Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Jose Enrique

Ići dole 
+12
Philips
NewBoy
Serbian lassy
moody
Savic
Admin-Roby
Dinko
Thug
spira
Srki
Alan Smith17
RIOT
16 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Jose Enrique - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 5 EmptyNed 3 Jul 2011 - 21:53

RIOT je dobro predvidio...Bridgea nitko nece, navodno mi bi ga uzeli i placali 50% place na posudbu...placa mu je 90k tjedno znaci 45k......posudba....
Rolling Eyes
Enrique daj potpisi...!!!..
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Jose Enrique - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 5 EmptyNed 3 Jul 2011 - 23:50

Mislim da od Enriquea nema vise sta da ocekujemo. Ako se vec prica da se interesuju Liv i Ars onda su verovatno neki pregovori vec u toku. Cim se to prdi po medijima. Ne znam. Taman je postao dobar igrac i zapalice. Sranje.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Jose Enrique - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 5 EmptyPon 4 Jul 2011 - 9:49

Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Jose Enrique - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 5 EmptyPon 4 Jul 2011 - 11:05

haha, znaci ne verujem...mi smo postali ispostava vecih klubova! tj po cemu je liverpool veci od nas? znaci nadjemo igraca, razradimo ga i prodamo za saku kikirikija, izuzev carrolla! sto je za nas dobitak veka, a poolovci su ispali smesni! Very Happy jos malo pa ce debeli da vice navali narode, jos malo pa nestalo! ko neki ganci sto prodaje jastuke...a taman sam zaboravio da je prodavao klub na sajtu...mada ni arsenal nije nista bolji...i kod njih je totalna rasprodaja! samo kod njih nema popusta kao kod nas! eto, sto na primer ne bi mi uzeli klisija za tih 7 mil? zasto moramo otpadke da kupimo sa stola? ili ispod stola? ne verujem...ima mnogo boljih igraca od bridgea!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Jose Enrique - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 5 EmptyPon 4 Jul 2011 - 12:00

Kako nema boljih igraca od Bridgea, raspadac samo takav. Debeli je razradio sistem - kupuje jeftino, prilagodi pa proda. Nema napretka dok je takva politika. Jebes ti to. Taman se igrac nauci, pocne da razbija i ode. Kao da smo 6. liga!


Poslednji izmenio Srki dana Pon 4 Jul 2011 - 12:47, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Jose Enrique - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 5 EmptyPon 4 Jul 2011 - 12:04

ovdje debeli zasad nije kriv, enriqueu daju bolji ugovor nego sto ga ima a on nece da potpise....
znaci sve ono o kraju karijere u nufcu je LAŽ!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Jose Enrique - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 5 EmptyPon 4 Jul 2011 - 12:46

I to je pitanje. Ne verujem ja bas da se debeli potrudio da mu da bolje uslove. A sve i da mu da vise kinte - sigurno toliko moze da mu plati i neki drugi klub u PL. Da li covek zeli da ostane u klubu gde se ne zna ko ce sledeci, i po kojoj logici da pali. Ceo zivot da se bori za optsanak u PL. Tesko da ga to zanima.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Jose Enrique - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 5 EmptyPon 4 Jul 2011 - 20:16

Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Jose Enrique - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 5 EmptySre 6 Jul 2011 - 11:42

Ovako će biti: Prodaće ga 31.avgusta za nekih desetak milki,a javiće se iz uprave da kažu kako nemaju vremena da kupe nekog igrača,pošto ističe rok za to.
Pričaće se o tim parama neko vreme,ali ni njih biti neće.Možda i Barton ode istog dana.
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Jose Enrique - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 5 EmptySre 6 Jul 2011 - 12:44

bio pardew izjavio enriqueu data fantasticna ponuda za novi ugovor..evo sad nesto citam da je to 50k Laughing pa toliko i xisco ima Laughing
mozda da dobije kao colo ili jonas mozda bi i potpisao.....
ashley je to......
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Jose Enrique - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 5 EmptySre 6 Jul 2011 - 14:36

@Spira

To je to, to pricam odavno!

Ma, prica Pardew sta hoce, sere, kenja ali dzabe. Niti ko njega sta pita niti on ista zna. Najmanje mislim da je ovde problem u lovi. Lovu ce da dobije svugde. Ambicije ovog kluba su ono sto otera igrace. Pogotovo te omladince koji imaju karijeru pred sobom. Bas ga nesto boli da se zakucava sa Newcastleom.

Sad nadjoh ovu izjavu Joseovog agenta ili sta je vec:

“Jose is not convinced that Newcastle have enough depth ahead of the new season.”

“At 25 he is keen to look elsewhere and has a burning desire to play in the Champions League next season.”


Cenim da je on lagano unovcen.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Jose Enrique - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 5 EmptySre 13 Jul 2011 - 14:37

Enrique nece da potpise novi ugovor a ima jos godinu dana na vezecem-znaci zapalice dok moze da se uzme neka kinta na njemu. Sumnjam da cemo ga ubediti da potpise novi. Ne sedi se njemu u ovom cabru od kluba. Pardew se jos nada da ce ga zbariti nekako ali ja mislim da nema sanse...

http://www.skysports.com/story/0,19528,11661_7034726,00.html
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Jose Enrique - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 5 EmptySre 13 Jul 2011 - 14:42

lažljivac, a s obzirom da su ashley/llambias/pardew prevarili narod, ne troše pare a možda još nekog prodaju. ne bi ni ja potpisao da igram za neki klub koji mi ne znaci nista.

pardew demagog prodaje maglu da se besplatni transferi placaju... drunken drunken drunken
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Jose Enrique - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 5 EmptySre 13 Jul 2011 - 14:55

Dupeuvlakac klasicni. Ima da nas razvuku na sve strane. Postali smo regrutni centar za velike.
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Jose Enrique - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 5 EmptyUto 26 Jul 2011 - 23:58

Jose Enrique - Page 5 Alan-pardew-001


"Uf, još samo malo i ući ću ceo u Ešlijevo dupe."
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Jose Enrique - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 5 EmptySre 27 Jul 2011 - 0:18

AP: ...A i meni ce neko da spakuje.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Jose Enrique - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 5 EmptySub 30 Jul 2011 - 20:09

Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Jose Enrique - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 5 EmptyNed 31 Jul 2011 - 12:07

wayne fuckin bridge!!! kakav bre bridge na pozajmicu??? ne treba mi taj u krugu od 100 milja od stadona...pre bi malog fergija forsirao nego ovog indijanca! a sto se tice josea, ne znam! najvise bi voleo da se smiri malo iskulira situaciju potpise novi ugovor i zavrsi ovu saradu! ili jednostavno idi vec jednom!
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Jose Enrique - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 5 EmptyPon 1 Avg 2011 - 10:37

ako vec znaju da ce otici sto ne dovedu nekog? ovo je odbrana, ko ce igrati ako zadnji dan ode? nemamo vec par sezona rezervnog levog beka...dovedite nekog pa onda ako mu se ide pakuj kofere samo nemoj vise da kenjas! pun mi je vise i ovog i debelog sto im ne daje dobre ugovore, i svega! jbt gori smo od wolvesa...od tima koji je bio respect u engleskoj od kad je debeli kod nas mi smo postali sprdnja! i kakvi su to navijaci kad im ne smeta? pa zbog koga postoji ovaj klub? zbog debelog? ne sigurno...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Jose Enrique - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 5 EmptyPon 1 Avg 2011 - 11:59

Ima da zbrise u posledenje sate prelaznog roka a debeli ce da kupi bagru sa pricom da ce sve pare koje je uzeo od transfera uloziti na zimu u pojacanja. Kao sto je i za Andyja uradio. Pricam ti pricu.
A svaki igrac mu je skup, svi su high wager-i. Pa to onda osnuj amaterski fk pa neka igraju deca iz entuzijazma.
Ne znam koje su to price bez iakve logike-skup Enrique, skup Barton, skup Nolan. Alo, majmune, koliko ti milsis da igraci dobijaju love u PL? 200 Eura?
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Jose Enrique - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 5 EmptySre 3 Avg 2011 - 1:40

Ode Jose u Liverpool pajdi Carrollu...Ashley moze jos prodat Tiotea i Jonasa i nek se goni!!!
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Jose Enrique - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 5 EmptySre 3 Avg 2011 - 8:37

Znači,prodaće ga pred početak sezone.Ferguson povredjen,nemamo levog beka...ispravka,imamo! PERCH!!! No
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Jose Enrique - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 5 EmptySre 3 Avg 2011 - 13:01

Je l' stvarno otisao ili sta?
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Jose Enrique - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 5 EmptySre 3 Avg 2011 - 15:46

Otisao definitivno. Jebi ga
Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Jose Enrique - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 5 EmptySre 3 Avg 2011 - 16:11

za 6M plus budući dodatci..
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Jose Enrique - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Jose Enrique
Nazad na vrh 
Strana 5 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
 Similar topics
-
» Jose Enrique
» Jose Enrique u Sunderlandu?
» Pocinje cistka tj total sale
» Jose Enrique bi zeleo da zavrsi karijeru u NUFC-u

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Igrači-
Skoči na: