Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle vs Arsenal (Carling Cup)

Ići dole 
+7
spira
moody
Savic
m.c.t.
Admin-Roby
Srki
RIOT
11 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle vs Arsenal (Carling Cup) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Arsenal (Carling Cup)   Newcastle vs Arsenal (Carling Cup) - Page 2 EmptyČet 28 Okt 2010 - 17:15

Ne mora cak Nolan ni da fasuje, mogu da se zbudze zajedno!
Da je igrao protiv npr Stoka verujem da bismo iscupali bar bod. Falilo nam je dobrih proigravanja tada. Dobro, iz celog sranjeta iznikao je jedan momak koji bi mogao da bude ok igracic!
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle vs Arsenal (Carling Cup) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Arsenal (Carling Cup)   Newcastle vs Arsenal (Carling Cup) - Page 2 EmptyČet 28 Okt 2010 - 18:06

Pa jesu oni imali sansu odmah u prvim minutama ali sve zbog greske Williamson-a koji je hteo da dribla dva igraca Arsenala i to kao zadnji igrac. Odmah posle toga Vuckic je imao odlicnu sansu. Tad sam pomislio da ce on biti dosta aktivniji ucesnik u mecu, ali tek povremeno se culo njegovo ime. Imao je Arsenal pritisak ali trcalo se dosta, obe ekipe nisu iskoristile sanse... u 14 minuti Ranger je propustio onu sansu... a u 15 je Smith uputio onaj projektil koji je pogodio precku... Bendtner je imao par suteva na nas gol ali uvek je pogadjao tacno u Krula jer je samo toliko i imao prostora za sut...

Plasim se za Bartona. Odusevio me je kako u zadnjih par meceva kulira provokacije na njegov racun i pokusaje da se izbaci iz takta. To sto je ostao smiren mu je donelo mnogo korisniju igru. Ako se ponovo vrati krljanju onda bolje da uzmemo nekog igraca iz ragbi lige koji to radi profi. A jos ako ga sudije uzmu na zub davace mu zute kartone bez razloga, cisto da ga drze na oprezu. Ne znam, ne volim da vidim nepotrebno grube prekrsaje, pogotovo kad gubis 0:4, to mi vise odaje utisak nemoci nego neke osvete...

Igrac koji nam je mozda najvise falio... Tiote?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle vs Arsenal (Carling Cup) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Arsenal (Carling Cup)   Newcastle vs Arsenal (Carling Cup) - Page 2 EmptyČet 28 Okt 2010 - 18:12

igrac koji nam je najvise falio- Carroll....kad je on usao,postali smo opasniji.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle vs Arsenal (Carling Cup) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Arsenal (Carling Cup)   Newcastle vs Arsenal (Carling Cup) - Page 2 EmptyČet 28 Okt 2010 - 18:16

Sta znam, mislim da je Barton krljao tacno sa merom. Nista ekstravagantno nije uradio. Imao dva jaka starta, fasova zuti, molim lepo. Mislim da se generalno prizvao pameti.

Da, i ja sam skontao da Tiote manjka. Ali izgleda da je CC svesno zrtvovan. Arsenal izostavi 3 igraca iz stalne postave, mi izostavimo 7! Pa ko je tu lud?
Samo se nadam da je to sve uradjeno sa planom da se sunderland ugazi u nedelju. Ako i tu fasujemo onda treba i Hughton da fasuje!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle vs Arsenal (Carling Cup) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Arsenal (Carling Cup)   Newcastle vs Arsenal (Carling Cup) - Page 2 EmptyČet 28 Okt 2010 - 20:08

Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Vlada Ruma

Vlada Ruma


Broj poruka : 52
Datum upisa : 28.03.2010

Newcastle vs Arsenal (Carling Cup) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Arsenal (Carling Cup)   Newcastle vs Arsenal (Carling Cup) - Page 2 EmptyPet 29 Okt 2010 - 1:17

Iskreno, protiv ekipe koja igra najlepši fudbal u Evropi uz Barsu, bez par igrača u startnoj postavi, teško je bilo očekivati da možemo nešto više da uradimo... Imali smo par šansu u prvom, nismo ih iskoristi, dobili su poklon gol, a u drugom nam napunili mrežu, nažalost. Tako igraju velike ekipe.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Newcastle vs Arsenal (Carling Cup) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Arsenal (Carling Cup)   Newcastle vs Arsenal (Carling Cup) - Page 2 EmptyPet 29 Okt 2010 - 20:04

mozda ipak nije svjesno zrtvovan cc ali nije mi ni zao.Treba nam sva raspoloziva snaga za premier ligu.Realno mi to nikad ne bi osvojili ni da smo prosli arsenal.Da osvojis bilo sta treba imati kontinuitet,ali sa nasim igracima to je daleko.Jedino mi je zao sto je tako visok rezultat ali hajd sad, idemo dalje.Dobiti sunderland i ovo ce svi zaboraviti.
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Newcastle vs Arsenal (Carling Cup) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Arsenal (Carling Cup)   Newcastle vs Arsenal (Carling Cup) - Page 2 EmptyPet 29 Okt 2010 - 22:10

Slazem se sa Dinkom, ne treba mnogo tugovati i traziti razloge poraza na ovoj utakmici. Nedelja je bitna, ovde bi pukli pre ili kasnije, nikakve sanse mi tu nismo imali.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle vs Arsenal (Carling Cup) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Arsenal (Carling Cup)   Newcastle vs Arsenal (Carling Cup) - Page 2 EmptySub 30 Okt 2010 - 15:51

Pa jebes ga, ako tako posmatramo stvari onda nikada nista necemo ni osvojiti. Da bi nesto uradio treba i reskirati! Nije mi jasno zasto protiv Arsenala nije izasla jaca postava. Tj jasno mi je-cuva se za ligu u kojoj cemo opstati, valjda, tj bicemo 17 ili tako nesto. Jebes rezultat. A preko CC smo mogli da izadjemo u Evropu, ako bismo dogurali do neke zavrsnice. Trebalo je stegnuti jaja i odigrati tekmu momacki.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Newcastle vs Arsenal (Carling Cup) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Arsenal (Carling Cup)   Newcastle vs Arsenal (Carling Cup) - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle vs Arsenal (Carling Cup)
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Carling Cup - Scunthorpe v Newcastle
» Carling kup - Chelsea Vs Newcastle
» Carling Cup - Nottingham v Newcastle
» Carling Cup - Blackburn v Newcastle (26.10.2011)
» Newcastle united - Peterborought (Carling Cup)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: