Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Bolesti statistike...

Ići dole 
+12
Savic
RIOT
NBB96
Pedja
Srki
pirLe
Dinko
NUFC96
moody
m.c.t.
Admin-Roby
Zuca
16 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Bolesti statistike... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolesti statistike...   Bolesti statistike... - Page 5 EmptySub 4 Okt 2014 - 11:23

Cabella nije pokazao ni delic magije koju poseduje.Pljujemo ga od samog pocetka,a ne gledamo u druge igrace koji su placeni i duplo vise od njega,a ne pruzaju nista.Lamela,Felaini,Markovic,Sancez,nisu pokazali nista.Nadam se da Cabelli treba jos malo vremena za adaptaciju,a nakon toga krece njegovo vreme.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Bolesti statistike... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolesti statistike...   Bolesti statistike... - Page 5 EmptySub 4 Okt 2014 - 15:04

Ja ipak ne bih gledao u komšijska dvorišta da gledam Fellaini-a, Lamella-u, Markovića, Sancheza i ostale.

Ja prvo pogledam u svoje dvorište i vidim šta ima.

Golman nam je Krul i nemamo boljeg. Elliott mi ne bi branio ni za dvorište.

Desni bek je Janmaat jer nemamo niti jednog drugog desnog beka. Ryan Taylor je povređen.

Ko će igrati štopera pored Coloccini-a, jer je njemu, čini se, ma kako igrao, mesto zagarantovano, se bore Williamson i Steven Taylor. Obojica su sirovine kakvih nema na svetu. Williamson je championship igrač i niko me ne može ubediti da je on dovoljno dobar za Prermier League. Ovaj Steven Taylor igra deset godina i nije uopšte napredovao. Smešni su mi obojica, odnosno sva trojica, jer bi tu dodao i Coloccini-a.

Dok je Santon povređen, levog beka nam igraju Dummett i Haidara. Dummett je bolji defanzivac, dok je Haidara bolji ofanzivac. Ako igrate Football Manager, posle jedne dobre sezone na levom beku Haidara bi završio u Juventusu ili Napoli-u za 12 miliona funti a Dummett u recimo Oxford-u ili Swindon-u. Obojica nam igraju samo dok se Santon ne oporavi od povrede.

U veznom redu imamo Cabella-u, koji zna sa loptom, ali on niti jednom nije pretrčao svog čuvara. Nekoliko puta je šutnuo sa distance i to veoma neprecizno. Nizak je, mršav je, što znači da ne treba da ulazi u duele a on baš naprotiv, pokušava da prođe kroz trojicu protivničkih igrača i naravno, izgubi loptu.

Colback je trkač ali samo izgleda to i zna. Gledao sam ga nekoliko mečeva i on je navodno preuzeo da izvodi sve prekide, koje nema pojma da izvodi. Pored njega igra Tiote, koji ima više žena nego što je dao golova za klub.

Desno krilo nam igra Sissoko i garantujem vam da je na tom mestu trenutno od njega bolji i Gaby Obertan. Sissoko je za mene SIROVINA i to mogu da potpišem Levo krilo konstantno nam igra Gouffran, koji je totalno izgubljen ove sezone. Bleda senka igrača koji je došao u NUFC pre dve godine.

Anita je nepravedno ispao iz tima, i on je kolateralna šteta od kad se Tiote vratio u tim. Meni bi Anita uvek igrao u startnih XI pre recimo Colback-a.

U napadu imamo Riviere-a, koji je odsečen i Cisse-a, za kojeg se nadam da će imati dobru sezonu. Ferreyara kako kaže Pardew, još treba da trenira kako bi dostigao Premijerligaški nivo. Kako zna da treba da dostigne Premijerligaški novo, kada nije odigrao niti minuta u Premier League? Ayoze Perez? Gledaćemo ga sledeće sezone u Championship-u. Imaće 46 utakmica da se dokaže.

Mogao bi Alan Pardew da makar pokuša i sa dva špica u napadu.

Naravno da nam u timu fali i Siem De Jong, kojeg nećemo gledati pre 2015. godine i mladi Aarons, koji nas je sve kupio sa tri dobra meča. Međutim, naš je problem što se mi uzdamo u klinca koji ima svega 18 godina a ne u klipane od 25 godina koji treba da su nosioci igre a oni to nisu.

Mladi Armstrong je potencijal, mada ako on bude odigrao dobro dve sezone, ja ga 2018. godine ne vidim u NUFC-u već u Everton-u, Tottenham-u i ostalim timovima sa veoma jasnim ambicijama.

Sammy Ameobi, Vučkić, Abeid i ostali igrači koji dobijaju epizodne uloge, ja mislim da im je ovo poslednja sezona kod nas, ako ne odigraju kako treba.

Jedna stvar mi nikako ne ide u glavu. Mi pozajmimo Marveaux-a nekim francuzima (Gengamp) koji igraju Europe League i pobede PAOK rezultatom 2:0 i pogađate ko je postigao oba gola? Naravno Marveaux.

Pozajmimo Yanga Mbiwa-u rimskoj ekipi Romi i on je najbolje ocenjeni defanzivac tog tima i igra Champions League protiv Man City-a na Etihad-u i odlično odigra u remiju svog tima 1:1.

Ben Arfa je priča za sebe, ali nemojte mi reći da je Jack Colback (riđokosi Pirlo kako ga je nazvao Roy Hodgson) bolji od Hatem-a.

Kako neko ko nije dovoljno dobar za NUFC, kad ode na pozajmicu bude dovoljno dobar da igra Champions League i Europa League u klubu u kojem je na pozajmici?

Zato i jesmu tu gde jesmo, na 19. mestu na tabeli Premier League.

Hvala.


Poslednji put izmenio Savic dana Sub 4 Okt 2014 - 18:52, izmenio ukupno 5 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Bolesti statistike... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolesti statistike...   Bolesti statistike... - Page 5 EmptySub 4 Okt 2014 - 15:27

Savic ::

Jedna stvar mi nikako ne ide u glavu. Mi pozajmimo Marveaux-a nekim francuzima (Gengamp) koji igraju League Europe i pobede PAOK rezultatom 2:0 i pogađate ko je postigao oba gola? Naravno Marveaux.
Pozajmimo Yanga Mbiwa-u rimskoj ekipi Romi i on jabolje ocenjeni defanzivac tog tima i igra Champions League protiv Man City-a na Etihad-u i odlično odigra u remiju svog tima 1:1.
...sa većinom tvojeg viđenja bih se mogao složiti...ovo što sam izdvojio je čisto jer mi je posebno upalo...ne razumijem samo kako ti ne ide u glavu?...pa to je najnormalnija stvar kod AP koji ne zna procijeniti igrača niti mu zna odrediti potencijal koji taj isti posjeduje...mene posebno boli Mbiwa jer taj čovjek nije šanse prave dobio u našem klubu i to isključivo zbog AP - pa Will i Colo su u ovih par kola skupili više grešaka nego Mbiwa cijele dvije sezone ali se Mbiwu odmah micalo i pokazivalo glavnim krivcem za sve...
...i bivši Mackem po meni sasvim solidno izvodi prekide...čak bih se usudio reći da su mu lopte poprilično opasne (često, ne stalno) i više mi se sviđaju njegove nego Cabayeve svojedobno...Sissoko definitivno igra na krivoj poziciji a znamo tko ga tamo stalno stavlja...Aniti svaka čast no u trokutu Tiote, Colback, Anita ja bih se isto opredijelio za prvu dvojcu a Anitu koristio kao solidnu zamjenu...riđokosi sigurno nije bolji igrač od Hatema ali je sigurno sto puta korisniji, srčaniji, požrtvovaniji i (žalosno je to reći ali..) barem dvostruko više voli ovaj klub od vječitog talenta koji bi malo piškio a malo kakio...
...i sada za kraj - ja sam uvjeren da mi imamo sasvim solidnu momčad (izuzev CB pozicija) i da samo zbog idota AP smo tu gdje smo...s ovom ekipom bi svaki imalo taktički potkovan trener bio među prvih deset u EPL i to odgovorno tvrdim...skupu igračku smo dali u ruke djetetu razbijaču i očekujemo da ostane cijela - mrzim debelog i sve oko njega ali nije za ovo sadašnje stanje on toliko kriv kao trener...
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Bolesti statistike... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolesti statistike...   Bolesti statistike... - Page 5 EmptySub 4 Okt 2014 - 15:57

Savic ::
Ja ipak ne bih gledao u komšijska dvorišta da gledam Fellaini-a, Lamella-u, Markovića, Sancheza i ostale.

Ja prvo pogledam u svoje dvorište i vidim šta ima.

Golman nam je Krul i nemamo boljeg. Elliott mi ne bi branio ni za dvorište.

Desni bek je Janmaat jer nemamo niti jednog drugog desnog beka. Ryan Taylor je povređen.

Ko će igrati štopera pored Coloccini-a, jer je njemu, čini se, ma kako igrao, mesto zagarantovano, se bore Williamson i Steven Taylor. Obojica su sirovine kakvih nema na svetu. Williamson je championship igrač i niko me ne može ubediti da je on dovoljno dobar za Prermier League. Ovaj Steven Taylor igra deset godina i nije uopšte napredovao. Smešni su mi obojica, odnosno sva trojica, jer bi tu dodao i Coloccini-a.

Dok je Santon povređen, levog beka nam igraju Dummett i Haidara. Dummett je bolji defanzivac, dok je Haidara bolji ofanzivac. Ako igrate Football Manager, posle jedne dobre sezone na levom beku Haidara bi završio u Juventusu ili Napoli-u za 12 miliona funti a Dummett u recimo Oxford-u ili Swindon-u. Obojica nam igraju samo dok se Santon ne oporavi od povrede.

U veznom redu imamo Cabella-u, koji zna sa loptom, ali on niti jednom nije pretrčao svog čuvara. Nekoliko puta je šutnuo sa distance i to veoma neprecizno. Nizak je, mršav je, što znači da ne treba da ulazi u duele a on baš naprotiv, pokušava da prođe kroz trojicu protivničkih igrača i naravno, izgubi loptu.

Colback je trkač ali samo izgleda to i zna. Gledao sam ga nekoliko mečeva i on je navodno preuzeo da izvodi sve prekide, koje nema pojma da izvodi. Pored njega igra Tiote, koji ima više žena nego što je dao golova za klub.

Desno krilo nam igra Sissoko i garantujem vam da je na tom mestu trenutno od njega bolji i Gaby Obertan. Sissoko je za mene SIROVINA i to mogu da potpišem Levo krilo konstantno nam igra Gouffran, koji je totalno izgubljen ove sezone. Bleda senka igrača koji je došao u NUFC pre dve godine.

Anita je nepravedno ispao iz tima, i on je kolateralna šteta od kad se Tiote vratio u tim. Meni bi Anita uvek igrao u startnih XI pre recimo Colback-a.

U napadu imamo Riviere-a, koji je odsečen i Cisse-a, za kojeg se nadam da će imati dobru sezonu. Ferreyara kako kaže Pardew, još treba da trenira kako bi dostigao Premijerligaški nivo. Kako zna da treba da dostigne Premijerligaški novo, kada nije odigrao niti minuta u Premier League? Ayoze Perez? Gledaćemo ga sledeće sezone u Championship-u. Imaće 46 utakmica da se dokaže.

Mogao bi Alan Pardew da makar pokuša i sa dva špica u napadu.

Naravno da nam u timu fali i Siem De Jong, kojeg nećemo gledati pre 2015. godine i mladi Aarons, koji nas je sve kupio sa tri dobra meča. Međutim, naš je problem što se mi uzdamo u klinca koji ima svega 18 godina a ne u klipane od 25 godina koji treba da su nosioci igre a oni to nisu.

Mladi Armstrong je potencijal, mada ako on bude odigrao dobro dve sezone, ja ga 2018. godine ne vidim u NUFC-u već u Everton-u, Tottenham-u i ostalim timovima sa veoma jasnim ambicijama.

Sammy Ameobi, Vučkić, Abeid i ostali igrači koji dobijaju epizodne uloge, ja mislim da im je ovo poslednja sezona kod nas, ako ne odigraju kako treba.

Jedna stvar mi nikako ne ide u glavu. Mi pozajmimo Marveaux-a nekim francuzima (Gengamp) koji igraju League Europe i pobede PAOK rezultatom 2:0 i pogađate ko je postigao oba gola? Naravno Marveaux.

Pozajmimo Yanga Mbiwa-u rimskoj ekipi Romi i on jabolje ocenjeni defanzivac tog tima i igra Champions League protiv Man City-a na Etihad-u i odlično odigra u remiju svog tima 1:1.

Ben Arfa je priča za sebe, ali nemojte mi reći da je Jack Colback (riđokosi Pirlo kako ga je nazvao Roy Hodgson) bolji od Hatem-a.

Kako neko nije dovoljno dobar za NUFC a dovoljno je dobar da igra Champions League i Europa League?

Zato i jesmu tu gde jesmo, na 19. mestu na tabeli Premier League.

Hvala.

Potpisujem svaku rečenicu, svaka čast.

Jedino bi mogao da dodam da Sissoko nije desno krilo, i da bi bio puuuuno bolji kad bi imao ulogu box to box igrača u sredini veznog reda.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Bolesti statistike... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolesti statistike...   Bolesti statistike... - Page 5 EmptySub 4 Okt 2014 - 16:22

Sve sto je receno je ok, i u svemu tome ja vidim jednog krivca AP. Nikog vise. Upravo one recenice igraci koji nisu nama dobri igraju kljucne uloge kada odu od nas. Ko je tu kriv? Onaj ko ne zna sta da radi sa njima. Ja vec minimum 2 godine govorim da treba AP govnjivom motkom isterati. Krmaca unistava na svoj nacin klub, ali ko je napravio losu situaciju u svlacionici? Ja garantujem da kada bi bilo ko od nas preuzeo klupu newcastle-a, da bi bilje vodili klub od AP.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Bolesti statistike... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolesti statistike...   Bolesti statistike... - Page 5 EmptySub 4 Okt 2014 - 17:01

Odusevio si me ovim tekstom Savicu! Sve si lepo objasnio i sve je u potpunosti tacno.Nemam sta puno da dodam.
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Bolesti statistike... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolesti statistike...   Bolesti statistike... - Page 5 EmptySub 4 Okt 2014 - 18:24

Papiss Cisse has now scored more league goals this season (4) than the rest of the Newcastle squad combined (3).
Ovo je bolesno i sramotno...odigrao je samo jednu i pol utakmicu
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Bolesti statistike... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolesti statistike...   Bolesti statistike... - Page 5 EmptySub 4 Okt 2014 - 18:43

Hvala Riotu i Pedji na lepim rečima i pozitivnu kritiku za moj tekst.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Bolesti statistike... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolesti statistike...   Bolesti statistike... - Page 5 EmptySub 4 Okt 2014 - 18:49

Savic ::
Hvala Riotu i Pedji na lepim rečima i pozitivnu kritiku za moj tekst.

Dodao bih još jednu pozitivnu kritiku.
A podatak od toon72...kao što sam rekao u temi današnje utakmice,kada tog čovu krene,onda možemo nečemu da se nadamo.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Bolesti statistike... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolesti statistike...   Bolesti statistike... - Page 5 EmptySub 4 Okt 2014 - 21:28

Možda bi tekst bio i bolji da sam imao više vremena da ga napišem. Počeo sam da ga pišem 55 minuta pre meča sa Swansea, ali sam morao da izađem sa klincem u šetnju. Došao sam u 15.45h i sklepao sam tekst za 15 minuta. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Bolesti statistike... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolesti statistike...   Bolesti statistike... - Page 5 EmptyNed 5 Okt 2014 - 1:16

Odlično si ga sklepao.Svaka ti je na mestu.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Bolesti statistike... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolesti statistike...   Bolesti statistike... - Page 5 EmptySub 11 Okt 2014 - 14:19

Broj kreiranih šansi:

Cabella: 16 Sissoko: 9 Colback: 7 Gouffran: 5 Janmaat: 5 Haidara: 4 Obertan: 4 Dummet: 4 Riviere: 4 Tiote: 3
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Bolesti statistike... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolesti statistike...   Bolesti statistike... - Page 5 EmptyČet 30 Okt 2014 - 18:20

Do sada ovako izgledaju neki statistički pokazatelji EPL...jako me iznenadilo Colbackovo mjesto među najpreciznijim dodavačima...
Bolesti statistike... - Page 5 B1NdCkcCYAEtn9u
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Bolesti statistike... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolesti statistike...   Bolesti statistike... - Page 5 EmptyČet 30 Okt 2014 - 20:42

Pa, kad su mu pasovi na pet-šest metara od njega. Imao je jedini duži pas od 10 metara, ovaj sad, kad je proigrao Sammy Ameobi-a protiv Tottenham-a.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Bolesti statistike... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolesti statistike...   Bolesti statistike... - Page 5 EmptyČet 30 Okt 2014 - 21:11

Savic ::
Pa, kad su mu pasovi na pet-šest metara od njega.
...eto pravi igrač za Barcelonu! Smile ...pretpostavljam da ti nije baš najbolje sjeo...nisam mu ni ja još zaboravio no meni se čini da ima i muda i srce - dobro je takvoga imati u momčadi...
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Bolesti statistike... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolesti statistike...   Bolesti statistike... - Page 5 EmptyČet 30 Okt 2014 - 22:18

Nije da ne volim Colback-a, ali on samo zna da trči i ništa više. Da se ne lažemo, takav je i Paul Dummett, ali Dummett je jedan od nas i u svakom meču daje 100% sebe.

Mislim, ne možeš u timu imati 10 violina i da su svi dobri tehničari ali Colback me još uvek nije kupio nekom dobrom partijom a odigrao je svaki meč.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Bolesti statistike... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolesti statistike...   Bolesti statistike... - Page 5 EmptyPet 31 Okt 2014 - 7:11

Doveli smo ga iz sunderlanda, ne iz barselone :-D
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Bolesti statistike... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolesti statistike...   Bolesti statistike... - Page 5 EmptyPet 31 Okt 2014 - 7:28

Pa daje i on 100% od sebe, samo što on i nema puno toga za dati, to je što je :-)
Naš Gatuzo.
A i dobro je sredio Turea...visio je nad njim..
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Bolesti statistike... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolesti statistike...   Bolesti statistike... - Page 5 EmptyPet 31 Okt 2014 - 9:11

Selektor reprezentacije Engleske Roy Hodgson ga je nazvao Ginger Pirlo (riđokosi Pirlo).

Bolesti statistike... - Page 5 Facepalm
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Bolesti statistike... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolesti statistike...   Bolesti statistike... - Page 5 EmptyPet 31 Okt 2014 - 10:18

Savic ::
Selektor reprezentacije Engleske Roy Hodgson ga je nazvao Ginger Pirlo (riđokosi Pirlo).

Bolesti statistike... - Page 5 Facepalm

Navijači Sunderlanda su ga zvali Paul Scholes Smile
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Bolesti statistike... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolesti statistike...   Bolesti statistike... - Page 5 EmptyPon 3 Nov 2014 - 20:38

Evo školskog primjera za naslov ove teme:

Bolesti statistike... - Page 5 B1ij_BCCYAAIKhQ
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Bolesti statistike... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolesti statistike...   Bolesti statistike... - Page 5 EmptyPon 3 Nov 2014 - 20:42

Šta ti je statistika, bože moj.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Bolesti statistike... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolesti statistike...   Bolesti statistike... - Page 5 EmptyPon 3 Nov 2014 - 21:11

Vidis da treba samo muski igrati.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Bolesti statistike... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolesti statistike...   Bolesti statistike... - Page 5 EmptyPon 3 Nov 2014 - 21:48

A i liga je vesela, zabodes 3 pobede i skocis 10 mesta. Svi su kilavi.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Bolesti statistike... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolesti statistike...   Bolesti statistike... - Page 5 EmptyUto 4 Nov 2014 - 0:39

Ovo pokazuje da smo ove zadnje utakmice odigrali maksimalno disciplinovano,borbeno,i vrlo mudro.Rezultat se vidi.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Bolesti statistike... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolesti statistike...   Bolesti statistike... - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Bolesti statistike...
Nazad na vrh 
Strana 5 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: English Premier League-
Skoči na: