Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Kevin-Prince Boateng

Ići dole 
+3
Dinko
spira
Admin-Roby
7 posters
AutorPoruka
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Kevin-Prince Boateng Empty
PočaljiNaslov: Kevin-Prince Boateng   Kevin-Prince Boateng EmptyNed 8 Avg 2010 - 23:10

Kevin-Prince Boateng,mogao bi da pojaca Newcastle United.Navodno skoro sve je vec dogovoreno oko njegovog prelaska u Lazio,ali Newcastle je poslao ponudu u poslednjoj sekundi.

Sigurno bi voleo da ostane na ostrvu,gde preferira,nego u nekom fasistickom Laciu.

Licno,voleo bi da Boateng predje u Newcastle,pokazao se u Portsmouthu prosle sezone,nije nesto igrao u Tottenhemu ( nije imao prilike).

Njegov transfer bi iznosio 5 miliona funti,
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Kevin-Prince Boateng Empty
PočaljiNaslov: Re: Kevin-Prince Boateng   Kevin-Prince Boateng EmptyNed 8 Avg 2010 - 23:42

boateng ce zavrsiti u djenovi.nemamo mi para
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Kevin-Prince Boateng Empty
PočaljiNaslov: Re: Kevin-Prince Boateng   Kevin-Prince Boateng EmptyPon 9 Avg 2010 - 10:46

Kada je musolini bio na vlasti,odlucio je ujediniti sve rimske klubove u jedan da bi napravio jedan jaki klub i samo se jedan klub usprotivio tome.Sad slijedi iznenadjenje. Lazio nije htio da se ujedini i jedini su ostali bez podrske fasistickog rezima. E sad sto neki navijaci pokazuju fasisticke znakove to ne moze da bude dovoljno da neki klub proglasimo fasisticki inace bi svi pola nasih klubova vec odavno nosilo tu naljepnicu.
Meni je npr. oduvijek bio drag Partizan, i ne mogu da kazem da je to fasisticki klub ako par kretena obuce majicu sa karadzicem ili tako nesto. Medju navijacima uvijek ima svega ali drugo je klub. Uostalom u Laziu igraju igraci raznih nacionalnosit,vjera i rasa pa zato to nema smisla.

P.S. Sto se tice boatenga,samo neka dodju,mislim da imamo premalo igraca,niko nije na odmet.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Kevin-Prince Boateng Empty
PočaljiNaslov: Re: Kevin-Prince Boateng   Kevin-Prince Boateng EmptyPet 13 Avg 2010 - 20:52

I odmah posudjen Milanu. Znao sam da ce doci nama ali juce.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Kevin-Prince Boateng Empty
PočaljiNaslov: Re: Kevin-Prince Boateng   Kevin-Prince Boateng EmptyPet 13 Avg 2010 - 23:38

na transfermarkt.co.uk jos uvek stoji da je u portsmutu...
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Kevin-Prince Boateng Empty
PočaljiNaslov: Re: Kevin-Prince Boateng   Kevin-Prince Boateng EmptySub 14 Avg 2010 - 12:25

jos uvek je portsmouth-ov
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Kevin-Prince Boateng Empty
PočaljiNaslov: Re: Kevin-Prince Boateng   Kevin-Prince Boateng EmptyPon 16 Avg 2010 - 17:22

Sve to stoji Dinko ali navijaci Lazia se deklarisu kao fasisti. To im je glavna fora, tako da oni jesu klub koji podrzavaju fasisti ili fasisticki.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Kevin-Prince Boateng Empty
PočaljiNaslov: Re: Kevin-Prince Boateng   Kevin-Prince Boateng EmptyPon 16 Avg 2010 - 23:53

Ma znam da ima kretena koji se furaju na tu foru ali mi zao zbog milion drugih navijaca Lazia, koji nemaju nista sa tim, da se tako opisuje njihov klub.
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Kevin-Prince Boateng Empty
PočaljiNaslov: Re: Kevin-Prince Boateng   Kevin-Prince Boateng EmptyUto 17 Avg 2010 - 8:40

Dinko,ja pored NUFC-A pratim i navijam za Lazio a moje opredeljenje politicko nema veze s onim govnima sto urlicu na severu stadiona.to su ista nacionalisticka govna kao ovi kod nas tzv. navijaci zvezde i partizana.gade mi se.a lazio pratim jos od ere Sinjorija,Vintera, Di Matea...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Kevin-Prince Boateng Empty
PočaljiNaslov: Re: Kevin-Prince Boateng   Kevin-Prince Boateng EmptyUto 17 Avg 2010 - 10:48

A ja recimo pored Njuke pratim St. Pauli tj volim isti. Bas zbog stvari koje podrzava i predstavlja taj klub tj navijaci istog, pa tek onda zbog fudbala.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Kevin-Prince Boateng Empty
PočaljiNaslov: Re: Kevin-Prince Boateng   Kevin-Prince Boateng EmptyUto 17 Avg 2010 - 12:26

A ja recimo pored Newcastle United-a, pratim Newcastle United Reserve, Newcastle United Academy i Newcastle Under - 15. Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Kevin-Prince Boateng Empty
PočaljiNaslov: Re: Kevin-Prince Boateng   Kevin-Prince Boateng EmptyUto 17 Avg 2010 - 13:03

A koja je njihova politika Wink Wink Wink
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Kevin-Prince Boateng Empty
PočaljiNaslov: Re: Kevin-Prince Boateng   Kevin-Prince Boateng EmptyUto 17 Avg 2010 - 16:33

Newcastle je moja politika, a njihova je, zajebi svoje navijače...
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Kevin-Prince Boateng Empty
PočaljiNaslov: Re: Kevin-Prince Boateng   Kevin-Prince Boateng EmptyUto 17 Avg 2010 - 17:09

Sad znam zasto volem Njuku Cool Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

Kevin-Prince Boateng Empty
PočaljiNaslov: Re: Kevin-Prince Boateng   Kevin-Prince Boateng EmptySre 18 Avg 2010 - 21:22

Boateng službeno prešao u Milan...

Što se tiće Svraka do kraj prijelaznog roka očekujem još 2-3 pojačanja (naravno ne više od 2M funti) i po mogučnosti da mi s njima ne budemo uopče povezivani, nego odjendom, tipa Perch ili ranije Routledge, Best itd... Tipična Hughtonova politika
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Kevin-Prince Boateng Empty
PočaljiNaslov: Re: Kevin-Prince Boateng   Kevin-Prince Boateng EmptySre 18 Avg 2010 - 23:35

Malo se tu Hughton pita. Kod debelog je budjelar tako da moze Hughton da prica sta hoce dok ovaj ne zavuce ruku u dzep nema posla nikakvog. Ali nismo mi samo takvi-da se gazda pita-dok sam sada bio u Engleskoj citao sam da je tako i u Villi, W. Hamu... Kod koga je lova taj je sef, kakav trener.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Kevin-Prince Boateng Empty
PočaljiNaslov: Re: Kevin-Prince Boateng   Kevin-Prince Boateng EmptyČet 19 Avg 2010 - 11:12

Uvek je gazda šef. Jedan Mourinho je morao da trpi Abramoviča i njegove gluposti oko transfera. Setimo se samo izjave Mourinho-a, koji je doslovce rekao, Ne treba mi Shevchenko!!! Posle dva dana, njemu u inat, Abramovič je dao dva džaka para za Ukrajinca.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Kevin-Prince Boateng Empty
PočaljiNaslov: Re: Kevin-Prince Boateng   Kevin-Prince Boateng EmptyČet 19 Avg 2010 - 16:25

Nazalost je tako ali klub je njegov. Licna imovina, tako pise u knjigama.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kevin-Prince Boateng Empty
PočaljiNaslov: Re: Kevin-Prince Boateng   Kevin-Prince Boateng Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kevin-Prince Boateng
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kevin-Prince Boateng

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Transferi i špekulacije-
Skoči na: