Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Vreme je za osvetu!

Ići dole 
+13
tinno
Srki
Savic
NUFC CRO
m.c.t.
Philips
moody
Thug
spira
RIOT
gajka
NUFC96
Admin-Roby
17 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Serbian lassy

Serbian lassy


Broj poruka : 473
Localisation : Newcastle upon Tyne
Datum upisa : 18.04.2009

Vreme je za osvetu! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vreme je za osvetu!   Vreme je za osvetu! - Page 2 EmptyPon 23 Avg 2010 - 0:10

Pre 11 godina smo pobedili Totenhem sa 6:1, a u sezoni 1996/97 smo na Dzejmsu pobedili Mancester J. sa 5:0. Kad bi se tek to ponovilo, mislim da bismo 'ladno mogli da organizujemo forumsko plakanje od srece online!

Koliko li je Sirer ulozio kad se ovako raduje? 50 dindzi? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Vlada Ruma

Vlada Ruma


Broj poruka : 52
Datum upisa : 28.03.2010

Vreme je za osvetu! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vreme je za osvetu!   Vreme je za osvetu! - Page 2 EmptyPon 23 Avg 2010 - 0:32

I ko je ono beše rekao da ćemo se grčevito boriti za opstanak...? Razz
Nazad na vrh Ići dole
NUFC_LO

NUFC_LO


Broj poruka : 164
Datum upisa : 31.01.2010

Vreme je za osvetu! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vreme je za osvetu!   Vreme je za osvetu! - Page 2 EmptyPon 23 Avg 2010 - 1:42

https://www.youtube.com/watch?v=PaaZ9ww2uTE

We are back from the dead, We are looking for revenge

Very Happy Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Vlada Ruma

Vlada Ruma


Broj poruka : 52
Datum upisa : 28.03.2010

Vreme je za osvetu! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vreme je za osvetu!   Vreme je za osvetu! - Page 2 EmptyPon 23 Avg 2010 - 2:20

Nazad na vrh Ići dole
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

Vreme je za osvetu! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vreme je za osvetu!   Vreme je za osvetu! - Page 2 EmptyPon 23 Avg 2010 - 12:14

Serbian lassy ::
Pre 11 godina smo pobedili Totenhem sa 6:1, a u sezoni 1996/97 smo na Dzejmsu pobedili Mancester J. sa 5:0. Kad bi se tek to ponovilo, mislim da bismo 'ladno mogli da organizujemo forumsko plakanje od srece online!

Koliko li je Sirer ulozio kad se ovako raduje? 50 dindzi? Very Happy

Tottenham smo pobjedili sa 7-1... Wink

Na početku sezone 1999./00. smo pobjedili doma Sheffield Wednesdaya 8-0, prva utakmica Robsona na klupi Svraka...
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Vreme je za osvetu! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vreme je za osvetu!   Vreme je za osvetu! - Page 2 EmptyPon 23 Avg 2010 - 12:27

upravu si....ali i ovo ce se pamtiti i te kako !!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Serbian lassy

Serbian lassy


Broj poruka : 473
Localisation : Newcastle upon Tyne
Datum upisa : 18.04.2009

Vreme je za osvetu! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vreme je za osvetu!   Vreme je za osvetu! - Page 2 EmptyPon 23 Avg 2010 - 15:51

Hvala Philips! Sta su ti fanatici hehehehe
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Vreme je za osvetu! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vreme je za osvetu!   Vreme je za osvetu! - Page 2 EmptyPon 23 Avg 2010 - 16:20

Prvi hat-trick na domaćem terenu još od čuvenih Shearer-ovih pet komada protiv Sheff W. septembra 1999. Postigao je Owen tri komada u pobedi nad west Ham-om od 2:4, ali na Upton Park-u.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Vreme je za osvetu! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vreme je za osvetu!   Vreme je za osvetu! - Page 2 EmptyPon 23 Avg 2010 - 16:54

Naravno da sam srecan kao prase kad piski kad vidim da smo utukli Villu sa 6-0 ali to ne znaci da smo sigurni. Iz ovih highlightova koje je postavio Savic imam utisak da se Villa rasprsla kao ekipa. Tek je drugo kolo, imamo 3 boda i ima jos puno, puno teskih tekmi da se odigra.

Ove petice, sestice, sedmice sto brojite i sabirate, ne znam da li se tu racuna samo PL i nekadasnja 1. division ili i The Championship.

Jer poslednja setica na SJP-u je pala marta ove godine, tacnije 06.03. a fasovao je Barnsley.
Rezultat je bio 6-1. Golove su zaboli Lovenkrands 2 (44' - pen, 48'), Guthrie (50', 59'), Gutierrez (60'), tada je stavio svoju spiderman masku i, naravno, Kev Nollan (71').
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Vreme je za osvetu! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vreme je za osvetu!   Vreme je za osvetu! - Page 2 EmptyPon 23 Avg 2010 - 20:41

Samo se računa PL. :-)
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Vreme je za osvetu! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vreme je za osvetu!   Vreme je za osvetu! - Page 2 EmptyPon 23 Avg 2010 - 22:11

pokidali su!!! Jonasovo drugo poluvreme je bilo sjajno!!! Kakav je kerol car!!! Nolan nastavlja u svom stilu...preach ili kako vec je kesa, dobro je pa nisu to iskoristili... ostalo je strava! kako je xisco asistirao kerolu...u stilu kake! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Vreme je za osvetu! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vreme je za osvetu!   Vreme je za osvetu! - Page 2 EmptyUto 24 Avg 2010 - 0:04

Nisam bi slobodan neko vrijeme,kad imam sta i vidjeti. Hahahahah ovo je bilo iznad svih ocekivanja samo tako i nema straha od ispadanja,ali bez para nema nista vise.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Vreme je za osvetu! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vreme je za osvetu!   Vreme je za osvetu! - Page 2 EmptyPon 22 Avg 2011 - 9:18

Pre tačno godinu dana razbili smo Villu.

Uz utakmice protiv Sunderland-a i Arsenal-a, najdraža utakmica prošle sezone, što zbog rezultata, što zbog činjenice da sam tada bio u Americi gde sam radio od 7 ujutru. Probudio sam se u pola šest da gledam prvo poluvreme najdražeg kluba, da bi na kraju na posao stigao u pola devet, presrećan, neobrijan, neistuširan i sa već sabijenih 5 piva u sebi. Zamalo sam dobio otkaz.

Kada bolje razmislim, ne bi mi bilo žao ni da sam ga dobio.

P.S.

Čitajući naše komentare, setim se koliko su nam tada značili Nolan i Carroll. Samo godinu dana kasnije, već su davna prošlost.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Vreme je za osvetu! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vreme je za osvetu!   Vreme je za osvetu! - Page 2 EmptyPon 22 Avg 2011 - 12:44

Neke stvari jednostavno se moraju proziveti Very Happy Nije mi toliko zao Carrolla i Nolana, sve je to fudbal, svi odlaze i dolaze, i Ashley ce otici jednog dana, samo NUFC i navijaci ostaju king
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Sponsored content





Vreme je za osvetu! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vreme je za osvetu!   Vreme je za osvetu! - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Vreme je za osvetu!
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Relegation battle.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: