Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 How would you name your own FC?

Ići dole 
+3
moody
Srki
NUFC_LO
7 posters
AutorPoruka
NUFC_LO

NUFC_LO


Broj poruka : 164
Datum upisa : 31.01.2010

How would you name your own FC? Empty
PočaljiNaslov: How would you name your own FC?   How would you name your own FC? EmptyČet 3 Jun 2010 - 18:18

Na pocetku da naglasim da je tema APSURDNA Very Happy

Da mozete napraviti svoj FK, kakvo ime bi mu dali?


Poslednji izmenio NUFC_LO dana Pon 23 Avg 2010 - 1:40, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

How would you name your own FC? Empty
PočaljiNaslov: Re: How would you name your own FC?   How would you name your own FC? EmptyČet 3 Jun 2010 - 20:31

Srkijeve zecice Very Happy Very Happy Very Happy
Zezam se, nisam nikada razmisljao o tom temi tako da stvarno ne znam sta bih rekao tj kako bih ga nazvao a da ne bude neka zajebancija...
Iskren da budem, sve vise pocinju da mi se svidjaju stara dobra komunisticka imena tako da bih mozda tu trazio neku inspiraciju...
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

How would you name your own FC? Empty
PočaljiNaslov: Re: How would you name your own FC?   How would you name your own FC? EmptyČet 3 Jun 2010 - 22:45

evo ja igram jednu online menagersku igricu vec oko 3 godine. Ja sam inspiraciju za ime tražio u latino americkim klubovima, usput sam se sjetio i Popaya i Olive
( oliva-maslina-ulje).
Ne znam da li vi vidite neku vezu izmedju argentinskih klubova i moga ?? Moj klub se zvao Fepry Olies ( cita se :"fepri olajs" ) . I kako su me moje kolege prozvali uljari ja sam promjenio ime u Fepry Oiles ( "fepri oils") !! Ne znam da li cete primjetiti samo sam dva slova zamjenio mjesto! Usput u ekipi imam jednog brazilca zove se Oliva !!!

puno simbolike jel tako ?? haha
svaki veliki klub ima svoju pricu
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

How would you name your own FC? Empty
PočaljiNaslov: Re: How would you name your own FC?   How would you name your own FC? EmptyČet 3 Jun 2010 - 23:17

Liman United

Boje, naravno crno-bele.

Liman ( tačnije Limani jedan, dva, tri i četiri) je deo Novog Sada, mesto gde su se pojavili prvi Skinheadsi u ex-YU. Zašto baš na Limanu a ne na Detelinari? Detelinara je staro radničko naselje i svi su očekivali da se baš tu pojave prvi Skinheadsi. Međutim, njihovi unutrašnji problemi i zaista težak život detelinarskih radnika je ostavio mali prostor njihovoj deci da razmišljaju o bilo kakvim muzičkim pravcima ili pokretima.

Apropo tome, na Limanima (posebno na Limanu jedan i dva) u kasnim sedamdesetim i ranim osamdesetim godinama prošlog veka, deca srednje klase, imala su zaista puno puno vremena da razmišljaju o vremenima koja im predstoje, što je automatski značilo da su im i vidici širi. Još tada oči mladih Limanaca su bile uprte ka Velikoj Britaniju i ostrvu a ne ka komunističkom SSSR-u. Upravo to je i stvorilo klimu za pojavljivanje prvih Punkera i Skinheads-a na prostorima bivše Jugoslavije.

Pojavljuju se prvi Punk Bendovi (Pekinška patka, Vrisak Generacije) ali vrlo brzo nešto ekstremnija omladina pravi i prvi Skinheads bend koji naziva 2 Minuta Mržnje.

Posle njih nastaju i Ritam Nereda, zatim Generacija bez budućnosti. Početkom devedesetih pojavljuje se gomila bendova. Neki od njih i dan danas sviraju. To su Provokacija i Blitzkrieg. Izdvajam još bendove kao što su General, Pure Impact i Jedino rešenje. Svi ovi bendovi su usko vezani za Liman i imaju veliku ulogu u održavanju bunta protiv režima Slobodana Miloševića, devedesetih godina dvadesetog veka.

Posle pada Miloševića, dolazi do osipanja skinheads kulture, ali polako, korak po korak, nailaze neki noviji klinci, koji takođe počinju da prave bendove i na neki svoj način produžavaju i nastavljaju skinheads pokret na Limanu. To su The Bayonets, Brutallica,...

Eto male priče o Limanu. Otud i Liman United... Very Happy

How would you name your own FC? 2s82pgy


Poslednji put izmenio Savic dana Čet 3 Jun 2010 - 23:40, izmenio ukupno 5 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

How would you name your own FC? Empty
PočaljiNaslov: Re: How would you name your own FC?   How would you name your own FC? EmptyČet 3 Jun 2010 - 23:18

Sheer United Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

How would you name your own FC? Empty
PočaljiNaslov: Re: How would you name your own FC?   How would you name your own FC? EmptyPet 4 Jun 2010 - 12:25

Sponzor Savicevog Liman Utda NIS!!!! Very Happy
Usred skinhedskog raja eto suvog kapitalizma i terora love...
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

How would you name your own FC? Empty
PočaljiNaslov: Re: How would you name your own FC?   How would you name your own FC? EmptySre 16 Jun 2010 - 2:44

Hunger Strikers Wink
Nazad na vrh Ići dole
NUFC_LO

NUFC_LO


Broj poruka : 164
Datum upisa : 31.01.2010

How would you name your own FC? Empty
PočaljiNaslov: Re: How would you name your own FC?   How would you name your own FC? EmptyČet 17 Jun 2010 - 23:21

How would you name your own FC? 31131_1489671329594_1468310944_31270152_5828161_n

FK KKL

Drugari i ja, kao raspustena kosarkaska selekcija, odlucili smo da okusamo svoje fudbalske sposobnosti. Organizovana je prijateljska utakmica sa FK LUK, jednim klubom iz obliznjeg sela, medjutim kluba sa jakim finansijerom i dobrom logistikom. Da napomenemo i to da su oni sampioni opstinske lige za svoj uzrast, a to je 92/93. Nas tim su sacinjavali pretezno igraci 93. godista.

Utakmica je zavrsena rezultatom 6-4 za suparnicku ekipu, ali ekipa FK KKL nije ostavila uopste los utisak, cak je pojedinim nasim igracima ponudjeno mesto u njihovom timu za sledecu sezonu.

Neizbezno trece poluvreme se odigralo u restoranu podno tribina, ogromna kolicina mesa je ociscena nakon 90 min rovovske bitke!

p.s. ja sam ovaj dripac sa kapitenskom trakom, u donjem redu
p.p.s. bili smo izuzetno casual , naime na moju inicijativu smo odradili bele polo majice(one sa kragnicom) specijalno za ovu priliku!

dosta kurcenja od mene Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Serbian lassy

Serbian lassy


Broj poruka : 473
Localisation : Newcastle upon Tyne
Datum upisa : 18.04.2009

How would you name your own FC? Empty
PočaljiNaslov: Re: How would you name your own FC?   How would you name your own FC? EmptyČet 17 Jun 2010 - 23:32

A sad ja kao budak da pitam - od cega je ta skracenica KKL?
Nazad na vrh Ići dole
NUFC_LO

NUFC_LO


Broj poruka : 164
Datum upisa : 31.01.2010

How would you name your own FC? Empty
PočaljiNaslov: Re: How would you name your own FC?   How would you name your own FC? EmptyPet 18 Jun 2010 - 0:47

Kosarkaski Klub Loznica.

To sam zaboravio da napomenem Smile
Nazad na vrh Ići dole
Serbian lassy

Serbian lassy


Broj poruka : 473
Localisation : Newcastle upon Tyne
Datum upisa : 18.04.2009

How would you name your own FC? Empty
PočaljiNaslov: Re: How would you name your own FC?   How would you name your own FC? EmptyPet 18 Jun 2010 - 14:44

hahahaha kakvo ime Fudbalski klub Kosarkaski klub Loznica. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
NUFC_LO

NUFC_LO


Broj poruka : 164
Datum upisa : 31.01.2010

How would you name your own FC? Empty
PočaljiNaslov: Re: How would you name your own FC?   How would you name your own FC? EmptyPet 18 Jun 2010 - 16:05

Serbian lassy ::
hahahaha kakvo ime Fudbalski klub Kosarkaski klub Loznica. Very Happy
Upravo zbog toga ide skracenica Very Happy
ime je veoma glupo, ali u kratkom vremenskom periodu nista originalnije nismo smislili.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

How would you name your own FC? Empty
PočaljiNaslov: Re: How would you name your own FC?   How would you name your own FC? EmptySub 19 Jun 2010 - 0:59

Milenko Kapiten !!!! Jedan je Milenko Kapiiiiiiiiiiten,jedan je Milenko Kapiten!!!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

How would you name your own FC? Empty
PočaljiNaslov: Re: How would you name your own FC?   How would you name your own FC? EmptyPon 21 Jun 2010 - 11:38

To je nesto slicno Barseloni-njima pise FC Barcelona i na dresovim aza basket i na svim sranjima
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





How would you name your own FC? Empty
PočaljiNaslov: Re: How would you name your own FC?   How would you name your own FC? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
How would you name your own FC?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: Off topic :: Pričajte o raznim stvarima...-
Skoči na: