteza i akcija ali naravno R.Taylor je postigao GOLCINU. Kao da su on i Gutierez zamenili pozicije pa je sad Taylor aktivniji i prodorniji.

Znao sam za taj poppy cvetic (i Vesna je objasnjavala jednom prilikom), ali sam razmisljao kako je Gutierezu sto ga nosi kad se zna kakvu istoriju su imali Engleska i Argentina.

I sto kazete bravo za Guthrie-a! Ako zelimo da igramo celu sezonu onda klupa mora biti spremna kao i prva postava. Nadam se da je i mali Ferguson spreman za vise akcije kao i Vukcic. Videcemo posle pauze kakvu postavu mozemo imati na raspolaganju (i Best je nesto povredjen).
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Everton (H) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton (H)   Everton (H) - Page 3 EmptyNed 6 Nov 2011 - 12:48

@m.c.t.

Polovina engleske lige bi mogla komotno da se popisa po doticnom cvetu premda je vecina poreklom iz bivsih engleskih kolonija ( mali deo u PL su Englezi) koje su isti ti vojnici jebali pa razvalili. Kolonije i mestane.

Ali, probaj da ga ne stavis (cvet)!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Everton (H) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton (H)   Everton (H) - Page 3 EmptyNed 6 Nov 2011 - 12:51

Vesnin post od ranije:

"Taj cvetic je mak ili poppy i radi se o znaku koji pripadda The Royal British Legion -u, vodecoj UK dobrotvornoj organizaciji koja pruza finansijsku, socijalnu i emocionalnu podrsku milionima Britanaca koji su sluzili ili i dalje sluze u britanskoj armiji i odrzavaju zivim secanje na sve koji su bili pripadnici armije. Osnovani su 1921. godine. U ovom trenutku oko 10,5 miliona bivsih vojnika i njihovih najblizih ima potrebu za nekim vidom pomoci.
Oni obilaze veterane koji su u bolnicama ili ne mogu da izlaze iz svojih kuca, obezbedjuju takozvani "zivotni alarm" (direktnu vezu sa hitnom pomoci u vidu posebnog priveska koji bolesni veterani nose sa sobom i u slucaju da im je zivot ugrozen mogu da ga aktiviraju i tako dozovu pomoc), za invalide obezbedjuju pomagala, organizuju dane secanja na poginule vojnike itd itd.
Ljudi koji zele da pomognu imaju razlicite nacine za to - od toga da u mnogim prodavnicama mozete na kasi da u zamenu za novcani prilog dobijete jedan takav cvetic, ili da date veci novcani prilog na njihov racun ili da poklonite malo svog slobodno vremena i na ulicama ili prodavnicama prikupljate prilog.
Svakog novembra se odrzavaju posebne ceremonije secanja na poginule vojnike i tada porodice i prijatelji mogu da na posebnim mestima, tzv Fields of Remembrance postave poseban mali krst sa imenom i slikom svog poginulog vojnika. Postoje tri Polja secanja: The Westminster Field u Londonu, The Welsh Field of Remembrance u Kardifu, Wootton Bassett u Svindonu. Sva polja se otvaraju odredjenih dana u odredjeno vreme i ceremoniju otvaranja vrsi neko od clanova kraljevske porodice.
Dakle, da se razumemo - ovo nema nikakve veze sa drzavom i organizacija je i osnovana zato sto drzava nije dovoljno postovala i pomagala svoje bivse vojnike i njihove porodice".


http://www.britishlegion.org.uk/

Everton (H) - Page 3 Logo
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Everton (H) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton (H)   Everton (H) - Page 3 EmptyNed 6 Nov 2011 - 12:58

Javno se izvinjavam gospodinu Ryan Taylor-u zbog toga što sam rekao da je fudbalski limitiran.

Plačete li još za Enrique-om, Nolan-om, Barton-om i Carroll-om?
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Everton (H) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton (H)   Everton (H) - Page 3 EmptyNed 6 Nov 2011 - 13:07

Savic ::
Javno se izvinjavam gospodinu Ryan Taylor-u zbog toga što sam rekao da je fudbalski limitiran.

Plačete li još za Enrique-om, Nolan-om, Barton-om i Carroll-om?
Nolana i Enriquea sam prebolio odma prvi dan, Bartona mi je žao jer je lud ko struja...kad je Carroll otisao bio sam frustiran i ljut..u pocetku sam se bar nadao da ce 35m bit ulozeno u nova pojacanja.....eto nije loše sve skupa ispalo....
nitko nije veci od kluba.....
trebao bi nam neki zvucniji napadac(Podolski) i to je to...i naravno Colocciniju dat ugovor do kraja karijere...igra kao zmaj!!!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Everton (H) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton (H)   Everton (H) - Page 3 EmptyNed 6 Nov 2011 - 13:14

Nema sta tu da se place, ali da mi je zao - jeste. Raylor je dobar igrac ali je Enrique bolji, tu nema sta da se prica. Enrique je sjajan levi bek.

Nista ne bismo bilo gori da su navedeni igraci ostali. Po meni su trebali+da se dovedu ovi koji su dosli pa da onda na ovu zimu ili sledece leto napravimo konacnu selekciju.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Everton (H) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton (H)   Everton (H) - Page 3 EmptyNed 6 Nov 2011 - 15:27

Ryan Taylor vise nego Jose Enrique.....Cabaye vise nego Nolan....Demba Ba vise nego Carroll...ali Barton...Barton nam jako fali!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Everton (H) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton (H)   Everton (H) - Page 3 EmptyNed 6 Nov 2011 - 17:10

Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Everton (H) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton (H)   Everton (H) - Page 3 EmptyPon 7 Nov 2011 - 10:55

Inace ovo nam je treca uzastopna pobeda. Poslednji put smo vezali 3 pre nesto vise od godinu dana. Nabili smo W. Ham 2-1, Sunderlan 5-1 (a to smo zajedno propratili u Mickovoj kladionici) i Arsenal 1-0!
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Everton (H) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton (H)   Everton (H) - Page 3 EmptyPon 7 Nov 2011 - 11:39

m.c.t. ::
Koliko sam jutros citao izjavu Pardew-a, on sumnja da ce se Cabaye i Marveaux biti spremni za Manchester City. Ali ta prica ce se 10 puta promeniti u roku od 2 nedelje. Stvarno nam ide na ruku ta pauza zbog reprezentacija.

Utakmica kao utakmica je za zaborav, bez nekih lepih poteza i akcija ali naravno R.Taylor je postigao GOLCINU. Kao da su on i Gutierez zamenili pozicije pa je sad Taylor aktivniji i prodorniji.

Znao sam za taj poppy cvetic (i Vesna je objasnjavala jednom prilikom), ali sam razmisljao kako je Gutierezu sto ga nosi kad se zna kakvu istoriju su imali Engleska i Argentina.

I sto kazete bravo za Guthrie-a! Ako zelimo da igramo celu sezonu onda klupa mora biti spremna kao i prva postava. Nadam se da je i mali Ferguson spreman za vise akcije kao i Vukcic. Videcemo posle pauze kakvu postavu mozemo imati na raspolaganju (i Best je nesto povredjen).

Ima i on mudrosti, da nasanka protivnike, kako nece igrati kljucni igraci, kao nisu spremni a onda isti im se nacestitaju mile nove godine... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
PS: nadam se...
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Everton (H) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton (H)   Everton (H) - Page 3 EmptyPon 7 Nov 2011 - 13:51

Hehe da, Pardew je na pocetku sezone rekao da mu je cilj borba za opstanak. Bio sam jebeno ljut zbog takvog manjka motivacije i jos jedne sezone za frustriranje u najavi. Verovatno su nas i neki protivnici potcenili racunajuci da je to isti onaj Newcastle od proslih sezona. Vidi se da nam je trener kockar, blefira i nikad ne otkriva karte Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Everton (H) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton (H)   Everton (H) - Page 3 EmptyPon 7 Nov 2011 - 15:50

Samo da mu se blef ne usmrdi.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Everton (H) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton (H)   Everton (H) - Page 3 EmptyPon 7 Nov 2011 - 17:38

samo da mu se blef ne izjalovi! Very Happy vise nema blefa, sad svi znaju da smo 3 da moraju da se potrude protiv nas...tako da moraju biti otvorene karte, i nadam se da pardew ima keca u rukavu za nastavak sezone! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Toon Army MKD

Toon Army MKD


Broj poruka : 97
Godina : 40
Localisation : Skopje, Macedonia
Datum upisa : 10.10.2011

Everton (H) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton (H)   Everton (H) - Page 3 EmptyPon 7 Nov 2011 - 19:12

Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Everton (H) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton (H)   Everton (H) - Page 3 EmptyPon 7 Nov 2011 - 19:32

Imam osecaj da ce mo zaustaviti onaj smrdljivi Mancester Siti!!!
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Everton (H) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton (H)   Everton (H) - Page 3 EmptyPon 7 Nov 2011 - 20:07

Iskreno i ja sam optimista, kontam ako su vukovi mogli da pariraju poluvrijeme, i da ih zaustave....

Mozemo i mi....

Ako ni je iskusan trener, kockar sigurno jeste.... Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Everton (H) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton (H)   Everton (H) - Page 3 EmptySre 9 Nov 2011 - 10:38

Looking ahead to the next three fixtures, Taylor added: "Nine easy points there!"
Raylor-ova izjava za naredne tri tekme! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Everton (H) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton (H)   Everton (H) - Page 3 EmptySre 9 Nov 2011 - 13:04

Kako me zivcira kad na nekim sajtovima pise vako
“Nine easy points there!” joked Taylor. “

Cemu to joked ? Wink
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Everton (H) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton (H)   Everton (H) - Page 3 EmptySre 9 Nov 2011 - 13:40

S jedne strabne je dobro sto imamo pauzu-da se ekipa, ne racunajuci par pojedinaca koji ce igrati za repku, odmori jer nas cekaju jebene tekme a s' druge strane-jebes vikend bez Premier lige.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Everton (H) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton (H)   Everton (H) - Page 3 EmptySre 9 Nov 2011 - 17:48

slazem se sa srkijevom konstatacijom da je vikend bez pl sranje, ali treba nam ova pauza kao leba pred nastavak...taman da se malo odmore, da kockar spremi nekog keca, da se vide nase lose strane i poboljsaju...u naredne tri tekme ce se videti od cega smo sazdani! izgleda da best dobija prvo dete pa odsustvuje sa prve tekme rep irske...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Everton (H) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton (H)   Everton (H) - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Everton (H)
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Everton @ SJP
» Everton@SJP
» Everton (H)
» Everton - Newcastle 1:1
» everton vs newcastle

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: