Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle blizu novog igraca?

Ići dole 
+4
Srki
RIOT
Savic
Admin-Roby
8 posters
AutorPoruka
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle blizu novog igraca? Empty
PočaljiNaslov: Newcastle blizu novog igraca?   Newcastle blizu novog igraca? EmptyČet 6 Jan 2011 - 14:45

Alan Pardew je blizu dovodjenja jednog igraca.Taj igrac bi trebao da bude predstavljen pre utakmice sa Stevenegom.Mozda je to Robbie Keane,mozda je to Bentley....nikada se nezna.

http://www.shieldsgazette.com/sport/Pardew-closing-in-on-transfer.6681947.jp
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle blizu novog igraca? Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle blizu novog igraca?   Newcastle blizu novog igraca? EmptyČet 6 Jan 2011 - 15:13

Keane je u pregovorima sa Birmingham-om. Tamo je i na lekarskim pregledima, kako bi prešao za svih 7 miliona funti.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle blizu novog igraca? Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle blizu novog igraca?   Newcastle blizu novog igraca? EmptyČet 6 Jan 2011 - 15:31

7 miliona je previse za napaca koji ima 30 god,i koj ijos nije igrao ove sezon! Super sto ne dolazi,nek samo ide u taj Birmingham.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Newcastle blizu novog igraca? Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle blizu novog igraca?   Newcastle blizu novog igraca? EmptyČet 6 Jan 2011 - 16:01

Gradel, Austin ili Bentley.

Jedino što mi je žao ako je u pitanju Bentley je činjenica da Joey-ja nećemo viđati više na desnoj strani, na kojoj mi je izgledao kao da je igrao tu poziciju ceo život. Ali da nam je neophodan još jedan igrač koji ume da centrira, pa.... JAKO NAM TREBA.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle blizu novog igraca? Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle blizu novog igraca?   Newcastle blizu novog igraca? EmptyČet 6 Jan 2011 - 16:24

Samo da Bentley pokaze deo onoga sto je radio za Blackburn, zaboravices Joeya po desnoj. Ali, cini mi se da je lik poludeo u vuglu tako da moze biti da ce ga Joey em prebiti kao vola, em mu uzeti desnu stranu Razz

Sto se tice 7 milki za Keane-a, mislim da je to preterivanje tj da je rec o cifri daleko manjoj. A novinari mogu da teftere sta vole. Onaj ko njemu da 7M nek se obesi odma'.
Nazad na vrh Ići dole
aleksandar.sefer

aleksandar.sefer


Broj poruka : 31
Godina : 35
Localisation : Rudo/Banja Luka
Datum upisa : 20.12.2009

Newcastle blizu novog igraca? Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle blizu novog igraca?   Newcastle blizu novog igraca? EmptyČet 6 Jan 2011 - 19:39

a stra bi sa ovim sessegnonom...jos uvjek se tesko snalazim na ovom blogu Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle blizu novog igraca? Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle blizu novog igraca?   Newcastle blizu novog igraca? EmptyČet 6 Jan 2011 - 20:04

Mislis forumu Very Happy
Lagano, uci ces u stos. Uglavnom su aktuelne 2-3 teme. Videces i sam gde pljudte poruke.

Sta se desava sa tim malisom, to bih i ja voleo da znam!
Nazad na vrh Ići dole
aleksandar.sefer

aleksandar.sefer


Broj poruka : 31
Godina : 35
Localisation : Rudo/Banja Luka
Datum upisa : 20.12.2009

Newcastle blizu novog igraca? Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle blizu novog igraca?   Newcastle blizu novog igraca? EmptyČet 6 Jan 2011 - 20:15

ma da, mislio sam forum...skonto sam uglavnom sad kako sve funkcionise
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Newcastle blizu novog igraca? Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle blizu novog igraca?   Newcastle blizu novog igraca? EmptyČet 6 Jan 2011 - 20:19

ja bi mexesa u nufc Very Happy istice mu ugovor sad za 6mj...mogli bi ga kupit za neku malu svotu...6-7m funti....jer se roma rjesava igraca s velikim placama......prodali su baptistu u malagu za 2m...jos mexes nije redovno u prvoj postavi zbog burdissa....

na kraju sezone ode campbell a mogao bi i perch....imamo samo 3 ozbiljna stopera(colo, saylor i williamson)

a sto se tice sessegnona

video sve govori....
https://www.youtube.com/watch?v=gSSQIPg8pKU
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle blizu novog igraca? Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle blizu novog igraca?   Newcastle blizu novog igraca? EmptyČet 6 Jan 2011 - 22:56

Voleo bih ja svasta, fokusirajmo se na igrace koji se kako-tako povezuju sa Njukom. Da ne sirimo pricu u fantaziju!
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle blizu novog igraca? Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle blizu novog igraca?   Newcastle blizu novog igraca? EmptyPet 7 Jan 2011 - 0:38

ja bi voleo da vidim Jermain Beckoforda u Newcastle-u....Very Happy hahahah salim se,ma ja sam sto posto siguran da cemo dovesti Larsssona iz biriminghama u subotu ili nedelju.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle blizu novog igraca? Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle blizu novog igraca?   Newcastle blizu novog igraca? EmptyPet 7 Jan 2011 - 1:00

@Roby
Je l' zezas ili je to stvarno????

Mislim na Larssona!
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Newcastle blizu novog igraca? Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle blizu novog igraca?   Newcastle blizu novog igraca? EmptyPet 7 Jan 2011 - 1:27

larssonnnnn navodno na st james parku za 1,5m funta Question
prije 3 dana ga je navodno htio i atletico madrid...valjda zna nesto igrat....dok nam se ben arfa ne oporavi cheers
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Newcastle blizu novog igraca? Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle blizu novog igraca?   Newcastle blizu novog igraca? EmptyPet 7 Jan 2011 - 3:01

Newcastle have had a £1.5million bid accepted by Birmingham for Swedish winger Seb Larsson.

Toon boss Alan Pardew has switched his attention to Larsson after a move for Spurs winger David Bentley faltered and hopes to speak to the player this weekend.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle blizu novog igraca? Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle blizu novog igraca?   Newcastle blizu novog igraca? EmptyPet 7 Jan 2011 - 10:29

Koliko se secam on nije los igrac uopste!
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle blizu novog igraca? Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle blizu novog igraca?   Newcastle blizu novog igraca? EmptyPet 7 Jan 2011 - 12:08

Larsson je desno krilo,25 godina,ima sjajan centarsut,bogami i sut....i brz je,malo sporiji od rouledge-a Razz
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle blizu novog igraca? Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle blizu novog igraca?   Newcastle blizu novog igraca? EmptyPet 7 Jan 2011 - 12:22

Dobar, dobar!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle blizu novog igraca? Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle blizu novog igraca?   Newcastle blizu novog igraca? EmptyPet 7 Jan 2011 - 20:38

Larsson je vrlo dobar igrač, ali je u maloj svadji sa Alex McLeish-om (manager-om Birmingham-a), što bi mi mogli da iskoristimo. Very Happy

Bentley je i definitivno otišao na pozajmicu u Birmingham (tako javlja Sky Sports).
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle blizu novog igraca? Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle blizu novog igraca?   Newcastle blizu novog igraca? EmptyPet 7 Jan 2011 - 20:45

E nek se nosi u qc (Bentley)!
Nazad na vrh Ići dole
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

Newcastle blizu novog igraca? Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle blizu novog igraca?   Newcastle blizu novog igraca? EmptyPet 7 Jan 2011 - 21:40

Nije me bilo neko vrijeem na forumu i evo sad sam se vratio da malo zaspamam Very Happy

Uglavnom izgleda da nema ništa od Bentleya i Keane, obojica prešla u Birmingham. Blizu smo dovođenja Larssona koji bi po meni bio odlična kupovina, jer se ne bi trebali toliko bojati ozljede ili suspenzije Bartona kao što je to do sada bio slučaj i uz to dobili bi igrača koji bi mogao dobro pucati slobodne sa dvadesetak metara, a to baš do sada i nismo imali, najbolej pokazuje koliko smo golova zabili iz takvih prilika...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Newcastle blizu novog igraca? Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle blizu novog igraca?   Newcastle blizu novog igraca? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle blizu novog igraca?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Sebastian Larsson blizu Newcastle-a!
» Dan Gosling blizu Newcastle United-a
» Cheick Tiote blizu Newcastle-a.
» Stephen Warnock blizu prelaska?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Transferi i špekulacije-
Skoči na: