Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Nenad Kovačević

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Nenad Kovačević Empty
PočaljiNaslov: Nenad Kovačević   Nenad Kovačević EmptySub 13 Okt 2007 - 19:10

Nadam se da je većina ljudi koji posećuju ovaj forum gledala danas utakmicu izmedju reprezentacija Jermenije i Srbije koja se završila rezultatom 0:0.

Pre nekih mesec dana vodila se polemika koga bi smo voleli da vidimo u dresu Newcastle-a.Neko je rekao Luka Modrić,neko Moutinho,neko van der Vart itd.

Medjutim od imena koja su se izdvojila zapamtio sam ime Nenada Kovačevića.Tom prilikom sam rekao da ne bih voleo da ga vidim u crno-belom dresu jer je "cigan" kao igrač.Posle današnje utakmice Srbije želim da ga više u životu ne gledam na zelenom terenu.Zašto?Evo zašto.Zato što je danas pokazao pravi "ciganski" mentalitet.
1.situacija: Hoće sve sam da predribla a kada izgubi loptu onda STOJI i na centru i gleda kontru protivničkih igrača.
2.situacija: Kovačević Izvodi slobodan udarac sa nekih 40.metara od protivničkog gola i izvodi ga tako da lopta bukvalno ide po zemlji a mi u timu imamo Žigića(202cm),Stepanova,Ivanovića...Jermenci izbijaju loptu i prave kontru a on STOJIi na centru igrališta,ni da se pomeri.
3.situacija: Jedan Jermenac je malo žešće ušao u duel sa njim i on odmah hoće da se tuče...i žali se sudiji!!!
4.situacija: Rve se sa tri protivnička igrača pored aut linije i naravno gubi loptu.Ovi brzo izvode aut a on STOJI!!!


CIGAN je kao igrač a verovatno i kao čovek.


Nenad Kovačević FootballImage19042

p.s.
izvinjavam se romskoj manjini
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Nenad Kovačević Empty
PočaljiNaslov: Re: Nenad Kovačević   Nenad Kovačević EmptySub 13 Okt 2007 - 20:37

ma kakav crni Kovacevic,nece taj doci....a posebno bi voleo da vidim Moutinha i Luku Modrica...
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
MT_MU

MT_MU


Broj poruka : 7
Godina : 38
Localisation : Konjarnik
Datum upisa : 16.10.2007

Nenad Kovačević Empty
PočaljiNaslov: Re: Nenad Kovačević   Nenad Kovačević EmptyČet 18 Okt 2007 - 16:47

Da, ocajan je na zadnjim mecevima reprezentacije.
A Duljaj na klupi...
Klemente bas ima neke cudne stavove.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Nenad Kovačević Empty
PočaljiNaslov: Re: Nenad Kovačević   Nenad Kovačević EmptyČet 18 Okt 2007 - 19:47

Ja sam bio za da ga eventualno dovedu jer sam mislio da moze borbenoscu da podigne ekipu. Ali stvarno vise ne stojim iza toga i sto se mene tice - nek se tera u pizdu materinu, kao i cela idiotska selekcija i pomenuti selektor. Necu vis eda gledam nikog od njih! bednici!
Sve to stiji sto je Vlada rekao, a ja bih jos dodao onaj kretenski start protiv portugala kad smo iz slobodnjaka popili gol. Nesa je dokazao klasu:)
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Nenad Kovačević Empty
PočaljiNaslov: Re: Nenad Kovačević   Nenad Kovačević EmptyPet 19 Okt 2007 - 9:47

A šta tek da kažemo za reprezentaciju Engleske...

Vode 0:1 protiv Rusije u Moskvi...u drugo poluvreme ulaze zaista veoma dobro i hrabro,Gerard promašuje zicer za 0:2,zatim isto to čini i Rooney...i onda povlačenje...

I naravno da ćeš primiti golove kad protivnik krene na sve ili ništa.
I zato McClaren OUT !!!

Jel' zna neko broj mobilnog Joze Mourinh-a??? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Nenad Kovačević Empty
PočaljiNaslov: Re: Nenad Kovačević   Nenad Kovačević EmptyPet 19 Okt 2007 - 12:10

Da, ladno ce Englezi da ispuse. Hehe. A gotivim njih, nije da sam navijac ali ih gotivim. MA cuti, jos bolje ako ne odu - nece imati ko da nam se izlomi igrajuci za reprezentaciju!
Ma McClaren je glupak. Mada oni realno nikad nista nece uraditi. Ko god ih vodio!
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Nenad Kovačević Empty
PočaljiNaslov: Re: Nenad Kovačević   Nenad Kovačević EmptyPet 19 Okt 2007 - 13:03

ocekuje se da Martin O'Neill ili Jose Mourinho postanu selektori Engleske reprzentacije...nemogu da verujem da su tako losi...imaju ekipu da osvoje evropsko prventsvo....nego ih muce povrede i onaj Meklaren....bolje da pozovu Steven Taylora,da decko malo dobije sansu...ili Milnera...nego zovu matorog Sol Campbela i Joleana Lescotta...uzas !
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Nenad Kovačević Empty
PočaljiNaslov: Re: Nenad Kovačević   Nenad Kovačević EmptyPet 19 Okt 2007 - 14:44

Ma kakva ekipa za osvananje, nemaju oni teorije. to se pale njihovi novinari da bi mogli da osvoje ali to su puste zelje, realno gledano! Nikakvu igru nisu pokazali u kvalifikacijama a na velikim takmicenjima im je polu-finale max domet. I to kad ih ukenja. Pogledaj im ekipu - polovnjak do polovnjaka i jedan do dva vrhunska igraca!
Nazad na vrh Ići dole
Miki

Miki


Broj poruka : 321
Datum upisa : 05.07.2007

Nenad Kovačević Empty
PočaljiNaslov: Re: Nenad Kovačević   Nenad Kovačević EmptyUto 23 Okt 2007 - 10:52

O cemu vi pricate mi smo 32. na svetu Laughing za malo da se kvalifikujemo na ep Laughing a vi udarili po Englezima What a Face Krivi nam Sestko sad Klemente ko je sledeci...?

MITO I KORUPCIJA jocolor
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Nenad Kovačević Empty
PočaljiNaslov: Re: Nenad Kovačević   Nenad Kovačević Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Nenad Kovačević
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Transferi i špekulacije-
Skoči na: