Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 predsednik

Ići dole 
+6
m.c.t.
Savic
Srki
northern rock
moody
NUFC96
10 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

predsednik Empty
PočaljiNaslov: predsednik   predsednik EmptyPon 10 Okt 2011 - 8:50

Na turniru sam dao ideju da Savić ne treba više da bude predsednik i takođe, da nam uopšte ne treba predsednik. Tebi Saviću svaka čast, kapiram da imaš važnije obaveze od foruma, ali tebe nema na okupljanjima, nema te često ni u raspravama, to prosto ne funkcioniše.
Sa druge strane mislim da nam predsednik ni ne treba, imamo Robyja kao admina, mislim da nam više od toga ne treba. Tako smo pričali na turniru, sada neka kažu šta imaju i oni koji na turnir nisu mogli da dodju.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

predsednik Empty
PočaljiNaslov: Re: predsednik   predsednik EmptyPon 10 Okt 2011 - 11:43

sto se men tice to uopste nije ni bitno, ali neka ostane Savicu ta titula kao pocasna.

ako se ne varam on je zacetnik nase skupine navijaca newcastla sa prostora ex yu , ili sam se provalio dobro
Nazad na vrh Ići dole
northern rock

northern rock


Broj poruka : 262
Datum upisa : 27.09.2008

predsednik Empty
PočaljiNaslov: Re: predsednik   predsednik EmptyPon 10 Okt 2011 - 18:33

Ja predlažem da dođemo jedno sat vremena ranije pred sledeće okupljanje radi gledanja utakmice i da se dogovorimo za narednih godinu dana šta nama treba i ko će šta u zajednici da obavlja.

Na primer: treba nam jedan čovek da uređuje blog, trebaju nam dva čoveka za forum, trebaju nam dva čoveka za fejsbuk grupu, jedan čovek za predsednika i jedan za sekretara.

I onda da vidimo ko hoće i šta da radi.
Na primer: Savić da radi blog, Roby i Riot forum, swiperr i m.c.t. fejsbuk grupu,
Žika da nas predstavlja kao predsednik, Pera da bude blagajnik i slično.
Pa za godinu dana opet se skupimo da vidimo da li neko hoće da produži ili da se menjamo.

Moramo da se potrudimo da povećamo broj članova. Lakše će nam biti da skupimo lovu za neku opremu i mnogo je bolje kada na turnir dođe 12 igrača nego upola manje.

Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

predsednik Empty
PočaljiNaslov: Re: predsednik   predsednik EmptyPon 10 Okt 2011 - 18:41

Sto se mene tice sama ideja da neko, bilo ko - nista licno ni protiv koga - predsednikuje bila mi je van volje.

Licno, navijao sam za Newcastle i kada sam mislio da sam apsolutno jedini ludak.

Milsim da takva funkcija nema smisla kao takva. Mi nismo udruzenje. Ako to budemo jednog dana i bili onda ce neko morati da se postavi za takvu funkciju.

P.S.

Admini foruma smo za sada Roby i ja. Ako cete da menjate admina, nije problem. Samo rec'te na pm ili na topicu koga 'ocete i no problemo.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

predsednik Empty
PočaljiNaslov: Re: predsednik   predsednik EmptyPon 10 Okt 2011 - 19:07

ne znam sto ste navalili da sve bude tako formalno. Ovo je samo skupina budala koje navijaju za newcastle. I za sad dobro funkcionisemo, zasto mjenjati
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

predsednik Empty
PočaljiNaslov: Re: predsednik   predsednik EmptyPon 10 Okt 2011 - 19:15

Upravo je to i sustina onoga sto zelim da kazem - ne trebaju nam nikakve funkcije. Ni predsednici, ni sektretari ni bilo sta. Da se formalno ustanovimo kao potpuno neformalna grupa, bez funkcija. Imamo admine jer mora neko da odrzava forum, to je cisto prakticna stvar, nikako formalna.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

predsednik Empty
PočaljiNaslov: Re: predsednik   predsednik EmptyPon 10 Okt 2011 - 22:43

Sama ideja za funkciju predsednika, nije potekla od mene, već od Roby-a, koji je i postavio ono glasanje, na kojem sam za predsednika izabran ja. No, to je bilo pre dve godine i od tada su se mnoge stvari promenile. Odnosno, promenilo se moje slobodno vreme (nema ga više u tolikoj meri). Very Happy

Pođimo redom:

1. Zaposlio sam se u srednjoj saobraćajnoj školi, kao profesor fizičkog vaspitanja, što iziskuje mnogo vremena.

2. Dobio sam dete, što takođe iziskuje mnogo, mnogo vremena, tako da zaista nisam toliko na forumu kao ranije, niti učestvujem u raspravama u tolikoj meri kao ranije. Primetili ste, da i blog vodim otežano, upravo zbog nedostatka slobodnog vremena. Što se okupljanja tiče, za svako putovanje, gostovanje, treba i novaca a ja svaki dinar dajem na klinca, hrana, pelene, odeća,...No da vas ne zamaram.


Što se tiče funkcije predsednika, ja ovom prilikom podnosim ostavku na tu funkciju, jer zaista nema smisla da obavljam funkciju predsednika, kada za nju iskreno, nemam vremena. Ako želite, vi izaberite novog predsednika, koji će predsednikovati, nadam se, bolje od mene.

Ono, za počasnog predsednika, to zaboravite. Pa nismo u komunizmu. Very Happy

Što se bloga tiče, ja ću ga i dalje raditi, jer je on nastao pre ovog foruma, dok ću na forum dolaziti u skladu sa slobodnim vremenom. Naravno, da ću se uključivati i u rasprave.


Poslednji put izmenio Savic dana Pon 10 Okt 2011 - 23:45, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

predsednik Empty
PočaljiNaslov: Re: predsednik   predsednik EmptyPon 10 Okt 2011 - 23:35

zivio drug Savic lol!
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

predsednik Empty
PočaljiNaslov: Re: predsednik   predsednik EmptyPon 10 Okt 2011 - 23:50

Smatram ovaj forum kao neku kafanu gde se okupljamo (virtuelno) i pratimo utakmice kako ko kad ima vremena. Ne pominjemo predsednika, ni admina, ni moderatora...bilo ko nov da dodje na forum ne bi znao ko je ko od nas pod tom "funkcijom". Bio sam na nekim forumima gde npr ego administratora dolazi toliko do izrazaja da na kraju bude prica "ja, ja i samo ja". Ovde nije takva situacija, vec mozes opusteno da popijes piće Very Happy Ali npr kad se ode na turnir i vidis ostale navijacke grupe kako su organizovane, kako imaju nekog da "povuce" sva pitanja u vezi zastava, dresova za tim, majica, pa su cak radili i sorceve, carape... shvatimo da kod nas nije tako... i ono u nedelju nije bio nikakav puč, daleko od toga... pricali smo bukvalno par minuta kako smo svi mi jednaki i nema potrebe da nosimo razna zvanja (iako smo to i imali samo reda radi). santa
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

predsednik Empty
PočaljiNaslov: Re: predsednik   predsednik EmptyUto 11 Okt 2011 - 6:59

Jedino zaduženje predsednika do sad bilo je da čuva Hughton-ov autogram sa posvetom.

Ljudi, chill out.

Po meni, trebali bismo da imamo predsednika kako bismo mogli da ga zajebavamo zato što je predsednik. Toliko.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

predsednik Empty
PočaljiNaslov: Re: predsednik   predsednik EmptyUto 11 Okt 2011 - 16:33

Opet ponavljam, da ta funkcija predsednika uopšte i nije bila toliko bitna, ali mi nije jasno, zašto se digla cela halabuka oko moje smene? Filip dolazi na turnir sa mislima kako smeniti Savića.

Tu su spominjane neke rasprave po forumu. Gledam i ne verujem. Ja imam preko 2100 poruka, dok Filip ima nešto malo preko 400. Ko je ovde lud? Nema me ni na okupljanjima? Okupljao sam se ja u ime Newcastle-a još dok pola ljudi sa foruma nije ni znalo šta je Newcastle-a.

No, nije to sada više ni bitno. Podneo sam ostavku i to je to. Very Happy


@ Riot

Kod mene je Hughton-ov autogram sa posvetom. Ali, vidim da novog predsednika nećemo imati, tako da ja taj autogram, ako želite, mogu vratiti Vesni.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

predsednik Empty
PočaljiNaslov: Re: predsednik   predsednik EmptyUto 11 Okt 2011 - 17:20

vidim da su neki navalili da dobiju neku titulu, a to samo znaci samo jedno: zele da su nesto u ovom virtuelnom svijetu, zato sto u svom su niko i nista !!


sta ste toliko navalili da se izabere neka funkcija, ovo je drustvo ne-profitno. Znaci cista zajebancija, druženje. Zamislite sad ja sa drustvom negdje idem i
ima nas 10 i mi biramo ko ce skupljat pare, ko ce konobaru narucivat u kafani i kad, kad nas neko pita odakle smo ko ce biti taj koji ce stati ispred nas i
predstaviti nas. Znaci cista glupost. Savic je izabran zato sto je tu najstariji i kao sto neko rece da bi ga zezali malo. Nije ovo nikakva organizacija
pa da je potreban neko ko ce snositi odgovornost i donositi teske odluke. Pustite nek se sve desava od trenutka do trenutka. Kad se gjde sastanete u
kafani ili na turniru, neka onaj ko zeli bude glavni ili ko ima zivaca pa neka prica sa organizatorima, ako je zato potreban predjsednik.

kao sto rekoh nekome je ovdje puno stalo da dobiju ovu funkciju u svom bijednom zivotu. ohladi malo
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

predsednik Empty
PočaljiNaslov: Re: predsednik   predsednik EmptyUto 11 Okt 2011 - 17:25

Ma, bolje da nisam ni pisao nikakve replike, ispašće da mi je krivo što više nisam predsednik. Very Happy

Mislim da ovde nisam najstariji, a izabran sam na legitimnim izborima, koje je organizovao Roby. Pobedio sam na njima, jer je neko morao da pobedi, a ne zato što je imao nekakvu veliku prošlost praćenja NUFC-a i ludost ka svom timu, jer svi smo mi ovde ludi za našim Newcastle United-om, zar ne?

Molio bih da se spusti lopta, kako se dalje ne bi dizale nikakve tenzije.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

predsednik Empty
PočaljiNaslov: Re: predsednik   predsednik EmptyUto 11 Okt 2011 - 17:54

Savic ::
Opet ponavljam, da ta funkcija predsednika uopšte i nije bila toliko bitna, ali mi nije jasno, zašto se digla cela halabuka oko moje smene? Filip dolazi na turnir sa mislima kako smeniti Savića.

Tu su spominjane neke rasprave po forumu. Gledam i ne verujem. Ja imam preko 2100 poruka, dok Filip ima nešto malo preko 400. Ko je ovde lud? Nema me ni na okupljanjima? Okupljao sam se ja u ime Newcastle-a još dok pola ljudi sa foruma nije ni znalo šta je Newcastle-a.

Ti si malo pobrkao neke stvari. Ja dolazim ja na turnir sa idejom da tebe smenim? Brojis ko koliko ima poruka? Ja sam se na turniru fantasticno proveo, upoznao nove ljude, ponovo se video sa ljudima sa foruma, sigurno nisam zbog tebe dolazio. Gde si se ti okupljao ja ne znam, ali sa nama skoro da nisi. Ja sam dolazio svaki put iz BG-a, dok je tebe mrzelo da prosetas 15 minuta do kladionice. Ti zaboravljas da sam ja prvi rekao da nam ne treba predsednik, ali se 6 ljudi odmah slozilo sa mnom. Da ne nastavljam, vidim da hoces da spustis loptu, ali ne prozivaj onda.
Nazad na vrh Ići dole
swiperr

swiperr


Broj poruka : 127
Godina : 42
Datum upisa : 23.08.2010

predsednik Empty
PočaljiNaslov: Re: predsednik   predsednik EmptyUto 11 Okt 2011 - 18:05

moje je misljenje da je glupo da pricamo o tome kao ja sam navijao dok drugi nisu ni znali i tako to...ocigledno je da smo svi stvarno veliki navijaci newcastlea i to je to...ne treba ljudima nabijati komplekse zbog toga...takodje smatram da nam funkcija predsednika nije potrebna i delim filipovo misljenje..imam i ja dete od 11 meseci ali uspem nekako da dodjem na turnir jer mi je drustvo pre svega ok a dobro je znati da ima jos zaludjenika osim mene..treba neke stvari da raspravimo a ne da se svadjamo ko neki indijanci...treba uvesti malo reda ako je to moguce pre svega napraviti zastavu,majice i ostala sranja..privuci jos ljudi nba forum,facebook...mislim da je to prioritet...i sto cesce organizovano gledati utakmice ako je moguce...
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/profile.php?id=1637792117
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

predsednik Empty
PočaljiNaslov: Re: predsednik   predsednik EmptyUto 11 Okt 2011 - 18:08

@ Filip

Prvo nije me mrzelo da prošetam tih 15 minuta do mesta okupljanja, međutim, nisam tada došao jer sam imao razlog zašto nisam došao. Srki će ti objasniti zašto tada nisam mogao da dođem. Odnosno, objasnio sam ti ja preko personalne poruke u inboxu.

Drugo, nisam ja tebe prvi prozvao, već ti mene, još na turniru, zar ne? Nama ne treba predsednik, srušimo Savića. Very Happy

Okupljanja u ime Newcastle-a je bilo mnogo pre ovog fan kluba i ovog foruma i mog bloga, još tamo neke daleke 1994.

Zatim, pogledaj svoju prvu poruku, kad si otvorio ovu temu. Ujutru u 8.50h. Very Happy Čini se da ti ležeš i ustaješ sa mnom u mislima. Very Happy Poruke nisam brojao, već sam ih video, jer ispod nadimka stoji i brojač poruka. Replicirao sam ti na to, jer si napisao, da se ne uključujem u rasprave na forumu.


Ma znate šta? Ja više nisam predsednik, ali sam i dalje član ovog udruženja zvanog Newcastle Fan klub Srbija. Kada se sledeći put budemo videli, lepo ćemo sesti i dogovoriti se šta ćemo dalje. Glupo je raspravljati se preko foruma i to ovako javno.

TOON TOON!!!


Poslednji put izmenio Savic dana Uto 11 Okt 2011 - 19:44, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

predsednik Empty
PočaljiNaslov: Re: predsednik   predsednik EmptyUto 11 Okt 2011 - 18:20

Ok nastavicemo uzivo.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

predsednik Empty
PočaljiNaslov: Re: predsednik   predsednik EmptyUto 11 Okt 2011 - 18:22

NUFC96 ::
Ok nastavicemo uzivo.

Ovako je zaista ružno, slažeš se? Pogledaj personalnu poruku, molim te.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
northern rock

northern rock


Broj poruka : 262
Datum upisa : 27.09.2008

predsednik Empty
PočaljiNaslov: Re: predsednik   predsednik EmptyUto 11 Okt 2011 - 19:16

Savic ::
ali sam i dalje član ovog udruženja zvanog Newcastle Fan klub Srbija

Pa naravno da si član fan kluba i uređuješ blog.

Molio bih da nastavimo priču o organizaciji kluba na sledećem okupljanju.

Hvala

Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

predsednik Empty
PočaljiNaslov: Re: predsednik   predsednik EmptyUto 11 Okt 2011 - 19:32

Samo je akcenat na tome da predsednik - funkcija - nije od vaznosti, bespotrebna je. Ja sam zato za da se ukine "funkcija" predsednika, a ne za to da se nekome oduzme.

Naravno da smo svi i dalje ovde na forumu!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

predsednik Empty
PočaljiNaslov: Re: predsednik   predsednik EmptyUto 11 Okt 2011 - 19:35

Naravno da ne smatram da mi je funkcija oduzeta. Gluposti.

Dogovorili smo se, da nećemo u budućnosti imati predsednika i to je to. Dakle, funkcija se nikome ne oduzima, već se ukida. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
swiperr

swiperr


Broj poruka : 127
Godina : 42
Datum upisa : 23.08.2010

predsednik Empty
PočaljiNaslov: Re: predsednik   predsednik EmptyUto 11 Okt 2011 - 20:10

komplekse ostavimo po strani...odrasli smo ljudi nismo klinci..da se bacimo na zastavu,majice i gledanje tekmi!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/profile.php?id=1637792117
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

predsednik Empty
PočaljiNaslov: Re: predsednik   predsednik EmptyUto 11 Okt 2011 - 22:14

Slazem se sa swipperom.Svi timovi imaju majice,dresove,zastave.Jedino mi nista.Red bi bio da se organizujemo i sto pre prionemo na obavljanju tih stvari.
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

predsednik Empty
PočaljiNaslov: Re: predsednik   predsednik EmptyUto 11 Okt 2011 - 22:40

Necemo nastavljati ovu raspravu, razmenili smo Savic i ja privatne poruke i to bi trebalo da je to.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

predsednik Empty
PočaljiNaslov: Re: predsednik   predsednik EmptyUto 11 Okt 2011 - 23:13

Jasta braco!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





predsednik Empty
PočaljiNaslov: Re: predsednik   predsednik Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
predsednik
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija)
» Predsednik fan kluba Newcastle-Srbija OBAVEZNO PROCITATI !!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: Kako da poboljšamo naš forum? :: Ideje??-
Skoči na: