Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Turnir (sa B92).

Ići dole 
+9
Savic
TornadoS
RIOT
Serbian lassy
NUFC96
m.c.t.
Srki
spira
Admin-Roby
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Turnir (sa B92). - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). - Page 2 EmptyPon 4 Okt 2010 - 0:57

E pa jebi ga "da je baba musko zvala bi se Dusko"!

Elem ovo je NUFC ekipa kojoj verujem, ukljucujuci Micka koji ima fucking Atlantic Ocean in front of him a ostali-spavaci, drkaci, svadbari, jebaci, pijanci bas dan uoci skupljanja...

...jebite se braco!

Kad trebate nema vas nigde.


Poslednji put izmenio Srki dana Čet 14 Okt 2010 - 23:55, izmenio ukupno 3 puta
Nazad na vrh Ići dole
TornadoS




Broj poruka : 3
Godina : 32
Localisation : Ue
Datum upisa : 03.10.2010

Turnir (sa B92). - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). - Page 2 EmptyPon 4 Okt 2010 - 1:06

bravo majstore...ja nisam tako mislio...tek sam saznao za ovaj forum i sta sad mene ubrajas u te ...


I MENI SE JEBEEEE...
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Turnir (sa B92). - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). - Page 2 EmptyPon 4 Okt 2010 - 1:58

Ma opusteno Tornado Very Happy U danu kad smo primili skoro 20 golova na 3 utakmice, 9 od omrazenog Mancestera, izgubili od Sitija, izgubili Ben Arfu... Svi smo malo u bedaku... Naravno da si dobrodosao ako budemo igrali neki sledeci turnir...

@Riot
Hvala! Very Happy Ni ja ne znam kako su nam isparila 3 igraca a tvrdili su da dolaze 100%. Nisam ni na forumu video da je neko otkazao od njih. Savic je unapred rekao da ima obaveze i to je ok.

@ Serbian lassy
Hvala na podrsci Very Happy Mozda nismo rezultatski osvetlili obraz Newcastlu ali su nas svi zagotivili na turniru. Ja sam pricao sa devojcicama ali NUFC96 je bio pravi PR nase ekipe Very Happy Pricao je i sa Lacio fanovima i sa Evertonovcima i generalno bio jako dobro raspolozen! Nadam se da mu je noga malo bolje!

@ Srki
Vazno je da smo svi mi zivi i zdravi! Very Happy Bice prilike za nova okupljanja i slavlja!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Turnir (sa B92). - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). - Page 2 EmptyPon 4 Okt 2010 - 8:54

Noga je bolje, jos para dana i prestacu da sepam valjda. Turnir je bio sjajan i ceo dan je bio sjajan, rezultat i onaj u Engleskoj i ovaj u Beogradu nam nije mogao pokvariti raspolozenje. Ja nisam kivan na momke koji nisu dosli, jer su oni propustili mnogo, ja ne. Za sledeci turnir ili bilo koje drugo okupljanje nadam se da ce nas biti vise. Svako nase okupljanje je bilo sjajno, a ovo mozda i najbolje, ljudi propustate mnogo sto ne dolazite.

Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Turnir (sa B92). - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). - Page 2 EmptyPon 4 Okt 2010 - 10:21

Ne radi se o tome da sam ljut na nekoga. Daleko od toga.
Radi se o tome da je najlakse obecati nesto preko tastature a kad treba da se to i ispostuje onda zdimis, ne javljas se na tel itd. I onda ostavis ostatak ekipe da se doviaj u nedelju u 7.30h, da nadje nekoga ko ce da igra. Srecom pa smo ovog puta nasli. Ali to je tako pederski prema ostatku ekipe da ja nemam reci. Samo se o tome radi.

@Tornado
Nisam tebe ubrojao, ti nisi ni znao za celu stvar. Relax Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Turnir (sa B92). - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). - Page 2 EmptyPon 4 Okt 2010 - 11:05

Sta da kazem ljudi,bilo je ODLICNO!!! Hvala Filipu sto nas je super ugostio,i mct-u na prevozu do nove pazove,i srkiju sto je nasao sestog igraca,svog kuma,koji je igrao kao da je stvarno Newcastlovac.Fotke su super Smile Ovako nesto se ljudi ne propusta!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Turnir (sa B92). - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). - Page 2 EmptyPon 4 Okt 2010 - 11:17

Zivi bili!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Serbian lassy

Serbian lassy


Broj poruka : 473
Localisation : Newcastle upon Tyne
Datum upisa : 18.04.2009

Turnir (sa B92). - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). - Page 2 EmptyPon 4 Okt 2010 - 12:35

@Tornado, jel' tebi uopste neko rekao DOBRO NAM DOSAO NA FORUM?! Ako nije, evo ja te pozdravljam, drago mi je da si sa nama!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Turnir (sa B92). - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). - Page 2 EmptyPon 4 Okt 2010 - 12:37

Uleteo je momak u nezgodnom casu Very Happy

Pozdrav prikane, dobrodosao!
Nazad na vrh Ići dole
Serbian lassy

Serbian lassy


Broj poruka : 473
Localisation : Newcastle upon Tyne
Datum upisa : 18.04.2009

Turnir (sa B92). - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). - Page 2 EmptyPon 4 Okt 2010 - 12:39

Ne da je uleteo, nego je stao tacno na nagaznu minu lol!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Turnir (sa B92). - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). - Page 2 EmptyPon 4 Okt 2010 - 14:06

BUUUUM Arrow
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Turnir (sa B92). - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). - Page 2 EmptyPon 4 Okt 2010 - 15:07

Vidim da je bilo veselo na turniru. Filipe, objavio sam tvoj izveštaj sa turnira na blogu (nadam se da se ne ljutiš). Nego, živo me zanima, kako ste uspeli da nagovorite Coloccini-a da dođe da vas gleda? Very Happy Very Happy Very Happy

Turnir (sa B92). - Page 2 E8toop
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Turnir (sa B92). - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). - Page 2 EmptyPon 4 Okt 2010 - 20:48

Bilo je fenomenalno.Za mene,gledati tekmu sa jos 4 okorele 'svrake',to je vrh!Sto se turnira tice,ispusili smo jer smo PRVI PUT u zivotu igrali zajedno a bio je prisutan nedostatak,pre svega, kondicije.Elem,bilo je super i nadam se skorom okupljanju i u vecem broju.Verujte da sam jos u soku zbog Hatema i mnooooogo sam ljut i besan.
Nazad na vrh Ići dole
TornadoS




Broj poruka : 3
Godina : 32
Localisation : Ue
Datum upisa : 03.10.2010

Turnir (sa B92). - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). - Page 2 EmptyPon 4 Okt 2010 - 23:34

heheh ma ok je...hvala na dobrodoslici Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Big Dunc

Big Dunc


Broj poruka : 13
Localisation : Obrenovac
Datum upisa : 05.10.2010

Turnir (sa B92). - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). - Page 2 EmptyUto 5 Okt 2010 - 14:23

Veliki pozdrav Svrakama!

Drago mi je da smo se i zvanicno upoznali na ovom turniru, sto je prevashodni cilj i bio, jer reklamu za vas blog drzimo vec neko vreme na sajtu. O vasem fan klubu i ambicijama za turnir smo saznali od likova iz Borusije, i mnogo smo bili srecni kad smo videli da ste ih ispunili, kao i mi uostalom. I nama i vama ovo je bilo prvo pojavljivanje, prvi put smo zaigrali u ovim postavama i mi i vi, ali ste vi ostalili sjajan utisak lezernoscu i onim dvolitarkama koje ste konstantno cirkali kad god je moglo Very Happy . Znamo koliko vam je tesko bilo da se skupite, imali smo slican problem, ali su anse dve ekipe bile jedine koje su tu dosle rasterecene i radi druzenja i zajebancije, medjutim ocekujem i od vas i od nas sledece godine da napadnemo ostale svom snagom. Momci koje smo upoznali i razmenili po koju rec su zaista sjajani, zajebanti, vidi se da vole iskreno klub kao i mi nas i voleo bih sledeci p[ut da se makar nadjemo u istoj grupi. Do sad su nas spajali Zinola i Dankan Ferguson, od sad nadam se i kvalitetna saradnja nasih fan klubova u Srbiji!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.everton-serbia.net
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Turnir (sa B92). - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). - Page 2 EmptyUto 5 Okt 2010 - 16:46

Pozdrav brate!!! NAravno da smo dosli ratereceni (i mi i vasi), nismo lozaci. Dosli smo da se zajebavamo i druzimo a na terenu sta uradimo. Vecina ekipa je, to se lepo videlo, odigrala masu puta zajedno, dovukli su izmena malu milijardu dok smo mi bili limitirani sa time. Ali nije ni bitno to, bitna su druzenja i, kao sto je vec puno ljudi reklo, zajebancija! Lepo da smo se upoznali, videli, pa mozemo nekad, ako se skupe ekipe da oddjuskamo jedni protiv drugih. Jebes turnir, znamo gde je Ada!

Ne zaboravi Garyja Speeda, i on je iz Evertona dosao u Njuku i takodje je bio igracina!!!!
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Turnir (sa B92). - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). - Page 2 EmptyUto 5 Okt 2010 - 17:38

Pozdrav Evertonu! Sjajno je bilo na turniru, steta sto nismo napravili neku fotku zajednicku. A na sledecem turniru odigracemo sigurno bolje, ako budemo manje pili. Mada to tesko da ce se desiti Smile
Nazad na vrh Ići dole
Big Dunc

Big Dunc


Broj poruka : 13
Localisation : Obrenovac
Datum upisa : 05.10.2010

Turnir (sa B92). - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). - Page 2 EmptySre 6 Okt 2010 - 12:26

Kad vec pomenu Speeda, koji je kao i Ferguson bio i ostao nas navijac i za kojim nas srce boli i danas, daj da budem mazohista i da pomenem onog koga nisam hteo, GOslinga. Ma koliko ga mi (ne) voleli, ipak dosli ste u posed jednog od najvecih bisera na ostrvu, decak je sa jos par tinejdzera izneo celu proslu sezonu kada smo konstantno imali od 10-13 povredjenih igraca i umesto da se borimo za opstanak imali smo sanse za Evropu do samog kraja. A da nas boli sto smo ispustili coveka koji je posednji sam pobedio Gamad sa Analfilda, boli nas i dalje...

NUFC96 Polako Very Happy . Tek smo se videli prvi put, imamo odlicno misljenje jedni o drugima, ali vec za sledeci turnir obecvamo zajednicke slike, asto Srki rece, jebes turnire, znamo gde je Ada, pa iako smo i mi i vi limitirani igracima iz BG-a i okoline, iak bi mogli da se organizujemo nekada da odigramo neku prijateljsku. Mnogo bi znacilo i jednima i drugima za turnir u maju. Naravno, da ne bude skroz prijateljska, gubitnici placaju pivo, razume se Razz
Nazad na vrh Ići dole
http://www.everton-serbia.net
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Turnir (sa B92). - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). - Page 2 EmptySre 6 Okt 2010 - 18:45

Kad ja igram piva nikad faliti nece! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Turnir (sa B92). - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). - Page 2 EmptyČet 7 Okt 2010 - 19:28

jbt sad moram da se pravdam, al nema veze! ja sam paorsko dete, i pored caleta jedino musko (moram da pomazem kad nemam obaveza na faxu) i to me je jebalo, posto su sad poljoprivredni radovi u toku, rekao sam jos kad je pocelo o turniru da nisam siguran za dolazak al mi se igralo, kada me je vlada pitao da li cu ici, rekao sam da ne mogu jer sam radio sa caletom, branje kukuruza je u pitanju...nije atlanski okean al stvarno nisam mogao da dodjem...
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Turnir (sa B92). - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). - Page 2 EmptyPet 8 Okt 2010 - 18:04

Turnir (sa B92). - Page 2 38330_1540434427619_1137669114_1557124_7133304_n
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Big Dunc

Big Dunc


Broj poruka : 13
Localisation : Obrenovac
Datum upisa : 05.10.2010

Turnir (sa B92). - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). - Page 2 EmptySub 9 Okt 2010 - 0:45

Meni je draza kad baca Incea na Derbiju 10 metara u dalj Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.everton-serbia.net
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Turnir (sa B92). - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). - Page 2 EmptySub 9 Okt 2010 - 21:11

Turnir (sa B92). - Page 2 Article-0-00067BE100000258-685_468x309
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Vlada Ruma

Vlada Ruma


Broj poruka : 52
Datum upisa : 28.03.2010

Turnir (sa B92). - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). - Page 2 EmptyUto 12 Okt 2010 - 2:03

Srki ::
E pa jebi ga "da je baba musko zval abi se Dusko"!

Elem ovo je NUFC ekipa kojoj verujem, ukljucujuci Micka koji ima fucking Atlantic Ocean in front of him a ostali-spavaci, drkaci, svadbari, jebaci, pijanci bas dan uoci skupljanja...

...jebite se braco!

Kad trebate nema vas nigde.

'alo, rođače, lakše malo s tim prozivkama... znam da se ova zadnja direktno odnosi na mene, a ti nemoj misliti da si neki baja, jer si seo u gradski bus ili kola i došao na Adu prošle nedelje... pa se sad praviš pametan da prozivaš ostale momke koji nisu došli, i kojima nije baš tako lako da "skoknu" do Ade. Ja jesam napravio sranje, rekao da ću doći, nisam na kraju... i prihvatam krivicu, uputio sam izvinjenje i Robiju odmah tog dana, tako da... ako ti je nešto zasmetalo, trebao si lepo reći meni, a ne ovde da mi vrdaš po forumu levo - desno, jebač, drkač, spavač.
P.S. Ako je ovo tvoja ekipica kojoj veruješ, za sledeći turnir nemoj da pitaš ko će još igrati, idite u istom sastavu, pa nek' vas guze sa po 10 razlike svi timovi. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Turnir (sa B92). - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). - Page 2 EmptyUto 12 Okt 2010 - 9:58

Dolazio sam ja rodjo i u NS! Ne prozivam nista i nikoga-nisi se pojavio i to je tvoja stvar-fora je samo sto si obecao. E to ne smatram ok potezom. Samo sam to tebi zamerio.
Kritika je bila opsta jer kad smo se ucukavali preko foruma imali smo jednu cifru ljudi a posle smo se krpili u nedelju u 8.00h jer je falilo ljudi. Nije bas situacija da je pozelis, ne?
To sto su nas guzili sa po 10 golova, kao sto si mogao da vidis nije nikoga potreslo, najmanje je bilo do rezultata. I ne, ne mislim da sam baja. Samo ne bih becao pa ispalio u 7.00h ujutru. Samo se o tome radi.
A sto se tice poverenja u ekipicu-mislio sam na poverenje u smislu postovanja dogovora. Kao sto vec rekoh niko nije zaplakao zbog rezultata, stavise bole nas muda.
I normalno da ce se opet skupiti ista ekipa. A naravno da su pozvani i drugi, i ti sa njima! Zasto ne. Nisam ja nikakav selektor ili odredjivac ko moze a ko ne moze da igra! Stvari funkcionisu na dobrovoljnoj bazi!
Nista licno, stvar je principa!
Ziv bio!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Turnir (sa B92). - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Turnir (sa B92).
Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Turnir!
» TURNIR
» VII TURNIR
» 10 turnir fan klubova
» IV Turnir fan klubova

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: Off topic :: Pričajte o raznim stvarima...-
Skoči na: