Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Majice fan cluba NUFC Srbija

Ići dole 
+17
spira
swiperr
northern rock
mare90
m.c.t.
Philips
NUFC96
NUFC CRO
Serbian lassy
Dinko
Admin-Roby
Alan Smith17
RIOT
moody
Thug
Anti Mackem
Srki
21 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majice fan cluba NUFC Srbija   Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 5 EmptyUto 15 Mar 2011 - 7:10

I meni se svidja, mada kako cujem nije bas najoriginalnije ali sta ces.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majice fan cluba NUFC Srbija   Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 5 EmptyUto 15 Mar 2011 - 10:06

Toonatics Balkan je i meni lično skroz na mestu. Teško da će neko da nas pomeša sa Zvezdinom grupom, jer smo upadljivo crno-beli. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majice fan cluba NUFC Srbija   Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 5 EmptyUto 15 Mar 2011 - 12:06

Zaista nisam znao za doticnu zvezdinu grupu jer nas fudbal ne gledam, a tek navijacke grupe ne znam. Kovanicu sam zbudzio sam, toon+lonatic=toonatic(s)! Oni su ipak samo lunatics.

Ako vam se svidja naziv, vi koji umete nesto sa photoshopom budzite neki grbic na zadatu temu.

A ako uzmemo Toonatics, onda cak i ne treba da rokamo ni Srbija, ni Balkan, vec samo da bude tako - znace se da smo svi ovde dobrodosli! Da ne stavljamo odrednicu uopste na grb, kontam da je bolji trip ovako.

Mozemo na banner foruma da okacimo Toonatics, sajt za ljubitelje Newcastle Utd.a Balkan ili kako god, o tom po tom!

Super ako vam se svidja moja zamisao Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majice fan cluba NUFC Srbija   Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 5 EmptyUto 15 Mar 2011 - 13:46

ja pratim nas fudbal, tj partizan i zvezdu zbog prepucavanja sa drugovima!! Very Happy i nisam nikad cuo za lunatics...i kovanica ti je dobra, nasa je, lunatic cak nema nikakve veze sa zvezdom tako da mislim da nema problem sa tim! i ja mislim da suvo toonatics treba da ostane! Very Happy bez prostornih obelezja...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majice fan cluba NUFC Srbija   Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 5 EmptyUto 15 Mar 2011 - 14:09

Onda sjajno. Mislim da je gotivnije da bude suvo Toonatics jer je jedinstveno tj ja na google-u nisam nasao ista sto se tako zove. Tako da ako je nase onda nam ne treba geografska odrednica. Ali, kako se ekipa slozi.

Ocekujmo neka resenja uskoro!

Edit:

http://www.google.com/search?q=toonatics&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a

Nema!
Nazad na vrh Ići dole
Anti Mackem

Anti Mackem


Broj poruka : 26
Datum upisa : 07.02.2011

Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majice fan cluba NUFC Srbija   Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 5 EmptyUto 15 Mar 2011 - 14:26

Ne razumem ove sto se bune. Totalni apsurd! Prostim recima, Toonatics ima znacaja, originalno je, a to je presudan faktor. Samo ime bre sve kaze!
Lunatics, kao ime neke grupe je - jos jedno u nizu izlizanih klisea, tipa: Ultras Backi Jarak, Red Boys... onda stavljanje Totenkopf-a i Keltskog krsta bez ikakve ideje sta ti simboli predstavljaju.

Ta CZ grupa je otisla davno u zaborav, koliko ja znam... Postoji, cini mi se podgrupa navijaca Zeljeznicara sa tim imenom. Tako da...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majice fan cluba NUFC Srbija   Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 5 EmptyUto 15 Mar 2011 - 14:41

Drago mi je da vam se ideja svidja. Nadam se da ce neko da baci neko graficko resenje.
A mozemo i forum da preimenujemo, da zauzmemo pozicije Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majice fan cluba NUFC Srbija   Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 5 EmptyUto 15 Mar 2011 - 15:50

Ne znam, meni se i dalje ne svidja. Nije mnogo bitno sto postoje grupe sa slicnim imenom, meni se jednostavno ne svidja toonatics. Nekako mi je decije pretenciozno, i mislim da ne znaci nista - jer je to samo ime, bez dela koja ime potvrdjuju. A nesto mi nije da nekih suludih dela. Toon army zvuci jako, mocno i vrlo odredjeno, a to mi se veoma svidja, zbog cega ostajem kod svog prvobitnog predloga. Toonatics mi prosto zvuci malko decije.

Ali ako se svima ostalima svidja, neka bude Toonatics, necu ja praviti problem sigurno.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majice fan cluba NUFC Srbija   Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 5 EmptyUto 15 Mar 2011 - 16:51

Pa ne znam koja dela treba da pocinimo, da se posibamo sa murijom?
Ovo i nije klasicna navijacka grupa, ekipa sa sipke, gumeno pivo u rukama, sulja u dzepovima, jebanje majke preko ograde i to je to.

Poenta je bila (bar sam ja shvatio tako tj to mi je ideja bila) da se ovome, sto ne mozemo da definisemo sta je NUFc Balkan, Srbija... da neko ime koje je samo nase. Ja i nisam imao ideju nekog huliganstva, armija itd itd. Toon Army, za razliku od nas, prisustvuje utakmicama pa i imaju neku organizaciju za koju se moze reci da je armijska. Ne mogu ja da budem ultras NUFC gledam tekme preko sport kluba i pljujem ekran. Ne ide.

Eto, samo sam objasnio sta sam mislio.

Inace nemam nista protiv da se nekome ne svidja predlog. Tako da je sve OK, dajte jos neke sugestije, iznesite predloge pa da najzad napravimo grb!
cheers cheers cheers cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majice fan cluba NUFC Srbija   Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 5 EmptyUto 15 Mar 2011 - 17:25

Srki ::
Pa ne znam koja dela treba da pocinimo, da se posibamo sa murijom?
Ovo i nije klasicna navijacka grupa, ekipa sa sipke, gumeno pivo u rukama, sulja u dzepovima, jebanje majke preko ograde i to je to.

Upravo tako - nismo huliganska ekipa, niti trebamo da budemo. Znam da ja ne bih bio deo takve price. Ali sta ce nam onda huligansko ime? Nismo ni ultrasi ni ludaci ni nista slicno. Volimo da gledamo nas klub, da se vidjamo, popijemo pivo. To ne opisuje lunaticse, niti bilo sta slicno. Zasto onda to ime? Zasto je neophodno imati neko posebno ime? To je moja poenta.

Ponavljam opet, ako samo ja vidim problem, onda problema ustvari nema. Ne bih sirio pricu ako se ostalima svidja ideja.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majice fan cluba NUFC Srbija   Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 5 EmptyUto 15 Mar 2011 - 17:44

Sve zavisi od konteksta u koji se stvari stave.
Lunatic nije nuzno osoba koja je opasna, ima vise znacenja.
Ja sam je upotrebio u smislu blesav, zaludjen za Njukom tj. Toon-om. To je bio moj konteks, daleko od bilo kakvog huliganizma i bas upravo u maniru koji si naveo:
sastanemo se, zajebavamo se, pocirkamo pivo-svima lepo, sve miroljubivo i fino.
Bas nisam zeleo da vuce na neku agresivnu stranu.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majice fan cluba NUFC Srbija   Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 5 EmptyUto 15 Mar 2011 - 18:30

Ideje za logo prosleđene Ljubi. Dečko crta za CKM i neprejebiv je što se tiče dizajna. On sa bendom (Red Union) sutra putuje na turneju po Nemačkoj, tako da će odraditi to krajem sledeće nedelje.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majice fan cluba NUFC Srbija   Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 5 EmptyUto 15 Mar 2011 - 18:40

Okay!
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majice fan cluba NUFC Srbija   Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 5 EmptyUto 15 Mar 2011 - 18:57

a sta fali ULTRASI XD zajebavam se
predlog je odlican i boli me kurac na koga podsjeca na zvezdu li boca juniors, na nama je da ga predstavimo u drugom svjetlu, onakvi kakvi smo zapravo.
Podrška za TOONATICS
Nazad na vrh Ići dole
Anti Mackem

Anti Mackem


Broj poruka : 26
Datum upisa : 07.02.2011

Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majice fan cluba NUFC Srbija   Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 5 EmptyUto 15 Mar 2011 - 19:11

Pravda za Toonatics-e!! Ne dajte se braco...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majice fan cluba NUFC Srbija   Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 5 EmptyUto 15 Mar 2011 - 21:46

Ja sam i dalje za to da se izbacuju ideje, da izaberemo najbolje resenje. Ipak je grb jedan!
Nemam nista protiv nekog drugog resenja, zaista.
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majice fan cluba NUFC Srbija   Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 5 EmptyUto 15 Mar 2011 - 22:00

ja mislim da je najbolje crna majica....grb newcastlea u orginalu s prednje strane a na ledjima natpis newcastle serbia ili bosnia ili croatia..ovisi tko u kojoj drzavi zivi Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Serbian lassy

Serbian lassy


Broj poruka : 473
Localisation : Newcastle upon Tyne
Datum upisa : 18.04.2009

Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majice fan cluba NUFC Srbija   Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 5 EmptyUto 15 Mar 2011 - 22:35

Toonatics je decija serija iz devedesetih godina. Verovatno da Google sa vasih prostora ne moze da vam izbaci to kao rezultat ali evo vam linka. Sorry Crying or Very sad
https://www.youtube.com/watch?v=hrnCFXI8C5o
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majice fan cluba NUFC Srbija   Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 5 EmptyUto 15 Mar 2011 - 22:45

hehe dojaja!
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majice fan cluba NUFC Srbija   Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 5 EmptySre 16 Mar 2011 - 8:27

Kako su ove devedesete u odnosu na danas smijesne po pitanju tehnike (od bijele tehnike Smile pa do tv emisija koje kao da su radjene amaterski)
Sto se tice Toonatics stoji na mjestu primjedba i da je malo djecije i da bi moglo pogresno da se protumaci da mi ciljamo da budemo neka ludjacka ekipa za razbijanje, ali i dalje mislim da mi treba da tretiramo to kako mi hocemo.
U jednu ruku djecije je sve sto nije vezano za pos'o, zenu (muza u Vesninom slucaju Smile) i djecu, ali mi, kao i milioni ljudi na svijetu smatramo ozbiljnim i pracenje fudbala, tako da ce to nekome uvijek biti djecija stvar ali sta nas to interesuje?
A po pitanju potencijalnog stava da smo agresivni,ludi itd...-te dileme ce da se rijese kad nas bilo ko ugleda Smile
Jedinu agresivnost bi ja pokaz'o prema onom debelom krmku koji mi je nedostizan trenutno.
A kad nas se sakupi 5000 na forumu nakon sto pristigne ekipa ako nesto osvojimo u skorije vrijeme onda cemo na referendum da se mijenja grb ako ne bude valj'o.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majice fan cluba NUFC Srbija   Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 5 EmptySub 11 Jun 2011 - 15:33

Par predloga za majice.

Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 5 001moz

Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 5 002uyr

Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 5 003bs

Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 5 004qwv
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majice fan cluba NUFC Srbija   Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 5 EmptySub 11 Jun 2011 - 16:12

Predlozi pod 1 su mi najbolji.
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majice fan cluba NUFC Srbija   Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 5 EmptySub 11 Jun 2011 - 18:00

Srki ::
Predlozi pod 1 su mi najbolji.

Slazem se u potpunosti!
Nazad na vrh Ići dole
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majice fan cluba NUFC Srbija   Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 5 EmptyNed 12 Jun 2011 - 14:13

Predlog 1 i 4 su mi super
Nazad na vrh Ići dole
Serbian lassy

Serbian lassy


Broj poruka : 473
Localisation : Newcastle upon Tyne
Datum upisa : 18.04.2009

Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majice fan cluba NUFC Srbija   Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 5 EmptyNed 12 Jun 2011 - 14:17

Odlicne majice!!! Ja sam za prvu, ali sta sa momcima iz Bosne? Da napravimo jednu sa zastavom Juge i resimo problem Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majice fan cluba NUFC Srbija   Majice fan cluba NUFC Srbija - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Majice fan cluba NUFC Srbija
Nazad na vrh 
Strana 5 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
 Similar topics
-
» Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija)
» Predsednik fan kluba Newcastle-Srbija OBAVEZNO PROCITATI !!!
» Press,21. jun, "Za koga navija Srbija"
» FA Cup WBA - NUFC. 2-3

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: Kako da poboljšamo naš forum? :: Ideje??-
Skoči na: