Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Steven Taylor na transfer listi

Ići dole 
+6
RIOT
moody
spira
Admin-Roby
Philips
Savic
10 posters
AutorPoruka
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Steven Taylor na transfer listi Empty
PočaljiNaslov: Steven Taylor na transfer listi   Steven Taylor na transfer listi EmptySre 25 Avg 2010 - 16:08

Newcastle United Football Club je izdao saopštenje za javnost, u kojem se kaže, da je defanzivac Steven Taylor stavljen na transfer listu.

Dogovor oko njegovog produžetka ugovor sa Newcastle United-om nije postignut. Zapelo je oko visine plate. Kako javlja Sky Sports News, Taylor-ov agent Paul Stretford je za svog klijenta, od kluba tražio nedeljnu platu u visini od 60.000 funti, dok je Newcastle United nudio najviše 40.000 funti.

Steven Taylor na transfer listi 0,,10278~7484614,00
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

Steven Taylor na transfer listi Empty
PočaljiNaslov: Re: Steven Taylor na transfer listi   Steven Taylor na transfer listi EmptySre 25 Avg 2010 - 16:17

Njega kupi Arsenal, sad im fali stopera... Jedino će bit zeznuto ako prijeđe u Arsenal što će trabat naučit francuski... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Steven Taylor na transfer listi Empty
PočaljiNaslov: Re: Steven Taylor na transfer listi   Steven Taylor na transfer listi EmptySre 25 Avg 2010 - 16:41

Nek ide...kad je govno od coveka,drago mi je sto ga je Carroll sjebo Very Happy Nekad mi je Taylor bio omiljeni igrac sada je najgori....Zbogom Stivene !!!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Steven Taylor na transfer listi Empty
PočaljiNaslov: Re: Steven Taylor na transfer listi   Steven Taylor na transfer listi EmptySre 25 Avg 2010 - 17:09

Nek ide retard!koji ce nam kur.DJUBRE
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Steven Taylor na transfer listi Empty
PočaljiNaslov: Re: Steven Taylor na transfer listi   Steven Taylor na transfer listi EmptySre 25 Avg 2010 - 18:59

kao što sam rekao na blogu po ovome se razlikuju zvijezde od obicnih smradova koji žele samo novac.
(npr. sjetimo se "velikog" Roberta Karlosa koji se stavio na raspolaganje real madridu besplatno sezonu da odradi, ostavimo na stranu što vec ima novca na pretek i to što je star i niko ga nece)

ova pickurina Home boy, mi ga htjeli za kapitena a on ovako vraca. nek ide sretno ti bilo
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Steven Taylor na transfer listi Empty
PočaljiNaslov: Re: Steven Taylor na transfer listi   Steven Taylor na transfer listi EmptyČet 26 Avg 2010 - 2:44

Kad pogledamo polovinu igrača koji imaju platu koju je S.Taylor želeo, shvatićemo da je ono što je želeo potpuno realno, a 40 soma je, za ove uslove u Premier League, premalo za usluge koje pruža takav igrač. Ovde nije zapelo oko Taylora, već oko novca koji je trebao da se istera iz džepa Mike Ashley-ja.
Nama se ne sviđa ovo. Naravno da nam se ne sviđa, kad ceo je ceo jebeni fudbal preplaćen i pretvoren u bezlični biznis. Ali je i realnost na koju mi, kao navijači, poslednja karika u ovoj mašini, ne možemo da utičemo. Da je mogao da uzme 40, mogao je. Nije. Što ga ne pravi đubretom i izdajicom.

Ja bih pre da se bes kanališe prema Ashley-ju, jer ćemo zbog njegovog cicijaškog stava izgubiti još oslonaca i bitnih karika. A usput, lako je reći ko ga jebe, ali u ovom trenutku nam je odbrana najveći problem, nemamo dovoljno igrača, nemamo dovoljno dobrih igrača, nemamo dovoljno rezervi. A vi samo napred pa recite "ko ga jebe".
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Steven Taylor na transfer listi Empty
PočaljiNaslov: Re: Steven Taylor na transfer listi   Steven Taylor na transfer listi EmptyČet 26 Avg 2010 - 5:11

Niko nije nezamenljiv
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Steven Taylor na transfer listi Empty
PočaljiNaslov: Re: Steven Taylor na transfer listi   Steven Taylor na transfer listi EmptyČet 26 Avg 2010 - 12:45

Ma ostaće on, i potpisaće ugovor na 40.000 funti, videćete...Ko će ga kupiti povređenog?
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Steven Taylor na transfer listi Empty
PočaljiNaslov: Re: Steven Taylor na transfer listi   Steven Taylor na transfer listi EmptyČet 26 Avg 2010 - 15:19

Savic ::
Ma ostaće on, i potpisaće ugovor na 40.000 funti, videćete...Ko će ga kupiti povređenog?
blackburn, everton, liverpool od njih neko
arsenal mozda

cheers
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Steven Taylor na transfer listi Empty
PočaljiNaslov: Re: Steven Taylor na transfer listi   Steven Taylor na transfer listi EmptyČet 26 Avg 2010 - 16:38

Slazem se sa Mickom i dodajem da nije samo SADA odbrana najveci problem-ona je uvek bila problem #1.
Mislim da je greska prodati Taylora. On je po potencijalu jednak Carrollu-mlada nada cije vreme nastupa. A opet razumem i Ashleya. Ako neko zna kako stoji sa parama u kasi onda je to on. Citajuci novine dok sam bio u Londonu izvalio sam da 99.99999% klubova zapravo ima takve dugove da je to zapanjujuce. Ako necemo da se ugasimo mora da se stedi. Nije trend ali je pametnije nego da nas nema. Kraj sage ockujem uskoro(mislim na S. Taylora).
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Steven Taylor na transfer listi Empty
PočaljiNaslov: Re: Steven Taylor na transfer listi   Steven Taylor na transfer listi EmptyPet 27 Avg 2010 - 16:42

tebi je bio omiljeni igrac, meni je jos uvek, naravno od aktuelnih!!! i pogledajte kolike plate ima smith, barton da li oni zasluzuju tolike plate a home boy ne? ista je prica bila u man utd kad je vidic hteo da ide nekoliko god u nazad je naj odbranbeni a imao je manju platu od kerika, berbatova, i kompanije, pa zar ne treba da se bui? Taylor je bedem kod nas u odbrani, za razliku od kiksera coloa od kojeg ne znas sta da ocekujes, da ne pominjem matoru drtinu, i ostale...
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Steven Taylor na transfer listi Empty
PočaljiNaslov: Re: Steven Taylor na transfer listi   Steven Taylor na transfer listi EmptyPet 27 Avg 2010 - 19:41

Ponuđen mu je novi ugovor. On je tražio 60.000 funti, Newcastle je nudio 40.000. Naći će se na pola i to je to. 50.000 funti... Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Steven Taylor na transfer listi Empty
PočaljiNaslov: Re: Steven Taylor na transfer listi   Steven Taylor na transfer listi EmptySre 22 Sep 2010 - 23:31

Savic ::
Ponuđen mu je novi ugovor. On je tražio 60.000 funti, Newcastle je nudio 40.000. Naći će se na pola i to je to. 50.000 funti... Very Happy Very Happy Very Happy

i kakva je trenutno situacija oko ove situacije..???
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Steven Taylor na transfer listi Empty
PočaljiNaslov: Re: Steven Taylor na transfer listi   Steven Taylor na transfer listi EmptySre 22 Sep 2010 - 23:48

ostaje do januara,pa sta bude bude.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Serbian lassy

Serbian lassy


Broj poruka : 473
Localisation : Newcastle upon Tyne
Datum upisa : 18.04.2009

Steven Taylor na transfer listi Empty
PočaljiNaslov: Re: Steven Taylor na transfer listi   Steven Taylor na transfer listi EmptyČet 7 Okt 2010 - 14:58

Sa zakasnjenjem sam zakacila ovu temu i procitavsi sve sto ste napisali, primetih da je ostala nedodirnuta jedna po meni vrlo bitna stvar. Menadzer. Ne zaboravite da oni uzimaju dobar deo kolaca i da ako u njihovoj glavi i kalkulacijama nesto nije ok, onda i igrac pada. U ostalom, kao sto neko rece - sve je to veliki biznis i treba imati dobre savetnike i menadzere ili necete stici nigde. Ko zna koliko izuzetno dobrih igraca sada igra po svetu u trecerazrednim klubovima, boljih po kvalitetu i potencijalu od mnogih kojima se sada divimo ali nisu imali dobru pozadinu. Rad + talenat + menadzer = Bekam (ili Shearer ili Owen, zajednicko ime - Tony Stephens). Tim redosledom.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Steven Taylor na transfer listi Empty
PočaljiNaslov: Re: Steven Taylor na transfer listi   Steven Taylor na transfer listi EmptyPet 15 Okt 2010 - 10:56

Celtic chasing Newcastle United star
10:00 AM 12 October, 2010
Celtic Football Club are interested in Steven Taylor.

The former England Under-21 international is on the verge of making a first team comeback with Newcastle United, after recovering from a shoulder injury.

However, his future at St James Park has been clouded in uncertainty since the summer, when he was placed on the transfer list as he entered the final twelve months of his contract.

Taylor maintains he wants to stay at the Magpies, but The Mirror claim Scottish giants Celtic are hoping to persuade him to make a switch to Parkhead.


Zaista ne znam šta da mislim o ovome.
Sa jedne strane, Steven non-stop podvlači kako ne želi da napusti klub za koji navija od detinjstva, ali ima "samo" 30 hiljada funti, tako da je pritisak agenata očigledan. Opet, koji klub (osim eventualno rupe kakav je Celtic) će da ponudi više novca igraču koji nije igrao od januara? Sada kad je Andy potpisao ugovor, Tayls je ostao na transfer listi.
Koje je vaše mišljenje, šta će biti sa Taylor-om?
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Steven Taylor na transfer listi Empty
PočaljiNaslov: Re: Steven Taylor na transfer listi   Steven Taylor na transfer listi EmptyPet 15 Okt 2010 - 11:03

Ja mislim da to ni on sam ne zna. Kao i uvek, presudice nas debeli gazda! Licno voleo bih da ostane! A i ako vec seva onda bolje da ode u celtic nego kod nekih djubrivaca u PL!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Steven Taylor na transfer listi Empty
PočaljiNaslov: Re: Steven Taylor na transfer listi   Steven Taylor na transfer listi Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Steven Taylor na transfer listi
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Leon Best na transfer listi
» Steven Taylor?
» Steven Taylor out 3 meseca.
» Steven Taylor i Habib Beye odlaze ako Shearer ne bude trener
» Steven Taylor konacno potpisao nov ugovor

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Igrači-
Skoči na: