Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Potencijalni igraci

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Serbian lassy

Serbian lassy


Broj poruka : 473
Localisation : Newcastle upon Tyne
Datum upisa : 18.04.2009

Potencijalni igraci Empty
PočaljiNaslov: Potencijalni igraci   Potencijalni igraci EmptySre 3 Nov 2010 - 23:26

Pokusavala sam da nadjem neki topic sa ovakvom temom, ali su svi obicno vezani za odredjenog igraca. Ako nije problem, da ovde krenemo price o onima koji se spominju kao potencijalni. Verovatno nece biti razloga da o svakom od njih duze komentarisemo (dok ne potpisu Smile pa da ne pravimo previse guzve.
Dakle, skauti naseg kluba poslati u u Belgiju i Holandiju u potrazi za novim igracima. Igrac Anderlehta Jonathan Legear se oglasio u stampi izjavom da je njegov agent kontaktiran od strane ljudi iz Njukasla. Radi se o 23 godine starom krilnom igracu kome je specijalnost igra na desnoj strani. Ova njegova izjava se kosi sa onom koju je nakon povrede Ben Arfe dao Huton - da nece dovoditi novog igraca u januaru.
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Potencijalni igraci Empty
PočaljiNaslov: Re: Potencijalni igraci   Potencijalni igraci EmptySre 3 Nov 2010 - 23:44

Taj Legear je brz i prodoran igrac,gledao sam ga protiv Partizana u kvalifikacijama.Tipicno desno krilo...bolji je od Routledge-a,bar za mene.
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Potencijalni igraci Empty
PočaljiNaslov: Re: Potencijalni igraci   Potencijalni igraci EmptyČet 4 Nov 2010 - 0:35

barton igra odlicno na krilu zasad...a hatem se vraca u 2.mj 2011...a tu je i routledge....
po meni je nepotrebno dovodit ovog igraca..

Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Potencijalni igraci Empty
PočaljiNaslov: Re: Potencijalni igraci   Potencijalni igraci EmptyČet 4 Nov 2010 - 1:46

Ma u pravu si, samo me strah novih povreda...ipak smo mi skloni istim, zar ne?
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Potencijalni igraci Empty
PočaljiNaslov: Re: Potencijalni igraci   Potencijalni igraci EmptyČet 4 Nov 2010 - 8:28

Govorka se svašta i za Landon Donovan-a...
E, to, ukoliko bi bilo istina, bi bilo već nešto. Usput budi rečeno, Ben Arfa, ako se uopšte i vrati onakakav kakav se povredio, bi trebao da igra po levoj strani (gde je lošiji) ili kao polušpic(gde je bolji). Barton je odlično odigrao protiv Sunderland-a, ali on naprosto nije krilni igrač. Praktično raspolažemo jedino sa Routlege-om kao opcijom na toj poziciji, tako da ne bih imao ništa protiv dovođenja mladog Belgijanca.
Još nešto. Ukoliko Newcastle dovede Donovan-a, to će značiti da se Hughton definitivno opredelio za formaciju 4-4-1-1, koja ovoj ekipi najbolje leži, sa Carrollom u špicu i polušpicem koji nema klasičnu poziciju, već je više free role. Jako dobra formacija, pogotovo za PL. Polušpica kod nas mogu da igraju Nolan i Vučkić(Kazenga Lua Lua kad ga vratimo sa pozajmice), a ukoliko dovedemo Donovana i zalečimo Ben Afra-u.... Slatke muke. Smile
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Potencijalni igraci Empty
PočaljiNaslov: Re: Potencijalni igraci   Potencijalni igraci EmptyČet 4 Nov 2010 - 15:27

Donovan bi se odlicno uklopio,sjajan igrac i stabilan karakter,cini mi se.Ima tacan pas i odlican sut sa distance.Bio bi lepo pojacanje...
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Potencijalni igraci Empty
PočaljiNaslov: Re: Potencijalni igraci   Potencijalni igraci EmptyČet 4 Nov 2010 - 15:29

Newcastle hope to pip Everton to Donovan’s signature by wrapping up an early deal with both the player and the club over a January loan move.

“He is exactly the signing Newcastle need with Ben Arfa out with a long-term injury,” a Newcastle source told Goal.com UK.

“The boss is worried the team rely too much on Andy Carroll and Donovan has proven that he can hurt defences in the Premier League.

“It would work really well for the player because he will be guaranteed a game every week and for the club because those three months after Christmas will be vital – we want a mid-table finish.” (Goal.com)
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Potencijalni igraci Empty
PočaljiNaslov: Re: Potencijalni igraci   Potencijalni igraci EmptyČet 4 Nov 2010 - 21:56

Ja cu da cutim do se ne desi pirat
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Potencijalni igraci Empty
PočaljiNaslov: Re: Potencijalni igraci   Potencijalni igraci Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Potencijalni igraci
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Povredjeni igraci
» Bivsi igraci
» Bivsi igraci
» Navijaci vs bivsi igraci
» Igraci koji nas nece napustiti

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Igrači-
Skoči na: