Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 newcastle vs stoke

Ići dole 
+8
Philips
NUFC CRO
RIOT
Admin-Roby
Srki
m.c.t.
Savic
Alan Smith17
12 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

newcastle vs stoke Empty
PočaljiNaslov: newcastle vs stoke   newcastle vs stoke EmptySub 18 Sep 2010 - 18:05

25.09
treba ic na 3 boda Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

newcastle vs stoke Empty
PočaljiNaslov: Re: newcastle vs stoke   newcastle vs stoke EmptyPon 20 Sep 2010 - 14:19

Uz DIREKTAN prenos na SPORTKLUB-u u nedelju sa početkom u 17.10h (CET)
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

newcastle vs stoke Empty
PočaljiNaslov: Re: newcastle vs stoke   newcastle vs stoke EmptyUto 21 Sep 2010 - 15:56

Bice 1:1 ... oni ce da povedu u 7 minutu... pa mi kao nesto napadamo, ginemo... i onda izjednacenje u 76 minutu i svi u delirijumu kako smo izjednacili i izvukli bod protiv neugodnog stoke-a. Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

newcastle vs stoke Empty
PočaljiNaslov: Re: newcastle vs stoke   newcastle vs stoke EmptyUto 21 Sep 2010 - 20:09

m.c.t. ::
Bice 1:1 ... oni ce da povedu u 7 minutu... pa mi kao nesto napadamo, ginemo... i onda izjednacenje u 76 minutu i svi u delirijumu kako smo izjednacili i izvukli bod protiv neugodnog stoke-a. Rolling Eyes
jedan bod ko nijedan..bit ce 3 boda nebrinite... bit ce 2-0
golovi: carroll 1, nolan 1
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

newcastle vs stoke Empty
PočaljiNaslov: Re: newcastle vs stoke   newcastle vs stoke EmptyUto 21 Sep 2010 - 20:27

smrdljiv je Stoke. Gledao sam pregled od prosle nedelje, igrali su sa W. Hamom. Mogli su lepo da ih ukokaju... Mada, ovo je na strani.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

newcastle vs stoke Empty
PočaljiNaslov: Re: newcastle vs stoke   newcastle vs stoke EmptyNed 26 Sep 2010 - 12:27

newcastle vs stoke Newcastle VS newcastle vs stoke Stoke

Od 17:00h na St. James Parku igrace se utakmica izmedju zahuktalog Newcastla i uvek borbenog Stoke sitija. Shola Ameobi se nada prvoj postavi nakon 2 gola protiv Chelsija u Karling Kupu. Golman Stiv Harper ce pauzirati 3 meseca zbog povrede ramena koju je dobio u utakmici protiv Evertona, tako da ce rezerva Krul imati svoj prvi start u Premier ligi. Vec neko vreme ne mozemo da racunamo na Goslinga (koleno), S Tejlora (rame) i Simpsona (clanak). Za Stoke je neizvestan Jermaine Pennant koji vuce povredu od prosle nedelje.

Newcastle je razocarao na proslom mecu kao domacin kad je izgubio 0:2 od Blekpula, i to nam je bio prvi poraz na nasem terenu posle 16 meseci. Ali zatim su usledile impresivne pobede u gostima protiv Evertona i Chelsija. Stoke city je zadnju pobedu na St. James Parku ostvario davne 1976 godine. Tri od zadnja cetiri meca ove dve ekipe (kup i liga) su zavrsena nereseno.

(BBC)

edit:
Mec uzivo na Sport Klubu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

newcastle vs stoke Empty
PočaljiNaslov: Re: newcastle vs stoke   newcastle vs stoke EmptyNed 26 Sep 2010 - 17:01

NUFC: 26 Krul, 2 Coloccini, 3 Enrique, 4 Nolan (C), 6 Williamson, 7 Barton, 9 Carroll, 10 Routledge, 14 Perch, 24 Tiote, 37 Ben Arfa

NUFC bench: 11 Lovenkrands, 16 R Taylor, 17 Smith, 18 Gutierrez, 23 Ameobi, 30 Ranger, 33 Soderberg



Stoke
: 29 Sorensen, 4 Huth, 5 Collins, 6 Whelan, 9 Jones, 15 Diao, 17 Shawcross (C), 18 Whitehead, 19 Walters, 26 Etherington, 28 Wilkinson

Stoke bench: 1 Begovic, 3 Higginbotham, 7 Gudjohnsen, 10 Fuller, 12 Wilson, 24 Delap, 25 Faye
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

newcastle vs stoke Empty
PočaljiNaslov: Re: newcastle vs stoke   newcastle vs stoke EmptyNed 26 Sep 2010 - 17:54

Idemoooooo 1:0!!!! NOOOLAAANNNN!!! Penal Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

newcastle vs stoke Empty
PočaljiNaslov: Re: newcastle vs stoke   newcastle vs stoke EmptyNed 26 Sep 2010 - 18:01

Sjajno igramo,kontrolisemo igru,napadamo,stvaramo sanse !!!!! Drago mi je sto je Nolan izveo penal......Svaka cast Hughtonu,radi fantastican posao ! cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

newcastle vs stoke Empty
PočaljiNaslov: Re: newcastle vs stoke   newcastle vs stoke EmptyNed 26 Sep 2010 - 18:01

newcastle vs stoke Scaled.php?tn=0&server=512&filename=f9t
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

newcastle vs stoke Empty
PočaljiNaslov: Re: newcastle vs stoke   newcastle vs stoke EmptyNed 26 Sep 2010 - 18:01

smorio se Harpy....jaadan Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

newcastle vs stoke Empty
PočaljiNaslov: Re: newcastle vs stoke   newcastle vs stoke EmptyNed 26 Sep 2010 - 18:07

U ovakvim mečevima Hatem Ben Arfa nema šta da traži na poziciji levog krila. Da Nolan nije postigao gol, ja bi umesto njega ubacio Jonas-a, dok bi Ben Arfa-u gurnuo u sredinu. Protiv ovakve (glupe) odbrane, on bi im dao dva komada sa dvadesetak metara.

U startnih XI bi mi danas igrao Ryan Taylor. Svaki onaj slobodan udarac bi bolje rešio od Barton-a i Ben Arfa-e. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

newcastle vs stoke Empty
PočaljiNaslov: Re: newcastle vs stoke   newcastle vs stoke EmptyNed 26 Sep 2010 - 18:16

Odlicna igra, nastavili smo u jakom ritmu kao protiv Chelsija, imamo kontrolu... Uvek sam se cudio za Huth-a sto je zavrsio u Stoke-u a bio je jako perspektivan, uvek na pragu reprezentacije... a sad tek vidim kakav je panj. Idem da gledam drugo poluvreme...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

newcastle vs stoke Empty
PočaljiNaslov: Re: newcastle vs stoke   newcastle vs stoke EmptyNed 26 Sep 2010 - 18:57

Jebo ga Perch.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

newcastle vs stoke Empty
PočaljiNaslov: Re: newcastle vs stoke   newcastle vs stoke EmptyNed 26 Sep 2010 - 19:11

dal je ovo moguce????
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

newcastle vs stoke Empty
PočaljiNaslov: Re: newcastle vs stoke   newcastle vs stoke EmptyNed 26 Sep 2010 - 19:12

Joooj kako smo im dozvolili da se razigraju i da napadaju i stvaraju sanse No Nemam reci... toga sam se plasio... sve sto smo stvorili u zadnje 2 utakmice smo prodali ... i to opet na nasem terenu...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

newcastle vs stoke Empty
PočaljiNaslov: Re: newcastle vs stoke   newcastle vs stoke EmptyNed 26 Sep 2010 - 19:13

Loše izmene Hughtn-a. Jonas umesto Ben Arfa-e umesto Nolan-a. Ameobi umesto Tiote-a umesto možda Carroll-a ili Nolan-a. Bezveze...
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

newcastle vs stoke Empty
PočaljiNaslov: Re: newcastle vs stoke   newcastle vs stoke EmptyNed 26 Sep 2010 - 19:14

Kakva je ovo ekipa, sunce mu kalajisano?
Jedan dan pobedimo Vilu sa šest komada, sledeći dan puknemo od Blackpool-a. Jedan dan izbacimo Chelsea iz Kupa, sledeći dan popušimo od Stoke-a.

Premier League, Newcastle is back.

Što se igre tiče, sve je, barem po meni, funkcionisalo kako treba. Čak ni Perch, tragičar i definitivno najslabija karika u timu, nije bio očajan, već samo najlošiji u ekipi Toon-a. Jonas je svoj deo maestralno odigrao, bio je pravi argentinski reprezentativac. Već sam ranije rekao da sam mislio da će Ben Arfa igrati kreativnog polušpica, a ne levo krilo. Na levom krilu je bio muljav, čudan i bezopasan, mada je i on solidno odgirao. Najviše bih pohvalio Jose Enrique-a, koji je od one slike koju je Vlada postavio "Joke Enrique" napredovao neverovatnim tempom i postao ne samo stub odbrane, već i opasan ofanzivni igrač, i čovek od koga kreću kontranapadi.

Sve u svemu, bili smo bolji. Zaslužili smo pobedu, ali nismo dobili ni bod.

Apsolutno nema razloga za skenjavanje, jer smo odlično igrali, sve je bilo onako kako je Hughton planirao, ali, jednostavno, nekad lopta neće u gol. Hteće sledeći put. Do tad, živeli.
Nazad na vrh Ići dole
NUFC CRO

NUFC CRO


Broj poruka : 541
Godina : 52
Localisation : Požega,HR
Datum upisa : 09.04.2008

newcastle vs stoke Empty
PočaljiNaslov: Re: newcastle vs stoke   newcastle vs stoke EmptyNed 26 Sep 2010 - 19:20

Ruku ma srce,zasluzen poraz.
U drugom poluvremenu smo primili golove,jer smo im prepustili inicijativu.Ulazak Jonasa je donio ponešto živosti,ali nedovoljno da izjednacimo.
Steta zbog propustene prigode da se prikljucimo vrhu.
Slazem se da Ben Arfu treba staviti na Nolanovu poziciju,a Jonasa na krilo.Sad se vidi da je Jonas probojniji,a Ben Arfa snalazljiviji na malom prostoru,tako bi lakse dolazio u prilike za sut.
Nazad na vrh Ići dole
http://newcastleutd.blog.hr
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

newcastle vs stoke Empty
PočaljiNaslov: Re: newcastle vs stoke   newcastle vs stoke EmptyNed 26 Sep 2010 - 19:29

Nolan će igrati prvi sastav sve dok Hughton bude na klupi, očito previše vjeruje Nolanu, to se najbolje može vidjeti ako pogledate na zajedničku fotografiju, jasno se vidi tko se nalazi odmah do Hughtona.
Nazad na vrh Ići dole
NUFC_LO

NUFC_LO


Broj poruka : 164
Datum upisa : 31.01.2010

newcastle vs stoke Empty
PočaljiNaslov: Re: newcastle vs stoke   newcastle vs stoke EmptyNed 26 Sep 2010 - 19:32

Kako zasluzen, pa j*bem im sugavu filozofiju igre, jebali ih auti i 70% igrackog kadra sa 2 metra visine. Tacno oni ne bi sutnuli na gol da nije prekida...

Igra u prvom delu sigurna, nedostajale su sanse, jer premalo smo ih stvorili a u velikoj smo napadackoj formi, dajemo dosta golova... Izmena Tiote-a porazna, jer se videlo da on igra sa najvise zara i da drzi sredinu.

I daj bre vise, kad ce Hjuton da shvati da je Ryan Taylor 5x bolji od Percha?? Ja u Perchu vidim samo igraca kome je i Championship premija.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

newcastle vs stoke Empty
PočaljiNaslov: Re: newcastle vs stoke   newcastle vs stoke EmptyNed 26 Sep 2010 - 19:53

@ nufc cro

Jonas je ušao pri rezultatu 1-0 za Newcastle.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

newcastle vs stoke Empty
PočaljiNaslov: Re: newcastle vs stoke   newcastle vs stoke EmptyNed 26 Sep 2010 - 22:43

Bio sam na zrebu pa nisam gledao tekmu, al mi nista nije jasno. Kako mozemo da igramo sa tolikim oscilacijama, da jednu razbijemo pa sledecu utakmicu potonemo! Kakava je to ekipa?! Mad
Nazad na vrh Ići dole
Vlada Ruma

Vlada Ruma


Broj poruka : 52
Datum upisa : 28.03.2010

newcastle vs stoke Empty
PočaljiNaslov: Re: newcastle vs stoke   newcastle vs stoke EmptyPon 27 Sep 2010 - 0:35

Šteta, baš šteta... Očekivao sam "laganu" pobedu protiv Stoke-a, ali nesrećno izgubismo. Trebali smo igrati agresivnije u napadu posle prvog gola, dati im drugi, i privesti meč kraju u mirnijem ritmu. Ovako, opet moramo da nadoknadimo ova 3 boda na nekom gostovanju, što nije nimalo lako...
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

newcastle vs stoke Empty
PočaljiNaslov: Re: newcastle vs stoke   newcastle vs stoke EmptyPon 27 Sep 2010 - 10:02

Kao što ćiro kaže najvažnije je dobit male utakmice i male ekipe. Tu trebaš biti psiholog i spustiti svoje igrace. Vidimo šta se dešava manchetseru( 3 za redom neriješene utakmice u gostima).Mi vec drugu sigurnu utakmicu za redom ispušimo, blackpool pa stoke. Sramota. Menadžeru treba još malo hrabrosti da povuce neke poteze jace. Ne smije ništa da promjeni drasticno nego sve nešto hinjavo polako da se ne naruši ništa ( mislim da se tu nema šta narušit). Igrac ako loše odigra treba ga kaznit izvadit ga iz igre, a ako briljira dati mu još više šanse i povjerenja. Ryan taylor dvije utakmice kupa daje 2 gola. Možda da mu daš jedno poluvrijeme da igra.
Ali ono što vraca nadu je da se konacno vidi neka želja, ne baš pretjerano znanje ali želja ipak. Vidi se taj pas u sredini da se ima, Barton je konacno došao sebi, u dosadašnjim uatkmicama su ga tako tukli a ni jednom nije odreagovao nesportski niti je dao novinarima razlog da ga se pljuje.
Zatim formaciju koja ne štima mjenjati, možda je bolje nolana sa bartonom držati po poluvrijeme ili tako nešto a Carrolu dati jednog pravog suigraca u napadu. Carol je visok i snažan, znaci jedan mali i brz treba kraj njega da mu carol spušta lopte. Ameobi i Carol grozna ideja. Možda i 4-5-1 klasicno da se igra sa Bartonom, tioteom i nolanom u vezi i isturenim krilima jonasom i afrom koji ce stalno slati lopte na carrola. Mislim to bi bila moja opcija, imamo 2 metra i samo ga treba u glavu pogadjat. Nekad ce se odbit lopta ovo ono eto nolana i bartona da je zakucaju u mrežu. Eto damo gol dva i dosta. Naravno milion kombinacija i svega, ovako bi ja to na menadžeru, ali ipak ovo je Real Life i ne funkcioniše sve baš ovako kako sam reko, ali ne funkcioniše ni ovako baš najbolje.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





newcastle vs stoke Empty
PočaljiNaslov: Re: newcastle vs stoke   newcastle vs stoke Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
newcastle vs stoke
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Newcastle vs Stoke
» Stoke - Newcastle
» NEWCASTLE - STOKE 2:1
» Stoke - Newcastle
» Arsenal vs Stoke/Newcastle

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: