Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana

PrijemPrijem  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Sajam fudbala!!!!

Ići dole 
AutorPoruka
Srki

Srki

Broj poruka : 9105
Godina : 37
Datum upisa : 04.07.2007

Sajam fudbala!!!! Empty
PočaljiNaslov: Sajam fudbala!!!!   Sajam fudbala!!!! EmptyČet 20 Maj 2010 - 14:51

Stigao mi je danas mail od Borisa Mojsoskog, coveka koji je organizovao turnir navijackih grupa na Adi.
Dakle:

Na Sajmu fudbala u Expo Centru od 21-23.maja odrzace se u subotu od 15h turnir fanklubova u stonom fudbalu i u nedelju od 12h turnir u pesu ...

Za subotu i stoni fudbal,potrebno je 2-4 ljudi,a za pes koliko moze da dodje...2,3 bi bilo ok...

Ovo je jos jedna sjajna sansa za promovisanje i vas i svih ostalih fanklubova uz naravno,odlicno druzenje.Nadam se da cemo imati i stand koji cemo ukrasiti i onda ce sve dobiti novu dimenziju.

Dakle,subota i nedelja-stoni fudbal i pes..Sajam fudbala,Expo centar..Javi ako ima zainteresovanih Smile

Ponesite zastavu ili sal ako imate i dolazite... Wink

m.c.t.

Broj poruka : 2084
Datum upisa : 07.07.2007

Sajam fudbala!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajam fudbala!!!!   Sajam fudbala!!!! EmptyPet 21 Maj 2010 - 19:51

Zvuci zanimljivo Very Happy Doduse stoni fudbal sam igrao 2 puta u zivotu a PES nikad pa ne bih da se brukam Very Happy Da je turnir u SWOS-u imali bi sampiona Twisted Evil

Ja bih dosao ako mi obaveze dozvole (zadnjih par nedelja mi dushu vade na poslu). Da li jos neko planira da ide?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23

Sajam fudbala!!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: Off topic :: Pričajte o raznim stvarima...-
Skoči na: