Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Wolves (H)

Ići dole 
+12
swiperr
NUFC CRO
Dinko
Admin-Roby
Dominik
RIOT
moody
Srki
Savic
Thug
Alan Smith17
spira
16 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Wolves (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Wolves (H)   Wolves (H) - Page 2 EmptyNed 27 Mar 2011 - 23:25

Ostaje da vidimo. Valjda ce se opustiti i pokazati sta ume. Inace smo najebali Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Wolves (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Wolves (H)   Wolves (H) - Page 2 EmptyPon 28 Mar 2011 - 15:37

Ja prvi ne volim najave tipa "must-win game", "najebali smo ako puknemo", "utakmica za šest poena" i slično, ali ako ne dobijemo Wolves-e, nemamo šta ni da tražimo u PL.

Tiote i R.Taylor su pod suspenzijom, Ben Arfa neće biti spreman, ali nam se u tim vraćaju Barton i možda Jose. E, da, i Ameobi. Smile

Da sam na Pardew-ovom mestu kao što nisam, posle prethodne utakmice bih se dobro zapitao da li od prvog minuta ubaciti Ferguson-a u startnih 11, umesto beskorisnog šupka Jonas-a. Najverovatnije ćemo startovati sa dva špica, Best-om i Šolom, a možda u timu vidimo i Ireland-a.

Moja procena:

.......................................Harper............................................

Simpson..................Colo...........Wili..............................Ferguson

Barton................Nolan...........Guthrie..........................Gutierrez

............................Best.............Nažalost, Šola............................

Možda Jose E umesto malog Ferguson-a ili Ireland umesto Guthrie-a, ali mislim da neću puno omašiti. Kad nemate izbora, taktika je vrlo predvidiva. Osim ako ste potpuni idiot od trenera kao Pardew pa pokušate sa onom formacijom od prošle utakmice zbog koje i dalje imam traume.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Wolves (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Wolves (H)   Wolves (H) - Page 2 EmptyPon 28 Mar 2011 - 18:27

Jonas je meni solidan,nebi ga nazvao beskorisnim supkom....On je jedini igrac koji ne vraca loptu nazad kad zagusti,i ne gubi toliko loptu ko Nolan,Ameobi,Lovenkrands ili Best.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Wolves (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Wolves (H)   Wolves (H) - Page 2 EmptyPon 28 Mar 2011 - 21:50

Jonas cesto jedini ima namjeru i ideju krenuti naprijed.Nazalost nije toliki znalac kako on misli da jeste pa cesto samo beskorisno trckara dok ne izadje u aut ili mu uzmu loptu.Ali ne mogu zamisliti nikoga boljeg na toj poziciji. A kakvih konja imamo u ekipi, prvo njih treba zamijeniti pa onda ove sto bar lice na nesto.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Wolves (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Wolves (H)   Wolves (H) - Page 2 EmptyPon 28 Mar 2011 - 22:14

nemojte da mi dirate jonasa!!! on je za razliku od nekih konstantan...prozivajte ameobija, lovena, nolana koji malo trci i ostale, a jonasa ne dirajte! Very Happy salu na stranu on je u odnosu na gore napomenute (svaka cast nolanu za golove ali ne radi sto bi trebao u vezi, ne povezuje odbranu sa napadom i ne trci nikako) na lovena i solu necu ni da trosim reci...
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Wolves (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Wolves (H)   Wolves (H) - Page 2 EmptyPon 28 Mar 2011 - 22:51

jonas ide ko metak ali kad treba dat gol nemoze pogodit okvir gola..
vratimo se temi......

newcastle vs wolves
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Wolves (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Wolves (H)   Wolves (H) - Page 2 EmptyUto 29 Mar 2011 - 6:48

Nece biti prenosa na nijednom Sport klubu.U subotu ce prenositi sve tekme sem nase.Znaci,stream.A prenosice nam gostovanje Aston Villi sledece nedelje.

Mislim da ovaj peder ne bi smeo da pusti Hatema protiv Wolvesa,jer ovaj treba odigrati bar jednu tekmu za rezerve,da se vidi u kakvom je stanju (pre svega,psihickom).Ali,to je Pardew.Ocekujem neku novu formaciju tipa 3-2-3-2 ili 4-1-1-2-1-1 lol!
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Wolves (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Wolves (H)   Wolves (H) - Page 2 EmptyUto 29 Mar 2011 - 10:24

Jonas jeste beskoristan.

Previše trčanja, premalo znanja.

Da, okrene se i ide ka golu, vuče loptu i šta - izgubi je. Centaršut mu je očajan za jednog krilnog igrača, previše pokušava da reši prostim guranjem lopte u prazan prostor i trčanjem za njom, a pasovi po zemlji su mu katastrofa.

Da je fudbal samo trčanje, onda bismo trebali njega da dovedemo pa da budemo najbolji na svetu : http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/athletics/8970293.stm
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Wolves (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Wolves (H)   Wolves (H) - Page 2 EmptyUto 29 Mar 2011 - 11:26

jonas je odlican kakvih sve imamo
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Wolves (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Wolves (H)   Wolves (H) - Page 2 EmptyUto 29 Mar 2011 - 16:41

cekaj a sta radi ameobi? jonas bar pretrci nekoga, sta radi loven? sta rade ostali? ako je jonas beskoristan kakav je ostatak ekipe...
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Wolves (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Wolves (H)   Wolves (H) - Page 2 EmptyUto 29 Mar 2011 - 17:25

Još gori. Ali to ne znači da je Jonas super, nego da smo mi sranje.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Wolves (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Wolves (H)   Wolves (H) - Page 2 EmptyUto 29 Mar 2011 - 17:35

Istina je da Jonas ima svoje rupcage ali mislim da tu levu stranu OK drzi. Bukvalno. Ume da zadrzi loptu u nogama, mada to treba da radi neko ko je centralan na terenu a ne krilo ali jebga - to smo mi, promulja tu i tamo nesto. Agresivan je, kida, nadomescuje borbenoscu to sto mu fali u umecu.
Po meni ga ne treba dirati.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Wolves (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Wolves (H)   Wolves (H) - Page 2 EmptyUto 29 Mar 2011 - 18:53

Jonas-a i Enrique-a po levoj strani nebi dirao uopste! Samo nam desna strana nestima+napad
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Wolves (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Wolves (H)   Wolves (H) - Page 2 EmptyUto 29 Mar 2011 - 21:22

ne stimaju nama mnoge stvari...al dobro...Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Wolves (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Wolves (H)   Wolves (H) - Page 2 EmptySre 30 Mar 2011 - 8:15

Jonas je super kakvi smo mi, ne dirati ga dok se ne dovedu svi u timu na bar njegov nivo.Pa onda krenuti.Mislim da je mogao otici negdje kad smo ispali ali je ostao, tako da i to treba imati na umu.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Wolves (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Wolves (H)   Wolves (H) - Page 2 EmptySre 30 Mar 2011 - 17:43

Centarsut mu je zaista uzas i nikako ne shvatam kako to ne moze da dovede u red. Treningom se takve stvari srede - zuvaj 2000 puta posle treninga i nacices stos kako da je sutnes da valja. Nije to dribling pa ili imas talenat ili ne - jebeno zuvanje lopte je u pitanju. To jeste ogroman hendikep za igraca kome je posao da upravo to radi ali sta sad. Kao sto rekoh ima vise pluseva nego minusa tako da je po meni ok.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Wolves (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Wolves (H)   Wolves (H) - Page 2 EmptySre 30 Mar 2011 - 19:18

Ne vredi Srki vežbati centaršut ako ne znaš. Recimo, Lothar Matthäus je ostajao sa Ćirkovićem posle treninga da ovaj uvežbava centaršut. Posle svakog treninga isti onaj Milivoje koji nas je sprečio da uđemo u Champions League je imao zadatak da iscentrira od 300 do 500 puta. Na treningu je išlo tu i tamo, međutim, kada dođe utakmica, lopta u kukuruze...

Lothar video o čemu se radi i odustao. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Wolves (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Wolves (H)   Wolves (H) - Page 2 EmptySre 30 Mar 2011 - 19:20

ma da jonas salje laserski precizne lopte sta to vrijedi kad je nema tko ulovit i ubacit u gol...prodan carroll...

protiv birminghama nasa zadnja pobjeda jonas obe asistencije...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Wolves (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Wolves (H)   Wolves (H) - Page 2 EmptySre 30 Mar 2011 - 19:39

A dobro Cirko je debilko svoje vrste. Ipak se pravim treningom to da doterati.
Nazad na vrh Ići dole
NUFC CRO

NUFC CRO


Broj poruka : 541
Godina : 52
Localisation : Požega,HR
Datum upisa : 09.04.2008

Wolves (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Wolves (H)   Wolves (H) - Page 2 EmptyČet 31 Mar 2011 - 15:41

Jonas je izraziti dešnjak.a igra na lijevoj strani,zato ima loš centaršut."Kontra" noga je zbog udaraca prema golu,ima on solidan šut,ali ga premalo koristi.To mu jedino mogu zamjeriti.
U Mallorci je igrao desno krilo,kod Maradone je igrao desnog beka.
Jonas je bogomdan igrač za taktičke zadatke,za mijenjanje strane s drugim krilom,ali mi drugo krilo nemamo.Routledge nije imao ni jedan centaršut kako valja s desne strane,iako je dešnjak.Kad staviš Bartona na krilo,on se povlači prema sredini gdje mu je i prirodna pozicija,a Simpson je predefenzivan.
Da je bar R. Taylor spreman,ja bi na Pardew-ovom mjestu priliku dao njemu.U ovoj situaciji,gurnuo bih Ben Arfu na krilo.

----------------Harper-------------
Simpson----Colo---Saylor---Jose
----------------Tiote----------------
Arfa----------Barton--------Jonas
----------------------Nolan----------
-----------Shola(Best)--------------
Nazad na vrh Ići dole
http://newcastleutd.blog.hr
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Wolves (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Wolves (H)   Wolves (H) - Page 2 EmptyČet 31 Mar 2011 - 17:24

I Ben Arfa nebi dobro igrao na krilu....nema neki centarsut,i stalno vuce ka sredini....Barton ima sjajan centarstu ali i on isto vuce stalno ka sredini....jedino guttierez radi to sto treba da radi,samo nema centarsut....eh kad bi spojili nekako Gutierreza i Bartona....Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Wolves (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Wolves (H)   Wolves (H) - Page 2 EmptyČet 31 Mar 2011 - 17:53

protiv citya je hughton stavio ben arfu i jonasa zajedno u igru na krila ali je de jong slomio nogu hatemu znate sve i sami...

uglavnom za ovu utakmicu nema ni ben arfe ni tiotea....

igrat ce guthrie i ireland vjerojatno
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Wolves (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Wolves (H)   Wolves (H) - Page 2 EmptyPet 1 Apr 2011 - 11:42

Nek igra i cistacica samo da ih koknemo!
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Wolves (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Wolves (H)   Wolves (H) - Page 2 EmptyPet 1 Apr 2011 - 13:05

nek igra i debeli! Very Happy samo da se posle tekme upisu 3 boda! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Wolves (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Wolves (H)   Wolves (H) - Page 2 EmptyPet 1 Apr 2011 - 17:56

Kad bi videli debelog odmah bi bilo 0-3 za goste. Zbog skrnavljenja tv slike alien
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Wolves (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Wolves (H)   Wolves (H) - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Wolves (H)
Nazad na vrh 
Strana 2 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» Newcastle vs Wolves
» Wolves - Newcastle
» NUFC - WOLVES 1 - 1
» Newcastle V Wolves 0:2
» Wolves - NUFC 1-1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: