Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Majice fan cluba NUFC Srbija

Ići dole 
+17
spira
swiperr
northern rock
mare90
m.c.t.
Philips
NUFC96
NUFC CRO
Serbian lassy
Dinko
Admin-Roby
Alan Smith17
RIOT
moody
Thug
Anti Mackem
Srki
21 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
northern rock

northern rock


Broj poruka : 262
Datum upisa : 27.09.2008

Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majice fan cluba NUFC Srbija   Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 6 EmptyNed 12 Jun 2011 - 15:20

Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 6 001moz

Ova mi se sviđa
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majice fan cluba NUFC Srbija   Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 6 EmptyNed 12 Jun 2011 - 15:39

Pa nek svako stavi grb zemlje odakle je... Meni se jako svidja prva kombinacija, jer se ne dira original grba, ali se ipak odredjuje odakle je fan klub. I jako lepo izgleda!
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majice fan cluba NUFC Srbija   Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 6 EmptyNed 12 Jun 2011 - 15:49

Serbian lassy ::
Odlicne majice!!! Ja sam za prvu, ali sta sa momcima iz Bosne? Da napravimo jednu sa zastavom Juge i resimo problem Smile

printajte vi kako hocete i dogovarajte se, radi nas 3-4 ako nas i ima toliko. Svakome normalnom i nacionalno ne nastrojenom to nece smetati. Ja sam se prikljucio klubu obozavatelja iz srbije, i nek stoji srbija, jer odatle "smo". Volio bi ja da prosirimo pricu na jugu ili balkan, ali vidim da ovi iz srbije nesto i nisu za to, to obicno zahtjevamo mi iz hrvatske, bosne i ti iz newcastle-a. Moram napomenuti da je i to po meni uredu ukoliko neko ne zeli da se izbacuje to Srbija, niti se ljutim na takve ( mozda bi i ja postupio slicno.

Ukratko bilo bi lijepo staviti ex-yu, ali nije pod moranje, jer cisto sumnjam da ce neko od nas ostalih i uzeti majcu ( zbog kilometraze ), a ako budem uzeo ja cu uzeti onu koju imate svi.
Nazad na vrh Ići dole
Serbian lassy

Serbian lassy


Broj poruka : 473
Localisation : Newcastle upon Tyne
Datum upisa : 18.04.2009

Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majice fan cluba NUFC Srbija   Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 6 EmptyNed 12 Jun 2011 - 16:35

Mozda je resenje da ostane natpis NUFC FAN CLUB SRBIJA ali da se umesto srpske sa leve strane stavi zastava zemlje odakle je drug clan?
Nazad na vrh Ići dole
Serbian lassy

Serbian lassy


Broj poruka : 473
Localisation : Newcastle upon Tyne
Datum upisa : 18.04.2009

Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majice fan cluba NUFC Srbija   Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 6 EmptyNed 12 Jun 2011 - 16:36

Nego...najvaznije ne pitasmo - ko je kreator ovih mnogo dobrih, da ne kazem mocnih majica? Stvarno mi se svidjaju, bas bas!
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majice fan cluba NUFC Srbija   Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 6 EmptyNed 12 Jun 2011 - 18:03

Pa da, to sam i mislio, zastava uvek moze da se menja po zelji, kao i tekst.Smile kao i sve ostalo...

Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 6 005bdt

Cena majice bi bila 990din + 200 din postarina (ako radimo u Vizio Shopu - http://www.vizioshop.com )

Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Serbian lassy

Serbian lassy


Broj poruka : 473
Localisation : Newcastle upon Tyne
Datum upisa : 18.04.2009

Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majice fan cluba NUFC Srbija   Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 6 EmptyNed 12 Jun 2011 - 21:13

Ja-majka, a natpis ispod znaka da ostane isti za sve. Srdjane, ne sprdaj se Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
swiperr

swiperr


Broj poruka : 127
Godina : 42
Datum upisa : 23.08.2010

Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majice fan cluba NUFC Srbija   Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 6 EmptyNed 12 Jun 2011 - 21:24

majiceu vizio shopu su go kurac!!za te pare mozemo da napravimo mnogo kvalitetnije!!!!raspitacu se ja pa cu vam javiti!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/profile.php?id=1637792117
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majice fan cluba NUFC Srbija   Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 6 EmptyNed 12 Jun 2011 - 23:32

@Swipper
Ok, raspitaj se za najbolje kombinacije pa da vidimo sta nam je najisplativije Wink

@Serbian lassy
Sprdnja = kreativnost Very Happy A i sta bi nam falilo da svi budemo jamajkanci, pod istom zastavom Very Happy
Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 6 007yl
Ako neko smisli jos neku izmenu neka javi pa da pokusam odraditi...


Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Serbian lassy

Serbian lassy


Broj poruka : 473
Localisation : Newcastle upon Tyne
Datum upisa : 18.04.2009

Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majice fan cluba NUFC Srbija   Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 6 EmptyPon 13 Jun 2011 - 1:06

"pa da pokusam odraditi"...sto je potuljeni odgovor na postavljeno pitanje. Ma jel' se ti to stidis, kreativac (da ne kazem - sprdalo)? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majice fan cluba NUFC Srbija   Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 6 EmptyPon 13 Jun 2011 - 22:25

Uf, ispadoh potuljeno stidljivo kreativno sprdalo Very Happy Hteo sam da kazem da uvek nekom moze da dodje jos neka ideja i da se koriguje postojece (kao npr Swipper sto je rekao da promenimo britansku zastavu u englesku).
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Serbian lassy

Serbian lassy


Broj poruka : 473
Localisation : Newcastle upon Tyne
Datum upisa : 18.04.2009

Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majice fan cluba NUFC Srbija   Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 6 EmptyUto 14 Jun 2011 - 12:25

To uopste nije zvucalo tako strasno u mom izvodjenju, onako u delovima, ali ti si ga bas mp3-ovo. Izvinjavam se Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majice fan cluba NUFC Srbija   Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 6 EmptyUto 14 Jun 2011 - 15:24

Sto se mene tice moze zastava koja god. Samo malo ne odgovara stvarnosti da se npr. okaci zastava NUFC Srbija, pa Hrvatska, pa Bosna pa... Tako bi ispalo da ima nekoliko fan klubova a zapravso postoji samo jedan. Za sada se zove Newcastle Srbija - tako bar stoji u zaglavlju foruma. Cisto da bismo bili jedinstveni, moj predlog, neka onda bude rename u Balkan i vozdra.
Zaista nemam nista protiv opcije da svako cepa zastavu koju hoce, nisam nacionalno zadojen - najiskrenije mi je svejedno. Ali kapiram da bi na doticnoj majici trebala da se nadje web adresa foruma, jer je poenta i promocija ovog nasek sastajalista, zar ne? Onda samo kontam da bi bilo glupo da na majici pise, na primer NUFC Hrvatksa... a negde na majici https://newcastle-srbija.forumsr.com.
Ili da ne stavimo adresu foruma pa nikom nista. Ali ja bih voleo da adresa stoji.

Kako god, samo sam ukazao na neke nelogicnosti koje mogu da se jave, inace akciju pozdravljam!
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majice fan cluba NUFC Srbija   Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 6 EmptyUto 14 Jun 2011 - 16:06

Ponoviću još jednom.

Naš fan klub bi trebao da se zove Newcastle Balkan. To bi trebalo da piše i u zaglavlju foruma.

Ko hoće pored toga da pravi majice ili bilo šta sa simbolima svojih matičnih zemalja, samo napred, ali ovde nas ima sa svih strana i ovaj forum, iz koga se i rađa fan klub, treba da ima oznaku onoga što nas povezuje. A povezuju nas region-Balkan i klub-Newcastle.

Ili da ispademo carevi i napišemo Newcastle Jugoslavija? Smile
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majice fan cluba NUFC Srbija   Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 6 EmptyUto 14 Jun 2011 - 16:41

adresa sajta se ne moze menjati...bar ne ova...
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majice fan cluba NUFC Srbija   Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 6 EmptyUto 14 Jun 2011 - 16:48

Nemam nista protiv Jugoslavije, stavise srcem sam za tu ideju. Ali, tehnicke stvari nas koce - kako rece Roby, adresa sajta ne moze da se menja...
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majice fan cluba NUFC Srbija   Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 6 EmptyUto 14 Jun 2011 - 23:04

ljudi, mogu ja ako hocete da napravim novi forum, posto sam sad u fazonu toga, radim slicno za diplomski...Very Happy a i bice mi dobar trening! Very Happy ako hocete, pa cu videti i za hosting ako se dogovorimo da se radi, nemam nista protiv ovog foruma, nemojte pogresno da me shvatite, samo je jedna misao...a sto se majca tice, mislim da je ok za balkan! ali koja je boja toga? sta odati? Very Happy takodje bi kod srdjanove majce stavio link foruma na mestu gde pise fan klub a na ledjima fan klub?
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majice fan cluba NUFC Srbija   Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 6 EmptySre 15 Jun 2011 - 8:18

Ajde da postavimo predloge pa da glasamo - za naziv foruma za početak. Ja tu ne bih ništa menjao, ali ako drugi imaju takvu želju hajde da vidimo kako stojimo. Ova tema je bilo oko majica, sad dođosmo do toga da menjamo forum, malo mi je to bez veze, ali ajde da glasamo da vidimo koliko je za, koliko protiv, pa da vidimo šta nam je dalje raditi.

I ajde nemojte tu priču sa jugoslavijom. Molim vas.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majice fan cluba NUFC Srbija   Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 6 EmptySre 15 Jun 2011 - 10:27

ne, ne kazem da menjamo forum, samo ja sam u takvom tripu, pa reko da pitam! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Serbian lassy

Serbian lassy


Broj poruka : 473
Localisation : Newcastle upon Tyne
Datum upisa : 18.04.2009

Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majice fan cluba NUFC Srbija   Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 6 EmptySre 15 Jun 2011 - 11:05

Jesmo svi mi deo foruma ali napravili su ga, ako sam ja dobro skontala Roby i Srki, a svi mi smo dosli posle toga i nemamo nikakvo pravo da to menjamo. U ostalom da nam se nije svideo (mislim forum), ne bismo se prikljucili i ostali ovde ovih godina. Mozemo da se zezamo sa dodavanjem i oduzimanjem raznih stvari na majicama ali ime foruma je zabetonirano.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majice fan cluba NUFC Srbija   Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 6 EmptySre 15 Jun 2011 - 13:19

Napravio ga je Roby, iskren da budem a ja sam na njegov poziv medju prvima poceo ovde da lajem Very Happy

Samo oko ovog imena foruma itd - ne znam da li smo se razumeli, probacu da budem kratak: nisam zeleo da pomenem temu promene foruma tj imena foruma itd vec sam samo rekao da ako bi svi stampali majice sa natpisom npr. NUFC Fan Klub Hrvatska, Bosna itd. to ne bi odgovaralo faktickom stanju stvari. Jer bi onda ispalo kao da imamo fan klubova koliko i drzava odakle nam ljudi dolaze. Eto, samo sam na to skrenuo paznju, daleko od toga da imam nesto protiv da svako sebi stampa sta mu je volja. Postoji, za sada, ovaj nas, 1 fan klub. Sa adresom koja jeste. A da je otvoren za sve sa ovog govornog podrucja, to je dokazano!

Samo sam na to hteo da ukazem, slazem se da se tema rasirila.


Poslednji put izmenio Srki dana Čet 16 Jun 2011 - 12:50, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majice fan cluba NUFC Srbija   Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 6 EmptySre 15 Jun 2011 - 22:50

ja sam 100% da na majicama pise ova adresa foruma , nikako mjenjati. To znaci ljudima se posrati u ono sto su radili sve ove godine.
ja sam za to da poderemo( "poderemo" kao "stavimo" ) grb newcastla i ispod samo adresu sajta. A ako bas hocete zastave samo u obzir dolazi kombinacija
engleska i srbija ili samo srbija.
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majice fan cluba NUFC Srbija   Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 6 EmptyČet 16 Jun 2011 - 8:04

Nisam ja ni mislio da cemo menjati bilo sta oko foruma, ali sam hteo da to bude jasno definisano, da ne bi ponovo istu raspravu imali neki sledeci put.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majice fan cluba NUFC Srbija   Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 6 EmptyČet 16 Jun 2011 - 9:33

Kako Riot lagano želi da provuče reč Jugoslavija. Još samo crvenu petkokraku da stavimo i rešili smo stvar. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majice fan cluba NUFC Srbija   Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 6 EmptyČet 16 Jun 2011 - 9:50

Nisam jugonostaligičar, Saviću. Smile

Mada priznajem da mi je tvoja eventualna reakcija odmah prošla kroz glavu čim mi je palo na pamet, pa mi je bilo i slađe. Šta ću, opozicija je tu da zajebava vlast. Wink

Za Jugoslaviju sam se šalio, mislim da bismo ipali carevi kada bi stavili, ali, da, realno je deplasirano.

Newcastle Balkan je logičan izbor.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majice fan cluba NUFC Srbija   Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 6 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Majice fan cluba NUFC Srbija
Nazad na vrh 
Strana 6 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
 Similar topics
-
» Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija)
» Predsednik fan kluba Newcastle-Srbija OBAVEZNO PROCITATI !!!
» Press,21. jun, "Za koga navija Srbija"
» Man U - NUFC 3-0

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: Kako da poboljšamo naš forum? :: Ideje??-
Skoči na: