Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle - Wigan

Ići dole 
+11
NBB96
moody
Admin-Roby
pirLe
NewBoy
m.c.t.
Thug
Savic
Srki
Alan Smith17
Zuca
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Wigan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Wigan   Newcastle - Wigan - Page 2 EmptySub 22 Okt 2011 - 18:03

Za Ameobija opet kazem sto i za utakmicu protiv Tottenhama - 20 minuta je njegov maximum. Toliko ima snage da odigra nesto smisljeno.

Ne treba meni napadac koji ce da cuva lopte vec koji ce da kidise na gol.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle - Wigan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Wigan   Newcastle - Wigan - Page 2 EmptySub 22 Okt 2011 - 18:08

ok srki...svi se slazemo da ne oze da igra vise od 20 min, ali to uradi timski...a mi ni nemamo napadaca koji ce kidisati...imamo trenutno besta, koji je po meni tek za treceg napadaca, imamo demba bu koji je drugi napadac, ne izraziti golgeter vec onaj sto radi za ekipu, i hrani tog prvog napadaca kojeg nemamo...
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Newcastle - Wigan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Wigan   Newcastle - Wigan - Page 2 EmptySub 22 Okt 2011 - 18:12

iducih 5 utakmica:
stoke
everton
city
man utd
chelsea
affraid
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Wigan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Wigan   Newcastle - Wigan - Page 2 EmptySub 22 Okt 2011 - 18:14

Vec smo to navodili, buduci raspored. Dovro - na muci se poznaju junaci!
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Wigan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Wigan   Newcastle - Wigan - Page 2 EmptySub 22 Okt 2011 - 18:23

Mislim da cemo dobro proci u tim utakmicama! Kao sto je srki reko..na muci se poznaju junaci.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Wigan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Wigan   Newcastle - Wigan - Page 2 EmptySub 22 Okt 2011 - 19:49

Best i Ba su sasvim dobar tandem. Od 12 PL golova njih dvojica su ubacili 8. dobro rade svoj posao.

Udje Ameobi, da gol Tottenhamu, sacuva loptu poslednjih 10min protiv Wigana - ok. Ali nije za prvu postavu pored Besta i Dembe. Jednostavno nije.


P.S.

Ovo nam najposecenija utakmica u dosadasnjem delu sezone. Ne samo na SJP nego uopste. Sve do sada kada saberes najvise ljudi gledalo je Newcaastle-Wigan affraid
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Newcastle - Wigan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Wigan   Newcastle - Wigan - Page 2 EmptySub 22 Okt 2011 - 20:07

meni je danas bolji bio Best nego Demba. best se dosta izvlacio po strani i tu se trosio. Vidio je da u sredini jednostavno ne moze dobiti loptu. Na Dembu
je otislo dosta lopti koje je docekao bas nespremno, mislim na one centarsuteve
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Wigan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Wigan   Newcastle - Wigan - Page 2 EmptySub 22 Okt 2011 - 20:07

Sta kukate ,pogledajte tabelu! cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Zuca

Zuca


Broj poruka : 25
Localisation : Beograd
Datum upisa : 18.10.2011

Newcastle - Wigan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Wigan   Newcastle - Wigan - Page 2 EmptySub 22 Okt 2011 - 20:16

Dobro je ....mada mora bolje! Jos da se zameni Obertan i bice sve ok! Tako ce i biti kad se potpuno oporavi i dodje u formu Ben Arfa! Imamo vezni red koji moze da se suprostavi svima i takticki i tehnicki i fizicki! Najvise me raduje sto smo fizicki jaki, mozemo da trcimo sa bilo kojom ekipom. A i Coloccini je strasan igrac, jos od Alberta nemamo takvog znalca medju stoperima. Bilo je odlicnih, i Taylor je strasan, ali ovaj covek zna fudbal!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Wigan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Wigan   Newcastle - Wigan - Page 2 EmptySub 22 Okt 2011 - 20:32

Coloccini je opasan ove sezone. Vec sam ga hvalio ali zaista je zasluzio. Najmanje smo golova primili, a on je komandant te odbrane. Igra kao zmaj i ako ga smrdljivi, popisani liverpul stvarno odvede onda nek se nose u 3LPM!!!!
Stvarno igra zmajski!
Nazad na vrh Ići dole
NBB96

NBB96


Broj poruka : 923
Godina : 28
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.08.2009

Newcastle - Wigan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Wigan   Newcastle - Wigan - Page 2 EmptySub 22 Okt 2011 - 22:26

Drago mi je što smo osvojili nova 3 boda Very Happy i je l' može neko da postavi highlist utakmice, učio sam anatomiju pa nisam mogao da gledam tekmu -.-
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Wigan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Wigan   Newcastle - Wigan - Page 2 EmptySub 22 Okt 2011 - 22:34

Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Newcastle - Wigan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Wigan   Newcastle - Wigan - Page 2 EmptySub 22 Okt 2011 - 23:09

Cabaye je dao gol,srce mi je puno.Bole me uši kako smo igrali,tri boda su bitna.Jako puno analiziramo našu igru,ali mislim dokle god nam dobro ide da ne bismo morali puno da filozofiramo.Postali smo prava takmičarska ekipa,borbenog duha,bez predaje.Njukasl ranijih sezona bi bio zadovoljan i bodom protiv Wigana.Ovo je sve stvar pozitivnog razmišljanja kod igrača.Sve su to dobri igrači,ali je kod nas uvek psiha jebavala stvar.Sad je malo drugačije.
I dalje ne priznam ovom pederčiću neke velike zasluge za trenutne rezultate.TIMSKI DUH,to je to.
Nazad na vrh Ići dole
NBB96

NBB96


Broj poruka : 923
Godina : 28
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.08.2009

Newcastle - Wigan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Wigan   Newcastle - Wigan - Page 2 EmptySub 22 Okt 2011 - 23:14

hvala Srki Wink
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Wigan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Wigan   Newcastle - Wigan - Page 2 EmptySub 22 Okt 2011 - 23:31

@NBB96

Nema na cemu!

@Spira

Iskreno malo moram da korigujem stav oko Pardewa. Poceo je da me ubedjuje da ima 2 ciste u glavi. Slazem se za to oko timskog duha, sto jeste i trenerovo delo. Ali posledica dobrih rezultata je i to sto je neko-Pardew-najzad nastimovao odbranu! Ekipa smo koja je primila najmanje golova, ato nije slucajno. Radio je plavusanko sa odbranom.

Bio je neki tekst na BBC-u pred vikend, neki njihov analiticar je razradio traktao o tome zasto Njuka prima tako malo golova. I bas je napomenuo da Pardew 2 puta nedeljno odvaja defanzivce od ostatka ekipe i delje ih.

Shvatio je i primenio obo sto je ocigledno-sve polazi od dobre odbrane!
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Newcastle - Wigan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Wigan   Newcastle - Wigan - Page 2 EmptySub 22 Okt 2011 - 23:50

I dalje mislim da je Carver bolji trener.Al,meni je Pardew ogavan.I Mourinho je dobar trener,pa bih ga ubio ko Gadafija da ga sretnem.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Wigan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Wigan   Newcastle - Wigan - Page 2 EmptySub 22 Okt 2011 - 23:58

Nemoj mesati politiku sa fudbalom Spiro...ja sam na strani Gadafija Razz
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Wigan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Wigan   Newcastle - Wigan - Page 2 EmptySub 22 Okt 2011 - 23:58

Po prvi put na St James' Park-u sa Strawberry Corner-a, čula se pesma: "Alan Pardew's Black and White Army"
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Wigan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Wigan   Newcastle - Wigan - Page 2 EmptyNed 23 Okt 2011 - 11:23

Ma slazem se ja da bih doveo 50 boljih trenera pre Pardewa. Ali je AP ipak poceo da radi na visedecenijskom problemu NUFC-a, a to je previse olako primljenih golova. Nisu se to igraci samoorganizovali. Svaka mu cast na tome. 6 golova primili na 9 utakmica... Kao Juventus smo Laughing

P.S.

I ja sam za Gaddaffija VS NATO!
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Newcastle - Wigan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Wigan   Newcastle - Wigan - Page 2 EmptyNed 23 Okt 2011 - 11:37

Jebo me Gadafi,sto sam ga i spominjao uopste.Necemo o politici vise,ovde joj nije mesto.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle - Wigan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Wigan   Newcastle - Wigan - Page 2 EmptyNed 23 Okt 2011 - 11:39

ostavite se gadafija...kakve on ima vezesa nasom odbranom? Very Happy pa i saylor je rekao da ga stalno mustra boss! Very Happy u pocetku smo sve bili skeptici sto se tice fegeta, ali pogledaj rezultate...sto se tice timskog duha, ne pije to vodu kod mene...to im je chris hughton poceo ugradjivati, a kasnije pardew usavrsio...nije to zasluga igraca! ako se fursira individualizam kao real, man utd, city, ne moze se reci da je to do igraca...jednostavno trener trazi da se ide na ronalda, ne znam nanija i sl...kod nas nema individualaca, pa se mora ovako igrati...slicno kao sa stokeom...oni imaju svoju filozofiju...duge lopte, prekidi, auti i maximalno koriste to...e sad pardew je uveo disciplinu kod nas...nema ja cu ovo, ti ces ono za sve se u svakom trenutku zna sta ce i kako ce! Sumnjao sam u njega, ali posle vidim da uvodi akcije kod kornera i slobodnih udaraca, sto retko ko radi, i iz utakmice u utakmicu me iznenadjuje! Mislim da je sudeci po saylerovoj prici stavio svima do znanja ako se ne zalazu da ne igraju...i sad svi ginu! osim obertana...mada mislim da ne igra od sl nedelje...ali videcemo! eto toliko od mene! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Wigan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Wigan   Newcastle - Wigan - Page 2 EmptyNed 23 Okt 2011 - 11:56

Dobro, dobro Pardew radi za sada. I treba da riba odbranu, vidi se i zasto!

I igrace koje je doveo su dobri. Izgleda da ima nesto ispod te frizure.

Dok je ovako, ima moju podrsku!
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Newcastle - Wigan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Wigan   Newcastle - Wigan - Page 2 EmptyNed 23 Okt 2011 - 12:09

igramo 5 puta bolje nego Liverpool, a potrosili nismo nista, jos smo u plusu 34M....za razliku od njih...

igramo ovaj tjedan u gostima s blackburnom u carlingu, to bi mogli dobit, trebali bi igrat ovi koji se trebaju dokazati: Marveoux, Ben Arfa, Gosling, Santon i slicni koji jos nisu u prvih 11....
kad bi bar osvojili taj miki maus kup, isli bi u europu i prekinuli godine suše trofeja...
Basketball
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Wigan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Wigan   Newcastle - Wigan - Page 2 EmptyNed 23 Okt 2011 - 12:12

Blackburn je zestoko jadan. 5 bodova imaju a danas igraju sa Tottenhamom. Trebali bismo da ih zgromimo ali ja tu nikako ne bih gurao najjacu postavu. Samo rezervne igrace pa kako prodju. Ne treba rizikovati povrede i to u 4. kolu CC-a!
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle - Wigan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Wigan   Newcastle - Wigan - Page 2 EmptyNed 23 Okt 2011 - 12:21

slazem se, ali carling vise nece biti sponzor kupa jer kazu da najbolji klubovi ne igraju sa svojim najboljim igracima...i ja mislim daje ovo mesto gde bi trebalo da se vidi od cega su sazdani igraci koji ne igraju u prvih 11...takodje bih forsirao mlade...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Newcastle - Wigan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Wigan   Newcastle - Wigan - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle - Wigan
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Newcastle-Wigan
» Wigan v Newcastle
» Transfer rok - Zima 2014
» Newcastle - Wigan Athletic
» Newcastle United - Wigan Athletic 2:1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: