Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Stoke city VS Newcastle united

Ići dole 
+8
Savic
NewBoy
Alan Smith17
spira
RIOT
Srki
Dinko
Thug
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Stoke city VS Newcastle united - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke city VS Newcastle united   Stoke city VS Newcastle united - Page 3 EmptySub 19 Mar 2011 - 21:21

ne znam, ali forma se ispoljava kroz lose utakmice, a lose utakmicve po ne postojanju taktike, vec ko kako zna i opal!! pre svake utakmice se sve sagleda, postavi igra prema protivniku, osmisli kako ce to sve izgledati...a ne aj momci izadjite i igrajte, imate gol, to je ono sa mrezom, i probajte da ubacite to okruglo u nju, i onda je to nesto sto ne mogu da se setim kako ze zove, tako izgleda prematch kod pardewa, jos pita bartona za savet koji broj da rokne na ruletu...forsira lovena, zasto? vidi da ne ide! forsira povredjene igrace, zasto? pusti ljude da odmore, gust je raspored do kraja!trebace nam, ne znam, ali sa svojim poznavanjem fudbala, verovatno bi vise uradio od pardewa! ako ce vec nekog da forsira, forsiraj klince, pusti ih da se kale! kako ce postati igraci ako ne igraju? draze mi je da vidim rangera nego lovena sholu, i ostale drtine koji vise smetaju nego sto doprinose, kad se sagleda, svi ovi faktori uticu na nesto sto kad se sve ovo sklopi, sve negativno, i nista se ne uradi, a zovu to nesto forma, to je moje misljenje, da se sve stavi tamo gde jeste, sve bi bilo ok! nek izgubimo, ali bar ljudi igrajte taj mrtvi fudbal, pa za to vas placaju!!! zivite od naroda, koji gleda i kupuje vase rekvizite, igrajte da ljudi vide da vam je stalo do igre, pokazite borbenost, i niko nece kriviti ni gazdu, ni trenera, vec neku visu silu, sreci i ostalo, ali da se igra i doci ce rezultati, tako bar ja mislim! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Stoke city VS Newcastle united - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke city VS Newcastle united   Stoke city VS Newcastle united - Page 3 EmptySub 19 Mar 2011 - 22:14

Sigurno je da je losa forma posledica kojecega: postavke igre, same igre, srece... Ali kada pogledamo nase rezultate koji pokazuju formu ekipe,onda vidimo da je to sve traljavo strasno.

Ne znam, ja sam ozbiljno zabrinut za opstanak. Pardew mi ne deluje kao lik koji zna svoj posao inace, kada je sve stabilno, a tek kad pocne panika za bodove mislim da ce da zabaguje momcina samo tako.

Pod hitno nesto mora da smisli u onoj svojoj tikvi inace odosmo mi ponovo po Coca-Colu!
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Stoke city VS Newcastle united - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke city VS Newcastle united   Stoke city VS Newcastle united - Page 3 EmptySub 19 Mar 2011 - 22:21

ma sve je do postave koja je na terenu....kad ti igra loven i ameobi u napadu sta mozes ocekivat...dosta je ljudi protiv smitha a on ako nista bar zaljepi za pod par igraca po utakmici i hebe sucima mater...
a lovena nema na mapi, vidio sam ga samo kad je 2 prilike upropastio...

ferguson je bio najbolji danas od nasih...ako se dobije wolves za 2 tjedna eto nas na 39 bodova....nada zadnja umire...

campbella je stavio da kupi visoke delepove lopte iz outa...
jonas i enrique su igrali po 20min....valjda ce biti fit obojica i ireland takodjer...tiotea nema 2 tekme zbog 10 kartona..
eto valjda se sad dokazalo da se mora uvijek igrat 4-4-2 s krilima jer drugacije se nemoze.....
nije propast izgubit u stokeu tu i veci ostavljaju bodove...
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Stoke city VS Newcastle united - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke city VS Newcastle united   Stoke city VS Newcastle united - Page 3 EmptySub 19 Mar 2011 - 22:49

ok nije propast izgubiti, ali ne 4:0...mislim da je saylor kopetentniji za delapove lopte...napad mi niko od ovih ne bi igrao...ni bangavi, ni kuqi, ni loven, pustio bi decu ima ih i ranger, jes ta je lik prsotina teska, al ima potencijal, i onaj mali sto je igrao u kupu, stao mi mozak sad, treba njih pustiti, mozda u zelji da se dokazu i afirmisu i urade nesto, imaju mnogo veci motiv nego ovi sto trenutno igraju, takodje se nadam da kada se povredjeni oporave da ce sve to lepse da ide, ali ne bi me cudilo da debeli nesto izmajmunise sad tipa shearer kada smo ispali...da opet smeni trenera! takodje se vec brinem jos par losih rezultata i odosmo mi...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Stoke city VS Newcastle united - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke city VS Newcastle united   Stoke city VS Newcastle united - Page 3 EmptySub 19 Mar 2011 - 23:09

Daleko od toga da je propast izgubiti u Stoke-u, pogotovo sto ljudi od nove godine pa na ovamo kao domacini nemaju poraz. Nisu naivna ekipa.
Nije problem u ovom porazu vec u celom spletu okolnosti: malo bodova uzimamo,pobedjujemo svaku 5. utakmicu, bodovna prednost se topi dok ekipe sa dna pumpaju i prilaze nam lagano!
Sto se tice utakmice sa Wolvesimam ne znam sta da mislim, sa njima se mucimo uvek kada sam gledao. Sve neresene sa njima imamo, niko nikoga ne moze da dobije. I sve 1-1 Evil or Very Mad



28.08.2010. PR Wolves 1-1 Newcastle
09.05.2004. PR Newcastle 1-1 Wolves
29.11.2003. PR Wolves 1-1 Newcastle

I onda, dok je jos Shearer igrao su nas izbacili iz FA Cupa. Smrde!








Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Stoke city VS Newcastle united - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke city VS Newcastle united   Stoke city VS Newcastle united - Page 3 EmptyNed 20 Mar 2011 - 11:03

stvarno vise ne znam sta da ocekujem kad je u pitanju nas tim sa nasim trenerom...stvarno bih voleo da znam sta njima covek prica pre utakmice, i na poluvremenu...zvalavi su wolvsi, peglaju samo, siledzije...ako ove nase mekane malo pipnu ode...
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Stoke city VS Newcastle united - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke city VS Newcastle united   Stoke city VS Newcastle united - Page 3 EmptyNed 20 Mar 2011 - 15:30

Pardew ne konta da ako nemas uopste odlicne/solidne napadace u igri,da se mora igrati 4-5-1 a ne 4-4-2 sa 2 retardirana napadaca....to onda bude ko da igramo sa 9 igraca....

ja bi igrao sa ovom formacijom do kraja sezone....


------------------Harper----------------

Simps-----Tayls-------Colo----Enriq/fergie
-----------------Tiote----------------------------
Barton-------Nolan--Guthrie--------Jonas

------------------Best--------------------------
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Stoke city VS Newcastle united - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke city VS Newcastle united   Stoke city VS Newcastle united - Page 3 EmptyNed 20 Mar 2011 - 15:55

Best i Ireland kao i mladi Folan su igrali u petak uveče po noćnim klubovima (Tup Tup Palace) u Newcastle-u.

Stoke city VS Newcastle united - Page 3 Leon-best-etsvbbxolfhbf Stoke city VS Newcastle united - Page 3 199881_10150134472282164_24094407163_6468716_3536734_n Stoke city VS Newcastle united - Page 3 197925_10150134470257164_24094407163_6468679_1911453_n Stoke city VS Newcastle united - Page 3 189249_10150127937552164_24094407163_6417538_3481231_n
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Stoke city VS Newcastle united - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke city VS Newcastle united   Stoke city VS Newcastle united - Page 3 EmptyNed 20 Mar 2011 - 17:14

ovo ko na Football menager opcija "tutoring". Da prenesu svoje znanje na mladog igraca
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Stoke city VS Newcastle united - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke city VS Newcastle united   Stoke city VS Newcastle united - Page 3 EmptyNed 20 Mar 2011 - 17:40

Ako zanemarimo to sto su u kafani pred utakmicu, uvijek mi je bilo fascinantno kako se na istoj slici nadju ljudi u kaputima i drugi vrlo lagano obuceni.Sminkeraj teski.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Stoke city VS Newcastle united - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke city VS Newcastle united   Stoke city VS Newcastle united - Page 3 EmptyNed 20 Mar 2011 - 20:46

strasno...boli njih...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Stoke city VS Newcastle united - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke city VS Newcastle united   Stoke city VS Newcastle united - Page 3 EmptyNed 20 Mar 2011 - 20:53

Vala bas, bole ih pimpeci.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Stoke city VS Newcastle united - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke city VS Newcastle united   Stoke city VS Newcastle united - Page 3 EmptyNed 20 Mar 2011 - 21:06

I nek neko sad kaže ružne Engleskinje... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Stoke city VS Newcastle united - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke city VS Newcastle united   Stoke city VS Newcastle united - Page 3 EmptyNed 20 Mar 2011 - 21:58

Za te pare moraju da budu dobre Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Stoke city VS Newcastle united - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke city VS Newcastle united   Stoke city VS Newcastle united - Page 3 EmptyNed 20 Mar 2011 - 22:38

best nam prvi napadac cim ga nema nemozemo nista...
protiv wolvesa trebaju startati best i ameobi, i onda ranger od 46min umjesto ameobija...loven dok je na terenu nema bodova lik se nevidi jedino kad upropasti priliku..

-------------harper
simspon williamson coloccini enrique(fergie)
barton----- guthire--nolan----jonas
----------best--------------- ameobi

i sunderland je u jako losoj formi....2 pobjede zaredom te vodu u borbu u europu a 2 poraza u borbu za goli život...daj više bar jednu pobjedu u iduce 2 utakmice... Sad Sad Sad Sad da se nestrepi do zadnje utakmice
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Stoke city VS Newcastle united - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke city VS Newcastle united   Stoke city VS Newcastle united - Page 3 EmptyNed 20 Mar 2011 - 23:07

Ma ja bih mozda gurnuo i Best-Ranger od strata i a u PM. Kakav Loven, kakav Ameobi.
Odavno sam pricao da je Best za nase napadace majstorcina. A i inace nije olos od igraca. Morace da nas cupa on iz govana!
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Stoke city VS Newcastle united - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke city VS Newcastle united   Stoke city VS Newcastle united - Page 3 EmptyPon 21 Mar 2011 - 0:57

povlacim sve sto sam ikad rekao protiv besta kad vidim lovena Razz
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Stoke city VS Newcastle united - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke city VS Newcastle united   Stoke city VS Newcastle united - Page 3 EmptyPon 21 Mar 2011 - 10:10

trenutno nam je best no. 1 napadac, bez daljnjeg, treba staviti rangera kao sto srki kaze, a ove drtine sve u penziju!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Stoke city VS Newcastle united - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke city VS Newcastle united   Stoke city VS Newcastle united - Page 3 EmptyPon 21 Mar 2011 - 14:28

Videlo se jos kada je Best 1. put dobio sansu (da bude vidjen u TV prenosu) da ima neke sposobnosti koje su za Ameobija pojam iz igrice. A nije igrao u prvoj postavi zbog Ameobija, Carrollovo mesto je bilo opravdani cement. Treba da pusti njega i Rangera da cepaju pa sta nam bog da. Ameobija da drzi za pomoz boze i zdravo. Ispada da ovi koji su dobili sanse sticajem okolnosti: Best i Ferguson i Krul, mogu komotno da igraju u prvoj postavi. Stvano mi nije jasno za sta ih cuvamo, za CC mozda?
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Stoke city VS Newcastle united - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke city VS Newcastle united   Stoke city VS Newcastle united - Page 3 EmptyPon 21 Mar 2011 - 18:36

kad su best i ranger bili protiv arsenala u igri dali smo 3 gola cim je lovenkrands zamjenjen.....

nisam siguran da ranger moze svih 45min pa zato mislim da ameobi treba prvo poluvrijeme,,,braniči se naviknu na DRVO...i onda udje power ranger i zabije golove i gotovo Very Happy Razz
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Stoke city VS Newcastle united - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke city VS Newcastle united   Stoke city VS Newcastle united - Page 3 EmptyPon 21 Mar 2011 - 22:13

mozemo mi da palamudimo dokle hocemo, ali sta je pardew-u u glavi to ne znamo!!! videli smo pokusaj promene...
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Stoke city VS Newcastle united - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke city VS Newcastle united   Stoke city VS Newcastle united - Page 3 EmptyPon 21 Mar 2011 - 23:17

malo smo svi uznemireni ali valjda ce nas pobjeda gurnuti u sigurnije vode...pitanje je kad cemo pobjediti...
wolvesi igraju slicno kao stoke...kad se samo sjetim kako su ubili bartona 7puta...carroll zabio gol glavom na centaršut bartona....
3 boda trebaju sto prije Sad Sad Sad
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Stoke city VS Newcastle united - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke city VS Newcastle united   Stoke city VS Newcastle united - Page 3 EmptyUto 22 Mar 2011 - 0:37

Moracemo da ih mlatnemo jer nas u suprotnom ceka agonija samo takva. Jebes Chelsea i Manchester, sada moramo da bijemo direktne rivale za opstanak-nama 3, njima 0 bodova. Samo se tako cupamo iz sranja.
Wolvese, koliko ja pratim medjusobne susrete nikako da pobedimo. Sve se nesto jebavamo sa njima. Ne leze nam.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Stoke city VS Newcastle united - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke city VS Newcastle united   Stoke city VS Newcastle united - Page 3 EmptyUto 22 Mar 2011 - 7:36

realno ne lezi nam niko!! Very Happy mora cvrsto i brzo protiv njih...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Stoke city VS Newcastle united - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke city VS Newcastle united   Stoke city VS Newcastle united - Page 3 EmptyUto 22 Mar 2011 - 12:16

Istina da nam ne lezi niko ali njih nismo dobijali ni sa daleko jacom postavom. Nece pa nece protiv njih. Valjda je vreme da ih zviznemo????
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Stoke city VS Newcastle united - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke city VS Newcastle united   Stoke city VS Newcastle united - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Stoke city VS Newcastle united
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Stoke City - Newcastle United
» Newcastle United-Stoke City
» Newcastle United-Stoke City
» Stoke City-Newcastle United
» Man City vs Newcastle United

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: