Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Jose Enrique

Ići dole 
+12
Philips
NewBoy
Serbian lassy
moody
Savic
Admin-Roby
Dinko
Thug
spira
Srki
Alan Smith17
RIOT
16 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Jose Enrique - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 2 EmptyČet 17 Feb 2011 - 16:37

Kako nije? Neće igrati u klubu koji ne igra u Ligi šampiona, vrlo decidno. Dakle, ako stigne ponuda od nekoga ko će igrati u eliti, ode Jose. A stići će.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Jose Enrique - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 2 EmptyČet 17 Feb 2011 - 16:38

treba barton da utuvi debelom kako se radi...hoces pare? pa evropa ti je novac...ne cc! kako to objasniti debeloj svinji?
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Jose Enrique - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 2 EmptyČet 17 Feb 2011 - 18:50

Putuj Jose,ko te jebe! Juce kaze da ce samo u Barsu otici,a danas ""ma moze i liverpool,Manhcester,ASTON VILA i ostali...""serem ti se na pedera...trpili smo ga 3 godine,i sad oce da ide kad je konacno postao neko i nesto.Pusi kurac spansko govno!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Jose Enrique - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 2 EmptyČet 17 Feb 2011 - 19:23

Bilo bi bezveze da ode u Vilu ali Liverpool i Man United bi odbio danas rijetko ko.Tacno je rekao Barton-nacin da zadrzimo igrace koji zele da nesto osvajaju je da pocnemo nesto da osvajamo.A to moze samo ako se trose pare,a ne gomilaju u dzep.Inter nece vratiti ulozeno za 10 godina da nikoga ne dovedu,a sve osvoje.Nije ovo biznis u kojem mozes da budes medju najvecima a uz to trosis malo na igrace,a prodajes ih skupo.To vise ni Ajax ne moze.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Jose Enrique - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 2 EmptyČet 17 Feb 2011 - 22:11

Jose Enrique - Page 2 Joey-barton-moustache

Profesor.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Jose Enrique - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 2 EmptyČet 17 Feb 2011 - 22:39

Pa nije rekao nista spec. jer je na kraju, posle cele price kako bi on voleo i ovo i ono, rekao da je OK u Njukaslu.

Sere uglavnom, po meni salje neke signale koje neko treba da shvati i da da lovu. Prosto.

Ponovicu se ali zaista smatram da (osim retkih izuzetaka) svi igraci koji su proveli zivot igrajuci u PL zale za time sto nisu igrali za Man ili Liv. To je tako, nekako je uspostavljeno. Kao sto kada se rodis postoji nebo i zemlja-nepromenljive stvari, tipa dupe ti je od pozadi... I svako zeli da zaigra za klub sa takvom istorijom, tradicijom... Po meni, samo su marketinski dobro isfurani njihovi raniji uspesi ali ljudi grizu.
Kapiram da moze npr. Man City da i uradi nesto u narednim godinama - primera radi - nikada nece neki pavijan koji juri za loptom pomisliti "eh da me uzme City". Uvek ce mu imponovati Liverpool ili jebeni Man.
Jebali ih oni.

Ja sam takvog razmisljanja-jebes to sto postoji, daj budi ti medju ekipom koja ce da razjebe sablone, da udje medju prve cetiri ekipe i uradi i nesto, kao Njuka 2002 i 03. Kao Blackburn onomad. Mazni ti sa Blackburnom titulu macane, to je posao. Sa Manchesterom mogu i ja!
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Jose Enrique - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 2 EmptyPet 18 Feb 2011 - 6:33

Newcastle have slapped a £12million price tag on Jose Enrique after AC Milan re-iterated their desire to sign the player.

The 25-year-old has attracted attention from Liverpool, Manchester United and Aston Villa this season.

Enrique himself has hinted he could leave St James’ Park as he looks for a club that features in the Champions League.

Milan are keen to revamp their ageing squad and have not been scared off by Newcastle’s valuation of the player.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Jose Enrique - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 2 EmptyPet 18 Feb 2011 - 7:34

Dobiće 12 miliona. Ode Jose.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Jose Enrique - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 2 EmptyPet 18 Feb 2011 - 8:43

Ma kako nije rekao nista.Igraci koji sutra odlaze,dans govore kako ga ne intersuje sto se drugi klubovi zanimaju za njega.A kad ovaj otvoreno kaze da je ovdje ok ali bi nesto vise, pa jos nabroji koji to klubovi dolaze u obzir.E onda je on rijesio da odleprsa.A sumnjam da ce ga debeli razuvjeriti.
Jednostavno ljudi nemaju povjerenja u klub.Do prije par godina smo mogli primamiti neke bolje igrace prisom kako napadamo na prva 4 mjesta u naredne 2 sezone ali to vise ne pali.Moramo sa polovnjacima da nesto uradimo pa da nam neko povjeruje da smo ozbiljni.A NISMO!
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Jose Enrique - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 2 EmptyPet 18 Feb 2011 - 9:21

da se razumijemo Liverpool i Man Udt su velicine. Ne volim ih ni ja. Ali kad vidim u ligi prvaka te velike klubove kad igraju tipa ona "milan-real m. " i još u pozadini himna lige prvaka ja skoro proplako. A još draže mi je kad neka slaba ekipa dobije tog velikana. Važno je bit realan, ti klubovi su velicine

Sad sto se tice Jose-a : 12 miliona za njeg su super pare, samo uzimaj.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Jose Enrique - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 2 EmptyPet 18 Feb 2011 - 9:44

I sta sa tih 12 miliona???
Sta mene briga koliko ce debeli dobiti para od prodaje,nama treba lijevi bek ako on ode,a mi nikad necemo dovesti za 12 miliona nekoga boljeg.Necemo ni dovesti za 12 miliona nego mozda se Bernard vrati na jednu sezonu.Nije ovo igrica,sta nam znaci jesmo li dobro prodali Carolla, hocemo li dobro prodati nekoga drugog?
Daj dobre igrace da dobro igramo i pokusavamo se probiti u tu evropu,to je sve.
E sad drugo je ako on hoce da ide po svaku cijenu,onda nema sta da se trazi,a nazalost cini mi se da je tako.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Jose Enrique - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 2 EmptyPet 18 Feb 2011 - 10:06

Ja ih ne smatram velikim klubovima, jebga. Nemam taj osecaj za njih. Od kada pratim fudbal Liverpool sem one Lige Sampiona nije uradio nista. Manchester je drao, a dere i dalje. Ai njemu ne skidam kapu nego samo cekam kada ce neko ozbiljno da ojaca i da im mamu maminu. A Liverpool nista.

I sta sad mene briga sto su oni tamo 70ih jebavali koga su dohvatili.To je podatak za wikipediu! Bilo nekad braco-davno proslo vreme. Ne znam koliko ce jos ljudi da im se klanjaju zbog toga.
A i masu ljudi koje znam, koji su tu negde mojih godina imaju razloge sto navijaju za Liverpool koji nemaju veze sa fudbalom. Pre svega zbog Betalesa! Eto, velik klub.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Jose Enrique - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 2 EmptyPet 18 Feb 2011 - 10:57

ne znam, liverpool mi nikad ni nije bio nesto strasno velik, kao ni chelsea...city takodje...u engleskoj man utd i arsenal su konstantno dobri...mi smo bili, al sad vise nismo! i to je cinjenica...ne razumem razmisljanje naseg vlasnika nikako...ako vec toliko voli novce, aj da se borimo za evropu, veci su novci nego 14,15 meto u ligi...logicno razmisljanje...s tim sto treba ovo sto je dobio za carrolla da se ulozi...i mozda jos malo njegovog, ali vratilo bi mu se to...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Jose Enrique - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 2 EmptyPet 18 Feb 2011 - 11:31

Treba, ali reci to debelom. Njemu treba kinta bez mnogo razmisljanja. On je klasican trgovac koji radi po principu, bas kao i ovi nasi majmuni od tajkuna, kupi-prodaj, obrni lovu puta 100 i zdravo. Nema on ambiciju da ulaze, trosi pare, pravi ekipu koja ce za npr 5 godina da bude u prvih 4-5 i da se tu u narednim godinama ustali pa da ozbiljna kinta samo kaplje.
Ko ce da ceka toliko i da ulaze. Imas klinca, odigrao polusezonu-prodaj za 35M, super posao. Trgovac, dovoljno receno!
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Jose Enrique - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 2 EmptyPet 18 Feb 2011 - 11:45

liverpool Very Happy taj klub nece vidjet lige prvaka iducih 5 godina....
nadam se da ce enrique ostat u klubu i potpisat novi ugovor....
Nazad na vrh Ići dole
Serbian lassy

Serbian lassy


Broj poruka : 473
Localisation : Newcastle upon Tyne
Datum upisa : 18.04.2009

Jose Enrique - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 2 EmptyPet 18 Feb 2011 - 12:15

Mislim da sam to jednom vec napisala, ali ponavljam. Postavite se na mesto igraca u takvom okruzenju. Nista nije sigurno, treneri se smenjuju kao na traci, taman se ustimas za rad sa jednim - on ode, dolaze igraci na pozajmicu i vracaju se u bolje i sredjenije klubove, gazdi je samo bitno da u svoj dzep smelje sto vise novca, napetost, neizvesnost. Treba se svakoga dana suocavati sa tim i biti pred ocima celog sveta. Radni vek ti je uzasno kratak, jedna zestoka povreda i zavrsio si karijeru. I sta onda? Mi citavu stvar oko prelazaka igraca gledamo globalno, kroz navijacke oci i to da je nama klub svetinja. Za fudbalera kao jedinku je to radno mesto, tu zaradjuje za svoj i zivot svoje porodice i za svoju buducnost. Svakog ko ima 35 godina mi automatski odbacujemo kao starca. Znaci li to da je njegov zivot zavrsen? Nije, on treba da nastavi da zivi i onda kada vise ne bude na terenu i pred kamerama.
Iz tog razloga ne osudjujem ni jednog sportistu koji uspe da se proda i ode na bolje "radno mesto". Mogu da ga osudjujem samo ako ne pruza svoj maksimum na terenu i ne ponasa se u skladu sa svojim polozajem. A osudjivati onog ko zeli da pobegne iz Njukasla stvarno nije fer. Pa i neki od nas ovde su u trenutku totalnog ocaja pomislili da odustanu od navijanja...
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Jose Enrique - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 2 EmptyPet 18 Feb 2011 - 12:48

@Serbian lassy

slažem se u potpunosti. I vec sam ranije govorio o tome. Mislite da je Carroll otišao radi novca?? Stavite se u njegov položaj: igraš sa igracima koji idu u zatvor, kraj svlacionice majstori nešto buše ( prave boxove za chiuvave). Od treninga što imam je lagano trckaranje, nešto ozbiljnije ni na vidiku. Taman kad sam uspostavio kontakt sa trenerom, njega smjene. Dodje neki pedercina. Suigrac nosi trenerku totenhama ( ranger ).

eto tako je lijepo bilo Carrollu, + još milion stvari za koje mi ne znamo. Ne može se ocekivat da igrac ostane uprkos sranju koje ga okružuje. Napravi atmosferu, imaj ambicije, i plati ga dovoljno. Onda ce to biti pravi igrac i voljet ce tvoj klub. Nemojte se zavaravati da je Shearer bio u klubu samo zato što voli newcastle. Njemu je u klubu prvo bilo lijepo, klub je imao uspjeha i borio se za prva mjesta u svim takmicenjima i kad se sve to zbroji onda je Shearer zavolio klub i postao pravi gordie. Da su bili uslovi drugaciji, ko zna koji bi se klub sad hvalio širerom ??
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Jose Enrique - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 2 EmptyPet 18 Feb 2011 - 13:58

Ne osudjujem ja nikoga sto zeli da zapali iz nekog haoticnog kluba i ode u neki sredjeniji, normalno. Mi to posmatramo iz ugla navijaca jer to i jesmo.

A sto se tice Carrolla, da mislim da je otisao zbog kinte, zbog velicine kluba i izazova koji ga sa takvim klubom cekaju: orba za vrh tabele, liga sampiona itd. A uz sve to ide kinta. Jako je lepo on igrao sa saigracem robijasem (polovinu golova je dao na njegove lopte), ovoga sa civavama nije ni docekao itd.

To sto je zapalio iz haosa razumem, ali ta sreca kad cujue daih trazi Liverpool... To mi je neshvatljivo. Jeste njima klub radno mesto, i ja odavno potenciram tu temu, slazem se. I jeste Njukasl kriv ako njegovi igraci nemajuy motiva, ne znaju da li se sledece godine bore za opstanak ili za nesto vise, uvek sam govorio da je na klubu da postavlja ciljeve a samim tim i ambicije igracima.
Samo, treba imati u vidu da ima i daleko gorih klubova od naseg. U celoj ligi postoji, sada prakticn 1 klub da zaista valja.Sta cemo sa igracima koji igraju npr u Birminghamu, Stokeu, Wiganu...
Dodjemo na to da Njukasl i nije tako lose mesto. Kinta ide, navijaci te vole kao boga... Nije lud Barton sto se vezao za nas. Ja bih licno pre drljao za tako neki klub u kome cu u narednih 100 godina da budem local heroe.
Nazad na vrh Ići dole
Serbian lassy

Serbian lassy


Broj poruka : 473
Localisation : Newcastle upon Tyne
Datum upisa : 18.04.2009

Jose Enrique - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 2 EmptyPet 18 Feb 2011 - 14:27

A sto se Carroll-a tice, videli smo kojim je putem krenuo. Carroll je vec bio vidjen Gazza za par godina (alkohol, droga, ludilo) i za njega je odlazak iz Njukasla bio licno mnogo dobra stvar jer u ovom okruzenju nije imao sansu da se izvuce. To je kao sa narkomanom - dzabe ces ti njega da izlecis ako ce sutra da se vrati u stari kraj i u staro drustvo. Nadam se da ce ova promena da mu donese pozitivne stvari i sansu da se umesto na budalastine usredsredi na fudbal.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Jose Enrique - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 2 EmptyPet 18 Feb 2011 - 15:10

Ne znam koliko je to bilo opasno sa Carrollom. Mlad je majmun pa se zapije tu i tamo, opet je na klubu da ga disciplinuje. Inace ponsa se kao svaki mali pavijanko sa manjkom mozga a viskom para. Kontam da je klincko izivljavanje, ne znam da li bi bas zavrsio kao Gazza.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Jose Enrique - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 2 EmptyPet 18 Feb 2011 - 17:01

opet i za ta pijenja i drogiranja je klub kriv. Kako treneri starog kova uabrane da se guzi a kamoli pije dok traje sezona Very Happy

Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Jose Enrique - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 2 EmptyPet 18 Feb 2011 - 17:56

Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Jose Enrique - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 2 EmptyPet 18 Feb 2011 - 18:31

Ma nije se bas nesto izvadio,al hajd nek mu bude, ionako se ne zna ni za one koji se kunu u klub da li8 ce ostati.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Jose Enrique - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 2 EmptyPet 18 Feb 2011 - 18:35

U prevodu, nisam to mislio, ali bih voleo da odem...
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Jose Enrique - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 2 EmptySub 19 Feb 2011 - 0:15

Mislio je to ali ne tim recima Very Happy

Ko zna sta se tu desava. Mozda je momak zaista zavoleo NUFC i Newcastle kao takav. Nije nemoguce...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Jose Enrique - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Jose Enrique
Nazad na vrh 
Strana 2 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
 Similar topics
-
» Jose Enrique
» Barton i Enrique spremni za Porthsmouth?
» Pocinje cistka tj total sale
» Jose Enrique bi zeleo da zavrsi karijeru u NUFC-u

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Igrači-
Skoči na: