Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Kadar u Huddersfield-u

Ići dole 
+3
moody
Alan Smith17
RIOT
7 posters
AutorPoruka
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Kadar u Huddersfield-u Empty
PočaljiNaslov: Kadar u Huddersfield-u   Kadar u Huddersfield-u EmptyPon 10 Jan 2011 - 19:54

Na jednomesečnoj pozajmici kod Clarke-a. Nije predugo ali...

Ko jebote vodi klub i da li taj neko ima grama mozga?
Kadar je jedini levogogi odbrambeni igrač u ekipi ako se Jenrique povredi, a i na poziciji štopera smo tanki, jer imamo samo deda Sol-a kao rezervu, i to rezervu koja ne može da trči. Pa da li ste vi normalni, krv vam jebem nenormalnu????


http://www.nufc.co.uk/articles/20110111/terriers-for-tamas_2281670_2263151
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Kadar u Huddersfield-u Empty
PočaljiNaslov: Re: Kadar u Huddersfield-u   Kadar u Huddersfield-u EmptyPon 10 Jan 2011 - 20:03

bolje da igra...koliko se sjecam ove sezone nema nijedan nastup...

mozda cemo dovest jednog stopera.....tako da ima logike...
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Kadar u Huddersfield-u Empty
PočaljiNaslov: Re: Kadar u Huddersfield-u   Kadar u Huddersfield-u EmptyPon 10 Jan 2011 - 20:15

imamo tri štopera. Coloccini, Taylor i Williamson. I u slucaju povrede je deda Sol. A i Tiote može irgati štopera, i još jedan naš desni bek, ne znam sigurno možda Simpson ili Perch. Tako da bi Kadar bio 5. rupa na svirali tek. Bolje nek igra tamo negdje svaku utakmicu ili svaku drugu, nego kod nas da ceka jednu utakmicu, koju možemo pokrpiti.

A za lijevog beka imamo Percha pa Fergusona a i Goslinga.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Kadar u Huddersfield-u Empty
PočaljiNaslov: Re: Kadar u Huddersfield-u   Kadar u Huddersfield-u EmptyPon 10 Jan 2011 - 20:18

Gde Tiote da igra stopera, imacemo najvise dosudjenih penala (naravno protiv nas).
I ja smatram da je neozbiljno tako tanjiti nekupoziciju, a tek tako pipavu-to je tek ludilo! Racunajte povrede, kartone, suspenzije... Stvarno mora neko da uskoci ko je stoper, a ne da se povlace ljudi sa svojih pozicija da bi igrali tudje. Glupost!
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Kadar u Huddersfield-u Empty
PočaljiNaslov: Re: Kadar u Huddersfield-u   Kadar u Huddersfield-u EmptyPon 10 Jan 2011 - 20:24

e moj jarane ti nisi shvatio MI SMO NEWCASTLE!!!!!!!!!
Mi imamo igrace "multifunkcion" mogu irgati sve pozicije, to se danas traži, a bgm može i Jonas na bekove da uleti, kao i Smith, ništa ne brini. Kad može Duff koji je uvjek igrao krilo ( ali vecinom ono ofanzivno krilo- skoro napad ) da igra beka lijevog. Zar ti to ne govori o nama dosta, a i protekle dvije sezone smo sa jednim lijevim bekom igrali.

Šalu na stranu ovo sve gore što sam napisao, ali mislim da možemo mi i bez Kadara izgurat ovaj mjesec.
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Kadar u Huddersfield-u Empty
PočaljiNaslov: Re: Kadar u Huddersfield-u   Kadar u Huddersfield-u EmptyPon 10 Jan 2011 - 22:47

Znaci zamene za Enriquea su Perch i Ferguson.Super...Prvi ne zna ni na svojoj 'prirodnoj poziciji da odigra makar prosecno,a drugi je odigrao 2 tekme u prvom timu.Ne pomaze tu ni Kadar koji je takodje neiskusan za PL.Treba dovesti nekog levog beka iz PL ili neke jace lige, koji nije skup i ne crkava za mestom u prvih 11.A takvih ima sigurno.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Kadar u Huddersfield-u Empty
PočaljiNaslov: Re: Kadar u Huddersfield-u   Kadar u Huddersfield-u EmptyUto 11 Jan 2011 - 0:13

mislim da bi Perch trebao biti onaj koji odlazi na pozajmicu u Huddersfield,a ne Kadar.Kadar jos nijednom nije odigrao losu utakmicu,dok je Perch svaku odigrao lose.Meni bi Kadar bio zamena za Enrique-a.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Kadar u Huddersfield-u Empty
PočaljiNaslov: Re: Kadar u Huddersfield-u   Kadar u Huddersfield-u EmptyUto 11 Jan 2011 - 9:51

ljudi, realno mislim da je kadar mlad i dobar da bi bio kod nas na tribinama...bez obzira na to sto nnemamo drugog levog beka, on zasluzuje da igra...i mislim da cemo izdrzati mesec dana bez njega!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Kadar u Huddersfield-u Empty
PočaljiNaslov: Re: Kadar u Huddersfield-u   Kadar u Huddersfield-u EmptyUto 11 Jan 2011 - 15:11

Brate neka se zrtvuje malo. Koliko je Harper cekao na klupi zbog Givena?!? Znao je da je NUFC ipak bolji od npr Wolvesa. Jebes ti to ako ti se ukaze sansa a ti nisi tu. Sansa se ceka!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kadar u Huddersfield-u Empty
PočaljiNaslov: Re: Kadar u Huddersfield-u   Kadar u Huddersfield-u Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kadar u Huddersfield-u
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Tamas Kadar potpisao !
» Huddersfield - NUFC 0 - 1
» NEWCASTLE - Huddersfield 2:0
» Newcastle - Huddersfield 1:0
» Huddersfield-Newcasle U.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Transferi i špekulacije-
Skoči na: